Open Food 4823077604553, D, 375 kcal, 66,67 g, 100 g
103,24 Kč
103,24 Kč / 1kg
plus 96,72 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Cukierki Kukułka 1 kg657,04 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ovesné sušenky v mléčné čokoládě Primart 210 g2 035,62 Kč/1kg
427,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Delisana sušenky s malinovou marmeládou 135 g2 947,07 Kč/1kg
412,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Open Food 8006150000770, 100 g, 90 g, C, 3186 kJ, 183 kcal, 0,5 g2 918,80 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Open Food 8006150000732, D, 183 kcal, 0,5 g, 1 g, 1 g, 86 g
4 240,00 Kč/1kg
424,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Open Food 5900353500729, D, 392 kcal, 80 g, 98 g
239,82 Kč/1kg
254,21 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 1230000131384, 142 g, D, e414, 368 kcal, 91 g, 0,1 g
719,83 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kaiser Medové anýzové fenyklové bonbony 90 g
575,33 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Open Food 4018874080987, 30 g, B, 299 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
2 670,00 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 4823077611940, 530 kcal, 0,012 g
715,39 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4054451150063, 120 g, D, 381 kcal, 65 g, 0,1 g, 0,1 g
462,17 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4037719065057, 170 g, D, 239 kcal, 0,5 g, 0,5 g, 0,1 g
979,09 Kč/1kg
171,34 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
1 879,47 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 4020400001113, D, 243 kcal, 0,2 g, 0,9 g, 0,9 g, 0,1 g
6 304,76 Kč/1kg
737,96 Kč
-208,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
529,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 4002590703985, Vitamin C, D, 979 kJ, 235 kcal, 0,5 g, 96 g
1 609,11 Kč/1kg
75,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 7350000159288, 50 g, D, 140 kcal, 1,2 g, 4 g, 15 g
1 750,60 Kč/1kg
87,53 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4006040065623, D, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g, 0,01 g, 99,5 g
60 620,00 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Haselnusswaffeln 175g
458,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Apfel-Zartbiscotti - Kiddylicious 120 g
3 685,75 Kč/1kg
442,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hellma Hagelslag
1 835,04 Kč/1kg
1 510,76 Kč
-226,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 284,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Eco-score:
- D
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 375 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 66,67 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 100 g
- Seznam přísad
- Roshen Mátové bonbony s eukalyptem 1 kg
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 1666 kJ/ 392 kcal
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Roshen Cukierki Miętowe Z Eukaliptusem 1 Kg
- Prodejní název
- Roshen Mátové bonbony s eukalyptem 1 kg
- Výrobce
- Roshen
- Kód EAN
- 4823077604553
- Seznam přísad
- Roshen Mátové bonbony s eukalyptem 1 kg
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 1666 kJ/ 392 kcal
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Roshen Cukierki Miętowe Z Eukaliptusem 1 Kg
- Prodejní název
- Roshen Mátové bonbony s eukalyptem 1 kg
- Výrobce
- Roshen
- Kód EAN
- 4823077604553
K tomu se hodí také

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

nimm2 letní hit ovocné bonbony příchuť meloun mango 300g
195,73 Kč/1kg
58,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Velké rodinné balení
2,26 Kč/1kg
570,47 Kč
Prodejce: Ajuy

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
1 141,50 Kč/1kg
1 141,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
95,75 Kč/1kg
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Japonské mátové bonbony Kaiser 90 g
575,33 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
852,17 Kč/1kg
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka sušenky z celozrnné mouky s kousky čokolády 126 g
492,46 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Fruittella - Letní ovoce - 20 rohlíků
710,11 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
346,16 Kč/1kg
346,16 Kč
Prodejce: somnia24

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
630,83 Kč/1kg
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4011932228284, Palmový olej, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
1 889,20 Kč/1kg
94,46 Kč
Prodejce: apohealth

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1432910, Snack mixes, Máta peprná, 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
1 246,00 Kč/1kg
62,30 Kč
Prodejce: BioCare

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, přírodní chuť
1 770,13 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posypy s menším množstvím cukru, plné chuti
903,65 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čokoládové oplatky Manner ve tvaru srdce s pomerančovou krémovou náplní 300g
559,33 Kč/1kg
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
220,66 Kč/1kg
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vějíř Sweet Flash Super Candy s malými korálky Doplnitelný
4 818,00 Kč/1kg
24,09 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinky 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg