5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml613,14 Kč/1kg
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml0,38 Kč/1l
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ječné miso 390g
601,00 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

SEMPIO Doenjang Korejská sójová pasta VEGAN 460 g
261,30 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hořčice křenová Demeter 125g
467,52 Kč/1kg
58,44 Kč
Prodejce: taleoo

bibigo Omáčka Bulgogi, jemná a sladká, 500 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tomatenpassata DEMETER - BagInBox 8kg | NATURATA
127,07 Kč/1kg
1 016,56 Kč
Prodejce: taleoo

Marináda Tandoori, 310 g
357,98 Kč/1kg
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Sos Kikkoman Teriyaki 250 ml
641,36 Kč/1l
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bigos z mięsem i kiełbasą PUD 450 g
245,98 Kč/1kg
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Tomatensauce - Mascarpone 340g
229,26 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Tao Tao Sos do Sajgonek 200 g
147,93 Kč/1kg
106,65 Kč
-41,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,09 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sweet Soy Sauce
242,41 Kč/1l
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Sos Teriyaki Dec.Sos 1,9 l
307,30 Kč/1l
727,28 Kč
-143,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
583,87 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sójová omáčka bez lepku 1 x 205 g
194,63 Kč/1kg
39,90 Kč
Prodejce: Labeta

Nori vločky20g
6 074,00 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Remia Curry Saus (500 ml)
244,20 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mori Nu Tofu soft obohacuje různé pokrmy 305g
Proč MORI-NU Tofu, měkké?
MORI-NU tofu soft představuje vysoce kvalitní rostlinnou bílkovinu - jemné chuti, hedvábné struktury a neuvěřitelně všestranné. Toto měkké tofu je ideální do krémových pokrmů, dezertů a koktejlů. Neobsahuje konzervační látky, lepek a cholesterol - ideální pro uvědomělou stravu bez kompromisů v chuti.
MORI-NU Tofu v detailu
Toto kvalitní měkké tofu se uchovává pomocí speciálního aseptického procesu balení - zcela bez chlazení. Díky tomu si zachovává čerstvou chuť ajemnou strukturu po dlouhou dobu. Měkké tofu MORI-NU je vyrobeno ze sóji bez GMO, takže je ideální volbou pro každého, komu záleží na kvalitě a čistotě.
Pro koho je MORI-NU Soft Tofu vhodné?
Ideální pro:
Veganskou a vegetariánskou kuchyni
Lidé, kteřídbají na kondici a zakládají si na kvalitních zdrojích bílkovin
Kreativní amatérské kuchaře, kteří chtějí vyzkoušet nové recepty
Lidé s intolerancí laktózy nebo s bezlepkovou dietou
Nejlepší použití
Do koktejlů nebo proteinových nápojů pro větší krémovitost
Do veganských cheesecaků, dipů nebo dezertů
Jako základ omáček nebo jemných polévek
Do asijských receptů, jako je polévka miso nebo tofu mapo
Produkt, který by neměl chybět v žádné zdravé kuchyni!
MORI-NU Tofu, měkké nyní
Vyzkoušejte, jak všestranná a chutná může být rostlinná strava. Pořiďte si tofu MORI-NU, měkké - a přineste na svůj talíř rozmanitost, bílkoviny a chuť.
Objevte nyní - MORI-NU tofu pro vaši kreativní kuchyni!
Kreyenhop & Kluge GmbH & Co KGIndustriestrasse 40-4228876 OytenE-mail: [email protected]- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, SÓJOVÉ BOBY (19,3 %), regulátor kyselosti: E575, zpevňující látka: E509.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ) 218 kj Energie (kcal) 52 kcal Tuky 2,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g Sacharidy 1,1 g, z toho cukr 0,8 g Bílkoviny 5,8 g Sůl 0,01 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 305 g
- Potravinářský podnik
- Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KGIndustriestraße 40-42 28876 Oyten
- Prodejní název
- Hedvábné tofu
- Výrobce
- Morinaga
- Obsah balení
- 1 balení
- Číslo produktu
- 863741
- Kód EAN
- 1240000017700
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Voda, SÓJOVÉ BOBY (19,3 %), regulátor kyselosti: E575, zpevňující látka: E509.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ) 218 kj Energie (kcal) 52 kcal Tuky 2,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g Sacharidy 1,1 g, z toho cukr 0,8 g Bílkoviny 5,8 g Sůl 0,01 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 305 g
- Potravinářský podnik
- Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KGIndustriestraße 40-42 28876 Oyten
- Prodejní název
- Hedvábné tofu
- Výrobce
- Morinaga
- Obsah balení
- 1 balení
- Číslo produktu
- 863741
- Kód EAN
- 1240000017700
K tomu se hodí také

Miso polévková pasta, tmavá, Aka Miso 500g
211,69 Kč/1kg
110,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mori Nu Tofu tvrdá dobrá alternativa k vejcím a mléčným výrobkům 307g
381,61 Kč/1kg
116,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ruční mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nerezové oceli Šlehací metla, míchací hák SET 9v1
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

SEMPIO Chilli pasta Hot Gochujang Ideální k namáčení a dochucování 500g
357,20 Kč/1l
178,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tofu300 g Clearspring
340 569,98 Kč/1kg
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
31 650,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: nbmobile

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
115,62 Kč
-4,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,69 Kč
Prodejce: Katomix

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,70 Kč/1kg
56,49 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,88 Kč
Prodejce: Katomix

Nong Shim Shin Ramyun ramen nudle, pikantní 120g
706,58 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nong Shim Capagetti korejské klasické instantní nudle 140g
704,29 Kč/1kg
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

INF Stylus pero 2 v 1 s funkcí psaní Bílé 1-balení
202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
263,09 Kč/1kg
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Tyčový mixér 24702-56 Černý tyčový mixér 3v1
1 800,90 Kč
Prodejce: evomag

KlarsteinDelicatessa Slim, indukční varná deska, 3500 W, časovač, černá
3 459,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

Open Food 4901410013566, 180 ml, 15%
743,56 Kč/1l
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Xiaomi Redmi 14c 8+256GB 6,88" Midnight Black DS ITA Xiaomi
10 438,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Ray-Ban Clubmaster Classic, Dospělý, Uni, Clubmaster, Čtverec, Poloviční obroučky, Černá
1 939,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fashionstore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborně!
skvělá konzistence, dobrá chuť
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Sweet Soy Sauce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,10 Kč
-381,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 155,55 Kč/1kg

Vandevi, žlutý prášek, 50 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg

Kari pasta Korma, 290 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg