2,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
CYSTI NORM AKTIV - doplněk stravy na podporu zdraví močových cest, 30 kapslí70 018,23 Kč/1kg
1 190,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Další informace o reklamě
Berberis Aristata 500mg 100 tablet - extrakt z kořene berberinu - lesní vitamin323,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Blendea Hořčík Citrát 90 kapslí2 936,84 Kč/1kg
279,00 Kč
Prodejce: Blendea

Další informace o reklamě
2000 mg BERBERINE berberinový extrakt Berberis aristata extrakt z kořene 4:1, 60 kapslí4 490,00 Kč/1kg
590,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: FEROTRADE

Myo-Inositol 1000 mg (120 Kps)
630 099,97 Kč/1l
630,10 Kč
Prodejce: Vitaworld

Cholin a inositol 1200 mg v jedné dávce – 120 tobolek – pro podporu
4 931,04 Kč/1kg
1 237,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitaworld Myo-inositol 1000 mg | 120 kapslí | vysoké dávkování 1000 mg v jedné kapsli | veganské
10 027,50 Kč/1kg
1 403,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ostrovit citrát hořečnatý BI9050
791,20 Kč/1l
158,24 Kč
Prodejce: FIT1EU

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix

7Nutrition Citrát hořečnatý Citrát hořečnatý + B6 120 veggie kapslí
1 103,73 Kč/1kg
173,36 Kč
-7,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,56 Kč
Prodejce: Katomix

Ostrovit inositol BI9105
2 736,25 Kč/1l
547,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Medverita Lysin ve volné formě 500 mg 100 k
138,20 Kč
-6,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,15 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam cheltov hok - kapsle s vysokou dvkou, 225 mg na denn dvku, podporuje svalov funkce, duevn zdrav a nervov systm, sniuje navu, dleit pro tvorbu energie
4 197,56 Kč/1l
377,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Inositol Duo 120 veganských kapslí - Myo-Inositol + D-chiro-inositol - 615 mg na kapsli - 4 měsíce - doplněk vitamínu B8 - Apollo's Hegemony
3 995,97 Kč/1kg
803,19 Kč
Prodejce: somnia24

GymBeam - Omega 3 60 neochucench kapsl
3 632,50 Kč/1l
217,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Pikolinát chromitý 200 mcg 100 kapslí Swanson Health Products
3 331,50 Kč/1kg
199,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AuroxHealth

GymBeam - D-Biotin (vitamin B7) 90 kapsl
2 583,11 Kč/1l
232,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GymBeam - Dibencozid (vitamin B12) 90 kapslí
10 525,21 Kč/1kg
505,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Essensey MAGNESIUM 375mg + B6 90 kapsl
1 639,22 Kč/1l
147,53 Kč
Prodejce: FIT1EU

GymBeam - Kyselina pantotenov (vitamin B5) 60 kapsl
7 316,00 Kč/1l
438,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Inositol (vitamin B8) - kapsle s až 500 mg účinné látky inositol
Inositol (vitamin B8) se často vyskytuje v buněčných membránách těla. Jedná se o bioaktivní látku, která je svou strukturou podobná sacharidu glukóze. Proto jej v menším množství najdete také v ovoci, semínkách, celozrnném chlebu nebo ořeších. Jedna praktická kapsle tohoto přípravku již obsahuje až 500 mg inositolu. Díky tomu je dobrou volbou pro doplnění hladiny bez konzumace zbytečných kalorií.
Inositol (vitamin B8) a jeho výhody
- Obsahuje až 500 mg inositolu v jedné dávce
- Přirozená součást buněčných membrán v těle
- Dodává se v praktických kapslích
Složení
Inositol, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), želatinová tobolka.
Doporučené dávkování
Užívejte 1 kapsli denně.
Výživové údaje
| Výživová hodnota | 1 dávka (1 kapsle) |
|---|---|
| Inositol | 500 mg |
Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není vhodný pro děti. Těhotné a kojící ženy by se měly před užíváním přípravku poradit s lékařem. Skladujte mimo dosah slunečního záření na suchém místě při teplotě 0 až 25 °C. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
- Objem
- 120 ml
- Seznam přísad
- Inositol, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), želatinová tobolka
- Hmotnost
- 79.2 g
- Potravinářský podnik
- GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
- Prodejní název
- Doplňky stravy
- Výrobce
- GymBeam
- Počet kusů
- 120
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 1 kapsli denně.
- Kód EAN
- 8586022211515
- Objem
- 120 ml
- Seznam přísad
- Inositol, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), želatinová tobolka
- Hmotnost
- 79.2 g
- Potravinářský podnik
- GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
- Prodejní název
- Doplňky stravy
- Výrobce
- GymBeam
- Počet kusů
- 120
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 1 kapsli denně.
- Kód EAN
- 8586022211515
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Cholin a inositol 1200 mg v jedné dávce – 120 tobolek – pro podporu
4 931,04 Kč/1kg
1 237,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

REVENTO® Aroma Vakuová svářečka potravin + sáčky - Vakuová balička na fólie
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: REVENTO

Myo-Inositol 1000 mg (120 Kps)
630 099,97 Kč/1l
630,10 Kč
Prodejce: Vitaworld

Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
576,40 Kč/1l
301,63 Kč
-13,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
288,20 Kč
Prodejce: Katomix

Berberis Aristata 500mg 100 tablet - extrakt z kořene berberinu - lesní vitamin
323,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

2000 mg BERBERINE berberinový extrakt Berberis aristata extrakt z kořene 4:1, 60 kapslí
4 490,00 Kč/1kg
590,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
449,00 Kč
Prodejce: FEROTRADE

Ostrovit citrát hořečnatý BI9050
791,20 Kč/1l
158,24 Kč
Prodejce: FIT1EU

Vitaworld Myo-inositol 1000 mg | 120 kapslí | vysoké dávkování 1000 mg v jedné kapsli | veganské
10 027,50 Kč/1kg
1 403,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

7Nutrition Citrát hořečnatý Citrát hořečnatý + B6 120 veggie kapslí
1 103,73 Kč/1kg
173,36 Kč
-7,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,56 Kč
Prodejce: Katomix

Cvetita Bylinn Tribulus + Ginkgo
7 612,00 Kč/1l
761,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GymBeam cheltov hok - kapsle s vysokou dvkou, 225 mg na denn dvku, podporuje svalov funkce, duevn zdrav a nervov systm, sniuje navu, dleit pro tvorbu energie
4 197,56 Kč/1l
377,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Philips 3000 series HR2041/41, Stojací mixér, 1 l, Pulzní spínač, 0,85 m, 450 W, Černá
1 068,04 Kč
Prodejce: velmontask

vidaXL Zásuvková skříňka Lyon bílá 80x46x81,5 cm Materiál na bázi dřeva
2 335,39 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: thetopmark

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml
2 760,00 Kč/1l
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

ZeinPharma Chromium pikolinát 250 µg kapsle, 120 kapslí
16 687,50 Kč/1l
333,75 Kč
Prodejce: apohealth

vidaXL Dřezová skříňka Lyon bílá 80x46x81,5 cm Materiál na bázi dřeva
1 868,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

ATHLER Lion | Sada činek 40 kg | Nastavitelná sada činek | 16 kotoučů na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hvězdicové zámky | Hvězdicové zámky
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

vidaXL Skříňka na sporák Lyon bílá 60x46x81,5 cm Materiál na bázi dřeva
1 482,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

20W napájecí adaptér Apple USB-C + 2m kabel USB-C na Lightning
460,61 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: LANG-ON

Velký krémový plyšový medvěd 100 cm - XL
670,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Gymtek® Elektrický vysoušeč bot, vysoušeč bot, odstraňovač zápachu - univerzální velikost - antibakteriální - vysoušeč lyžařských bot s ohřívačem bot
267,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
751,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Vitastrong Kolagen s kyselinou hyaluronovou - 2000 mg - 180 tablet - koenzym Q10, biotin, vitamín C a D - podpora kůže, kloubů, vlasů a kostí
1 391,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ANTTEQ AB50D1 Televizor 50 palců (TV 127 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, přehrávač médií přes USB, digitální audio výstup, včetně hotelového režimu
11 938,24 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Arboremedia

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg