5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
NorteSur Criollo kakao 500 g844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)379,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Další informace o reklamě
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY3 044,20 Kč/1kg
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g215,56 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kaba 4488296007 Vanilková čokoláda na pití 400,0 g
1 192,72 Kč/1kg
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
126,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
1 192,72 Kč/1kg
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kaba the original nápojový prášek jahoda v náplni 400g
100,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik Cereální kuličky s čokoládovou příchutí 250 G
388,16 Kč/1kg
97,04 Kč
Prodejce: Katomix

Napój instant kakaowy Decomorreno 80 g
1 054,50 Kč/1kg
84,36 Kč
Prodejce: Katomix

Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
617 699,97 Kč/1kg
185,31 Kč
Prodejce: Katomix

Nesquik Getränkepulver Original 350g
776,51 Kč/1kg
271,78 Kč
Prodejce: somnia24

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Napój kakaowy Puchatek 150 g
525,00 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Kakao Kakaopulver schwach entölt 200 g
1 929,90 Kč/1l
385,98 Kč
Prodejce: Crownseller

Kakao Nesquik do mleka 600 g
426,10 Kč/1kg
259,92 Kč
Prodejce: Katomix

ovomaltine® ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
843,49 Kč/1kg
379,57 Kč
Prodejce: somnia24

Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
843,84 Kč/1kg
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nesquik nápoj v prášku s banánovou příchutí 350g
Ovocný, jemný a jednoduše lahodný: Nesquik nápojový prášek s banánovou příchutí během okamžiku promění sklenici mléka v krémový, ovocný oblíbený nápoj. Nyní v praktickém 350g náplňovém sáčku - ideální pro rodiny a všechny, kteří si rádi dopřejí nápoj častěji.
Proč Nesquik Banán?
Protože mléko nemusí být nudné: Typická příchuť Nesquik se snoubí s jemně sladkým banánem - ideální pro děti, ale oblíbená i u dospělých. Ať už horké, nebo studené, prášek se rychle rozmíchá a vždy vykouzlí úsměv na tváři.
Podrobně o výrobku - nejdůležitější vlastnosti
náplň do 350 g sáčku - pro dlouhotrvající požitek z jídla
Ovocná banánová příchuť s krémovým nádechem
Ideální pro smíchání se studeným nebo teplým mlékem
Lze dávkovat jednotlivě
Bez umělých barviv
Pro koho je Nesquik s banánovou příchutí vhodný?
Pro všechny, kteří mají rádi rozmanitost ve sklenici. Ať už pro děti ke snídani nebo jako odpolední svačinka - ovocná příchuť se hodí do každého dne.
Nejlepší způsoby použití
Klasicky jako banánový mléčný nápoj
Do koktejlů, dezertů nebo kaší
Jako poleva na zmrzlinu, müsli nebo jogurt
Výborné také ve smoothies nebo v pečivu
Kupte si nyní Nesquik Banana v náplňovém sáčku 350 g - ovocný. krémový. všestranný.
Příchuť Nesquik banán přináší do vaší sklenice rozmanitost - ovocnou, oblíbenou a rychle připravitelnou. Vyzkoušejte ji nyní a vychutnejte si ji znovu!
Nestlé Německo S.ALyoner Str. 2360523 Frankfurt nad [email protected]- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, rozpustná kukuřičná vláknina, glukózový sirup, přírodní aroma, barvivo (karoten).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1 568 kJ/370 kcal Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g Sacharidy: 86 g, z toho cukr: 82 g Vláknina: 13,1 g Bílkoviny: 0,5 g Sůl: 0,02 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGNestlé Deutschland AG
- Prodejní název
- Nápojový prášek s banánovou příchutí
- Výrobce
- Číslo produktu
- 12608550
- Kód EAN
- 8445291641617
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, rozpustná kukuřičná vláknina, glukózový sirup, přírodní aroma, barvivo (karoten).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1 568 kJ/370 kcal Tuky: 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g Sacharidy: 86 g, z toho cukr: 82 g Vláknina: 13,1 g Bílkoviny: 0,5 g Sůl: 0,02 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGNestlé Deutschland AG
- Prodejní název
- Nápojový prášek s banánovou příchutí
- Výrobce
- Číslo produktu
- 12608550
- Kód EAN
- 8445291641617
K tomu se hodí také

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
126,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
1 192,72 Kč/1kg
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TecTake 401289, 165,1 cm (65"), 50 x 50 mm, 600 x 400 mm, 5 - 15°, Ocel, Černá
998,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

QUICK MILK - Lesní ovoce - brčka s příchutí lesního ovoce - 30 g
966,67 Kč/1kg
29,00 Kč
Prodejce: YUMZA

QUICK MILK - Jahoda - brčka s jahodovou příchutí - 30 g
966,67 Kč/1kg
29,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Nesquik nápojový prášek s vanilkovou příchutí sáček 350g
305,31 Kč/1kg
106,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ochranná fólie na ochranu soukromí pro iPhone 13 sklo obrazovky proti špionáži skleněná fólie 2 kusy
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget

Trolli Choco Bananas Pěnové banány s čokoládovou náplní 150g
639,00 Kč/1kg
95,85 Kč
Prodejce: M_plus_L

QUICK MILK - Čokoláda - brčka s čokoládovou příchutí - 30 g
833,33 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: YUMZA

QUICK MILK - Banán - brčka s banánovou příchutí - 30 g
833,33 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ritz 234524 Bukové krekry 200g
1 869,25 Kč/1kg
373,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Trolli Peach Mallow extra měkký marshmallow s náplní 150g
640,33 Kč/1kg
96,05 Kč
Prodejce: M_plus_L

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
126,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kaba the original nápojový prášek malina náplň balení 400g
1 192,72 Kč/1kg
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kaba the original nápojový prášek jahoda v náplni 400g
100,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Krüger Family Chocolate Dream Drinking Chocolate Mixed Drink 250g
452,96 Kč/1kg
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Pizza Chips 165g – Křupavé bramborové lupínky s pikantní příchutí pizzy
584,79 Kč/1kg
96,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
8 983,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
První pořadí
Snadné objednání a velmi rychlé dodání, dobře zabalená zásilka. Díky vám jsem mohla znovu objevit chuť z mládí, na kterou jsem nikdy nezapomněla. Až mi dojdou zásoby, určitě se k vám vrátím. Jen poznámka k ceně za doručení, i když je oprávněná. Moc vám děkuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
1 083,55 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 708,87 Kč/1kg

NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Prodejce: LaProve

NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1kg

NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
608,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 044,20 Kč/1kg

Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
288,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kakaový prášek 500g Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(12)Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
483,98 Kč/1kg

Kakaový prášek 1kg Brat.pl



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(12)Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
223,00 Kč/1kg

Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 641,18 Kč/1kg

Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,84 Kč/1kg

Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

neutral Trinkschokolade 125,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,64 Kč/1kg

Pitná ČokoládaKakao Min 42%
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l

Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l

Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Karob 500g Brat.pl
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,15 Kč/1kg