4,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
2% od 2 ks




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1









5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5% od 2 ks

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme7 960,80 Kč/1l
796,08 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Promicil Krém - 100 ml10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
TOŁPA Krém na posilnění pleti proti striím, 250 ml1 648,32 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Depanten Krém - 100 ml10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Hydratační krém Radiant Organic
970,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DEFENCE MY BODY: Zpevňující a elastizující krém, 300 ml
931 749,96 Kč/1l
931,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fisiocrem Cream Active 60 ml
3 569,63 Kč/1kg
285,57 Kč
Prodejce: apohealth

Linola Gesicht Creme 50 ml
9 119,60 Kč/1l
455,98 Kč
Prodejce: apohealth

Sensitelial zklidňující krém 40 ml
7 718,50 Kč/1l
308,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Biomaris pleťový krém bez parfemace 250 ml
1 541,56 Kč/1l
385,39 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

BODY LIFT Breast Lift 75 ml
6 579,07 Kč/1l
493,43 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Retinální sérum s 0,05% retinalem, 30 ml krému
16 362,69 Kč/1kg
850,86 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační tělový gel Aloe 99% (Soothing Gel) 250 ml
161,51 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Arnika gel Naturkosmetik Vitalpinum 100 ml
1 916,10 Kč/1l
191,61 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

tělový krém
3 995,00 Kč/1l
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TotesMeerProdukte

Minerální krémový gel Seborive 50 ml
225,85 Kč
Prodejce: apohealth

Avene Cicalfate+ Gel na jizvy 40 ml
11 400,00 Kč/1l
456,00 Kč
Prodejce: VISO

Elina - Arnikacreme Elina - 150 ml
774,63 Kč/1kg
135,56 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zpevňující krém Aliver - 120 ml
3 166,67 Kč/1l
380,00 Kč
Prodejce: Aliver

Meditao Incense Cream 50 ml
2 254,65 Kč/1kg
257,03 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zpevňující liftingový krém na tělo
Účinný hydratační krém na tělo speciálně vyvinutý pro ženy po menopauze, který zpevňuje pokožku v pěti klíčových oblastech těla: paže, hrudník, břicho, hýždě a stehna. Poskytuje viditelné zpevňující a liftingové účinky. Přidané optické rozptylovače světla rozostřují nedokonalosti a dodávají pokožce mladistvější a zářivější vzhled.
88.složení: 4 % složek přírodního původu
Použití: Aplikujte ráno a/nebo večer, zvláštní pozornost věnujte oblastem se sklonem k vráskám a povadlé pleti a jemně vmasírujte, dokud se krém zcela nevstřebá.
Aktivní látky:
Bílá borovice - exkluzivní složka KORRES, která viditelně zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek.
Technologie Meno-Reverse™ - přírodní peptidový komplex získaný z listů artyčoku, u kterého bylo klinicky prokázáno, že zlepšuje objem pleti a viditelně redukuje její ochablost.
Výtažek ze Spilanthes Acmella - vytváří tonizující efekt, který viditelně zpevňuje a pozvedá pleť v cílových oblastech.
- Hmotnost
- 0.15 kg
- Objem
- 0.2 l
- Výrobce
- Kód EAN
- 5203069101984
- Hmotnost
- 0.15 kg
- Objem
- 0.2 l
- Výrobce
- Kód EAN
- 5203069101984
K tomu se hodí také

Korres Care Black Pine 4D, Ženy, 45+ rok/roky, Borovice, 30 ml
26 891,00 Kč/1l
806,73 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

KORRES RED GRAPE Sheer Glow Finish denní opalovací krém na obličej SPF50 50ml
9 710 900,25 Kč/1l
971,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Rozjasňující opalovací krém SPF 50 Madagascar Centella (Tone Brightening Tone-Up Sunscreen) 50 ml
6 604,40 Kč/1l
330,22 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

SKIN1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light SPF 50+ (50 ml)
6 595,40 Kč/1l
329,77 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Fyziologický ochranný a zklidňující šampon Sensinol ducray, 200 ml
1 035,24 Kč/1kg
517,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Korres Fragrance White, Ženy, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarinka, Jasmín, Pivoňka, Frézie, Cedrové dřevo, Větvičník slívový, Pižmo
11 447,80 Kč/1l
572,39 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Noxzema Roll-on Talc 50ml
1 586,67 Kč/1kg
238,00 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
15 988,00 Kč/1l
799,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Korres Fragrance Mountain, Ženy, Eau de toilette, 50 ml, Oranžová, Vavřín kubébový, Bergamot, Pepř, Rozmarýn, Růže, Pižmo, Mech, Jantar
12 719,80 Kč/1l
635,99 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

KORRES Osvěžující jogurt po opalování 150ml
2 124,53 Kč/1l
436,73 Kč
-118,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,68 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

BAYER Priorin Šampon proti vypadávání vlasů pro normální a suché vlasy 200ml
1 168,27 Kč/1kg
257,02 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule – regenerační pleťové sérum s centellou – 50 ml Objem: 50 ml
7 071,80 Kč/1l
361,45 Kč
-7,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
353,59 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 80 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 222,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml
3 675,00 Kč/1l
551,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Šampon pro obnovení rovnováhy vlasové pokožky Elution (Gentle Balancing Shampoo), 400 ml
974,87 Kč/1l
389,95 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Korres Apothecary Wild Rose Brightening Expert Duo – denní rozjasňující krém 40 ml + dárkové sérum Flawless 15 ml
12 343,27 Kč/1l
765,74 Kč
-86,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
678,88 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

SKIN1004 - Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam - Hluboce čisticí pěna s centellou a růžovou solí pro póry 125ml
273,14 Kč
-5,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
267,20 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

FOLTENE PHARMA Posilující šampon pro řídnoucí vlasy žen 200ml
1 293,54 Kč/1kg
551,25 Kč
-189,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
362,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Kolagen Pro-active Liquid Total Health Solutions, Erdbeere, 500 ml + 100 ml
1 606,51 Kč/1l
1 204,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Dárková sada Santorini Grape (Body Cleanser) 2 x 250 ml
393,06 Kč
-10,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
382,54 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

SKIN1004 Madagaskarský lehký čisticí olej Centella 200 ml
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Korres, Toaletní Voda, Srpen
12 100,00 Kč/1l
605,00 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Avene Avène Sonnenschutz, Krémová, Tělo, 40 ml, Láhev, Oranžová, Francie
9 836,25 Kč/1l
393,45 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Šampon pro blond vlasy Heřmánek (Brightening Blond Hair Shampoo), 400 ml
309 749,99 Kč/1l
309,75 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Sprchový gel Pure Greek Olive (Shower Gel Olive Blossom) 250 ml
853,96 Kč/1l
218,35 Kč
-4,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,49 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Olympus Čajová čisticí pěna na obličej 200 ml
2 200,00 Kč/1l
440,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Toaletní voda Cashmere Kumquat Eau de Toilette EDT 50 ml
11 447,80 Kč/1l
572,39 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Dětský šampon Junior (Detangling Shampoo) 500 ml
1 095,78 Kč/1l
547,89 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Plní svou funkci
Znala jsem už zpevňující mléko, tento krém je určen pro zralou pleť a je pravda, že i když nedělá zázraky, přináší viditelné zlepšení vzhledu pleti. Vůně je lehká a příjemná. Textura je hustší než u mléka, na pokožce působí trochu lepkavě a může trochu vadit. Doporučuji používat mléko ráno a krém večer.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
670,70 Kč
Prodejce: apohealth
8 942,67 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
330,85 Kč
Prodejce: apohealth
661,70 Kč/1l

Dermatix Ultra silikonový gel pro prevenci a redukci jizev, 60 g gelu



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 536,26 Kč
Prodejce: apohealth

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
796,08 Kč
Prodejce: apohealth
7 960,80 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
220,08 Kč
Prodejce: apohealth
880,32 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 50 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
556,53 Kč
Prodejce: apohealth
11 130,60 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
330,12 Kč
Prodejce: apohealth
33 012,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

fittydent super bonding krém nerozpustný ve vodě, 40 g krém



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
207,41 Kč
Prodejce: apohealth
3 771,09 Kč/1kg

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
158,90 Kč
Prodejce: apohealth
529,67 Kč/1kg

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,48 Kč
Prodejce: apohealth
5 546,25 Kč/1kg

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l