Ella's Kitchendětská kaše Sladké brambory a dýně 120 g od 4 měsíců

106,11 Kč

884,25 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 16. – st 21. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bob Snail Ovocná svačina Jablko Jahoda 30 g
Bob Snail Ovocná svačina Jablko Jahoda 30 g
10 999,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
329,97 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sušenky s brusinkami bez cukru 135 g Bogutti
Sušenky s brusinkami bez cukru 135 g Bogutti
1 103,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lambertz Zimtsterne 202823 175g
Lambertz Zimtsterne 202823 175g
576,65 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
108,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MINI JUNGLEČOKOLÁDOVÉ COOKIES 100 g -ANIA
MINI JUNGLEČOKOLÁDOVÉ COOKIES 100 g -ANIA
1 472,64 Kč/1kg
161,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Ella's Kitchenkukuřičné tyčinky Broskev + banán 17 g, svačina na 7 měsíců
Ella's Kitchenkukuřičné tyčinky Broskev + banán 17 g, svačina na 7 měsíců
6 241,76 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ella's Kitchentěstoviny se spoustou zeleniny 190g, 8 měsíců+
Ella's Kitchentěstoviny se spoustou zeleniny 190g, 8 měsíců+
883,63 Kč/1kg
167,89 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Zázvorové sušenky 175g
Zázvorové sušenky 175g
579,54 Kč/1kg
101,42 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Olvarit Banaan Koek dětská kaše 8 měsíců+ 200g - výživná dětská výživa bez cukru
Olvarit Banaan Koek dětská kaše 8 měsíců+ 200g - výživná dětská výživa bez cukru
386,40 Kč/1kg
77,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové křupavé sušenky, 100 g
Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové křupavé sušenky, 100 g
1 487,50 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Smaakt Cranberrykoeken 250g – Šťavnaté sušenky s ovocnými brusinkami
Smaakt Cranberrykoeken 250g – Šťavnaté sušenky s ovocnými brusinkami
744,24 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ovesné sušenky 175g
Ovesné sušenky 175g
375,43 Kč/1kg
65,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kringel - ovesný-citronový bezlepkový 125g
Kringel - ovesný-citronový bezlepkový 125g
623,60 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
WAFELKI MIODOWE BIO 175 g - TERRASANA
Medové oplatky 175g
415,94 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pohankové křupky - v jogurtu skořicové 80 g ŠMAJSTRLA
Pohankové křupky - v jogurtu skořicové 80 g ŠMAJSTRLA
362,50 Kč/1kg
29,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro Špalda - Máslo Speculoos 150g
Špalda - Máslo Speculoos 150g
867,33 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
CIASTECZKA BANANOWE OD 6 MIESIĄCA BIO 120 g - BISKIDS
BANÁNOVÉ KOLÁČE OD 6 MĚSÍCŮ120 g - BISKIDS
3 494,92 Kč/1kg
419,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Skořicové hvězdičky - bezlepkové 140g
Skořicové hvězdičky - bezlepkové 140g
959,14 Kč/1kg
134,28 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Jablečné a ovesné sušenky 125g
Jablečné a ovesné sušenky 125g
402,56 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
50,32 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Croissant s rýží a vanilkou 125g
Croissant s rýží a vanilkou 125g
874,48 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Céréal Speculaas kousky s mandlemi, bez cukru, 110 g
Céréal Speculaas kousky s mandlemi, bez cukru, 110 g
1 449,18 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ella's Kitchendětská kaše Sladké brambory a dýně 4 měsíce+ 120 g - 100% organické ingredience pro první doplňkové potraviny. Obsahuje pyré ze sladkých brambor, dýně, jablka a borůvek s nádechem citronové šťávy, bez přidané vody a cukru. Ideální od 4. měsíce, chutné a praktické na doma i na cesty. Vhodné i jako svačina pro větší děti. Složení: 52 % jablka*, 23 % batáty*, 20 % dýně*, 5 % borůvky*, <1 % koncentrát citronové šťávy* (. Nutriční hodnoty na 100 g: 220 kJ (52 kcal), tuky 0,5 g, nasycené mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 10,6 g, cukry 9,2 g, vláknina 1,9 g, bílkoviny 0,8 g, sůl 0,04 g.
Seznam přísad
52 % jablka*, 23 % batáty*, 20 % dýně*, 5 % borůvky*, <1 % koncentrovaná citronová šťáva* * = biologický
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 220 kJ (52 kcal) Tuk: 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 10,6 g z toho cukry: 9,2 g Vláknina: 1,9 g Bílkoviny: 0,8 g Sůl: 0,04 g
Hmotnost
120 g
Potravinářský podnik
Ella's Kitchen (Brands), Schottengasse 10, 1010 Wien, AT
Prodejní název
Ellina kuchyně Biologische zoete aardappel, pompoen 4m+
Výrobce
Ella's Kitchen
Počet kusů
1
Číslo produktu
940389
Kód EAN
5060503500709

Seznam přísad
52 % jablka*, 23 % batáty*, 20 % dýně*, 5 % borůvky*, <1 % koncentrovaná citronová šťáva* * = biologický
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 220 kJ (52 kcal) Tuk: 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 10,6 g z toho cukry: 9,2 g Vláknina: 1,9 g Bílkoviny: 0,8 g Sůl: 0,04 g
Hmotnost
120 g
Potravinářský podnik
Ella's Kitchen (Brands), Schottengasse 10, 1010 Wien, AT
Prodejní název
Ellina kuchyně Biologische zoete aardappel, pompoen 4m+
Výrobce
Ella's Kitchen
Počet kusů
1
Číslo produktu
940389
Kód EAN
5060503500709
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Bounty Crispy Rolls 5 ks 117 g
Bounty Crispy Rolls 5 ks 117 g
1 132,82 Kč/1kg
132,54 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Schulte Mini Spiced Speculoos s vánočním kořením 200g
Schulte Mini Spiced Speculoos s vánočním kořením 200g
259,75 Kč/1kg
51,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,44 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
391,08 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mascolo Cannoli Siciliani Mignon 160 g italské cannoli sicilské trubičky
Mascolo Cannoli Siciliani Mignon 160 g italské cannoli sicilské trubičky
780,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
124,88 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Coppenrath vaječné sušenky z lehkého a nadýchaného vaječného těsta 200g
Coppenrath vaječné sušenky z lehkého a nadýchaného vaječného těsta 200g
220,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
44,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lambertz perníková směs tradiční vánoční speciality 500g
Lambertz perníková směs tradiční vánoční speciality 500g
562,14 Kč/1kg
281,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
1 735,67 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 9
232,58 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, limitovaná edice, balení 352 g
De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, limitovaná edice, balení 352 g
270,94 Kč/1kg
95,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
426,45 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 50
799,59 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro LU Scholiertje mléčné sušenky 150g – křupavé sušenky s jemnou mléčnou náplní
LU Scholiertje mléčné sušenky 150g – křupavé sušenky s jemnou mléčnou náplní
1 275,93 Kč/1kg
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro belVita Snídaňové cereální sušenky s kakaovou příchutí a kousky čokolády 300 g
belVita Snídaňové cereální sušenky s kakaovou příchutí a kousky čokolády 300 g
293,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,49 Kč
-24,49 Kč
97,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Wicklein pikantní perníkové oříšky s bílou polevou 300g
Wicklein pikantní perníkové oříšky s bílou polevou 300g
345,50 Kč/1kg
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schulte Premium, kostky domino z pistácií a hořké čokolády, 175g
Schulte Premium, kostky domino z pistácií a hořké čokolády, 175g
495,94 Kč/1kg
86,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
1 142,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
904,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
Bezcukrové sušenky 170 g Gullón
479,29 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
81,48 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro HELLMA 60114800 Mini muffiny, v košíku v kartonu
HELLMA 60114800 Mini muffiny, v košíku v kartonu
617,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
518,52 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Eti Tutku Cookies 162g – Křupavé, lahodné sušenky pro chvíle svačiny
Eti Tutku Cookies 162g – Křupavé, lahodné sušenky pro chvíle svačiny
523,40 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Holle 179801, Sušenka, Mrkev, 125 g, Vícebarevný, 339 kcal, 1425 kJ
Holle 179801, Sušenka, Mrkev, 125 g, Vícebarevný, 339 kcal, 1425 kJ
583,92 Kč/1kg
72,99 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zakysaná smetana a cibule 100g 24St
Zakysaná smetana a cibule 100g 24St
3 452,90 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
345,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 240 g italské sušenky s pistáciovým krémem
355,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
110,05 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Loacker Gran Pasticceria Tortina White křupavé oplatky 63g
Loacker Gran Pasticceria Tortina White křupavé oplatky 63g
1 297,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
103,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kinder Cards oplatková specialita s kakaovým krémem 25g balení po 30 kusech
Kinder Cards oplatková specialita s kakaovým krémem 25g balení po 30 kusech
986,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
757,95 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Manner Mozart Mignon plátky s mandlovo-oříškovou náplní 300g
Manner Mozart Mignon plátky s mandlovo-oříškovou náplní 300g
567,10 Kč/1kg
170,13 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Trubiky plnn krmem Caprice Cioccolato 115g - Papadopoulos
Trubiky plnn krmem Caprice Cioccolato 115g - Papadopoulos
1 499,82 Kč/1kg
254,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Shortbread Fingers skotské sušenky 150g
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers skotské sušenky 150g
1 018,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
152,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Sušenky Simply Seeds - Čokoláda 150g
Sušenky Simply Seeds - Čokoláda 150g
448,13 Kč/1kg
77,95 Kč
-13%
67,22 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
452,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bake Rolls Křupavý chléb s česnekovou příchutí 150 G
Bake Rolls Křupavý chléb s česnekovou příchutí 150 G
387,07 Kč/1kg
86,85 Kč
-33%
58,06 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro neutral  Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
neutral Original Dänische Cookies Kekse 500,0 g
216,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
324,10 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schulte jablečný crumble thaler 2500g
Schulte jablečný crumble thaler 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 Kč
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein pikantní perníkové oříšky s bílou polevou 300g
Wicklein pikantní perníkové oříšky s bílou polevou 300g
110,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
345,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg