Amalaki natural - Imunita a žaludek, 50g

91,76 Kč

917,60 Kč / 1kg

plus 89,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – čt 1. října
Zbývající čas na objednání:
3h 13m 36s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Lyofilizované jahody 250g
Lyofilizované jahody 250g
3 124,04 Kč/1kg
781,01 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Aronia Beeren getrocknet 1Kg
Aronia Beeren getrocknet 1Kg
722,94 Kč/1kg
722,94 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Sušené papájové tyčinky, slazené 500g
Sušené papájové tyčinky, slazené 500g
807,14 Kč/1kg
403,57 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro PLANETsušené mango 100g
PLANETsušené mango 100g
3 589,80 Kč/1kg
358,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Feigen natural - getrocknet 500g
Feigen natural - getrocknet 500g
507,48 Kč/1kg
253,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Višeň lyofilizovaná 20g
Višeň lyofilizovaná 20g
3 400,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,00 Kč
Prodejce: milujemehory
Obrázek produktu pro GymBeam - Lyofilizované brusinky 100 g
GymBeam - Lyofilizované brusinky 100 g
2 523,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
252,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro GymBeam - Lyofilizované višně 100 g
GymBeam - Lyofilizované višně 100 g
2 226,60 Kč/1kg
222,66 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Feigen 250g
Feigen 250g
520,40 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Schisandra 250g Brat.pl
Schisandra 250g Brat.pl
1 806,20 Kč/1kg
466,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro jahody - lyofilizované 20g
jahody - lyofilizované 20g
6 083,50 Kč/1kg
121,67 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hlohové plody 500g
Hlohové plody 500g
270,00 Kč/1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Sultánky 500g
Sultánky 500g
257,58 Kč/1kg
128,79 Kč
Prodejce: taleoo
A package of dried Aronia berries.
Medvědi arónie - Getrocknet 500g
924,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
462,06 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sultaninen - getrocknet 250g | NATURATA
Sultaninen - getrocknet 250g | NATURATA
466,44 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sušené brusinky, 250g | RAPUNZEL
Sušené brusinky, 250g | RAPUNZEL
742,52 Kč/1kg
185,63 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kešu brusinková směs 150g
Kešu brusinková směs 150g
642,60 Kč/1kg
109,33 Kč
-12,94 Kč
96,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Brusinky 3x1kg
Brusinky 3x1kg
195,05 Kč/1kg
591,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Lyofilizované maliny, 25 g | MORGENLAND
Lyofilizované maliny, 25 g | MORGENLAND
5 204 000,13 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Brusinky - slazené a sušené 100g
Brusinky - slazené a sušené 100g
801,20 Kč/1kg
80,12 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Přírodní zdroj antioxidantů a vitamínu C

  • Emblica officinalis příznivě působí na činnost trávicího ústrojí
  • Prospívá funkci žaludku a střevního traktu
  • Vitamín C přispívá k energetickému metabolismu
  • Pomáhá ochraňovat buňky před oxidativním stresem
  • Zvyšuje vstřebávání železa
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje činnost imunitního systému

Amalaki je v Indii považováno od dávných časů védských mudrců za posvátné „božské ovoce“ pro své množství antioxidantů a vitamínu C, které se podílejí na očistě těla od volných radikálů a povzbuzují obranyschopnost organismu. Při běžném každodenním doplňování vitamínu C vystačí jedno 100g balení Amalaki na dobu třech dnů. V případě zvýšené potřeby vitamínu C při poklesu imunity, při nemoci, rekonvalescenci, sportovní výkonnosti či jiném fyzickém a psychickém zatížení je nutné spotřebovat jedno balení denně.
Složení
embilika lékařská, třtinový sirup

Hmotnost
100 g sušeného ovoce

Doporučené dávkování
10 plátků denně

Užívání
Při běžném každodenním doplňování vitamínu C vystačí jedno 100g balení Amalaki na dobu třech dnů. V případě zvýšené potřeby vitamínu C při poklesu imunity, při nemoci, rekonvalescenci, sportovní výkonnosti či jiném fyzickém a psychickém zatížení je nutné spotřebovat jedno balení denně.

Upozornění:
Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Země původu:
Indie

 

Seznam přísad
Medicinal emilia, cane syrup
Deklarovaná nutriční hodnota
Energy value in 100 g: 1468 kJ. Vitamin C / 179 mg (224 % RHP).
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Everest Ayurveda s.r.o. Bystrá 761/10 Praha 9 - Horní Počernice, 193 00
Prodejní název
Amalaki Natural - Immunity and the stomach
Výrobce
Everest Ayurveda
Kód EAN
8594060590356

Seznam přísad
Medicinal emilia, cane syrup
Deklarovaná nutriční hodnota
Energy value in 100 g: 1468 kJ. Vitamin C / 179 mg (224 % RHP).
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Everest Ayurveda s.r.o. Bystrá 761/10 Praha 9 - Horní Počernice, 193 00
Prodejní název
Amalaki Natural - Immunity and the stomach
Výrobce
Everest Ayurveda
Kód EAN
8594060590356
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore
Vitadote Shilajit Resin 30 g – O 50 % více množství, čistá himálajská živice
Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 27
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote
Obrázek produktu pro Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2414
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop
Obrázek produktu pro TRS - loupaná cizrna 500gr
TRS - loupaná cizrna 500gr
82,54 Kč/1kg
48,49 Kč
-14%
41,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 322,33 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 40
669,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 134
3 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Aga Podlahový ventilátor 30 cm Šedý
Aga Podlahový ventilátor 30 cm Šedý
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 248
1 399,00 Kč
Prodejce: Aga24
Obrázek produktu pro Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 345
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution
Obrázek produktu pro Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 884
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Obrázek produktu pro NABBI Plastový květináč DFC600T 58 cm - antracit
NABBI Plastový květináč DFC600T 58 cm - antracit
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
660,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 453
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 820
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW
Obrázek produktu pro SONNI Černá lesklá vitrína s LED osvětlením a zásuvkou 55x35x172cm Prosklená vitrína Vitríny
SONNI Černá lesklá vitrína s LED osvětlením a zásuvkou 55x35x172cm Prosklená vitrína Vitríny
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 19
4 059,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24
Obrázek produktu pro Xiaomi PYV4007GL household fan White
Xiaomi PYV4007GL household fan White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 121
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Toaletní stolek Puluomis se zrcadlem s LED osvětlením, kosmetický stolek toaletní stolek s čalouněnou stoličkou a zásuvkami, 3 režimy osvětlení, barva dřeva
Toaletní stolek Puluomis se zrcadlem s LED osvětlením, kosmetický stolek toaletní stolek s čalouněnou stoličkou a zásuvkami, 3 režimy osvětlení, barva dřeva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 249
2 749,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Puluomis
Obrázek produktu pro Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev, Obrázek vytvořený pomocí AI
Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 216
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop
Obrázek produktu pro Khanum máslo ghí 500 g
Khanum máslo ghí 500 g
1 065,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
532,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
Teploměr s vlhkoměrem digitální Meteostanice hodiny Elektronický prostorový teploměr s vlhkoměrem Pokojový teploměr a vlhkoměr s hodinami Retoo
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 242
242,92 Kč
-113,53 Kč
129,39 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro EKO - Mirage Plus Recycler Senzorový odpadkový koš 30+15+15 litrů - nerezová ocel Plast - matná nerezová ocel
EKO - Mirage Plus Recycler Senzorový odpadkový koš 30+15+15 litrů - nerezová ocel Plast - matná nerezová ocel
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 38
4 880,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vepabins
Obrázek produktu pro Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 706
1 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednobarevný, Polyester, Hák na zavěšení, 200 g/m²
Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednobarevný, Polyester, Hák na zavěšení, 200 g/m²
323,57 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 69
453,00 Kč
Prodejce: FDC
Obrázek produktu pro JOOP! Homme EDT 200 ml M
JOOP! Homme EDT 200 ml M
3 240,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 867
648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Kukuřičná mouka Ruf 400g
Kukuřičná mouka Ruf 400g
83,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
33,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dron s kamerou HD 4K, FPV WiFi živý přenos dron pro děti začátečníky, 2 baterie dlouhá doba letu, vyhýbání se překážkám, start/přistání jedním tlačítkem
Dron s kamerou HD 4K, FPV WiFi živý přenos dron pro děti začátečníky, 2 baterie dlouhá doba letu, vyhýbání se překážkám, start/přistání jedním tlačítkem
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 44
1 524,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Obrázek produktu pro CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
488,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
488,01 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro SAFLAX - rakytník - Hippophae rhamnoides - 40 Semena
SAFLAX - rakytník - Hippophae rhamnoides - 40 Semena
11 380,00 Kč/1kg
113,80 Kč
Prodejce: SAFLAX
Obrázek produktu pro Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 120 × 200
Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 120 × 200
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 875
1 649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Stojanový ventilátor TZS First Austria s dálkovým ovládáním | Stojanový ventilátor 102 cm | Oscilace 50° včetně časovače a 3 rychlostí | Velmi tichý ventilátor s displejem | Šedý **
Stojanový ventilátor TZS First Austria s dálkovým ovládáním | Stojanový ventilátor 102 cm | Oscilace 50° včetně časovače a 3 rychlostí | Velmi tichý ventilátor s displejem | Šedý **
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 60
4 069,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Khadlaj Island Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
Khadlaj Island Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
7 277,60 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 77
727,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome
Obrázek produktu pro Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
8 983,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sušené borůvky s koncentrátem jablečné šťávy 2kg
Sušené borůvky s koncentrátem jablečné šťávy 2kg
2 610,15 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
1 305,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Plody goji, sušené 2 kg
Plody goji, sušené 2 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 448,79 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché ovoce - Višně, sušené - Sušené ovoce 1kg
Suché ovoce - Višně, sušené - Sušené ovoce 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
955,21 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
955,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
1 098,70 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 098,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kandované jahody 1 kg
Kandované jahody 1 kg
1 013,28 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jahody sušené mrazem 500g
Jahody sušené mrazem 500g
1 158,45 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
2 316,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chlebovník, sušený přírodní 1kg
Chlebovník, sušený přírodní 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 074,25 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
1 074,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Goji bobule, sušené 1kg
Goji bobule, sušené 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
781,01 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
781,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
798,43 Kč
Prodejce: DryFruit
798,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené datle 10kg Brat.pl
Sušené datle 10kg Brat.pl
1 317,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
131,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lyofilizované jahody 250g
Lyofilizované jahody 250g
781,01 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
3 124,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
722,94 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
722,94 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Aronia Beeren getrocknet 1Kg
Aronia Beeren getrocknet 1Kg
722,94 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené brusinky slazené ananasovou šťávou 250g
Sušené brusinky slazené ananasovou šťávou 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
2 311,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chlebovník, sušený přírodní 500g
Chlebovník, sušený přírodní 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
580,68 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
1 161,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené plátky limetek - 500g Jedlé ovoce
Sušené plátky limetek - 500g Jedlé ovoce
583,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 166,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Goji medvídci, getrocknet 500g
Goji medvídci, getrocknet 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
432,60 Kč
20% poukaz
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg