Red Band Bites Frambozen Smaak 145g
106,11 Kč
731,79 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Cukierki Kukułka 1 kg657,04 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lajkonik tyčinky se sezamem 150 g2 787,07 Kč/1kg
418,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Chojecki Toffin Cakes 120G3 380,42 Kč/1kg
405,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Haselnusswaffeln 175g
458,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Apfel-Zartbiscotti - Kiddylicious 120 g
3 685,75 Kč/1kg
442,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 4823077604553, D, 375 kcal, 66,67 g, 100 g
103,24 Kč/1kg
103,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

E. Wedel biszkopty z galaretką wiśniową 147 g
352,00 Kč/1kg
56,32 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 5900353500729, D, 392 kcal, 80 g, 98 g
239,82 Kč/1kg
254,21 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 8006150000732, D, 183 kcal, 0,5 g, 1 g, 1 g, 86 g
4 240,00 Kč/1kg
424,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Red Band - mentolové pastilky - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 9000154018457, D, 362 kcal, 71 g, 92 g
575,33 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Wafel kakaowy Elitesse De Luxe 20 g
512,00 Kč/1kg
10,24 Kč
Prodejce: Katomix

Hellma Hagelslag
1 835,04 Kč/1kg
1 510,76 Kč
-226,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 284,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Werthers Original Cukierki Soft Eclairs 70 g
576,00 Kč/1kg
46,08 Kč
Prodejce: Katomix

Kisiel Winiary cytrynowy 77 g
204,13 Kč/1kg
16,33 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Galaretka pomarańczowa 71 g
376,14 Kč/1kg
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Galaretka malinowa 71 g
400,57 Kč/1kg
28,04 Kč
Prodejce: Katomix

Zott jahodová želé 175 g
107,70 Kč/1kg
40,70 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Open Food 1230000131384, 142 g, D, e414, 368 kcal, 91 g, 0,1 g
719,83 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Red Band Bites Frambozen Smaak 145g
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmový, kokosový), zvlhčující látka (sorbit), maltodextrin, ovocný džus z koncentrátu (pomeranč, malina, ananas), kyselidlo (kyselina mléčná, kyselina citronová), přírodní aromata, emulgátor (estery cukru a mastných kyselin), sůl, koncentrát ze spiruliny, extrakt ze spiruliny, regulátor kyselosti ( laktát sodný)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1 660,00, Energie kcal: 391,00, Tuky: 4,60, Dvojitě nasycené mastné kyseliny: 3,90, Sacharidy: 86,00, Z toho cukry: 69,00, Sůl: 0,10,
- Hmotnost
- 145 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Holland BV Hoevestein 26 4903 SC Oosterhout Niederlande
- Prodejní název
- Vinné gumy s ovocnou příchutí
- Výrobce
- Red Band
- Číslo produktu
- 1017214
- Kód EAN
- 8713800143090
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmový, kokosový), zvlhčující látka (sorbit), maltodextrin, ovocný džus z koncentrátu (pomeranč, malina, ananas), kyselidlo (kyselina mléčná, kyselina citronová), přírodní aromata, emulgátor (estery cukru a mastných kyselin), sůl, koncentrát ze spiruliny, extrakt ze spiruliny, regulátor kyselosti ( laktát sodný)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1 660,00, Energie kcal: 391,00, Tuky: 4,60, Dvojitě nasycené mastné kyseliny: 3,90, Sacharidy: 86,00, Z toho cukry: 69,00, Sůl: 0,10,
- Hmotnost
- 145 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Holland BV Hoevestein 26 4903 SC Oosterhout Niederlande
- Prodejní název
- Vinné gumy s ovocnou příchutí
- Výrobce
- Red Band
- Číslo produktu
- 1017214
- Kód EAN
- 8713800143090
K tomu se hodí také

Red Band Bites Jahodová příchuť 145 g
731,79 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Sour Bites s příchutí jablka a citronu 145g
731,79 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amos Peelerz Banana Gummy tropické měkké mini ovocné žvýkačky 65g
697,08 Kč/1kg
45,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 1500g
285,09 Kč/1kg
427,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - antracitový
1 445,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

TULANO Cover 40 | Zábrana na postel 200 cm Zábrana na dětskou postýlku | Skládací | Vhodné pro matraci o výšce 10-28 cm | 18 nastavitelných výšek Boční kapsa
1 079,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 641,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

J&J Automotive | Poklice Quad 14" Červená a Černá 4ks
885,00 Kč
Prodejce: JJAUTOMOTIVE

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Mini lednička Puluomis o objemu 8 litrů s LED osvětlením, se zrcadlem, přenosná, vhodná pro kosmetiku, jako chladicí i vyhřívací box, bílá barva
1 499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Puluomis

Sada čistících ubrousků Sleepy – 6 barev a vůní
727,53 Kč
-17,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
710,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Kontinentální postel WOOD CLASSIC KING se dvěma úrovněmi matrací Multipocket H3 - 180x200 cm - Manšestr Hnědá - Topper T25
30 529,00 Kč
Prodejce: MKS_MEBLE

Čalouněná postel Merax 140x200 cm s hydraulickým úložným prostorem, manželská postel se sametovou látkou a lamelovým roštem, čelo postele s objemným designem, béžová barva
8 086,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Red Band ovocná žvýkačka bez příchutě coly bez barviva 1200g
265,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 80 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Samsung Q7F QE43Q7FAAU, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
10 754,39 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Dragtek-com

Elektrické houpátko MoMi KENANI tmavě šedá
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Ginger Pastilles zázvorová příchuť v kovové plechovce 50g
570,58 Kč/1kg
49,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g
202,15 Kč/1kg
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Milk Fudge 1 kg
117,08 Kč/1kg
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rocket Balls šerbetové kuličky s příchutí melounu 200 plechovek
275,00 Kč/1kg
396,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks



Doprava zdarma




Doprava zdarma

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,55 Kč
Prodejce: apohealth
942,91 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
267,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 393,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Em eukal anýzové fenyklové pastilky proti kašli s vitaminem C bez cukru 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
131,74 Kč
Prodejce: apohealth
1 756,53 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Em eukal Manuka med plněné pastilky proti kašli sladké 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
141,26 Kč
Prodejce: apohealth
1 883,47 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
695,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
695,99 Kč/1kg

Ahoj ovocný šerbet kousky 10 jednotlivě balených šerbetových kostek 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,72 Kč/1kg