Monin 362350, Dezertní sirup, Mojito mint, 700 ml, Láhev, Láhev, Francie

Jednorázové

604,31 Kč

863,30 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

út 6. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml
Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 mlJednorázové
265,66 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
265,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup pro SodaStream Mojito 440ml
Sirup pro SodaStream Mojito 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
149,00 Kč
Prodejce: Planeo
Obrázek produktu pro SODASTREAM Příchuť jahoda 440 ml
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové
338,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,00 Kč
Prodejce: Planeo
Obrázek produktu pro Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 ml
Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin 361731, Dezertní sirup, Citrón, 1000 ml, Láhev, Láhev, Francie
Monin 361731, Dezertní sirup, Citrón, 1000 ml, Láhev, Láhev, FrancieVratné
478,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
478,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin 362305, Dezertní sirup, Grep, 700 ml, Láhev, Láhev, Francie
Monin 362305, Dezertní sirup, Grep, 700 ml, Láhev, Láhev, FrancieVratné
836,86 Kč/1l
967,75 Kč
-381,95 Kč
585,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Monin 361172, Dezertní sirup, Zázvor, 700 ml, Láhev, Láhev, Francie
Monin 361172, Dezertní sirup, Zázvor, 700 ml, Láhev, Láhev, FrancieVratné
976,86 Kč/1l
683,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Monin 361064, Dezertní sirup, 700 ml, Láhev, Láhev
Monin 361064, Dezertní sirup, 700 ml, Láhev, LáhevVratné
734,89 Kč/1l
514,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Teisseire pistáciový sirup 700 ml
Teisseire pistáciový sirup 700 mlJednorázové
505,92 Kč/1kg
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Růžový sirup Teisseire 700 ml
Růžový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Sonnentor 466082, Dezertní sirup, Citrón, 500 ml, Láhev, Láhev
Sonnentor 466082, Dezertní sirup, Citrón, 500 ml, Láhev, LáhevJednorázové
1 097,24 Kč/1l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
548,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Monin 361053, Dezertní sirup, Vanilka, 700 ml, Láhev, Cukr, 36 měsíc/ů
Monin 361053, Dezertní sirup, Vanilka, 700 ml, Láhev, Cukr, 36 měsíc/ůVratné
922,41 Kč/1l
2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5Počet hodnocení: 2
645,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Fruttamax Hroznový sirup 500ml
Fruttamax Hroznový sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Syrop ananasowy Teisseire 700 ml
Syrop ananasowy Teisseire 700 mlJednorázové
415,84 Kč/1l
308,19 Kč
-17,10 Kč
291,09 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 ml
Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barmanský sirup Monin Grenadine 700 ml
Barmanský sirup Monin Grenadine 700 mlVratné
717,54 Kč/1l
502,28 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Syrop Teisseire pralinowy 700 ml
Syrop Teisseire pralinowy 700 mlJednorázové
405,61 Kč/1l
283,93 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Sirup citronový Teisseire, 700 ml
Sirup citronový Teisseire, 700 mlJednorázové
975,70 Kč/1l
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Monin 361023, Dezertní sirup, Raspberry, 700 ml, Láhev, Cukr, 36 měsíc/ů
Monin 361023, Dezertní sirup, Raspberry, 700 ml, Láhev, Cukr, 36 měsíc/ůJednorázové
900,93 Kč/1l
630,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, Grep, 440 ml, Láhev, Láhev
SodaStream Isotonic Sirup 440ml, Dezertní sirup, Oranžová, Grep, 440 ml, Láhev, LáhevJednorázové
344,43 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Typ produktu:
Dezertní sirup
Příchuť:
Mojito mint
Objem:
700 ml
Typ dávkovače:
Láhev
Typ balení:
Láhev
Země původu:
Francie


Sirup - pro přípravu koktejlů, příchuť mojito, objem sirupu 1000 ml - 259 Kč/1 l
Skladování a použití
Skladujte na chladném místě.
Objem
0.7 l
Seznam přísad
Voda, cukr, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný
Deklarovaná nutriční hodnota
Není k dispozici
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1670 g
Potravinářský podnik
MONIN
Prodejní název
Příprava míchaných nápojů
Výrobce
Číslo produktu
362350
Kód EAN
3052911660191

Skladování a použití
Skladujte na chladném místě.
Objem
0.7 l
Seznam přísad
Voda, cukr, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný
Deklarovaná nutriční hodnota
Není k dispozici
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1670 g
Potravinářský podnik
MONIN
Prodejní název
Příprava míchaných nápojů
Výrobce
Číslo produktu
362350
Kód EAN
3052911660191
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Monin 362352, Dezertní sirup, 700 ml, Láhev, 327 kcal, 1369 kJ, 81 g
Monin 362352, Dezertní sirup, 700 ml, Láhev, 327 kcal, 1369 kJ, 81 gJednorázové
855,84 Kč/1l
599,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml
Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 mlJednorázové
265,66 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
265,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 ml
Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bubnová sušička Sušička odpadního vzduchu Sušička odpadního vzduchu s předním plněním 2,5 kg, 1,6 stopy krychlové
Bubnová sušička Sušička odpadního vzduchu Sušička odpadního vzduchu s předním plněním 2,5 kg, 1,6 stopy krychlové
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 74
4 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Dtboom
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktejly (1 balení)
Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
607,76 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05l
Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin Mango Sirup 1000 ml - prémiová přírodní ovocná příchuť, univerzální
Monin Mango Sirup 1000 ml - prémiová přírodní ovocná příchuť, univerzálníJednorázové
483,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
483,29 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
8 192,99 Kč
20% poukaz
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein
Obrázek produktu pro KUCHYNSKÁ JEDNOTKA MODERNÍ 240 CM kuchyňská linka na míru tmavá Sonoma
KUCHYNSKÁ JEDNOTKA MODERNÍ 240 CM kuchyňská linka na míru tmavá Sonoma
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 36
9 732,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l