1,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Sugar, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 ksJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, 7UP Zero, 7UP, Lipton Green Tea, 440 ml, 5 ksJednorázové
310,39 Kč/1l
682,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi + Pepsi Max + Pepsi Max Limetkov? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
354,39 Kč/1l
467,80 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sirup SodaStream Pepsi, Mirinda, 7UP, Lipton Ice Tea Peach Zero, 440 ml, 4 kusyJednorázové
301,73 Kč/1l
531,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola Zero Schwip Schwap bez cukru, 440 ml, 2 kusyJednorázové
393,59 Kč/1l
346,36 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup Pepsi Max bez cukru + Pepsi + 7UP, 440 ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Lipton Ice Tea Peach Zero , 440 ml, 3 kusyJednorázové
335,23 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Mirinda Zero bez cukru, 440 ml, 6 ksJednorázové
373,66 Kč/1l
986,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup pro Sodastream Mountain Dew Zero, Pepsi Max, Schwip Schwap Zero, 440 ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Zero , 440 ml, 6 kusůJednorázové
296,99 Kč/1l
784,05 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Zero 7UP Pepsi Cola y, 440ml, 5 kusůJednorázové
275,89 Kč/1l
606,95 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Schwip Cola Orange bez cukru, 440 ml, 2 ksJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
6x SODASTREAM SYROP
6 příchutí sirupů:
- 7 Up ZERO
- Pepsi
- Schwip Schwap
- Pepsi Max
- Limonáda ZERO
- Lipton ledový čaj broskev ZERO
Ze sirupového koncentrátu SodaStream můžete připravit až 9 litrů nápoje. Sirup musí být rozpuštěn v předem zplynované vodě, aby byla zaručena nefalšovaná chuť ikonických nápojů Zero.
Obsah sirupu 440 ml na láhev
Jak používat?
3 jednoduché kroky
- Nalijte čerstvou, studenou vodu do kelímku se sodovkou SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a přidejte do perlivé vody několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala a ... osvěžte se šumivým nápojem!
Koncentrovaný nápoj s příchutí Lipton Ice Tea Peach Zero
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje sladidla
Ingredients: Voda, okyselující látka (kyselina jablečná), extrakt z černého čaje** (2 %), regulátor kyselosti (citrát sodný), zahušťovadlo (pektin), sladidlo (steviol-glykosidy stévie, sukralóza), aroma, konzervační látka (sorban draselný, benzoan sodný), komplexotvorná látka (hexametafosforečnan sodný), protipěnidlo (dimethylpolysiloxan).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 4 kJ /1 kcal, ve 250 ml1 - 9 kJ /2 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,03 g, ve 250 ml1 - 0,08 g, (% na 250 ml **) - (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Doba použitelnosti před konzumací: viz víčko nebo spodní část balení
Koncentrovaný nápoj 7UP bez cukru
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje sladidlo
Složení: Složení: voda, kyselina (kyselina citronová), citronová a limetková šťáva, regulátor kyselosti (citrát sodný), sladidla (sukralóza, acesulfam K), konzervant (benzoan sodný).
Výživová hodnota (ředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 2 kJ /0,5 kcal, ve 250 ml1 - 6 kJ /1 kcal, (% na 250 ml**) - (<1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,05 g, ve 250 ml1 - 0,13 g, (% na 250 ml **) - (2 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Doporučená spotřeba: viz víčko nebo spodní část balení
Koncentrovaný nápoj Pepsi MAX bez cukru.
Obsahuje sladidlo. 440 ml
Složení: Voda, barvivo (E150d), kyseliny (kyselina citronová), regulátory kyselosti (citronany sodné, citronany draselné), sladidla (acesulfam K, sukralóza, aspartam), aromata včetně kofeinu, konzervant (benzoan sodný), protipěnidlo (dimethylpolysiloxan). Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Výživová hodnota (ředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 1 kJ /0,3 kcal, ve 250 ml1 - 3 kj /0,8 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - <0,1 g, v 250 ml1 - 0,2 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Doba použitelnosti před konzumací: viz víčko nebo spodní část balení
Koncentrovaný nápoj s příchutí limonády 440 ml bez cukru
Složení: Voda, koncentrovaná citronová šťáva (5 %), kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronany sodné), přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, sladidlo (acesulfam K, sukralóza), komplexotvorná látka (polyfosforečnany), stabilizátor (estery glycerolu z rostlinné pryskyřice), antioxidant (kyselina askorbová), konzervant (sorban draselný), barvivo (karoteny).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 6 kJ /1 kcal, ve 250 ml1 - 15 kJ /4 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (11 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,08 g, ve 250 ml1 - 0,19 g, (% na 250 ml **) - (3 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Koncentrovaný nápoj s příchutí limonády. Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje sladidla
Návod k použití: Naplňte uzávěr koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do láhve a doplňte perlivou vodou. Doba použitelnosti před konzumací: viz víčko nebo spodní část balení
Koncentrovaný nápoj s příchutí Pepsi
Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidlo
Složení: Pepsi, Pepsi, Pepsi, Pepsi, Pepsi, Pepsi, Pepsi, Pepsi, Pepsi, Pepsi, Pepsi: Složení: cukr, voda, potravinářské barvivo (amoniakový karamel), kyseliny (kyselina fosforečná, kyselina citronová), regulátor kyselosti (citronany sodné), sladidla (sukralóza, acesfulam K), aroma (kofeinové aroma), stabilizátor (arabská guma), konzervant (benzoan sodný).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 57 kJ /14 kcal, ve 250 ml1 - 142 kJ /34 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,4 g, v 250 ml1 - 8,4 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 3,3 g, ve 250 ml1 - 8,2 g, (% na 250 ml **) - (10 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, ve 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Doba použitelnosti před konzumací: viz víčko nebo spodní část balení
Koncentrovaný nápoj s příchutí Schwip
Koncentrovaný nápoj Schwip Schwap Cola s pomerančovou příchutí. Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidlo
Ingredients: Složení: Cukr, voda, okyselující látka (kyselina citronová), barviva (siřičitano-amoniakový karamel, karoteny), stabilizátory (oktenylsukcinát sodný škrobu, ester glycerolu a rostlinná pryskyřice), regulátory kyselosti (citronany sodné, Citráty draselné), sladidla (acesulfan K, sukralóza), aroma (kofeinové aroma), konzervant (benzoan sodný), antioxidant (kyselina askorbová), protipěnidlo (polydimethylsiloxan).
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 44 kJ /10 kcal, ve 250 ml1 - 109 kJ /26 kcal, (% na 250 ml **) - (1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 2,5 g, v 250 ml1 - 6,1 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 2,4 g, ve 250 ml1 - 5,9 g, (% na 250 ml **) - (7 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, ve 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - < (1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a dolijte perlivou vodou.
Doporučená spotřeba: viz víčko nebo spodní část balení
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 3140 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream GmbH,Solmsstraße 18,60486 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Sirup SodaStream
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701118472
- Objem
- 2.64 l
- Seznam přísad
- V popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V popisu
- Hmotnost
- 3140 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream GmbH,Solmsstraße 18,60486 Frankfurt am Main
- Prodejní název
- Sirup SodaStream
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701118472
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi Max Light, 7UP Free Zero Sugar, Mirinda, Lipton Ice Tea Peach Zero, Lipton Ice Tea Lemon 440ml, 6 ksJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi + Pepsi Max + Pepsi Max Limetkov? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
354,39 Kč/1l
467,80 Kč
Prodejce: esiteo

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
476,68 Kč/1l
209,74 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, 7UP Zero, 7UP, Lipton Green Tea, 440 ml, 5 ksJednorázové
310,39 Kč/1l
682,85 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, 7UP, 7UP Zero, Lemon Lime, Lipton Ice Tea Peach, 440 ml, 6 ksJednorázové
287,41 Kč/1l
758,75 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
1 439,60 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sodastream sirup Pepsi Zero Sugar 2x440ml nápojový sirup bez cukruJednorázové
445,34 Kč/1l
391,90 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Pepsi Max Mango 440ml, 6 kusůJednorázové
325,74 Kč/1l
859,95 Kč
Prodejce: esiteo

Výměna CO2 bomby SodaTASTE Quick Classic pro Quick Connect
277,89 Kč
Prodejce: SodaTASTE

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

Tefal Uno FF203130, Fritéza, 1,8 l, 1 kg, 1,8 l, Kov, 150 °C
1 638,32 Kč
Prodejce: Landema

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Rám postele VASAGLE pro jednolůžko, 90 x 200 cm, rám postele, s čalouněným čelem, rám postele, ocel, nosnost do 250 kg, snadná montáž
1 543,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
7 757,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Bublinkovač vody BRITA sodaONE černý s 1 lahví CO2 a PET lahví
1 373,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Rám postele VASAGLE 140 x 200 cm, s čelem, kovová postel, rám postele
2 436,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

Výrobník perlivé vody Sodastream Terra Black se 2 lahvemi a 6 příchutěmi Bolero
1 846,65 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 gJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l