SucceBuy sada na výrobu mýdla, bambusový řezací box, vnitřní box se silikonovou formou, rovné a vlnité řezací nástroje z nerezové oceli, 100 sáčků, 105 samolepek - DIY příslušenství pro dospělé

367,99 Kč

282,85 Kč / 1l

Doprava zdarma

Podobné produkty
Obrázek produktu pro VEVOR Sada na výrobu mýdla 1301 ml, silikonová sada na výrobu mýdla, sada na ruční výrobu mýdla, obdélníková silikonová forma na mýdlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
VEVOR Sada na výrobu mýdla 1301 ml, silikonová sada na výrobu mýdla, sada na ruční výrobu mýdla, obdélníková silikonová forma na mýdlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
325,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
422,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Medové mýdlo s včelím voskem – 100 g
Medové mýdlo s včelím voskem – 100 g
5 596,60 Kč/1kg
559,66 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sada pro výrobu mýdla pro dospělé i děti, obsahující surové mýdlo, formy a vonné oleje
Sada pro výrobu mýdla pro dospělé i děti, obsahující surové mýdlo, formy a vonné oleje
2 152,80 Kč/1kg
2 152,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Silikonové formy na dýně, 2 kusy, vhodné pro Halloween a podzim, na dorty, čokoládu, mousse, mýdlo
Silikonové formy na dýně, 2 kusy, vhodné pro Halloween a podzim, na dorty, čokoládu, mousse, mýdlo
1 605,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Glycerinové mýdlo Öko 500 g s aloe vera, neprůhledné
Glycerinové mýdlo Öko 500 g s aloe vera, neprůhledné
1 024,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
512,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Sada pro výrobu mýdla pro dospělé i začátečníky, včetně formy na mýdlo a základního mýdla
Sada pro výrobu mýdla pro dospělé i začátečníky, včetně formy na mýdlo a základního mýdla
1 362,19 Kč/1kg
2 043,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Silikonové formy na donuty, 2 kusy, každá s 6 výklenky, opakovaně použitelné, vhodné pro pečení, sladkosti, pudinky, mýdlo, výrobu vlastních produktů
Silikonové formy na donuty, 2 kusy, každá s 6 výklenky, opakovaně použitelné, vhodné pro pečení, sladkosti, pudinky, mýdlo, výrobu vlastních produktů
1 580,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Silikonová forma na mýdlo, 6 komor, s motivem květin, vhodná pro výrobu mýdla, dortů a čokolády
Silikonová forma na mýdlo, 6 komor, s motivem květin, vhodná pro výrobu mýdla, dortů a čokolády
934,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Silikonové formy, kosmetické nástroje, 2 kusy, rozměry 190x160x15 mm, vhodné pro přípravu dortů, sladkostí, mýdel
Silikonové formy, kosmetické nástroje, 2 kusy, rozměry 190x160x15 mm, vhodné pro přípravu dortů, sladkostí, mýdel
1 690,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft)  665009
Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
3 171,93 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
475,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Silikonové formy, sada 5 kusů, pro výrobu mýdla, sádry nebo pryskyřice
Silikonové formy, sada 5 kusů, pro výrobu mýdla, sádry nebo pryskyřice
1 202,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Šamponové tyče Příslušenství Bambus Seifenhalter
Šamponové tyče Příslušenství Bambus Seifenhalter
8 440,00 Kč/1kg
422,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Obrázek produktu pro Nesti Dante Il Frutteto Gift Set/Geschenkset (Set, langanhaltender Duft) 665001
Nesti Dante Il Frutteto Gift Set/Geschenkset (Set, langanhaltender Duft) 665001
715,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
1 073,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Silikonové formy, motiv jednorožec, hvězdy, duha, 2 kusy, vhodné pro přípravu dortů, fondantů, mýdel a pudingů
Silikonové formy, motiv jednorožec, hvězdy, duha, 2 kusy, vhodné pro přípravu dortů, fondantů, mýdel a pudingů
1 629,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Seife, Hauptbild
Opakovaně použitelná černá dárková krabička s mašlí - 23 x 17 x 7 cm
949,18 Kč/1l
949,18 Kč
Prodejce: ZenithVibe
Obrázek produktu pro Ruční mýdlo – dárková sada | SONETT
Ruční mýdlo – dárková sada | SONETT
589,45 Kč/1l
194,52 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sáčky na mýdlo | KLAR MÝDLO
Sáčky na mýdlo | KLAR MÝDLO
234 389,99 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Silikonové formy, 4 kusy, pro výrobu epoxidové pryskyřice, držáků na tužky, svíček a mýdel
Silikonové formy, 4 kusy, pro výrobu epoxidové pryskyřice, držáků na tužky, svíček a mýdel
1 165,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Přehled specifikací

Tato plovoucí krbová police je v sytém odstínu espressa, je dlouhá 48 palců a unese až 50 kg. Je dostatečně robustní, abyste na ní mohli vystavit své cenné dekorativní předměty včetně rodinných fotografií a suvenýrů.

Všestranné použití

Tato multifunkční krbová police se bez problémů hodí do různých prostředí, od tradičních obývacích pokojů až po moderní domácnosti. Její klasický design vylepší každý krb a poslouží jako praktický a atraktivní středobod vaší domácnosti.

Okouzlující teplo a elegance

Vylepšete svůj obytný prostor okouzlující krásou a sofistikovanou elegancí naší krbové římsy. Jeho elegantní povrchová úprava bez námahy podtrhne řadu interiérových stylů a dodá teplo a charakter každé místnosti.

Snadná instalace

Pro bezpečnou a jednoduchou instalaci se ujistěte, že je dřevěná krbová římsa namontována na rovném povrchu. Balení obsahuje všechny potřebné montážní díly, takže instalace je rychlá a snadná.

Doporučení pro instalaci

Pro zajištění bezpečné instalace namontujte dřevěnou krbovou římsu na rovné stěny, např. stěny pokryté latexovou barvou, obklady nebo dřevěným obložením. Pro zajištění optimální bezpečnosti a stability se vyhněte instalaci na nerovný povrch, např. na kamenné stěny.

Autentické složení dřeva

Naše krbová římsa je vyrobena z pravého dřeva bílé borovice a spojuje v sobě vizuální přitažlivost s trvalou odolností. Na rozdíl od MDF desek nebo dýhových alternativ má výrazná přírodní zrna a suky, které zajišťují celistvost i autentický vzhled.

Especificación

  • Nosnost: 22,7 kg (50 liber)
  • Čistá hmotnost: 6,2 kg (13,7 liber)
  • Materiál: dřevo bílé borovice
  • Barva: Espresso
  • Číslo modelu zboží: DC48-8-5/li&gt

Contenido del Paquete Incluido

  • 1 x krbová police
  • 1 x vodováha
  • 6 x dlouhé šrouby
  • 1 x uživatelská příručka
  • 6 x krátkých šroubů (3 jsou předinstalovány na rámu)
  • 6 x hmoždinky do zdi B
  • 6 x hmoždinky do zdi A
Model
DC48-8-5
Hmotnost
1800 g
Objem
1301 ml
Složení
Bambus25% nerezová ocel25% silikon25% PE25%
Výrobce
SucceBuy
Kód EAN
8721334185394
08721334185394
Číslo produktu
DC48-8-5

Model
DC48-8-5
Hmotnost
1800 g
Objem
1301 ml
Složení
Bambus25% nerezová ocel25% silikon25% PE25%
Výrobce
SucceBuy
Kód EAN
8721334185394
08721334185394
Číslo produktu
DC48-8-5
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro VEVOR Sada na výrobu mýdla 1301 ml, silikonová sada na výrobu mýdla, sada na ruční výrobu mýdla, obdélníková silikonová forma na mýdlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
VEVOR Sada na výrobu mýdla 1301 ml, silikonová sada na výrobu mýdla, sada na ruční výrobu mýdla, obdélníková silikonová forma na mýdlo s bambusovou krabičkou 278 x 142 x 93 mm
325,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
422,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Glycerinové mýdlo Öko 500 g s aloe vera, neprůhledné
Glycerinové mýdlo Öko 500 g s aloe vera, neprůhledné
1 024,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
512,05 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO
Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 50
604,25 Kč
50Kč poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp
Obrázek produktu pro PURE CHEMICAL | Perkarbonát sodný | 1 kg
PURE CHEMICAL | Perkarbonát sodný | 1 kg
267,75 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
267,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PURE_CHEMICAL
Obrázek produktu pro Řezačka na mýdlo, řezačka na drátky, řezačka na vosk na svíčky, řezačka na mýdlové nitě, řezačka na mýdlový vosk
Řezačka na mýdlo, řezačka na drátky, řezačka na vosk na svíčky, řezačka na mýdlové nitě, řezačka na mýdlový vosk
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
Přenosná 500W (špičková 1000W) elektrárna Powerstation 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Solární úložiště se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / nouzové situace / cestování / KPAP / obytné domy / domácnost
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 373
9 516,99 Kč
-536,99 Kč
8 980,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official
Obrázek produktu pro 18Ah 28palcové elektrokolo, elektrické kolo E-Cityrad E-Bikes & E-HollandräderPedelec Unisex 7Gang E-Citybike 25KM/H pro ženy a muže Vodotěsné IP54 2026
18Ah 28palcové elektrokolo, elektrické kolo E-Cityrad E-Bikes & E-HollandräderPedelec Unisex 7Gang E-Citybike 25KM/H pro ženy a muže Vodotěsné IP54 2026
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 114
22 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro Kurník 3x2x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
Kurník 3x2x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 283
2 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham
Obrázek produktu pro nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
199,24 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRUBAKER Sada 12 esenciálních olejů 12 x 10 ml - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr pačuli šalvěj ylang ylang kardamom arganový čajovník
BRUBAKER Sada 12 esenciálních olejů 12 x 10 ml - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr pačuli šalvěj ylang ylang kardamom arganový čajovník
4 166,58 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 23
499,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER
Obrázek produktu pro BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 23
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER
Obrázek produktu pro Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 400
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
Obrázek produktu pro Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 24
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Obrázek produktu pro PARKSIDE akumulátorový vrtací šroubovák "PABS 20-Li G8"
PARKSIDE akumulátorový vrtací šroubovák "PABS 20-Li G8"
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 46
1 360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Preptique
Obrázek produktu pro Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 46
312,84 Kč
-15,62 Kč
297,22 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro TurboTronic sušička potravin TurboWave – FD14 – B!O od 30 °C, 14 l, 5 pater, 100 % kov, 0 % plastu, na ovoce, zeleninu, maso a houby, nerez, včetně receptů
TurboTronic sušička potravin TurboWave – FD14 – B!O od 30 °C, 14 l, 5 pater, 100 % kov, 0 % plastu, na ovoce, zeleninu, maso a houby, nerez, včetně receptů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 152
1 690,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Obrázek produktu pro vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 35
2 799,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 378
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 4601
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
Flexot® F-2045 Příruční zavazadlo velikost M barva růžová
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 816
849,43 Kč
Prodejce: mdmw-shop24
Obrázek produktu pro HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
10 939,00 Kč
-716,00 Kč
10 223,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi pěkný výrobek
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l
PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 Kč
886,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní
PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 Kč
371,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap
Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití
PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy
PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l
Obrázek produktu pro WURTH Pasta na mytí rukou 4l
WURTH Pasta na mytí rukou 4l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks
PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 Kč
643,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l
Obrázek produktu pro PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l
Obrázek produktu pro Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě
Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 Kč
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující
PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l
Obrázek produktu pro PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den
PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 Kč
368,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml
Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel
Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l
Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l