Smint Clean Breath mátové bonbony 70g - bez cukru, svěží dech, praktická nádoba

266,01 Kč

3 800,14 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 16. – st 21. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Apetitki Bezy 90G
Apetitki Bezy 90G
5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Alpenbauer organický chmel růžový grapefruit sladkosti ovocné a kyselé 90g
Alpenbauer organický chmel růžový grapefruit sladkosti ovocné a kyselé 90g
525,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barkleys Spearmint pastilky s příchutí máty 50g balení po 6 kusech
Barkleys Spearmint pastilky s příchutí máty 50g balení po 6 kusech
979,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
293,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
470,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
56,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mátové bonbóny Smint Clean Breath 105g - bez cukru, svěží dech, praktická plechovka
Mátové bonbóny Smint Clean Breath 105g - bez cukru, svěží dech, praktická plechovka
3 041,05 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro SMINT Mint pastilky bez cukru s intenzivní mátovou příchutí 8g
SMINT Mint pastilky bez cukru s intenzivní mátovou příchutí 8g
2 007,50 Kč/1kg
40,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
Smint Clean Breath Peppermint náhradní balení Velké úsporné balení 1500 ks mátových pastilek v sáčku, k doplnění, bez cukru, svěží dech po dobu 2 hodin
7 934,27 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 16
761,69 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mentos Clean Breath Pastilles 21g peprmintové mentolky
Mentos Clean Breath Pastilles 21g peprmintové mentolky
2 532,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
53,18 Kč
Prodejce: Ajuy
Obrázek produktu pro Mentos Clean Breath Mint pastilky v 7 baleních s 5 příchutěmi
Mentos Clean Breath Mint pastilky v 7 baleních s 5 příchutěmi
1 060,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
371,33 Kč
Prodejce: Ajuy
Obrázek produktu pro D.F. Máta peprná bez cukru 70 g – Osvěžující mátové bonbóny bez cukru
D.F. Máta peprná bez cukru 70 g – Osvěžující mátové bonbóny bez cukru
1 363,57 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Wilhelmina Pepermunt Suikervrij 111g – Mátové bonbóny bez cukru pro svěží dech
Wilhelmina Pepermunt Suikervrij 111g – Mátové bonbóny bez cukru pro svěží dech
955,95 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Vivil osvěžující bonbóny mátová limetka bez cukru 28g
Vivil osvěžující bonbóny mátová limetka bez cukru 28g
6 721,33 Kč/1kg
201,64 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro PULMOLL – Eukalyptus a mentol – Bonbóny s příchutí eukalyptu a mentolu bez cukru – 45 g
PULMOLL – Eukalyptus a mentol – Bonbóny s příchutí eukalyptu a mentolu bez cukru – 45 g
1 090,86 Kč/1kg
76,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mentos Mint 3 roličky žvýkacích pastilky s příchutí čerstvé máty 114g
Mentos Mint 3 roličky žvýkacích pastilky s příchutí čerstvé máty 114g
381,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Anta Eucalyptus sladkosti suikervrij 120g - osvěžující sladkosti bez cukru
Anta Eucalyptus sladkosti suikervrij 120g - osvěžující sladkosti bez cukru
1 195,17 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mátové bonbony Sportlife, bez cukru, balení 2x70 g
Mátové bonbony Sportlife, bez cukru, balení 2x70 g
3 419,43 Kč/1kg
239,36 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pulmoll Eucalyptus bez cukru
Pulmoll Eucalyptus bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fishermans Friend Eucalyptus Menthol bez přidaného cukru 3 sáčky 75g
Fishermans Friend Eucalyptus Menthol bez přidaného cukru 3 sáčky 75g
1 320,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
105,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barkleys Eukalyptové pastilky s mátovou příchutí bez cukru 15g
Barkleys Eukalyptové pastilky s mátovou příchutí bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tic Tac Mint – osvěžující mátové bonbóny 18 g
Tic Tac Mint – osvěžující mátové bonbóny 18 g
64,84 Kč/1kg
16,21 Kč
Prodejce: LAVONIO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Mátové bonbóny Smint Clean Breath 70 g - Pro svěží dech a dlouhotrvající chuť. Praktická dóza bez cukru s 50 bonbony je ideální na cesty nebo do kanceláře. Prokazatelně nepříjemný dech až na 2 hodiny. Obsahuje sladidla, příchutě, laktát zinečnatý a je bez cukru. Nutriční hodnoty na 100 g: 241 kcal, 1 g tuků, 96 g sacharidů (z toho cukrů 0 g), bílkovin 0 g, soli 0,45 g, zinku 37 mg (374 % denní potřeba). Ideální pro rychlé osvěžení kdykoli a kdekoli.
Seznam přísad
Složení: sladidla (sorbitol, aspartam, acesulfam-K, sukralóza, neotam), aromata, protispékavé látky (hořčíkové soli mastných kyselin), laktát zinečnatý, barvivo (brilantní modř FCF)
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 002 kJ (241 kcal) Tuk: 1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g Sacharidy: 96 g z toho cukr: 0 g z toho polyoly: 96 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0,45 g Zinek: 37 mg (374 % NRV)
Hmotnost
70 g
Potravinářský podnik
Perfetti Van Melle S.p.A., Via A. Clerici, 30, 20020 Lainate, IT
Prodejní název
Smint Čistý dech máta peprná
Výrobce
Smint
Počet kusů
1
Číslo produktu
839447
Kód EAN
8410031959819

Seznam přísad
Složení: sladidla (sorbitol, aspartam, acesulfam-K, sukralóza, neotam), aromata, protispékavé látky (hořčíkové soli mastných kyselin), laktát zinečnatý, barvivo (brilantní modř FCF)
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 002 kJ (241 kcal) Tuk: 1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g Sacharidy: 96 g z toho cukr: 0 g z toho polyoly: 96 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0,45 g Zinek: 37 mg (374 % NRV)
Hmotnost
70 g
Potravinářský podnik
Perfetti Van Melle S.p.A., Via A. Clerici, 30, 20020 Lainate, IT
Prodejní název
Smint Čistý dech máta peprná
Výrobce
Smint
Počet kusů
1
Číslo produktu
839447
Kód EAN
8410031959819
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro WICK Triple Action pastilky proti kašli bez cukru s mentolem 72g
WICK Triple Action pastilky proti kašli bez cukru s mentolem 72g
105,17 Kč
Prodejce: apohealth
1 460,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpenkraft - Bylinné bonbony 75 g
Alpenkraft - Bylinné bonbony 75 g
82,48 Kč
Prodejce: apohealth
948,05 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dextro Energy Classic
Dextro Energy Classic
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
127,68 Kč
Prodejce: apohealth
862,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladké příběhy Rocks Candies 500g
Sladké příběhy Rocks Candies 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg
Popping Boba Traube 350g in einer schwarzen Schale mit frischen Weintrauben daneben
Bubble Tea Perly Hroznové víno 350g BubbleJoy Popping Boba na doma
389,00 Kč
-130,00 Kč
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BubbleJoy
740,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové bonbóny Amo 1 kg
Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g
Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg