Balzamikov ocet Di Modena IGP 500ml - Carandini

247,24 Kč

494,48 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

so 10. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bertolli Aceto Balsamico Di Modena sladkokyselá chuť 500ml
Bertolli Aceto Balsamico Di Modena sladkokyselá chuť 500ml
256,06 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bertolli White Balsamic Condiment fruchtig leichter Essig 500ml
Bertolli White Balsamic Condiment fruchtig leichter Essig 500ml
271,10 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
135,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Culinaria Balzamikový ocet Essig DI Modena classico dunkel 500ml
Culinaria Balzamikový ocet Essig DI Modena classico dunkel 500ml
264,80 Kč/1l
132,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grashoff Balsamico di Modena mit Lambrusco und Trebbiano Trauben 350ml
Grashoff Balsamico di Modena mit Lambrusco und Trebbiano Trauben 350ml
737,17 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
258,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
581,96 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
145,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hengstenberg 219928001 Hengstenberg Balsamico di Modena Essig 2,0 l
Hengstenberg 219928001 Hengstenberg Balsamico di Modena Essig 2,0 l
280,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
561,83 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro balzamikový ocet Balsamico di Modena IGP, 500 ml - Carandini
balzamikový ocet Balsamico di Modena IGP, 500 ml - Carandini
616,76 Kč/1l
308,38 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Balsamico di Modena 500ml
Balsamico di Modena 500ml
145,58 Kč/1l
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ponti Aceto Balsamico di Modena IGP 250 ml / Balzamikový ocet
Ponti Aceto Balsamico di Modena IGP 250 ml / Balzamikový ocet
494,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
156,55 Kč
-32,92 Kč
123,63 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Balsamický ocet z Modeny, objem 500 ml – Manicardi
Balsamický ocet z Modeny, objem 500 ml – Manicardi
701,82 Kč/1l
350,91 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Mazzetti - Balzamikový ocet z Modeny - 500 ml
Mazzetti - Balzamikový ocet z Modeny - 500 ml
311,02 Kč/1l
155,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Balsamový ocet Balsamico di Modena IGP Giuseppe, 250 ml - Carandini
Balsamový ocet Balsamico di Modena IGP Giuseppe, 250 ml - Carandini
3 206,12 Kč/1l
801,53 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Balzamikový krém z modenského balzamikového octa IGP, 250 ml
Balzamikový krém z modenského balzamikového octa IGP, 250 ml
720,00 Kč/1l
180,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Aceto Balsamico di Modena IGP, 500 ml | SAN VICARIO
Aceto Balsamico di Modena IGP, 500 ml | SAN VICARIO
413,38 Kč/1l
206,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi balzamikový ocet Essig di Modena Arrogance 250ml
Casa Rinaldi balzamikový ocet Essig di Modena Arrogance 250ml
1 674,12 Kč/1l
418,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Balsamico - ocet 250ml
Balsamico - ocet 250ml
880,20 Kč/1l
220,05 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Aceto Balsamico di Modena – chráněné zemědělské označení (IGP)
Aceto Balsamico di Modena – chráněné zemědělské označení (IGP)
149,45 Kč/1kg
141,83 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zrající balzamikový ocet z Modeny 250ml
Zrající balzamikový ocet z Modeny 250ml
4 170,56 Kč/1l
1 042,64 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křemová omáčka s modenským balsamikovým octem IGP, 150 ml | SAN VICARIO
Křemová omáčka s modenským balsamikovým octem IGP, 150 ml | SAN VICARIO
1 053,33 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zentralekrém s balzamikovým octem z Modeny CHZO 150 ml
Zentralekrém s balzamikovým octem z Modeny CHZO 150 ml
850,40 Kč/1l
127,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Balzamikový ocet Di Modena IGP 500ml - Carandini

Italský balzamikový ocetem IGP od společnosti Carandini. Italský výrobek dovážený z Itálie.

Složení: vinný ocet, zahuštěný hroznový mošt, karamelové barvivo E105d, siřičitany čistá hmotnost: 500 ml Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 328 kj/ 77 kcal Tuk 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 14,2 g z toho cukry 11,8 g Bílkoviny 0,5 g Sůl 0,04 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Objem
0.5 l
Seznam přísad
Složení: vinný ocet, zahuštěný hroznový mošt, karamelové barvivo E105d, siřičitanyNutriční hodnoty ve 100 g: Energie: 328 kj/ 77 kcalTuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 gSacharidy: 14,2 g, z toho cukry: 11,8 gBílkoviny: 0,5 gSůl: 0,04 gZemě původu: 0,04 gZemě původu: 0,04 gZemě původu: 0,04 g Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního zářeníDatum spotřeby: 1:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
890 g
Potravinářský podnik
Carandini
Prodejní název
Balzamikový ocet Di Modena IGP 500ml - Carandini
Výrobce
Acetificio Carandini
Kód EAN
8014347101902

Objem
0.5 l
Seznam přísad
Složení: vinný ocet, zahuštěný hroznový mošt, karamelové barvivo E105d, siřičitanyNutriční hodnoty ve 100 g: Energie: 328 kj/ 77 kcalTuky: 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 gSacharidy: 14,2 g, z toho cukry: 11,8 gBílkoviny: 0,5 gSůl: 0,04 gZemě původu: 0,04 gZemě původu: 0,04 gZemě původu: 0,04 g Skladování: skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního zářeníDatum spotřeby: 1:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
890 g
Potravinářský podnik
Carandini
Prodejní název
Balzamikový ocet Di Modena IGP 500ml - Carandini
Výrobce
Acetificio Carandini
Kód EAN
8014347101902
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
581,96 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
145,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ocet balsamiczny z Modeny Due Vittorie 250 ml
Ocet balsamiczny z Modeny Due Vittorie 250 ml
1 784,76 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
502,98 Kč
-56,79 Kč
446,19 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Balsamový ocet Balsamico di Modena IGP Emilio Oro, 250 ml - Carandini
Balsamový ocet Balsamico di Modena IGP Emilio Oro, 250 ml - Carandini
2 265,00 Kč/1l
566,25 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi White Balsamic
Casa Rinaldi White Balsamic
136,40 Kč/1l
272,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
1 646,00 Kč/1l
823,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml
Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml
220,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mazzetti Aceto Balsamic Vinegar Tino Rustica s mírně sladkým nádechem 500ml
Mazzetti Aceto Balsamic Vinegar Tino Rustica s mírně sladkým nádechem 500ml
552,86 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
276,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Giuseppe Cremonini Balsamic Vinegar of Modena Aged 250ml Flasche (Balsamico Essig aus Modena - Alt)
Giuseppe Cremonini Balsamic Vinegar of Modena Aged 250ml Flasche (Balsamico Essig aus Modena - Alt)
2 671,96 Kč/1l
727,88 Kč
-59,89 Kč
667,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Giuseppe Cremonini Creme mit Balsamic Vinegar Erdbeer Aroma 250ml
Giuseppe Cremonini Creme mit Balsamic Vinegar Erdbeer Aroma 250ml
446,36 Kč/1l
111,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rapunzel 1050430, Ovocný ocet, 500 ml, Skleněná lahev, Itálie, 359 kJ, 84 kcal
Rapunzel 1050430, Ovocný ocet, 500 ml, Skleněná lahev, Itálie, 359 kJ, 84 kcal
234,12 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 5. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání, správné zboží.
Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Mazzetti Balsamico Tradizionale di Modena DOP extra alt g.U. 100 ml
Mazzetti Balsamico Tradizionale di Modena DOP extra alt g.U. 100 ml
4 711,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47 119,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hroznový ocet
Hroznový ocet
657,04 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 628,16 Kč/1l
Obrázek produktu pro Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml
Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
835,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 671,94 Kč/1l
Obrázek produktu pro Mazzetti Speciální balzamikový ocet z Modeny CHZO 250ml 3er Pack
Mazzetti Speciální balzamikový ocet z Modeny CHZO 250ml 3er Pack
1 099,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 465,59 Kč/1l
Obrázek produktu pro Wiberg malinový ocet silná chuť zralých malin 500ml
Wiberg malinový ocet silná chuť zralých malin 500ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
842,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,76 Kč/1l
Obrázek produktu pro Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml
Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Balsamic Cream Vanilla / Vanille 150 ml.
Casa Rinaldi Balsamic Cream Vanilla / Vanille 150 ml.
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml
Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba
Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny CHZO Würz Essig 2000ml
Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny CHZO Würz Essig 2000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
290,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
145,25 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi balzamikový ocet jahodový Erdbeer Essig 250ml
Casa Rinaldi balzamikový ocet jahodový Erdbeer Essig 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.
Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,70 Kč/1l
Obrázek produktu pro Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
823,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Classici Olivenöl extra und Balsamico Essig je 250ml
Casa Rinaldi Classici Olivenöl extra und Balsamico Essig je 250ml
782,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 565,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Crema di Balsamico light i na dezert sladká příchuť 500ml
Casa Rinaldi Crema di Balsamico light i na dezert sladká příchuť 500ml
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Balzamikový ocet Cream of Modena CHZO Chilli 150ml
Casa Rinaldi Balzamikový ocet Cream of Modena CHZO Chilli 150ml
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet Modena ve spreji 250 ml
Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet Modena ve spreji 250 ml
136,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,12 Kč/1l
Obrázek produktu pro Balzamikový ocet im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
Balzamikový ocet im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
546,08 Kč/1l