Ella's Kitchenkousky manga 70 g - Ovocnádětská přesnídávka bez cukru

90,12 Kč

1 287,43 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
516,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 300g
Lékořice Hexenbesen cukrová lékořice s cukrářskou náplní 300g
292,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
87,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicová sušenka, 175 g
Lékořicová sušenka, 175 g
359,66 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Skyr sojowy Alpro Mango 150 g
Skyr sojowy Alpro Mango 150 g
254,63 Kč/1kg
75,29 Kč
-45%
40,74 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
2 007,26 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
351,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Slaná lékořice - Twists 100g
Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Venco Medový lékořicový bonbón
Venco Medový lékořicový bonbón
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
Matthijs Salmiak tyčinky 1 kg
404,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Katja Kokindjes 295 g – Ovocné kokosové svačinky, veganské a přírodní
Katja Kokindjes 295 g – Ovocné kokosové svačinky, veganské a přírodní
468,10 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Směs lékořicové soli, 175 g bonbónů
Směs lékořicové soli, 175 g bonbónů
324,43 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Cukrovinky Haribo 160g
Cukrovinky Haribo 160g
259,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Matthijs - Lékořice Bielzen - 1kg
Matthijs - Lékořice Bielzen - 1kg
404,59 Kč/1kg
404,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Süßes Lakritz - Stones 100g
Süßes Lakritz - Stones 100g
1 589,50 Kč/1kg
158,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Klene Zoute Ovaaltjes Suikervrij 110 g – křupavé svačinky bez cukru a bez přidaného cukru
Klene Zoute Ovaaltjes Suikervrij 110 g – křupavé svačinky bez cukru a bez přidaného cukru
1 110,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sušené datle Kresto 300 g
Sušené datle Kresto 300 g
301,53 Kč/1kg
103,36 Kč
-12,90 Kč
90,46 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ella's Kitchen Organic Mango Pieces 70 g - 100% organická ovocná svačinka vyrobená z pyré z manga s nádechem citronové šťávy, bez přidaného cukru. Ideální pro děti od 4 měsíců jako zdravá svačina doma nebo na cestách. Bez přísad a vody, chutné a snadné. Nutriční hodnoty na 100 g: 70 kcal, 0,6 g tuku, 15,5 g sacharidů, 13,3 g cukru, 0,8 g vlákniny, 0,3 g bílkovin, 0,03 g soli. Ideální také jako svačina pro větší děti.
Seznam přísad
100% mango*, <1% koncentrovaná citronová šťáva*. * = biologický.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 296 kJ (70 kcal) Tuk: 0,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 15,5 g z toho cukry: 13,3 g Vláknina: 0,8 g Bílkoviny: 0,3 g Sůl: 0,03 g
Hmotnost
70 g
Potravinářský podnik
Ella's Kitchen (Brands), Schottengasse 10, 1010 Wien, AT
Prodejní název
Ella kuchyně Mango 4m+
Výrobce
Ella's Kitchen
Počet kusů
1
Kód EAN
5060107339750

Seznam přísad
100% mango*, <1% koncentrovaná citronová šťáva*. * = biologický.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 296 kJ (70 kcal) Tuk: 0,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g Sacharidy: 15,5 g z toho cukry: 13,3 g Vláknina: 0,8 g Bílkoviny: 0,3 g Sůl: 0,03 g
Hmotnost
70 g
Potravinářský podnik
Ella's Kitchen (Brands), Schottengasse 10, 1010 Wien, AT
Prodejní název
Ella kuchyně Mango 4m+
Výrobce
Ella's Kitchen
Počet kusů
1
Kód EAN
5060107339750
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg