Oro Saiwa Bezlepkové sušenky 198 g

91,99 Kč

91 990,00 Kč / 1kg

plus 366,87 Kč za dopravu

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Herbatniki kruche Be-Be 16 g
Herbatniki kruche Be-Be 16 g
19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
1 446,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
696,80 Kč/1kg
87,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
747,38 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
97,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Galbusera bezlepkové sušenky se smetanou a čokoládovými lupínky 220 g
Galbusera bezlepkové sušenky se smetanou a čokoládovými lupínky 220 g
104 500,00 Kč/1kg
104,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Leibniz máslové sušenky 50 g
Leibniz máslové sušenky 50 g
409,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
20,48 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Krakuski máslové sušenky 201 g
Krakuski máslové sušenky 201 g
218,20 Kč/1kg
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Wafelek Loacker Czekoladowy 25 g
Wafelek Loacker Czekoladowy 25 g
496,00 Kč/1kg
44,99 Kč
-66%
14,88 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Ovesné sušenky 175g
Ovesné sušenky 175g
375,43 Kč/1kg
65,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hellma 70000105 Karamellgebäck
Hellma 70000105 Karamellgebäck
351,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
631,99 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
160,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Dinkel-Haferkekse 125g
Dinkel-Haferkekse 125g
581,92 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové křupavé sušenky, 100 g
Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové křupavé sušenky, 100 g
1 487,50 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lambertz Zimtsterne 202823 175g
Lambertz Zimtsterne 202823 175g
576,65 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
108,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Křehké sušenky Bonomi 135 g
Křehké sušenky Bonomi 135 g
2 066,50 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
330,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Máslové sušenky 100g
Máslové sušenky 100g
72 410,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
75,89 Kč
-4%
72,41 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
Roshen oplatky s kakaovou příchutí 216 G
1 872,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
411,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Oro Saiwa Biscotti Secchi Senza Glutine 6 x 33 g jsou klasické italské sušenky v bezlepkové verzi, vytvořené s ohledem na osoby s intolerancí lepku. Vyznačují se jednoduchými ingrediencemi a jemnou, lehce sladkou chutí, která připomíná tradiční italské snídaňové sušenky.

Tyto sušenky jsou vyrobeny z kukuřičné a rýžové mouky, zachovávají si lehkou, křupavou texturu a jsou vhodné pro ty, kteří drží bezlepkovou dietu. Vyznačují se jemnou vůní a všestrannou chutí, která se dobře hodí ke kávě, čaji a mléku.

Produkt je balen v 6 jednotlivých porcích o hmotnosti přibližně 33 g (celkem přibližně 198 g), což zajišťuje pohodlí a uchovává sušenky déle čerstvé.

Oro Saiwa Senza Glutine jsou vynikající volbou pro lehkou snídani, polední svačinu nebo jako základ dezertů, kombinující tradiční chutě s moderními dietními požadavky.



Saiwa ORO – bezlepkové italské sušenky.

Objem
0.001 l
Seznam přísad
Složení: Kukuřičný škrob, bramborový škrob, cukr, palmový olej, kukuřičná mouka, rýžová mouka, vejce, med, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin), kypřicí látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné), zahušťovadlo (guarová guma), modifikovaný tapiokový škrob, aromata, sůl. Může obsahovat sóju a mléko. Čistá hmotnost: 200 g. Nutriční informace na 100 g: Energie 1921 kJ / 456 kcal. Tuky 13 g, z toho nasycené mastné kyseliny 6,5 g. Sacharidy 83 g, z toho cukry 22 g. Vláknina 0,6 g. Bílkoviny 2,0 g. Sůl 0,57 g. Země původu: Itálie. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření. Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
1 g
Potravinářský podnik
Oro
Prodejní název
Gusto Della bezlepkové sušenky 200 g – Saiwa Oro
Výrobce
Počet kusů
1
Kód EAN
7622210625717

Objem
0.001 l
Seznam přísad
Složení: Kukuřičný škrob, bramborový škrob, cukr, palmový olej, kukuřičná mouka, rýžová mouka, vejce, med, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin), kypřicí látky (uhličitany amonné, uhličitany sodné), zahušťovadlo (guarová guma), modifikovaný tapiokový škrob, aromata, sůl. Může obsahovat sóju a mléko. Čistá hmotnost: 200 g. Nutriční informace na 100 g: Energie 1921 kJ / 456 kcal. Tuky 13 g, z toho nasycené mastné kyseliny 6,5 g. Sacharidy 83 g, z toho cukry 22 g. Vláknina 0,6 g. Bílkoviny 2,0 g. Sůl 0,57 g. Země původu: Itálie. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření. Datum spotřeby:
Deklarovaná nutriční hodnota
Obsahuje seznam složek
Hmotnost
1 g
Potravinářský podnik
Oro
Prodejní název
Gusto Della bezlepkové sušenky 200 g – Saiwa Oro
Výrobce
Počet kusů
1
Kód EAN
7622210625717
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ruf Bezlepková moučná směs na kakaové muffiny + 12 papírové košíčky (350g), 53100
Ruf Bezlepková moučná směs na kakaové muffiny + 12 papírové košíčky (350g), 53100
302,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
106,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Bezlepkový citronový dort RUF
Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Schär Pitas 150g
Schär Pitas 150g
189 089,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
189,09 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
747,38 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
97,16 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
294,76 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
696,80 Kč/1kg
87,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
1 216,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,67 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Leibniz Sušenky s mléčným krémem Kakaové sušenky s mléčnou krémovou náplní 190g
Leibniz Sušenky s mléčným krémem Kakaové sušenky s mléčnou krémovou náplní 190g
510,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pavesi Gocciole Chocolate 500 g italské sušenky s čokoládou
Pavesi Gocciole Chocolate 500 g italské sušenky s čokoládou
162,51 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
105,63 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
3 249,04 Kč/1kg
406,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Gadeschi Amarettini
Gadeschi Amarettini
264,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Máslové sušenky Mini, bez lepku a laktózy, sáček
1 210,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
121,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g
582,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mulino Bianco Ritornelli 700 g italské sušenky s kakaem a mandlemi
Mulino Bianco Ritornelli 700 g italské sušenky s kakaem a mandlemi
161,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
129,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grisbi Caffe 135 g italské sušenky s kávovou náplní
Grisbi Caffe 135 g italské sušenky s kávovou náplní
430,47 Kč/1kg
73,18 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Coppenrath vaječné sušenky z lehkého a nadýchaného vaječného těsta 200g
Coppenrath vaječné sušenky z lehkého a nadýchaného vaječného těsta 200g
220,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
44,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
Coppenrath Vídeňské pískové kroužky sušenkové kroužky s drobenkou 200g
378,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bonomi Savoiardi / lžičkové sušenky 200 g.
Bonomi Savoiardi / lžičkové sušenky 200 g.
332,80 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
69,42 Kč
-4%
66,56 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
355,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
110,05 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Skotské máslové sušenky 250g
769,56 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Sušenky Mulino Bianco Abbraci s krémovou náplní a kakaovou příchutí
Sušenky Mulino Bianco Abbraci s krémovou náplní a kakaovou příchutí
266,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
109,07 Kč
Prodejce: Spielgeist
Obrázek produktu pro Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 16
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Melo Cake - Piškotové pusinky : 1 balení
Milka Melo Cake - Piškotové pusinky : 1 balení
784,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
164,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sušenky Schulte s vepřovým uchem z jemného křupavého listového těsta 250g
Sušenky Schulte s vepřovým uchem z jemného křupavého listového těsta 250g
274,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
68,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bahlsen 40770 Sušenky PiCK UP! minis 100 kusů
Bahlsen 40770 Sušenky PiCK UP! minis 100 kusů
972,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 030,90 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g
Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
29,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schulte jablečný crumble thaler 2500g
Schulte jablečný crumble thaler 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g
McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g
Manner Rumová lanýžová srdce Oplatková srdce s rumovým lanýžovým krémem 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
167,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
557,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
160,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg