1,0



Na základě 1 hodnocení
Nejprodávanější
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Müsli tyčinka s bílou čokoládou bez přidaného cukru 6x20g 120g705,25 Kč/1kg
84,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
CORNY 3007065 CORNY Haferkraft Kakao Müsliriegel 4 Riegel601,00 Kč/1kg
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 2 x 40 g841,75 Kč/1kg
33,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Müsli tyčinka Corny chocolate banana s banány a mléčnou čokoládou 150g562,40 Kč/1kg
84,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rice Up Zero Bezlepková ovesná tyčinka borůvka bez přidaného cukru (70g), 100929
330,43 Kč/1kg
23,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rice Up Zero Bezlepková ovesná tyčinka ořechový koláč bez přidaného cukru (70g), 100928
330,43 Kč/1kg
23,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bombus Raw Energy 50 g maracuja-kokos / Energetické tyčinky / Chutná raw datlová tyčinka bez přidaného cukru, bez lepku a bez konzervantů
68 640,00 Kč/1kg
68,64 Kč
Prodejce: VISO

CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
3 918,21 Kč/1kg
548,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Tyčinky - slaný arašídový karamel 40g
1 640,75 Kč/1kg
65,63 Kč
Prodejce: taleoo

Proteinová tyčinka - vanilka 40g
1 297,00 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Oplatková tyčinka - lískový oříšek 35g
1 214,00 Kč/1kg
42,49 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesná křupavá tyčinka - čokoláda 50g
776,80 Kč/1kg
38,84 Kč
Prodejce: taleoo

Datlová tyčinka Peanut - slaný karamel 30g
860,33 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

OatSnack - Ovesná tyčinka, 1 x 70 g, příchuť: Banánový chléb
2 753,13 Kč/1kg
220,25 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Lifebar Oat Snack – tmavá čokoláda s lískovými oříšky, 40 g, balení po 15 kusech
1 211,50 Kč/1kg
48,46 Kč
Prodejce: taleoo

Granola tyčinka - čokoládové lupínky 144g
849,86 Kč/1kg
122,38 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesná tyčinka - kakao jahoda 20g
1 080,00 Kč/1kg
21,60 Kč
Prodejce: taleoo

Ovesná müsli tyčinka Flapjack - slaný karamel 50g
865,60 Kč/1kg
43,28 Kč
Prodejce: taleoo

Tyčinka Nutrend FlapJack 100g - čokoláda a kokos s hořkou čokoládou
844,60 Kč/1kg
84,46 Kč
Prodejce: VISO

Corny Der Grosse Milch Tmavá a bílá müsli tyčinka s křupinkami 40g
623,00 Kč/1kg
24,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rice Up pufovaná rýžová tyčinka z hnědé rýže, s tmavou čokoládou, bez přidaného cukru. Chutná tyčinka je vynikající jako svačina nebo náhrada sladkostí. Skvělá pochoutka, která vám může poskytnout dodatečnou energii kdykoli během dne. Díky pečlivě vybraným složkám je produkt bezlepkový, bez vajec, GMO, palmového oleje a konzervantů.
Bez lepku.
Bez GMO.
Bez konzervantů.
Bez přidaného cukru.
Bez palmového oleje.
Zasytí a dodá energii.
Neobsahuje pšenici.
Obnovuje hladinu glykogenu ve svalech.
Ideální jako rychlá snídaně nebo odpolední občerstvení.
Kakaová sušina v tmavé čokoládě je nejméně 58%.
Složení: hořká čokoláda 68% [kakaová hmota, kakaové máslo, vláknina z kořene čekanky, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma], celozrnná hnědá rýže 32%. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
Výživová hodnota ve 100g výrobku:
Energie: 1894Kj / 451kcal
Tuky: 24,0g (z toho nasycené: 15,0g)
Sacharidy: 50,0g (z toho cukr: 5,0g)
Vláknina: 2,9g
Bílkoviny: 6,1g
Sůl: 0,07g
Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400kJ/2000kcal)
Alergeny: může obsahovat stopy mléka.
Skladování: skladujte na suchém a chladném místě.
Země původu: Bulharsko.
- Seznam přísad
- Složení: Čokoláda 68 % (kakaová hmota, kakaové máslo, vláknina z kořene čekanky, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), celozrnná rýže 32 %. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující vlákninu a cukr. Může obsahovat stopy mléka.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 g produktu: Energie kJ 1894 Energie kcal 451 Tuk 24 g z toho nasycené mastné kyseliny 15 g Sacharidy 50 g z toho cukry 5 g Bílkoviny 6,1 g Vláknina 2,9 g Sůl 0,07 g
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- Nuhealth Jsc.176 Vasil Aprilov Blvd., Plovdiv, Bulgaria
- Prodejní název
- Rice Up čokoládová rýžová tyčinka bez lepku a bez přidaného cukru
- Výrobce
- Rice Up
- Kód EAN
- 3800233074963
- Seznam přísad
- Složení: Čokoláda 68 % (kakaová hmota, kakaové máslo, vláknina z kořene čekanky, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), celozrnná rýže 32 %. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující vlákninu a cukr. Může obsahovat stopy mléka.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 g produktu: Energie kJ 1894 Energie kcal 451 Tuk 24 g z toho nasycené mastné kyseliny 15 g Sacharidy 50 g z toho cukry 5 g Bílkoviny 6,1 g Vláknina 2,9 g Sůl 0,07 g
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- Nuhealth Jsc.176 Vasil Aprilov Blvd., Plovdiv, Bulgaria
- Prodejní název
- Rice Up čokoládová rýžová tyčinka bez lepku a bez přidaného cukru
- Výrobce
- Rice Up
- Kód EAN
- 3800233074963
K tomu se hodí také

Rice Up Zero Bezlepková rýžová tyčinka bez přidaného cukru - tmavá čokoláda a banán (18g), 103859
60,89 Kč/1kg
10,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rice Up Zero Bezlepková rýžová tyčinka bez přidaného cukru - tmavá čokoláda a pomeranč (18g), 103856
60,89 Kč/1kg
10,96 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
43 316,67 Kč/1l
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Rice Up Zero Bezlepková ovesná tyčinka ořechový koláč bez přidaného cukru (70g), 100928
330,43 Kč/1kg
23,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rice Up Zero Bezlepková ovesná tyčinka borůvka bez přidaného cukru (70g), 100929
330,43 Kč/1kg
23,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rice Up Bezlepková ovesná tyčinka pomeranč a hořká čokoláda bez přidaného cukru (70g), 100927
330,43 Kč/1kg
23,13 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bombus Raw Energy 50 g maracuja-kokos / Energetické tyčinky / Chutná raw datlová tyčinka bez přidaného cukru, bez lepku a bez konzervantů
68 640,00 Kč/1kg
68,64 Kč
Prodejce: VISO

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
16 300,00 Kč/1l
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt

SONGMICS Sada činek 2 v 1, 2x10 kg, pro domácnost, 1 pár
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

POWERBAR Protein Plus s nízkým obsahem cukru, čokoládový brownie, 16 tyčinek po 35 g
3 981,11 Kč/1kg
2 229,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Oetker Vitalis křupavé müsli bez přidaného cukru v čokoládovém balení 400g
441,05 Kč/1kg
176,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 759,31 Kč/1kg
844,47 Kč
Prodejce: M_plus_L

Coppenrath Choco Cookies hořká čokoláda bez cukru 200g
466,90 Kč/1kg
93,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 732,92 Kč/1kg
831,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mucola dřevěná klec pro křečky klec pro myši klec pro krysy klec pro hlodavce ohrada WOW
1 270,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

LED sněhová vločka pohádkové světla barevné světlo opona 8 světelných režimů vnitřní strana zahrada okno Vánoční osvětlení
701,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

CORNY 3007287 CORNY Haferkraft zero Haselnuss Müsliriegel 4 Riegel
3 918,21 Kč/1kg
548,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CORNY 3007271 CORNY Haferkraft Banane Müsliriegel 4 Riegel
601,00 Kč/1kg
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrický vysavač na listí 3v1
989,00 Kč
Prodejce: Jurhan

hořká čokoláda 75% s kokosovým cukrem VIVANI 80 g VIVANI
1 063,75 Kč/1kg
85,10 Kč
Prodejce: taleoo

Brandson ohřívač s ventilátorem, úsporný, keramický ohřívač s ventilátorem, 2000W, 2 úrovně výkonu, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, ochrana proti převrácení, oscilace 35°, champagne
1 741,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Černá
Zrepasovaný
14 117,55 Kč
Prodejce: NESATEC
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chybný popis
V popisu produktu je uvedeno 10 x 18 g, ale bylo dodáno pouze 1 x 18 g.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Helpa jahodová tyčinka 20 g - veganská a bez cukru
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
25 549,00 Kč/1kg

Datlová tyčinka s kešu oříšky a kokosem 40g TAR-GROCH
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 586,43 Kč/1kg

Datlová tyčinka s pistáciemi 40g TAR-GROCH
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 586,43 Kč/1kg

Datlová tyčinka s malinami a kakaem 40g TAR-GROCH
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 790,24 Kč/1kg

Kakaové máslo na pečení 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,76 Kč
Prodejce: apohealth

Elektrický ohřívací tác s celoplošným ohřevem Přenosný silikonový ohřívač se 3 nastaveními teploty Všestranný ohřívač potravin 60C-100C pro večírky Šedá barva
1 734,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

50LED solární řetězová světla IP65 vodotěsné vícebarevné kapky vody pohádkové světla s 8 režimy osvětlení pro venkovní 7m
618,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Zahradnické nůžky SK-5 s ocelovou čepelí Zahradnické nůžky na stříhání bonsají Sada zahradnického nářadí pro rostliny Růže Květiny Ovocné stromy
544,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

25 mřížkových zásobníků na kostky ledu Silikonová forma na výrobu ledových koulí Mini kulatý zásobník na ledové koule s víkem zelený
444,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Velká pletená vánoční punčocha se sáčkem na cukroví Krásné vánoční dekorace Závěsné punčochyVánoční stromy
476,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Multifunkční nastavitelná polyesterová zahradní pracovní zástěra s kapsami Nástroje Zástěry Organizátor
666,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Corny Big Chocolate Banana Mléčná čokoláda a kousky banánu 24 balení
576,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
11 539,80 Kč/1kg

Corny BIG hořké čokoládové sušenky extra velké müsli tyčinky 50g 24 balení
574,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
11 496,60 Kč/1kg

Balisto Muesli Mix celozrnná sušenka v mléčné čokoládě 37g
23,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
629,19 Kč/1kg

OVSENÁ KAŠE S MANGEM A BOBULEMI GOJI 70 g – ZCELA PŘÍBĚH
477,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 828,43 Kč/1kg

Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,25 Kč/1kg

Dr. Kargs Organic Ovesné minišpagety Apple Cinnamon s agávovým sirupem veganské 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 2 x 40 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
33,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
841,75 Kč/1kg

CORNY 914009 Corny Milch Dark & White



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
560,93 Kč/1kg

CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
84,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
601,00 Kč/1kg