5,0



Na základě 2 hodnocení
MARLENKA® Small Honey Mix | Medový dort s vlašskými ořechy (800 g), medové kuličky (235 g), medová přesnídávka (50 g) a medové koláčky s vlašskými ořechy (100 g)
569,00 Kč
480,17 Kč / 1kg
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kit Kat Strawberry3 652,21 Kč/1kg
584,30 Kč
-87,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack - Medový dort s vlašskými ořechy 800 g a Medový dort s kakaem 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky - mix 8 x 235g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 BEZLEPKOVÝ Medový dort s vlašskými ořechy 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Triopack Medový dort s vlašskými ořechy 3 x 800 g
345,42 Kč/1kg
829,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA Malinové medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA Medové kuličky MIX 6 x 235 g
56,02 Kč/1kg
789,87 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medový dort s vlašskými ořechy 8 x 800 g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka

Čokoládové bonbóny MARLENKA – dárkové balení 90 g
1 820,56 Kč/1kg
163,85 Kč
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA® Vídeňské medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

DalColle Croissant Pistacchio 225 g rohlíčky s pistáciovým krémem
361,16 Kč/1kg
81,26 Kč
Prodejce: foodperium

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g
537,60 Kč/1kg
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
TRADIČNÍ ZNAČKA - MARLENKA - Tradiční značka s lahodnou historií: Vychutnejte si kousek autentické historie s touto ikonickou značkou s více než 60letou tradicí. Každý kousek MARLENKY obsahuje dobře střežené tajemství, které se předává z generace na generaci.
RUČNÍ VÝROBA S VÁŠNÍ - Vyrobeno s vášní a láskou: Každá MARLENKA je vyrobena s pečlivostí a vášní pro výjimečnou kvalitu a autentickou chuť. Každý kus je připraven podle tradičních receptur a z pečlivě vybraných přírodních surovin.
JEDINEČNÝ CHUTNÝ ZÁŽITEK - Nesrovnatelný chuťový zážitek: MARLENKA je synonymem dokonalé chuti. Ponořte se do bohaté, jemné harmonie vrstev medu, intenzivní ořechové náplně a vzdušného pečiva. Každý kousek je umělecké dílo, které se rozplývá v ústech.
DLOUHÁ TRVANLIVOST - trvanlivost nejméně 6 týdnů. To znamená, že budete mít doma vždy po ruce dobroty MARLENKA pro případ nečekané návštěvy. Díky dlouhé trvanlivosti jsou také ideálním produktem pro každou kavárnu.
OCENĚNO PO CELÉM SVĚTĚ - Oceňováno po celém světě: MARLENKA si získala srdce gurmánů po celém světě. Je to nejen jedinečný zážitek pro vaše chuťové pohárky, ale také ideální dárek pro vaše blízké. Vyzkoušejte tuto světoznámou značku a zjistěte, proč je ve světě dezertů tak oblíbená.
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- Cukr, pšeničná mouka, plnotučné mléko, margarín [palmový tuk*, voda, plně hydrogenovaný kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], Celá vejce, glukózový sirup, med 5 %, řepkový olej, vlašské ořechy 1,4 %, voda, karamelizovaný cukrový sirup 0,4 %, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), máslo, přírodní karamelové aroma, nízkotučné kakao 0,1 %, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1 784 kJ/ 426 kcal Tuky 21 g - z toho nasycené mastné kyseliny 12 g Sacharidy 51 g - z toho cukr 38 g Bílkoviny 6,0 g Sůl 0,40 g
- Hmotnost
- 1185 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071652807
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- Cukr, pšeničná mouka, plnotučné mléko, margarín [palmový tuk*, voda, plně hydrogenovaný kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], Celá vejce, glukózový sirup, med 5 %, řepkový olej, vlašské ořechy 1,4 %, voda, karamelizovaný cukrový sirup 0,4 %, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), máslo, přírodní karamelové aroma, nízkotučné kakao 0,1 %, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1 784 kJ/ 426 kcal Tuky 21 g - z toho nasycené mastné kyseliny 12 g Sacharidy 51 g - z toho cukr 38 g Bílkoviny 6,0 g Sůl 0,40 g
- Hmotnost
- 1185 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071652807
K tomu se hodí také

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky se skořicí 235 g
744,68 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové a kakaové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medová roláda s kakaem a malinami 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack - Medový dort s vlašskými ořechy 800 g a Medový dort s kakaem 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s kakaem - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Velká medová směs | medový dort s vlašskými ořechy (800 g), 2 x medové kuličky (2x 235 g), medová roláda s borůvkami (300 g) a medový koláč s vlašskými ořechy (100 g)
339,68 Kč/1kg
839,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky MIX - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 BEZLEPKOVÉ produkty - mix
476,92 Kč/1kg
1 178,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dort s vlašskými ořechy 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky - mix 8 x 235g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medový dort s vlašskými ořechy 2 x 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s vlašskými ořechy 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky 8 x 235 g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Malá kakaová směs | Medový dort s kakaem (800 g), Kakaové medové kuličky (235 g), Kakaová medová svačinka (50 g) a Kakaové medové koláčky (100 g)
480,17 Kč/1kg
569,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medový dort s kakaem 8 x 800 g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dortík s vlašskými ořechy 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky s kakaem - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové dorty - mix 8 x 800g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Citrónové medové kuličky 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Ochutnávkový mix produktů
446,33 Kč/1kg
790,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodná Marlenka
Medové kuličky jsou prostě vynikající. Medový dortík chuti stejně jako kuličky také velmi chutný roláda je také velmi chutná. Koupě doporučuji.
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Svačinové tyčinky "Vegan" 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Tradiční slaná svačinka z brokolice s oreganem v sáčku 300g
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,43 Kč/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamalem 500g Veganské, bez GMO, bezlepkové, se stojanem na taco nebo držákem na taco 19x3x4 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
289,15 Kč
Prodejce: LaProve
578,30 Kč/1kg

Parle-G 45 g
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore
264,44 Kč/1kg

Ostmann vanilkové aroma přísady na pečení pro teplé a studené dezerty 20ml
69,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 459,50 Kč/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
537,60 Kč/1kg

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,10 Kč/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
287,17 Kč/1kg