5,0



Na základě 4 hodnocení
Agrisicilia Confettura Fichi Bianchi 360 g italská marmeláda z bílých fíků
150,66 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
136,00 Kč-14,66Kč
377,78 Kč / 1l
Cenový hit
v celostátním srovnání
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Džem z černého rybízu 280g113,04 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Konfitura truskawkowa Lubelska 240 g156,10 Kč/1kg
64,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Dżem agrestowy Her z owoców agrestu 280 g92,86 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Jahodový džem Lubella 280 g113,04 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Agrisicilia Marmellata Limone Siracusa IGP 360 g italská marmeláda z citronů
329,72 Kč/1l
118,70 Kč
Prodejce: foodperium

Den gamle Fabrik Jahodová ovocná pomazánka 380 g
563,16 Kč/1kg
236,24 Kč
-22,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

St. Dalfour ovocná pomazánka s fíky 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Agrisicilia Confettura Pesca Bivona IGP 360 g italská broskvová marmeláda
418,50 Kč/1l
150,66 Kč
Prodejce: foodperium

Černý rybízová marmeláda Łowicz 240 g
189,10 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Nízkoslazený ananasový džem Łowicz 280 g
127,20 Kč/1kg
58,51 Kč
Prodejce: Katomix

Řecký broskvový džem 360g MARIMAX
194,44 Kč/1kg
70,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Dužina z mučenky se semínky 825g MARIMAX
164,85 Kč/1l
136,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Marmeláda z hořkých pomerančů Agrisicilia ze Sicílie BIO
534,33 Kč/1kg
128,24 Kč
Prodejce: taleoo

Rolnik pomerančový džem 340 g
159,07 Kč/1kg
135,37 Kč
-44,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,67 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Prospona Frużelina Cherry 380 g
397,82 Kč/1kg
151,17 Kč
Prodejce: Katomix

Černá rybízová marmeláda 420 g - Unterweger - Tirolské speciality
405,10 Kč/1kg
170,14 Kč
Prodejce: italia-genuss

Dżem truskawkowy Łowicz 100% 210 g
505,05 Kč/1kg
106,06 Kč
Prodejce: Katomix

Dżem HRBPL Śliwkowy 280g
200,00 Kč/1kg
56,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Třešňový džem Łowicz 100 % z třešní 210 g
272,05 Kč/1kg
103,38 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Agrisicilia Confettura Fichi Bianchi 360 g italská marmeláda z bílých fíků
Konfitura má rafinovanou a sladkou chuť získanou z ceněných bílých fíků. Fíky pocházející z vybraných plantáží dodávají konfitúře šťavnatou sladkost a jedinečný chuťový profil.
Tato řemeslná pochoutka, bohatá a sametová, ztělesňuje autentickou chuť bílých fíků a je ideální pro obohacení snídaní nebo dezertů.
Pečlivě pěstované plody zlepšují kvalitu a chuť ovoce, díky čemuž se džus stává chuťovým zážitkem, který oslavuje exkluzivní sladkost bílých fíků.
Složení: fíky, cukr, želírující látka: ovocná pektina, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
Po otevření skladujte při teplotě + 4 °C a spotřebujte do 14 dnů.
Nutriční hodnoty (na 100 g):
- Energie 1110 kJ/262 kcal
- Tuky 0,4 g
- Sacharidy 60 g, z toho cukry 59 g
- Bílkoviny 0,6 g
Země původu: Itálie
Výrobce: Agrisicilia S.r.l.
- Objem
- 0.36 l
- Seznam přísad
- fíky, cukr, želírující látka: ovocná pektina, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1110 kJ/262 kcal Tuky 0,4 g Sacharidy 60 g, z toho cukry 59 g Bílkoviny 0,6 g
- Hmotnost
- 550 g
- Potravinářský podnik
- Agrisicilia S.r.l.
- Prodejní název
- Agrisicilia Confettura Fichi Bianchi 360 g italská marmeláda z bílých fíků
- Výrobce
- Agrisicilia
- Číslo produktu
- AGR010
- Kód EAN
- 8017139100732
- Objem
- 0.36 l
- Seznam přísad
- fíky, cukr, želírující látka: ovocná pektina, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1110 kJ/262 kcal Tuky 0,4 g Sacharidy 60 g, z toho cukry 59 g Bílkoviny 0,6 g
- Hmotnost
- 550 g
- Potravinářský podnik
- Agrisicilia S.r.l.
- Prodejní název
- Agrisicilia Confettura Fichi Bianchi 360 g italská marmeláda z bílých fíků
- Výrobce
- Agrisicilia
- Číslo produktu
- AGR010
- Kód EAN
- 8017139100732
K tomu se hodí také

Agrisicilia Marmellata Limone Siracusa IGP 360 g italská marmeláda z citronů
329,72 Kč/1l
118,70 Kč
Prodejce: foodperium

Alba Grup - Růžový džem 230 gr. od Bulgariën
386,60 Kč/1kg
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Agrisicilia Marmellata Arance Amare 360 g marmeláda z hořkých pomerančů
329,78 Kč/1l
118,72 Kč
Prodejce: foodperium

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Ovocná pomazánka - ostružinová 200g
475,75 Kč/1kg
98,55 Kč
-3,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,15 Kč
Prodejce: taleoo

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Rummo Fusilli n.48 italské těstoviny ve tvaru šneků 500 g
67,68 Kč/1kg
35,74 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Nástěnný sušák Telegant 36 Protect Plus
1 134,87 Kč/1m
794,41 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Kaufland

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
31,54 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Mini Farfalle italské těstoviny malé mašličky 500 g
94,30 Kč/1kg
47,15 Kč
Prodejce: foodperium

Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
152,69 Kč/1l
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
2 520,60 Kč/1l
252,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

St. Dalfour ovocná pomazánka s fíky 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Ocet balsamiczny z Modeny Due Vittorie 250 ml
1 784,76 Kč/1l
502,98 Kč
-56,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
446,19 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Agrisicilia Confettura Pesca Bivona IGP 360 g italská broskvová marmeláda
418,50 Kč/1l
150,66 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Nuvola 5 kg italská mouka na pizzu typu 0
71,61 Kč/1kg
358,06 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
209 329,99 Kč/1kg
209,33 Kč
Prodejce: foodperium

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

White Musk - osvěžovač vzduchu, 250 ml
762,48 Kč/1l
207,47 Kč
-16,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
190,62 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Prémiové mangové pyré, dezerty, catering, nápoje, dorty, zmrzlina, Mango Alphonso, 1 kg, nápoje, dezerty, ledové čaje, smoothies
516,99 Kč/1l
516,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
76,23 Kč/1kg
381,14 Kč
Prodejce: foodperium

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mundet velmi
dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l