4,2



Na základě 5 hodnocení
Jemně mletá mořská sůl Sale Nostrum 1 kg
12,00 Kč
12,00 Kč / 1l
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
13h 56m 48s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt631,67 Kč/1kg
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt631,67 Kč/1kg
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g1 395,44 Kč/1kg
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sůl jemná 25 kg45,52 Kč/1kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Jodovaná hrubá sůl Italkali italská 1 kg
15,81 Kč/1l
15,81 Kč
Prodejce: foodperium

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Mořská sůl Atlantik – hrubozrnná, 1 kg | DANIVAL
47,47 Kč/1kg
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Aquasale mořská sůl jemná 500g
84,34 Kč/1kg
42,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küper Italská mořská sůl hrubá v papírové krabičce 1000g
44,03 Kč/1kg
44,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpensalz 500g
33,74 Kč/1kg
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sůl solná 1kg
33,43 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sól morska niejodowana drobnoziarnista 1 kg
59,00 Kč/1l
59,00 Kč
Prodejce: Katomix

Mořská sůl Atlantiku – jemná, 1 kg | NATURATA
53,32 Kč/1kg
53,32 Kč
Prodejce: taleoo

Keltská mořská sůl 1 kg
2 525,67 Kč/1l
378,85 Kč
Prodejce: GOYU

Mořská sůl z Portugalska, 110 g
1 069,09 Kč/1l
117,60 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Čistá německá kamenná sůl – jemná, 1 kg | LANDKAUFHAUS MAYER
52,66 Kč/1kg
52,66 Kč
Prodejce: taleoo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
130,87 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: taleoo

Mořská sůl - hrubá 1 kg
55,75 Kč/1kg
55,75 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sale Nostrum Marino Fino
Sale Nostrum je již součástí italské tradice a nabízí nezbytnou surovinu dobré kvality, kterou je jemně mletá mořská sůl. Je vhodná pro všechny kulinářské účely a nejen pro ně.
Sůl je nenahraditelnou přísadou v každé kuchyni.
Sale nostrum nabízí přírodní produkt vhodný pro všechna použití. Vynikající pro aromatizaci, konzervaci, používá se jako prostředek zabraňující usazování vodního kamene. Bohatá mořská sůl, která v současné době patří k italské tradici a bez které se nelze obejít.
- 100 % mořská sůl z solin Margherita di Savoia
Vyzkoušejte Sale Nostrum, ideální mořskou sůl pro každou potřebu!
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 100% přírodní mořská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty (na 100 g): Energie: 0 kcal, Bílkoviny: 0 g, Tuky: 0 g, z toho nasycené tuky: 0 g, Sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g, Vláknina: 0 g, Sůl: 98,5 g, z toho sodík: 38,7 g, Minerály: hořčík, vápník, draslík
- Hmotnost
- 970 g
- Potravinářský podnik
- Piazzolla Sali S.r.l., Via delle Saline (Zona Torretta), s.n.c., 76016 Margherita di Savoia (BT), +39 0883 654009, Itálie.
- Prodejní název
- Jemně mletá mořská sůl Sale Nostrum 1 kg
- Výrobce
- piazzolla
- Kód EAN
- 8006795400058
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- 100% přírodní mořská sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty (na 100 g): Energie: 0 kcal, Bílkoviny: 0 g, Tuky: 0 g, z toho nasycené tuky: 0 g, Sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g, Vláknina: 0 g, Sůl: 98,5 g, z toho sodík: 38,7 g, Minerály: hořčík, vápník, draslík
- Hmotnost
- 970 g
- Potravinářský podnik
- Piazzolla Sali S.r.l., Via delle Saline (Zona Torretta), s.n.c., 76016 Margherita di Savoia (BT), +39 0883 654009, Itálie.
- Prodejní název
- Jemně mletá mořská sůl Sale Nostrum 1 kg
- Výrobce
- piazzolla
- Kód EAN
- 8006795400058
K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

Rosso Gargano 8033837720027, Rajčatový, 400 g, Cín
64,80 Kč/1l
25,92 Kč
Prodejce: foodperium

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Horní obal na brožuru Len 100Er A4 43806
224,08 Kč
Prodejce: M_plus_L

La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krátké těstoviny, 500 g, 11 min, Itálie
74,22 Kč/1kg
37,11 Kč
Prodejce: foodperium

Sól morska niejodowana drobnoziarnista 1 kg
59,00 Kč/1l
59,00 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Rummo Spaghetti n.3 italské dlouhé těstoviny 500 g
67,68 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nabíjecí stanice pro iPhone, Apple Watch a AirPods – bezdrátová nabíječka pro Apple
1 572,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
73,91 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Velké zelené sicilské olivy v nálevu „00“ Miccio Dolci Grandi 500 g
137,28 Kč/1l
119,43 Kč
Prodejce: foodperium

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Mutti Passata 400 g italská rajčatová omáčka
98,50 Kč/1l
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Stelline n.27 italské hvězdičkové těstoviny 500 g
63,98 Kč/1kg
31,99 Kč
Prodejce: foodperium

La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, Itálie
61,84 Kč/1kg
31,54 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Jodovaná hrubá sůl Italkali italská 1 kg
15,81 Kč/1l
15,81 Kč
Prodejce: foodperium

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
146,69 Kč/1l
146,69 Kč
Prodejce: MANADA

Teploměr na potraviny Teploměr na potraviny Teploměr na pečení sondou
195,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
70,19 Kč/1kg
73,70 Kč
Prodejce: foodperium

Mafaldine z tvrdé pšenice De Cecco 500 g
270,45 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%20% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
20%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší sůl
Opravdu dobrá sůl. Velmi jemná, snadno odměřitelná, měkká, jednoduše kulatá chuť. Na dochucení jí potřebujete mnohem méně než soli ze supermarketu.
Ohodnoceno dne 10. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mokrá sůl...
Sůl sem dorazila mokrá a nepoužitelná. Bylo by fajn, kdyby byla lépe zabalená jako potraviny. Jsem velmi nespokojená.
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg