5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Řezaná kopřiva 1 kg Naturladen657,04 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Celé květy limetky 500 g 100 % Naturladen1 703,58 Kč/1l
851,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Gichtkraut Gichtkraut 500 g přírodní1 362,76 Kč/1l
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
CITRONOVÁ TRÁVA 500 g Sušená, nakrájená, čerstvá kvalita1 070,64 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Majoran 500g
401,89 Kč/1kg
210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Majoránka10 g SONNENTOR
5 700,00 Kč/1kg
57,00 Kč
Prodejce: Covitar

Petržel 500g Brat.pl
243,81 Kč/1kg
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sušené chasteberry 200g Brat.pl
242,99 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Bylinný ostropestřec mletý, neodstředěný 200 g
204,45 Kč/1kg
40,89 Kč
Prodejce: medpak_shop

Šípková tříska – nasekaná a sušená, 15 g | LEBENSBAUM
4 852,67 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Koperek susony 100g Brat.pl
382,61 Kč/1kg
44,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Tymián20 g SONNENTOR
3 500,00 Kč/1kg
70,00 Kč
Prodejce: Covitar

Sumak Kotányi 10 g
1 548,00 Kč/1kg
30,96 Kč
Prodejce: Katomix

Ajowan 20g
4 059,00 Kč/1kg
125,84 Kč
-44,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,18 Kč
Prodejce: taleoo

Plicník lékařský bylina 50g
486 629,98 Kč/1l
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Celé semínka pchlíče setého, 1 kg | SONNENTOR
720,61 Kč/1kg
720,61 Kč
Prodejce: taleoo

Fenyklové semínko 500g Brat.pl
166,34 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

bioSnacky – Kresse (Říčka), 200 g | RAPUNZEL
643,95 Kč/1kg
128,79 Kč
Prodejce: taleoo

Heřmánkový květ 100g Brat.pl
771,93 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kłodawska sůl jemná 1kg (2x500g)
33 000,00 Kč/1l
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chmelové šišky 500g
PŘÍRODNÍ, VYSOCE KVALITNÍ PRODUKT
Výrobek je balen v doypacku se stahovací šňůrkou, což mu umožňuje zachovat si dlouho čerstvost, protože jej lze mnohokrát otevřít a zavřít a samotný obal je odolný, což je důležité při přepravě.
Chmelové šištice jsou přírodní kuželovitá květenství chmele obecného a jsou již po staletí ceněny v pivovarnictví, léčitelství a kosmetice. Jejich jedinečná, lehce nahořklá chuť a výrazné aroma dodávají každému pokrmu a nápoji specifickou, hlubokou chuť. Chmelové šištice jsou také známé svými relaxačními účinky - ideální pro ty, kteří hledají přírodní způsoby relaxace.
Chmelové šištice - vlastnosti:
Bylinný nálev z chmelových šištic může podpořit organismus na mnoha úrovních. Má uklidňující účinek na nervový systém, což je užitečné při problémech se spánkem, stresu a napětí. Kromě toho chmelové šištice podporují trávicí proces, prospívají zažívacímu systému a mohou přispívat k udržení normální hladiny cholesterolu. Obsahují přírodní antioxidanty, které podporují zdraví buněk a také pomáhají ženám v období menopauzy.
Chmelové šištice - použití:
- Jako aromatický přídavek do domácího piva
- K přípravě uklidňujícího nálevu
- Jako přísada do relaxačních koupelí
- V přírodní kosmetice při kožních problémech
Přidejte chmelové šištice do své každodenní péče o pleť a objevte jejich mimořádné vlastnosti!
Jak připravit nálev z chmelových šištic?
Nálev připravíte tak, že 1-2 čajové lžičky (0,5 g - 1 g) chmelových šištic přelijete 150-200 ml vroucí vody a necháte přikryté 15 minut louhovat. Poté sceďte a teplý čerstvý nálev vypijte. Konzumujte až 4krát denně.
Obsah:
Balení obsahuje500 g chmelových šištic.
Složení: Chmelová směs s chmelem:
- chmelové šištice
Skladování:
Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.
Další informace:
V zařízení jsou dále baleny: mandle, různé druhy ořechů, sezam, sója, výrobky obsahující lepek. Proto může předložený výrobek navzdory vynaloženému úsilí obsahovat stopy lepku.
- Objem
- 0.001 l
- Seznam přísad
- Chmelové šišky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Seznam hodnot potravin v popisu
- Hmotnost
- 520 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Chmelové šišky
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5905514510289
- Objem
- 0.001 l
- Seznam přísad
- Chmelové šišky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Seznam hodnot potravin v popisu
- Hmotnost
- 520 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Chmelové šišky
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5905514510289
K tomu se hodí také

Chmelové šišky 50g
45 000,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
242,92 Kč
-113,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,39 Kč
Prodejce: Retoo

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Čaj z listů meduňky Bombastus Uklidňující a gastrointestinální lék
2 076,32 Kč/1kg
180,64 Kč
Prodejce: apohealth

MODFU Čistička vzduchu, pro velké místnosti a ložnice do 11–15 m², spánkový režim a časovač, HEPA čistička vzduchu odstraňuje prach, kouř, zvířecí chlupy, zápach a pyl
565,99 Kč
Prodejce: MODFU

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Mikrovlnná trouba MEDION MD 15501 4 v 1 s grilem (25 litrů, 900 W, 1100 W gril, 2500 W konvekce, 10 automatických programů) stříbrná
4 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Yorbay vánoční stromek Vánoční stromek se stojanem 120 cm, s umělým sněhem
719,46 Kč/1kg
5 899,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysavač, samočisticí, lehký, bezdrátový, vysavač s mopem, čištění hran <0,5 cm, modrý
5 229,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

ProfiCook PC-VK 1080, Černá, Nerezová ocel, Marinování, Nerezová ocel, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
1 603,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Hisense FV191N4AW2, 155 l, 8 kg/24h, N-T, Beznámrazový systém, E, Bílá
11 918,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: CasaDelRasoioSAS

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

Hop-Sport trenažér na břicho hyperextenze skládací HS-1016
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

2 ks záclon Vertikální barevný přechod Potisk Průhledné „Modena“ s očky a držáky, závěs, dekorativní šátek VxŠ 225x140 cm Odstíny šedé 10000183
2 865,21 Kč/1m
1 117,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 372,23 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Dragtek-com

SWAREY S200 DC Powerbank Station se solárním panelem 100W, 192Wh multi-zařízení Napájecí Stanice LiFePO4 baterie, 140W solární generátor nabíječka
5 270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Mletý koriandr 100g
1 449,90 Kč/1l
144,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
1 107,27 Kč
Prodejce: TR8

VASAGLE Koupelnová skříňka malá, koupelnová skříňka úzká, stojící, s dvířky a policí, malá skříňka, toaletní skříňka, nastavitelné police
956,99 Kč
-36,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
920,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Matrace ze studené pěny - 140 x 200 cm - Ergonomická matrace ze studené pěny - 5 cm
1 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

imoshion SH00049961
781,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zboží dorazilo v pořádku
Ještě jsem nezačal s nálevy, ale vypadá to dobře a chmel určitě také Děkuji
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
chmel
to, co jsem hledal, abych vyrobil polštář, díky kterému by chlapec už nečůral do postele
Ohodnoceno dne 3. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ostropestřec Mariánský Semena Ostropestřce Mariánského 1 Kg 100%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1l

Sušené Koření 1 Kg Natural Shop
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,51 Kč/1l

Gichtkraut Gichtkraut 1 kg přírodní
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1l

Celé květy limetky 500 g 100 % Naturladen
851,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,58 Kč/1l

Labkraut 1 kg 100% přírodní
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
803,10 Kč/1l

Chaga Chaga Flash Prášek 500 G 100 % Přírodní
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 557,52 Kč/1l

Řezané listy kopřivy 1 kg Naturladen



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1l

Sense Senness Blatt 1 Kg 100% Přírodní Obchod



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Řezaná kopřiva 1 kg Naturladen



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l

Listy máty peprné 1 kg Naturladen
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1l

Gichtkraut Gichtkraut 500 g přírodní
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1l

Lila Echiness Kakadukraut, řezané, 1 kg, 100 %
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1l

Fenkol Fenkolové Plody 1 Kg Natural Shop
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
632,70 Kč/1l

Řezaná Dubová Kůra Dubová Kůra 1 Kg 100% Přírodní
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1l

Kamilleblüte Premium 200 G 100 %
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

Bobkový list 50 g All Natural Shop
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 732,60 Kč/1l

Květ měsíčku lékařského 50 g Měsíček lékařský 100 % přírodní
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 732,60 Kč/1l

CITRONOVÁ TRÁVA 500 g Sušená, nakrájená, čerstvá kvalita
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 070,64 Kč/1kg

Knorr Rosół z Kury 6 saszetek 10g
404,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 748,33 Kč/1kg

Chmelové šišky 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
222,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
221 999,99 Kč/1l