5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Sprchový gel Korres, obnovující bazalka-citron, 1000 ml
5%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 31. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 31. října
Slevu poskytuje Pharmacygreek
Slevu poskytuje Pharmacygreek
635,54 Kč
668,99 Kč / 1kg
plus 115,00 Kč za dopravu
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml1 124,88 Kč/1l
562,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Korres Sprchový gel Vanilla Blossom 400ml646,90 Kč/1kg
323,45 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Další informace o reklamě
Sprchový gel Inecto Argan 500 ml245,04 Kč/1l
122,52 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Další informace o reklamě
Lirene Arganový vyhlazující sprchový gel, 400 ml648,62 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sada sprchových gelů Mint Tea Body Cleanser
677,54 Kč/1l
338,77 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

KORRES Citrusový sprchový gel 2×250 ml
546,40 Kč/1kg
338,77 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Revitalizační sprchový gel Basil Lemon (Shower Gel) 250 ml
898,08 Kč/1l
224,52 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Korres Bazalkovo-citronové obnovující tělové mýdlo (400 ml)
1 019,95 Kč/1kg
407,98 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

KORRES Hydratační sprchový gel s jasmínem 1000 ml
309,75 Kč/1kg
387,19 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Sprchový gel L'Occitane Verveine
1 509,34 Kč/1l
754,67 Kč
Prodejce: somnia24

Citronový a Rozmarýnový Sprchový Gel 250ml
228,76 Kč/1l
57,19 Kč
Prodejce: MANADA

Palmolive, sprchový gel 250 ml, revitalizační
12 648,00 Kč/1l
754,25 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Weleda, sprchový gel s levandulovými esenciálními oleji, 200 ml
867 958,36 Kč/1kg
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

MONOI sprchový gel 1000 ml
364,46 Kč
Prodejce: somnia24

L'Erbolario Koupelový/sprchový gel Calabrian Citron
56 147,50 Kč/1l
5 614,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyParfumerie

Milva sprchový gél peeling 300 ml
316,67 Kč/1l
95,00 Kč
Prodejce: Milva

Byphasse Sprchový gel s limetkou a zázvorem 600 ml
479,15 Kč/1l
287,49 Kč
Prodejce: somnia24

KORRES Obnovující sprchový gel s vůní mořské levandule, 250 ml
747,16 Kč/1l
186,79 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Jurlique Citrusový sprchový gel 300 ml
1 667,43 Kč/1l
500,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lactovit Vyživující sprchový gel 500 ml
257,20 Kč/1kg
144,03 Kč
Prodejce: Visage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Hydratační sprchový gel
S nádhernou vůní
Pro každodenní použití
90,2 % složek přírodního původu
Dermatologicky testováno
Obnovující tělový mycí gel Korres Basil Lemon má nádhernou vůni, která nabízí jedinečný zážitek.
Vůně: svěží, v zahradě natrhaná bazalka s výraznou citronovou kůrou.
Tento sprchový gel kombinuje výtažek z aloe, pšeničné proteiny a výtažek z althey, které udržují přirozenou vlhkost pokožky a zajišťují příjemnou každodenní očistu.
Toto víceúčelové složení je ideální pro koupel, sprchování i holení.
Návod k použití
Jemně rozetřete na vlhkou pokožku a opláchněte velkým množstvím vody.
Vlastnosti
Čistí pokožku, aniž by ji vysušoval
Zanechává na pokožce jemnou vůni
Typ pleti
Vhodné pro všechny typy pleti.
Bezpečnostní opatření
Pouze pro vnější použití.
Vyhněte se kontaktu s očima.
Složení
AQUA/VODA/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, PARFUM/VOŇAVKA, PRÁŠEK Z LISTOVÉ ŠŤÁVY ALOE BARBADENSIS, EXTRAKT Z KOŘENE ALTHAEA OFFICINALIS, ARGININ, CASTORYL MALEATE, KYSELINA CITRONOVÁ, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORID GUARU, HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ LEPEK, KYSELINA MLÉČNÁ, POLYQUATERNIUM-7, GLUKONÁT SODNÝ, TOKOFEROL, BENZYLALKOHOL, IMIDAZOLIDINYLMOČOVINA, FENOXYETHANOL, SORBAN DRASELNÝ, BENZOAN SODNÝ, DEHYDROACETÁT SODNÝ, GERANIOL, HEXYLCINNAMAL, LIMONEN, LINALOOL.
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Doplněk pro krásu a zdraví
- Výrobce
- Kód EAN
- 5203069094163
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Doplněk pro krásu a zdraví
- Výrobce
- Kód EAN
- 5203069094163
K tomu se hodí také

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Marbert Gel Man Classic koupelový a sprchový gel
1 224,97 Kč/1l
489,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dermalogica čistící pěna Clearing Skin Wash 500 ml
3 518,70 Kč/1l
1 759,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Parfémovaný sprchový gel 200ml
6 136,10 Kč/1l
1 227,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Přírodní olej a klasická vůně 225ml
639,42 Kč/1l
143,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Porsche Design 180 Black šampon na vlasy a tělo (200 ml)
2 197,85 Kč/1l
439,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Isdin Germisdin Original sprchový gel bez mýdla 1000ml
383,00 Kč/1l
383,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť
3 359,62 Kč/1l
1 679,81 Kč
Prodejce: Rareparfum

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Eau De Rochas - sprchový gel, 500 ml
1 284,20 Kč/1kg
770,52 Kč
Prodejce: somnia24

Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
245,45 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
6 076,40 Kč/1l
1 215,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

EUBOS Basic Care Tuhá mycí tyčinka, 1 mýdlová tyčinka
1 892,32 Kč/1l
236,54 Kč
Prodejce: apohealth

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální
6 385,50 Kč/1l
1 277,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

AXE COLLISION Duschgel
216,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
2 878,37 Kč/1l
863,51 Kč
Prodejce: EasoMagno

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Versace Versense Bath & Shower Gel 200Ml
1 883 439,91 Kč/1kg
470,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprchový gel Fa – Bali Kiss, 250 ml
9 645,60 Kč/1l
754,25 Kč
-271,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Regenerační pleťový krém pro mastnou a aknózní pleť Isorepair (Cream) 50 ml
605 639,97 Kč/1l
605,64 Kč
Prodejce: apohealth

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
9 764,15 Kč/1l
1 952,83 Kč
Prodejce: mein-Lieblingsduft

Royal Oud - sprchový gel, 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
638,23 Kč/1l
478,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Iceberg Parfum For Women - parfémovaný gel do koupele a sprchy
616,65 Kč/1l
246,66 Kč
Prodejce: somnia24

BALNEUM INTENSIV Sprchový a mycí gel 200 ml PZN 01541330
1 223,15 Kč/1l
244,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sprchový gel Expedition Reserve (A Rich Luxurious & Cleansing Body Wash) 250 ml
3 305,20 Kč/1l
826,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sprchový gel pro muže NightPanther (Body-Hair-Face Wash), 1000 ml
202,75 Kč/1l
202,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Aveda 18084835661, 1000 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Rozmarýn, Máta peprná, Čisticí
1 650,00 Kč/1l
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar Soothing Protective Shower Gel 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

L'Occitane Verbena Agrumi, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
793,05 Kč
Prodejce: VogueVista
3 172,20 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
269,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
362,49 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
249,99 Kč
-82,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
167,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
233,32 Kč/1l

Sisley Soir de Lune sprchový gel pro ženy 200 ml
1 358,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 526,67 Kč/1kg

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 448,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 240,00 Kč/1l

Gucci Guilty, Sprchový gel, 150 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
801,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
5 343,80 Kč/1l