5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Křupavé sušenky Oreo623,82 Kč/1kg
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Choco Thins 151 g683,25 Kč/1kg
103,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
GRIESSON Čokoládové horské sušenky klasické,150g267,73 Kč/1kg
40,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
573,83 Kč/1kg
537,97 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,13 Kč/1kg
390,85 Kč
Prodejce: Katomix

Lotus Bakeries 5410126006360, Sušenka, 150 g, Kulatý, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
707,40 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sušenky Biscotto snack 124g - Lotus
423,85 Kč/1kg
55,10 Kč
Prodejce: Katomix

Bonomi Savoiardi / lžičkové sušenky 200 g.
332,80 Kč/1kg
69,42 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus Speculoos Original XL Biscuit 250g – Křupavé karamelizované sušenky
424,44 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Gadeschi Amarettini
264,30 Kč/1kg
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pavesi Gocciole Chocolate 500 g italské sušenky s čokoládou
162,51 Kč/1kg
105,63 Kč
Prodejce: foodperium

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,02 Kč/1kg
128,49 Kč
Prodejce: Katomix

PiCK UP! 28280 PiCK UP! Sušenkové tyčinky „Choco“, multipack
3 102,86 Kč/1kg
434,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

LEIBNIZ 13600 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLKORN“, 125 g
810,88 Kč/1kg
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bastogne Original Speculoos Cookies 260 g – Křupavé, pikantní máslové sušenky
428,62 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mascolo Cannoli Siciliani Mignon 160 g italské cannoli sicilské trubičky
780,50 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: foodperium
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Karamelové sušenky Lotus Biscoff se vyznačují křupavou konzistencí a výraznou skořicovou příchutí. Receptura je založena na pšeničné mouce, cukru a rostlinných olejích, přičemž karamelizační proces během pečení zajišťuje typickou hnědou barvu. Často se podává jako příloha k horkým nápojům a je nabízeno v různých velikostech balení, částečně jednotlivě zabalené. Skladování v suchu chrání specifickou texturu před vlivy vlhkosti.
Lotus Bakeries je belgická rodinná firma, která byla založena v roce 1932 a má sídlo v Lembeke. Výrobce se zaměřuje na výrobu pekařských specialit a dnes prodává své výrobky v mnoha zemích po celém světě. Důraz klade na spojení tradičních pekařských postupů s moderními výrobními standardy.
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový*, řepkový), hnědý kandizovaný cukrový sirup, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), sójová mouka, sůl, skořice.*Certifikovaný palmový olej z udržitelného pěstování.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 484,00 kcal, 2 032,00 kJ; tuky: 19,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 8,00 g; sacharidy: 72,60 g; z toho cukry: 38,10 g; bílkoviny: 4,90 g; sůl: 0,92 g; vláknina: 1,30 g;
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Lotus Bakeries GmbH Roßstraße 92 40476 Düsseldorf Deutschland
- Prodejní název
- Karamelové sušenky
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1607
- Kód EAN
- 5410126016079
- Seznam přísad
- Pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový*, řepkový), hnědý kandizovaný cukrový sirup, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), sójová mouka, sůl, skořice.*Certifikovaný palmový olej z udržitelného pěstování.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 484,00 kcal, 2 032,00 kJ; tuky: 19,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 8,00 g; sacharidy: 72,60 g; z toho cukry: 38,10 g; bílkoviny: 4,90 g; sůl: 0,92 g; vláknina: 1,30 g;
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Lotus Bakeries GmbH Roßstraße 92 40476 Düsseldorf Deutschland
- Prodejní název
- Karamelové sušenky
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1607
- Kód EAN
- 5410126016079
K tomu se hodí také

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
760,90 Kč/1kg
304,36 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 75696 Lotus Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
997,42 Kč/1kg
997,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
416,92 Kč/1kg
158,43 Kč
Prodejce: LAVONIO

20W napájecí adaptér Apple USB-C + 2m kabel USB-C na Lightning
460,61 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Sada barevných tužek LEGAMI - TEDDY BEAR
359,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kodak SHD AA 4 ks
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Intex 64428NP Airbed Ultra Plush Bed Queen 152 x 203 x 46 cm s vestavěnou pumpou 230 V
1 639,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Čokoláda, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
1 230,37 Kč/1l
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
573,83 Kč/1kg
537,97 Kč
Prodejce: somnia24

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 406,76 Kč
Prodejce: better-used

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Lotus Bakeries 5410126006360, Sušenka, 150 g, Kulatý, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
707,40 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,13 Kč/1kg
390,85 Kč
Prodejce: Katomix

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Serek Philadelphia kremowy 1,65 kg
385,04 Kč/1kg
829,40 Kč
-174,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,56 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konferenční stolek VASAGLE, stolek do obývacího pokoje, 80 x 46 cm (Ø x V), mramor bílo-růžovo-černý
1 915,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Krém Lotus Smooth karamelizované sušenky 400 g
172,79 Kč/1kg
107,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus - Biscoff dvojité sušenky Biscoff krém - 16x 5s
541,40 Kč/1kg
27,07 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé sušenky
Skvělé sušenky, ráda si je dám znovu
Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg

Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg

Bahlsen 87100 Bahlsen Jupiter Vollmilch Gebäck 200,0 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
100,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
500,65 Kč/1kg

Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg

Dr. Quendt Original Spelt s hořkou čokoládou 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
29,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,00 Kč/1kg

Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,75 Kč/1kg

Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg

Schulte jablečný crumble thaler 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg

Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg

Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg

Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg

Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg

Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg

Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg

McVitie's Digestives Milk Chocolate, Sušenka, Mléčná čokoláda, 496 kcal, 2078 kJ, 6,7 g, 62,5 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
99,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
496,90 Kč/1kg

Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg

Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg

Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg

Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg