5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kokosové makronky Lambertz s hořkou čokoládou 200g326,25 Kč/1kg
65,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dárková směs Lindt Lindor1 603,53 Kč/1kg
299,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lambertz mandlové perníčky 100 g1 247,20 Kč/1kg
124,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech1 333,17 Kč/1kg
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Praline Čokoládové pralinky s kakaovými kousky
1 245,95 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 764,25 Kč/1kg
352,85 Kč
Prodejce: somnia24

Niederegger krémové nugátové pralinky z mléčné čokolády 100g
1 114,80 Kč/1kg
111,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vegolino - nugátové pralinky 180g
974,83 Kč/1kg
175,47 Kč
Prodejce: taleoo

Zeronella, Lískooříškový krém s hořkou čokoládou, 250 g
2 380,56 Kč/1kg
595,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Quaranta Italiaanse Nugát s čokoládou 165 g – Authentieke lekkernij
1 676,79 Kč/1kg
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Niederegger vaječný likér krémová čokoláda 100g
1 108,50 Kč/1kg
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Goplana Pistáciové pralinky 192 g
1 081,91 Kč/1kg
248,84 Kč
Prodejce: Katomix

Pralinky Tonka 75g
1 789 066,58 Kč/1kg
136,92 Kč
-2,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,18 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Čokolády Vobro Primavera 140 g
977,16 Kč/1kg
185,66 Kč
Prodejce: Katomix

Milka Mléčné čokolády s náplní z lískových oříšků 110 G
1 359,55 Kč/1kg
149,55 Kč
Prodejce: Katomix

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

La Praline Čokoládové truffle pistácie
1 245,95 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero Rocher Křupavá oplatka s krémovou náplní a lískovým oříškem v čokoládě 300 G
1 791,53 Kč/1kg
537,46 Kč
Prodejce: Katomix

Cukrovinky - Lískový oříšek 100g
1 301,00 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Busta Cuadro Pistacchio Novi 150g jsou rafinované italské čokoládové pralinky, které kombinují sametovou sladkost čokolády s intenzivní, lehce oříškovou chutí pistácií. Každá pralinka se skládá ze tří jemných vrstev – dvou vrstev čokolády gianduja a měkké, krémové náplně vyrobené z pečlivě vybraných pistácií, často pocházejících ze Sicílie, což jim dodává jedinečný charakter.
Tento produkt se vyznačuje hladkou, rozplývající se texturou a harmonickou směsí chutí kakaa, lískových oříšků a pistácií. Díky vysoce kvalitním surovinám a tradici italského cukrářství nabízejí tyto pralinky intenzivní a elegantní chuťový zážitek, ideální pro milovníky vytříbenějších sladkostí.
Jsou perfektní jako sladká svačina ke kávě nebo čaji, jako doplněk k dezertům nebo jako elegantní dárek. Praktický 150g sáček a jednotlivě balené pralinky zajišťují pohodlí a dlouhotrvající čerstvost.
Novi Cuadra Pistacchio italská čokoláda 150g
Italské pralinky z mléčné čokolády s pistáciovou náplní.
- Seznam přísad
- Informace na obalu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Novi
- Prodejní název
- Novi Cuadra Pistachio Italienische Pralinen 150g
- Výrobce
- NOVI
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8006380234136
- Seznam přísad
- Informace na obalu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Novi
- Prodejní název
- Novi Cuadra Pistachio Italienische Pralinen 150g
- Výrobce
- NOVI
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8006380234136
K tomu se hodí také

Italské čokoládové pralinky s ořechy Novi 160g
909,38 Kč/1kg
145,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: HAPPY_GIFTERS

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Cuadro Novi Klasické italské pralinky 150g
727,50 Kč/1kg
145,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 764,25 Kč/1kg
352,85 Kč
Prodejce: somnia24

Dino ochrana čelního skla auta XXL kryt čelního skla na zimu
1 861,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Čokoládová tyčinka s pistáciovou náplní a kousky pistácií Novi 15x35g
15 999,71 Kč/1kg
559,99 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 663,73 Kč/1kg
267,86 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Mieszko Pistachio Pralinky 1 kg
437,54 Kč/1kg
468,17 Kč
Prodejce: Katomix

vancasso jídelní servis "SOHO" 16dílná kameninová sada talířů, kombinovaný servis jídelní souprava s šálky na kávu, misky na cereálie, černá barva
2 316,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Licorne Bike Premium Touring Trekking Bike 28 palců - kolo pro chlapce, dívky, dámy a muže - 21 rychlostí - horské kolo - crossové kolo
8 700,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Felce Azzurra, gelový osvěžovač vzduchu Classic, 140 g
237 350,01 Kč/1kg
48,94 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 300,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

De’Longhi EN 80.B, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1260 W, Černá
2 094,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 140 × 200
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Super lahodné....delicately melting nugat, slightly tart....Myslím, že je to skvělé
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prostě lahodné
Na mlsání
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá čokoláda
Je skvělá
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
599,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 103,44 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
659,72 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
628,30 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Karl Fazer Výběr 150 g
568,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 793,27 Kč/1kg

Mini pralinky Praha, 100g
229,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 299,00 Kč/1kg

Reber Mozart-Barock 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
475,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 584,50 Kč/1kg

Reber mixované balení kuliček malé velikonoční 2-pack (2 x 200 g)
540,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 351,52 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Hořká čokoláda s mandlemi a pomeranči, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Bílá čokoláda s mandlemi, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg