5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lavazza Espresso Gold Selection - 1 kg zrnkové kávy491,72 Kč/1kg
716,42 Kč
-224,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
491,72 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Další informace o reklamě
Cafe Intencionecological Espresso Intensive Bohnen geröstet 1000g912,50 Kč/1kg
912,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Colombia Bezkofeinowa 1000g kávová zrna1 255,00 Kč/1kg
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TIME-2-COFFEE

Mövenpick GOLD Intense rozpustná káva, 200g
1 282,05 Kč/1kg
256,41 Kč
Prodejce: Zyrafka

Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
370,62 Kč/1kg
370,62 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

EDUSCHO Crema Gold kávová zrna 1kg
415,87 Kč/1kg
424,19 Kč
Prodejce: Megasam24PL

BRISTOT ESPRESSO zrnková káva 500g
1 478,84 Kč/1kg
739,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Eduscho káva "Eduscho Espresso", celozrnná
742,91 Kč/1kg
742,91 Kč
Prodejce: VISO

MOKAFLOR Gold Blend | ganze Bohne | 1000g
1 882,62 Kč/1kg
1 882,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Lavazza Caffe Espresso Bohnenkaffee 500 g
1 201,80 Kč/1kg
600,90 Kč
Prodejce: VISO

Lavazza Merrild Barista Cremoso intenzivní zrnková káva 1kg
1 310,99 Kč/1kg
1 310,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Douwe Egberts – Espresso v zrnkách – 500 g
1 065,00 Kč/1kg
532,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dallmayr 040750000 Dallmayr Ethiopia Kaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 750,0 g
1 018,76 Kč/1kg
764,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lucaffe bez kofeinu 700 g, zrnková káva
406,35 Kč/1kg
609,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Lucaffe PICCOLO & DOLCE 1kg zrnkové kávy
623,51 Kč/1kg
654,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe

Mletá káva Tchibo Family 450 g
711,48 Kč/1kg
218,58 Kč
-40,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
177,87 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kávová zrna DAVIDOFF Espresso 57 1kg
1 061,58 Kč/1kg
1 061,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mletá káva Woseba Rodzinna 80 g
633,88 Kč/1kg
50,71 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Instantní káva Merrild Gold je výjimečně aromatická a jemná instantní káva, která byla vyvinuta pro rychlou a pohodlnou přípravu vašeho oblíbeného nápoje. Díky pečlivě vybraným zrnům a lyofilizaci si zachovává plnou chuť a bohaté aroma. Je ideální pro každou příležitost - ať už pro ranní probuzení, nebo pro chvíle odpočinku během dne. Praktické 200g balení zajišťuje dlouhotrvající čerstvost a pohodlí.
Název: Merrild Gold
Výrobce: Lavazza
Typ: instantní káva
Typ kávy: Arabica
Stupeň pražení: střední
Hmotnost: 200 g
- Seznam přísad
- káva
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Lavazza
- Prodejní název
- instantní káva
- Výrobce
- Kód EAN
- 8000070060913
- Seznam přísad
- káva
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Lavazza
- Prodejní název
- instantní káva
- Výrobce
- Kód EAN
- 8000070060913
K tomu se hodí také

Instantní káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
1 142,00 Kč/1kg
114,20 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mövenpick Gold rozpustná instantní pražená káva Arabica 100g
1 982,40 Kč/1kg
198,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick GOLD Intense rozpustná káva, 200g
1 282,05 Kč/1kg
256,41 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustný 200 g
1 388,25 Kč/1kg
277,65 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice
2 270,35 Kč/1kg
454,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
1 754,40 Kč/1kg
350,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Moka, 5/10, Plechovka
1 171,96 Kč/1kg
292,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Fritovací trouba Airfryer o objemu 12 litrů s dvojitou komorou a průhledným okénkem, 2 oddělené koše, funkce Dual Cook a Sync-Finish, fritování bez oleje, výkon 2600 W, digitální ovládání, úspora času
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Mletá káva Lavazza Qualita Oro, 250 g (v plechové dóze)
1 371,48 Kč/1kg
342,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
767,08 Kč/1kg
191,77 Kč
Prodejce: Zyrafka

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Lavazza Merrild in Cup mletá káva Arabica 500g
555,90 Kč/1kg
277,95 Kč
Prodejce: Zyrafka

KURUKAHVECi MEHMET EFENDi Turkish Coffee TÜRK KAHVESi TÜRK MALI 100g
787,10 Kč/1kg
78,71 Kč
Prodejce: CasteloStore

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Idea Coffee Gold Express
1 635,55 Kč/1kg
327,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice

SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
9 516,99 Kč
-536,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 980,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Designové litinové krbové kamna EEK A+ Plamen Tara, nezávislá na okolním vzduchu – 6 kW
21 330,69 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: CasaNovae

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Philips 55OLED708/12, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, OLED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá, Metalická
160 291,96 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
2 254,90 Kč/1kg
450,98 Kč
Prodejce: somnia24

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška
749,84 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jacobs - Krönung mletá káva - 12x 500g
487,42 Kč/1kg
2 924,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Cecotec Bolero DressCode 9950, Přední plnění, 9 kg, C, 76 dB, 1400 ot/min, A
16 239,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: PolisElectro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající instantní káva
Hmotnost 0,5 kg
Velmi elegantní přeprava a bezpečné balení. Výrobek v souladu s očekáváním. Výborná rozpustná káva
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Illy 22984, Automatický napěňovač/ohřívač mléka, Bílá, Nerezová ocel, 250 ml, Horký a studený, Dotyk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
8 983,94 Kč/1kg

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
648,08 Kč/1kg

Dallmayr prodomo celozrnná káva Premium 500g 12 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 733,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Espresso celá zrna Arabica Robusta 1000g 4 balení
3 801,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 4 ks)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 996,92 Kč
-296,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 700,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
425,06 Kč/1kg

Kávová zrna z Brazílie, 1 kg, 100 % Arabica, čerstvě pražená, Tommy Cafe
1 460,39 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g balení 4 ks
3 251,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dallmayr Espresso d Oro celá zrna silné chuti 1000g balení 8 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mocambo Kaffee Aroma Fairtrade (1Kg balení)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 192,61 Kč
Prodejce: SuperMerchant
11 926,10 Kč/1kg

Dallmayr Káva Crema d Oro Celá zrna sametově jemná 1000g 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swisso Kaffee Crema zrnková káva 4 × 1 kg 100% Arabica výhodné balení 4 kg
1 396,41 Kč
Prodejce: FonderhillSp
1 396,41 Kč/1kg

MOKAFLOR Red Blend | ganze Bohne | 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 207,54 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 207,54 Kč/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa celá zrnková káva 1000g pražená káva 8 balení
6 112,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alps Coffee Espresso Delizia 1000 g
1 247,46 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 247,46 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg
870,00 Kč
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
805,56 Kč/1kg

Crema 1000g | La Natura Lifestyle|| Zrnková káva
726,50 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
726,50 Kč/1kg

Hausbrandt Trieste 1kg celých fazolí
1 312,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 312,68 Kč/1kg

Swisso Kaffee Espresso zrnková káva 100% Arabica 2 x 1 kg
1 039,90 Kč
Prodejce: FonderhillSp
519,95 Kč/1kg

Swisso Kaffee Barista, 100% Arabica, exkluzivní kvalitní kávová zrna, 2x 1 kg
968,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
968,00 Kč/1kg

Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg celých zrn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 155,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 155,36 Kč/1kg