4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sušená rajčata 10 kg286,90 Kč/1kg
2 869,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg724,40 Kč/1kg
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Kandované jahody 1 kg1 013,28 Kč/1kg
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Lyofilizované jahody 250g3 124,04 Kč/1kg
781,01 Kč
Prodejce: DryFruit

Kandované kostky pomela 1 kg
641,01 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sultánky 1kg
119,80 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Lyofilizované maliny, 25 g | MORGENLAND
5 204 000,13 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Blanšírované mandle 1 kg (2x500 g)
373,27 Kč/1kg
377,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Brusinky 2x1kg
198,50 Kč/1kg
397,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kandovaná papája 500 g Brat.pl
224,17 Kč/1kg
115,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kandovaný ananas plátek 1kg
290,00 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Śliwki suszone 1 kg
458,29 Kč/1kg
562,67 Kč
-99,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
462,87 Kč
Prodejce: Megasam24PL

GymBeam - Lyofilizované višně 100 g
2 226,60 Kč/1kg
222,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sultánky 1kg
231,99 Kč/1kg
231,99 Kč
Prodejce: taleoo

Kandovaná papája 200g Brat.pl
276,19 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Helcom Rodzynki 300 g
227,03 Kč/1kg
112,26 Kč
-44,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sušené višně 500g
1 155,54 Kč/1kg
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit

Kumkváty, slazené, sířené 500g
1 155,54 Kč/1kg
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit

Kandovaný zázvor 250g Brat.pl
293,65 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Jablečné křupky 20g
1 000,00 Kč/1kg
30,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kandované vločky pomela 1 kg
PŘÍRODNÍ, VYSOCE KVALITNÍ PRODUKT
Výrobek je balen v obalu typu "doypack" s provázkem, který umožňuje udržet dlouhou čerstvost, protože takový obal lze mnohokrát otevřít a zavřít a samotný obal je odolný, což je důležité při přepravě
Kandované pomelo ve formě vloček je rafinovaná pochoutka, která kombinuje intenzivní ovocnou chuť s jemnou sladkostí. Pečlivě připravené kousky si zachovávají přirozené aroma pomela a zároveň nabízejí příjemnou, lehce poddajnou strukturu. Je vynikající volbou jak jako samostatná svačinka, tak jako doplněk mnoha pokrmů a dezertů.
Kandované pomelo - vlastnosti:
Pomelo je ovoce bohaté na vitamin C, který podporuje imunitní systém a chrání před volnými radikály. Kandované pomelo také dodává draslík, který podporuje zdraví kardiovaskulárního systému. Přestože proces kandování dodává ovoci sladkost, zachovává si některé své přirozené výživové vlastnosti.
Kandované pomelo - použití:
- Jako svačinka: Chutné a elegantní k mlsání během dne.
- Na pečení: K přípravě pokrmů z pomela: Ideální na zdobení dortů, koláčů, muffinů a cupcaků.
- K přípravě dezertů: Vhodné do zmrzlin, želé, krémů a ovocných pěn.
- K snídani: Skvěle se hodí k ovesným vločkám, jogurtu nebo müsli.
- Pro orientální pokrmy: Hodí se do salátů a pokrmů inspirovaných asijskou kuchyní.
Kandované pomelo ve vločkách je produkt, který v sobě spojuje exotiku s vytříbenou chutí a kulinářskou všestranností. Zařaďte jej do svého jídelníčku a vychutnejte si sladký nádech a jemný nádech exotiky v každodenních pokrmech!
Výživové hodnoty výrobku ve 100 g | |
Energetická hodnota | 1470 kJ 346 kcal |
Tuk | 0 g |
- z toho mastné kyseliny nasycené | 0 g |
Sacharidy | 86 g |
- z toho cukry | 86 g |
Vláknina | 1 g |
Bílkoviny | 0 g |
Sůl* | 0,1 g |
* Obsah soli je dán pouze přirozenou přítomností soli.
Obsah:
Balení obsahuje1 kg nakrájeného kandovaného pomela.
Složení:
- Složení: cukr, pomelo, konzervant - oxid siřičitý 0,01 %, barviva E133+E102
Skladování:
Výrobek skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.
Další informace:
V balení jsou také: mandle, různé druhy ořechů, sezam, sója, výrobky obsahující lepek. Proto může předložený výrobek navzdory vynaloženému úsilí obsahovat stopy lepku.
- Seznam přísad
- Seznam složek v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Seznam hodnot potravin v popisu
- Hmotnost
- 1025 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Kandované pomelo vločky 1 kg
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5905514510678
- Seznam přísad
- Seznam složek v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Seznam hodnot potravin v popisu
- Hmotnost
- 1025 g
- Potravinářský podnik
- Brat.pl
- Prodejní název
- Kandované pomelo vločky 1 kg
- Výrobce
- BRAT.PL
- Kód EAN
- 5905514510678
K tomu se hodí také

Bio mangové broskve, 1 kg
920,29 Kč/1kg
920,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Sušené moruše 1kg Brat.pl
266,01 Kč/1kg
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sušené švestky 3 kg, bez pecek, neobsahující přidaný cukr, vhodné pro vegany, čistá svačina, vhodné do müsli, značka GiDeli
251,63 Kč/1kg
754,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sušené bezlepkové datle1 kg -Planet
386,99 Kč/1kg
386,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sušené houby 500g
852,00 Kč/1kg
426,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Amalaki natural - Imunita a žaludek, 50g
917,60 Kč/1kg
91,76 Kč
Prodejce: BioCare

Uzené solené smažené mandle koupané v chipotle prášku 500g
492,92 Kč/1kg
246,46 Kč
Prodejce: LaProve

Vařené kaštany 400 g – Ponthier
762,30 Kč/1kg
327,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

GymBeam - plody arónie 100 g
572,10 Kč/1kg
57,21 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hřebíček, 50 g
966,20 Kč/1kg
58,31 Kč
-17%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,31 Kč
Prodejce: CasteloStore

Seeberger kousky ananasu slazené (200g)
2 779,80 Kč/1kg
555,96 Kč
Prodejce: Store-Germany

Moruše bílé - sušené 250g
1 026,63 Kč/1kg
195,06 Kč
Prodejce: taleoo

SEEBERGER 220411008 SEEBERGER Bananenchips Trockenfrüchte 500,0 g, 1 St.
635,76 Kč/1kg
317,88 Kč
Prodejce: somnia24

Černý rybíz 'Ben Sarek', 50–70 cm – *Ribes nigrum*, kompaktní, mrazuvzdorný keř plodů, vhodný do zahrady i do květináčů
189,89 Kč/1kg
189,89 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Medvědi arónie - Getrocknet 500g
924,12 Kč/1kg
462,06 Kč
Prodejce: taleoo

Sušené plátky limetek - 250g Jedlé ovoce
1 301,24 Kč/1kg
325,31 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
![Obrázek produktu pro [ 20 g ] DONGWON 5 listů ochucených sušených a pražených řas nori](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab7a4338dde3d59cacb9a77918ca746e.webp)
[ 20 g ] DONGWON 5 listů ochucených sušených a pražených řas nori
4 549,50 Kč/1kg
90,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pikantní marinované mušle 115g
486,67 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mango lyofilizované 20g
2 550,00 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: milujemehory

Vivarini – Kakao 500 g – 100% čisté kakaové boby – výživné, aromatické, neslazené – univerzální použití do müsli, na pečení, do nápojů – z Peru
1 090,00 Kč/1kg
545,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Lněné semínko mleté s kešu a dýní 150 g SEMIX
253,33 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Covitar

Chlebovník - sušený chlebovník 500g
605,75 Kč/1kg
314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sušené pomeranče 1 kg, potravinářská kvalita, plátky pomeranče do vánočního čaje
877,43 Kč/1kg
877,43 Kč
Prodejce: PHRoyal

Zeleninová směs v kostce 1kg Brat.pl
289,03 Kč/1kg
297,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Chlebovník - sušený chlebovník 100g
1 609,00 Kč/1kg
176,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mouai není přesvědčen
Moc se mi nelíbil, je příliš sladký ve srovnání s ostatními
Ohodnoceno dne 21. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené borůvky s koncentrátem jablečné šťávy 2kg
2 610,15 Kč
Prodejce: DryFruit
1 305,08 Kč/1kg

Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg

Plody goji, sušené 2 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg

Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
1 098,70 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 098,70 Kč/1kg

Suché ovoce - Višně, sušené - Sušené ovoce 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
955,21 Kč
Prodejce: DryFruit
955,21 Kč/1kg

Kandované jahody 1 kg
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Jahody sušené mrazem 500g
1 158,45 Kč
Prodejce: DryFruit
2 316,90 Kč/1kg

Chlebovník, sušený přírodní 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 074,25 Kč
Prodejce: DryFruit
1 074,25 Kč/1kg

Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
798,43 Kč
Prodejce: DryFruit
798,43 Kč/1kg

Goji bobule, sušené 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
781,01 Kč
Prodejce: DryFruit
781,01 Kč/1kg

Lyofilizované jahody 250g
781,01 Kč
Prodejce: DryFruit
3 124,04 Kč/1kg

Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Aronia Beeren getrocknet 1Kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Sušené brusinky slazené ananasovou šťávou 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
2 311,08 Kč/1kg

Chlebovník, sušený přírodní 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
580,68 Kč
Prodejce: DryFruit
1 161,36 Kč/1kg

Sušené plátky limetek - 500g Jedlé ovoce
583,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 166,22 Kč/1kg

Sušené lesní a pěstované houby MIX řezané 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
782,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 533,33 Kč/1kg

Goji medvídci, getrocknet 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Směs sušeného ovoce "Tropic Mix" 1kg
461,64 Kč
Prodejce: DryFruit
461,64 Kč/1kg