5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Promicil Krém - 100 ml10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
Tesori d'Oriente Ayurveda Tělový mlha 200 ml1 991,55 Kč/1l
398,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TIROLER STEINÖL pleťový balzám3 866,00 Kč/1l
386,60 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
AVON senses broskev & vanilka tělový sprej3 162,20 Kč/1l
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

DERMASENCE Polaneth Lotion, 200 ml Lotion
5 528,70 Kč/1l
552,87 Kč
Prodejce: apohealth

Pferdesalbe classic Ensbona 200 ml
884,50 Kč/1kg
202,55 Kč
Prodejce: apohealth

AZHAARA Wardat Arabiyya Parfémová tělová mlha 250 ml
1 242,08 Kč/1l
310,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sovita 4biotic Basic Lotion 200 ml
4 007,40 Kč/1l
801,48 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

DERMASENCE Polaneth Lotion, 500 ml Lotion
1 891,60 Kč/1l
945,80 Kč
Prodejce: apohealth

Silbercreme 50 ml
1 648,90 Kč/1kg
268,77 Kč
Prodejce: apohealth

Ddd Pleťový balzám 50 ml
2 905,87 Kč/1kg
183,07 Kč
Prodejce: apohealth

A...? Tělový sprej Seychelle Sands 200 ml
1 377,23 Kč/1kg
302,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pedimol, 50 ml BAL
1 979,65 Kč/1kg
225,68 Kč
Prodejce: apohealth

tělový krém
3 995,00 Kč/1l
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TotesMeerProdukte

Pedimol, 100 ml BAL
2 668,20 Kč/1l
266,82 Kč
Prodejce: apohealth

Regal Silhouette zpevnující tělové mléko 200 ml
520,00 Kč/1l
149,00 Kč
-45,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
104,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Peeling, 30 ml gel
14 712,33 Kč/1l
441,37 Kč
Prodejce: apohealth

Seraman čisticí lahvička pro citlivou pleť 500 ml
473,14 Kč/1l
236,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Neuroderm Pflegelotio, 250 ml Lotion
388,55 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hydratační tělové mléko Bulgarian Rose - s růžovým olejem (damašská růže)
Aktivní látky: přírodní bulharský růžový olej, přírodní růžová voda, D-panthenol, vitamin A, vitamin E
Růžové tělové mléko - kultovní růžová kosmetika z Bulharska
Hydratační tělové mléko Bulharská růže se smyslnou a jedinečnou vůní bulharské růže. Hydratuje a činí pokožku těla pružnější, jemnější a hladší.
Jemnou vůni, zajišťuje vysoký obsah růžového oleje a přírodní růžové vody.
Tělové mléko aplikujte po koupeli nebo sprše lehkými masážními pohyby.
Balení: 200 ml lahvička
Bulgarian Rose Original Body Lotion je hydratační krém obohacený o přírodní bulharský růžový olej a růžovou vodu. Je určeno k hydrataci a tonizaci pokožky, zanechává jemnou, hladkou texturu a jemnou vůni růží. Složení obsahuje D-panthenol, sójový olej a vitaminy A a E, které pokožku vyživují a chrání. Vhodné pro všechny typy pleti.
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Objem
- 0.2 l
- Výrobce
- Bulgarian Rose Karlovo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3800007216063
- Hmotnost
- 0.3 kg
- Objem
- 0.2 l
- Výrobce
- Bulgarian Rose Karlovo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3800007216063
K tomu se hodí také

Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, Ženy, Suchá pokožka, Revitalizační, Proti stárnutí, Lahvička s kapátkem, 1 kusů
185 934,00 Kč/1l
4 648,35 Kč
Prodejce: Parfumtoi

EXCIPIAL U10 Lipolotio pro velmi suchou a svědivou pokožku, 500 ml krém
1 575,60 Kč/1kg
787,80 Kč
Prodejce: apohealth

Flexosamine Krém - 100 ml - 3 Může
6 300,00 Kč/1l
1 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Rostlinný glycerin 99,5 % farmaceutická kvalita, kvalita pro krmiva, 5 l
84,00 Kč/1l
419,99 Kč
Prodejce: FRANCLEAN

Ecoliquid Glycerin 99,5 % 5 l
83,80 Kč/1l
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ecoliquid

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku
529,67 Kč/1kg
158,90 Kč
Prodejce: apohealth

Bioderma Sébium, Čisticí gel, Mastná pleť, Pumpovacíc lahvička, AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, DISODIUM EDTA,..., 500 ml, 1 kusů
972,00 Kč/1l
486,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Meditrade® 00991D Meditrade® Gentle Med® Aktiv Gel 500 ml
424,48 Kč/1l
212,24 Kč
Prodejce: M_plus_L

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Tagescreme Spf30 50 ml
23 666,00 Kč/1l
1 183,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

10 x membrána proti zamrznutí Kryolipolýza Kryolipolýza (ETG-II, velikost M) BMTLAB
1 376,96 Kč/1kg
1 280,25 Kč
-40,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 239,26 Kč
Prodejce: BMTLAB

DERCOS AMINEXIL CLINICAL REGEN Posilující sérum proti vypadávání a regeneraci vlasů 90 ml
13 554,78 Kč/1l
1 219,93 Kč
Prodejce: Parfumtoi

FORTAN dentální péče pro psy a kočky, 50 ml roztok
6 105,80 Kč/1l
305,29 Kč
Prodejce: apohealth

Bustella - Kapsle pro Zdraví a Vitalitu od NATURALNELEKI.cz
4 177,00 Kč/1l
250,62 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

pjuractive 2SKIN Anti Chafing Gel – proti odření a podráždění pokožky – obsah 30 ml
37 668,67 Kč/1l
1 130,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Poy-Sian nosní tyčinka & vonná tyčinka, balení po 6 kusech – originál z Thajska – mentol & eukalyptus – osvěžující aromatická tyčinka na cesty
270 000,00 Kč/1l
659,90 Kč
-200,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,00 Kč
Prodejce: Polanatea

Gel z listů vinné révy a kaštanu koňského 250 ml od Dr. Sacherse
717,68 Kč/1l
179,42 Kč
Prodejce: apohealth

Tiger Balm White - rostlinný balzám, 30 g
7 266,67 Kč/1l
218,00 Kč
Prodejce: Polanatea

One Touch - Automatický otvírák lahví - bílý - přenosný
1 692,86 Kč/1kg
1 692,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Aphro Celina Sérum Corállion Sérum na řasy (3 ml)
508 230,00 Kč/1l
1 524,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tygří balzám - bílý 30g | 4 kusy
23 492,33 Kč/1l
704,77 Kč
Prodejce: Polanatea

Diamantová mikrodermabraze liftingový výkon 100W
321,00 Kč/1kg
1 605,00 Kč
Prodejce: ENZO

Forever Aloe First (473 ml) - první pomoc pro pokožku
1 458,77 Kč/1l
690,00 Kč
Prodejce: NaturEden

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
3 442,27 Kč/1kg
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza

Nízkotavitelný parafín s aloe vera 2 x 500 ml
1 019,32 Kč/1kg
1 055,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Kadidlový krém Extra silný 200ml plastová plechovka Inntaler
2 215,30 Kč/1l
443,06 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

PONDS | Make-up Remover Cream - 172 g - Odličovací krém na obličej - jemné čištění - pro každodenní péči
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Přenosná ruční odsávačka hlenu, nouzová odsávačka hlenu pro domácí použití
1 497,80 Kč/1kg
618,59 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Zanjo24

Keramin
2 293 459,89 Kč/1kg
1 146,73 Kč
Prodejce: Natucap
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
670,70 Kč
Prodejce: apohealth
8 942,67 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
330,85 Kč
Prodejce: apohealth
608,18 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
796,08 Kč
Prodejce: apohealth
7 960,80 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
220,08 Kč
Prodejce: apohealth
880,32 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 50 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
556,53 Kč
Prodejce: apohealth
11 130,60 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
330,12 Kč
Prodejce: apohealth
33 012,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

fittydent super bonding krém nerozpustný ve vodě, 40 g krém



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
207,41 Kč
Prodejce: apohealth
3 771,09 Kč/1kg

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
158,90 Kč
Prodejce: apohealth
529,67 Kč/1kg

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,48 Kč
Prodejce: apohealth
5 546,25 Kč/1kg

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l