Red Band Bites Jahodová příchuť 145 g
106,11 Kč
731,79 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BarkleysMátové pastilky s příchutí máty peprné 50g1 203,00 Kč/1kg
60,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pop Rocks Strawberry 7g60 416,25 Kč/1kg
483,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g1 879,47 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Ovocné bonbony Küfa s lahodnou malinovou příchutí 200g353,30 Kč/1kg
70,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4823077604553, D, 375 kcal, 66,67 g, 100 g
103,24 Kč/1kg
103,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zott jahodová želé 175 g
107,70 Kč/1kg
40,70 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Böhme ovocné karamely kyselé 250g
201,32 Kč/1kg
50,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8006150000732, D, 183 kcal, 0,5 g, 1 g, 1 g, 86 g
4 240,00 Kč/1kg
424,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Open Food 1230000131384, 142 g, D, e414, 368 kcal, 91 g, 0,1 g
719,83 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Kisiel s příchutí manga a ananasu 32 g
408,25 Kč/1kg
16,33 Kč
Prodejce: Katomix

Jahodová bonboniéra Hasi, 70g | ZOTTER
2 231,00 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 5900353500729, D, 392 kcal, 80 g, 98 g
239,82 Kč/1kg
254,21 Kč
Prodejce: LAVONIO

Red Band - mentolové pastilky - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haselnusswaffeln 175g
458,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Winiary Galaretka pomarańczowa 71 g
376,14 Kč/1kg
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Odenwaldské zázvorové bonbony s ovocnou svěží příchutí 150g
563,80 Kč/1kg
84,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dextro Energy Minis Orange
702,88 Kč/1kg
41,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kaiser Medové anýzové fenyklové bonbony 90 g
575,33 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Pulmoll Eucalyptus bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Red Band Bites Jahodová příchuť 145 g
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmový, kokosový), zvlhčující látka (sorbit), maltodextrin, kyselina (mléčná, kyselina citronová), přírodní aromata, emulgátor (estery cukru a mastných kyselin), ovocný džus z koncentrátu (jablko, citron, jahoda, pomeranč, ananas, broskev), sůl, barviva (červená řepa), koncentrát z mrkve, černý rybíz), regulátor kyselosti ( laktát sodný)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1 655,00, Energie kcal: 390,00, Tuky: 4,60, Dvojitě nasycené mastné kyseliny: 3,90, Sacharidy: 86,00, Z toho cukry: 69,00, Sůl: 0,12,
- Hmotnost
- 145 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Holland BV Hoevestein 26 4903 SC Oosterhout Niederlande
- Prodejní název
- Vinné gumy s ovocnou příchutí
- Výrobce
- Red Band
- Číslo produktu
- 1019445
- Kód EAN
- 8713800143113
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (palmový, kokosový), zvlhčující látka (sorbit), maltodextrin, kyselina (mléčná, kyselina citronová), přírodní aromata, emulgátor (estery cukru a mastných kyselin), ovocný džus z koncentrátu (jablko, citron, jahoda, pomeranč, ananas, broskev), sůl, barviva (červená řepa), koncentrát z mrkve, černý rybíz), regulátor kyselosti ( laktát sodný)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 1 655,00, Energie kcal: 390,00, Tuky: 4,60, Dvojitě nasycené mastné kyseliny: 3,90, Sacharidy: 86,00, Z toho cukry: 69,00, Sůl: 0,12,
- Hmotnost
- 145 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Holland BV Hoevestein 26 4903 SC Oosterhout Niederlande
- Prodejní název
- Vinné gumy s ovocnou příchutí
- Výrobce
- Red Band
- Číslo produktu
- 1019445
- Kód EAN
- 8713800143113
K tomu se hodí také

Red Band Bites Frambozen Smaak 145g
731,79 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Sour Bites s příchutí jablka a citronu 145g
731,79 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Amos Peelerz Banana Gummy tropické měkké mini ovocné žvýkačky 65g
697,08 Kč/1kg
45,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ahoj sprchové kroužky 44530 150g
92 915,20 Kč/1kg
13 937,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

Barkleys Ginger Pastilles zázvorová příchuť v kovové plechovce 50g
570,58 Kč/1kg
49,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 483,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 1500g
285,09 Kč/1kg
427,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

J&J Automotive | Poklice Quad 14" Červená a Černá 4ks
885,00 Kč
Prodejce: JJAUTOMOTIVE

L´Oréal Paris Infaillible 32H Matte Cover dlouhotrvající make-up pro matný efekt 155 30 ml
7 333,00 Kč/1kg
293,32 Kč
Prodejce: Katomix

Sada čistících ubrousků Sleepy – 6 barev a vůní
727,53 Kč
-17,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
710,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Kinder křupavé oplatky s kakaovou a oříškovou náplní 34 G
1 000,00 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Šedá
10 466,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
1 501,21 Kč/1kg
360,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WENKO koupelnová stolička CANDY koš na prádlo 20 L sáček sběratel sedátko úložný box bílý
2 499,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
291,06 Kč/1kg
291,06 Kč
Prodejce: somnia24

Originální želé bonbony Sylter Brisen-Klömbjes s červeným ovocem a aloe vera bez cukru, 70 g bonbónů
1 916,29 Kč/1kg
134,14 Kč
Prodejce: apohealth

Küfa Euka mentolové bonbony s eukalyptem cca 400 kusů 2000g
276,82 Kč/1kg
553,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rocket Balls šerbetové kuličky s příchutí melounu 200 plechovek
275,00 Kč/1kg
396,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Milk Fudge 1 kg
117,08 Kč/1kg
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kontinentální postel WOOD CLASSIC KING se dvěma úrovněmi matrací Multipocket H3 - 180x200 cm - Manšestr Hnědá - Topper T25
30 529,00 Kč
Prodejce: MKS_MEBLE

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skládací koš na prádlo 60 x 40 cm - Silikonová vana na prádlo Skládací box na prádlo
441,42 Kč
Prodejce: Special-trends

Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
95,75 Kč/1kg
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks


Doprava zdarma








Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Fisherman's Friend Eucalyptus 24 x 25g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
935,79 Kč
-140,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,54 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 325,90 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg

PEZ Bonbons Ovocná směs pro dávkovač PEZ bez laktózy a lepku 68g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
44,26 Kč
Prodejce: M_plus_L
650,88 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg