5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Beskidzkie Łakocie Choco Pałki 140 G3 126,79 Kč/1kg
437,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lajkonik tyčinky se sezamem 150 g2 790,67 Kč/1kg
418,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Bezy 90G5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Przysnacki Chrupki Cornados o smaku serowym 110 g3 855,18 Kč/1kg
424,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tic Tac 0000080785385, Máta, Bonbony pro svěží dech, Zelená, Průhledná, 38,5 g, Cukr, 1015 kJ
1 661,82 Kč/1kg
63,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,88 Kč/1kg
1 028,65 Kč
Prodejce: somnia24

Tic Tac Jahoda Mix Velké balení Jahoda Citron Máta Mix 98g
1 086,22 Kč/1kg
106,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tic tac Fresh Orange Dragees pikantní jemná pomerančová příchuť 54g
1 055,74 Kč/1kg
57,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Otevřené potraviny 8000500341872, 54 g, D, e100, e160a, e160ai, e162, e296, e330, e334, e414, e470b, e903, protispékavá látka: Hořečnaté soli mastných kyselin, okyselující látky (kyselina vinná, karotenoidy),..., 1663 kJ, 392 kcal
1 118,89 Kč/1kg
60,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8000500166697, 54 g, D, e414, e470b, e903, Anti Caking Agent: Magnesium Salts Of Fatty Acids, Rice Starch, Thickener: Gum Arabic, Fructose,..., 1685 kJ, 397 kcal
1 055,74 Kč/1kg
57,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Drażetki Tic Tac o smaku truskawkowym 18 g
862,50 Kč/1kg
17,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tic Tac - Svěží máta - 36x 18gr
5 652,96 Kč/1kg
3 663,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

tic tac Citrus Mix citron yuzu mandarinka citron limetka 54 g
1 034,00 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Velké rodinné balení
2,26 Kč/1kg
570,47 Kč
Prodejce: Ajuy

tic tac Spearmint potahované tablety s osvěžující mátovou příchutí 54g
1 036,20 Kč/1kg
51,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tic Tac Mint – osvěžující mátové bonbóny 18 g
64,84 Kč/1kg
16,21 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tic Tac Exotic Escape – dražé 54 g
1 405,00 Kč/1kg
79,09 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
75,87 Kč
Prodejce: Katomix

BeRAW! Baton Energy Raspberry choco power 40 g
1 176 444,43 Kč/1kg
52,94 Kč
Prodejce: Katomix

Tic Tac Duo Pack Mint 2 x 49 g, osvěžující mátové bonbóny, celkem 98 g
2 714,39 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Bites Jahodová příchuť 145 g
731,79 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
tic tac TWO Raspberry Lemon osvěžující zážitek 38,5g
Ovocná svěžest v duu: tic tac TWO Raspberry Lemon kombinuje sladkost zralých malin s pikantní kyselostí citronu - pro překvapivě osvěžující chuťový zážitek v každé kombinaci mini dražé.
Vlastnosti výrobku:
dvoubarevné dražé s příchutí maliny a citronu
Křupavá skořápka s ovocným středem
ideální na cesty - v praktické kapesní velikosti
38 jednotlivých tyčinek TWO v balení
Bez umělých barviv
Obsah: 38,5 g
Chvíle potěšení:
Ať už jako ovocné osvěžení mezi jídly, nebo jako malá svačinka pro dobrou náladu - tic tac TWO Raspberry Lemon je vždy po ruce, když máte chuť na ovocnou chuť.
O tic tac:
tic tac je již po desetiletí symbolem malých osvěžujících chvilek s kultovním faktorem. S tic tac TWO značka spojuje vzrušující dvojice chutí v potahované tabletě - pro dvojnásobný ovocný požitek v každé krabičce.
Sladidlomalina a citron (sorbitol, sukralóza), okyselující látka (kyselina citronová, kyselina jablečná), protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, koncentrát ředkvičky, koncentrát spiruliny, aromata, jablečný koncentrát, koncentrát černého rybízu.
Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
Množství na 100 g
Energetická hodnota 1047 / 251 (kJ / kcal)
| Tuk 0,7 (g) z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 (g) | |
| Sacharidy 95,4 (g) z toho cukr 0,0 (g) | |
| Polyhydrické alkoholy 95,0 (g) | |
| Bílkoviny 0,1 (g) | |
| Sůl 0,023 (g) |
Výrobce: Ferrero, 60624 Frankfurt nad Mohanem (EU) (D)
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo (sorbitol, sukralóza), okyselující látka (kyselina citronová, kyselina jablečná), protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, koncentrát ředkvičky, koncentrát spiruliny, aromata, jablečný koncentrát, koncentrát černého rybízu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 251 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1047 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 95,4g Sacharidy včetně cukru: 0g Tuky: 0,7g Tuky včetně nasycených tuků: 0,4g Vláknina: -g Bílkoviny: 0,1g Sůl: 0g
- Hmotnost
- 48 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbH
- Prodejní název
- Dvouvrstvé potahované tablety s malinovou a citronovou příchutí, se sladidly
- Výrobce
- Číslo produktu
- 2663
- Kód EAN
- 80798026
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Sladidlo (sorbitol, sukralóza), okyselující látka (kyselina citronová, kyselina jablečná), protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, koncentrát ředkvičky, koncentrát spiruliny, aromata, jablečný koncentrát, koncentrát černého rybízu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 251 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1047 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 95,4g Sacharidy včetně cukru: 0g Tuky: 0,7g Tuky včetně nasycených tuků: 0,4g Vláknina: -g Bílkoviny: 0,1g Sůl: 0g
- Hmotnost
- 48 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbH
- Prodejní název
- Dvouvrstvé potahované tablety s malinovou a citronovou příchutí, se sladidly
- Výrobce
- Číslo produktu
- 2663
- Kód EAN
- 80798026
K tomu se hodí také

Tic Tac 0000080785385, Máta, Bonbony pro svěží dech, Zelená, Průhledná, 38,5 g, Cukr, 1015 kJ
1 661,82 Kč/1kg
63,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,88 Kč/1kg
1 028,65 Kč
Prodejce: somnia24

Tic Tac Jahoda Mix Velké balení Jahoda Citron Máta Mix 98g
1 086,22 Kč/1kg
106,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8000500167045, Palmový olej, 54 g, D, e162, e296, e330, e334, e414, e903, Strawberry, E296, Lemon Juice, E414, E330, Juice, Starch, Fruit Juice, Maltodextrin, Glazing..., 1676 kJ
1 026,11 Kč/1kg
55,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 8000500341872, 54 g, D, e100, e160a, e160ai, e162, e296, e330, e334, e414, e470b, e903, protispékavá látka: Hořečnaté soli mastných kyselin, okyselující látky (kyselina vinná, karotenoidy),..., 1663 kJ, 392 kcal
1 118,89 Kč/1kg
60,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Drażetki Tic Tac o smaku truskawkowym 18 g
862,50 Kč/1kg
17,25 Kč
Prodejce: LAVONIO

Otevřené potraviny 9044400231009, 68 g, D, e330, e331, e471, regulátor kyselosti (citronany sodné), regulátor kyselosti (kyselina citronová), emulgátor (mono a diglyceridy..., 1674 kJ, 400 kcal
652,65 Kč/1kg
44,38 Kč
Prodejce: M_plus_L

tic tac Fresh Orange Dragees pikantní jemná pomerančová příchuť 54g
1 055,74 Kč/1kg
57,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Open Food 4001686405154, D, e100, e120, e160a, e160aii, e330, e428, 377 kcal, 77 g, 0,5 g, 0,1 g
310,30 Kč/1kg
31,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Open Food 4006952006929, e500, e500ii, e953, e965, e968, süssungsmittel (maltitol, erythrit), natürliches vanillearoma, backtriebmittel..., 455 kcal, 6 g, 67 g, 0,5 g
361,70 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Romy plněná mléčná čokoláda s kokosovým krémem originál 200g
639,05 Kč/1kg
127,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mluvící vycpaná zvířata Křeček opakuje elektronické domácí zvířata hračka pro dítě děti opakovat funkce mluvící křeček dárky Retoo
251,99 Kč
-104,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
147,79 Kč
Prodejce: Retoo

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Písková
Zrepasovaný
19 769,43 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: JANADO

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemný chlebíček Vídeňské pískové kroužky bez cukru 200g
400,40 Kč/1kg
80,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tic tac Citrus Mix citron yuzu mandarinka citron limetka 54 g
1 034,00 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tic Tac fresh mint Peppermint Dragees refreshing vanilla 18g
1 616,67 Kč/1kg
29,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK

Elektrická koloběžka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Skládací hliníková koloběžka E-Scooter - černá
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Apple iPhone 15 128 GB černý
19 461,12 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Morelenet

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 316,61 Kč
Prodejce: better-used

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Tichý, malý a kreativní mini elektrický ventilátor se čtyřmi rychlostními stupni pro domácí kancelář, přenosný stolní bezlopatkový ventilátor napájený přes USB
1 492,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Open Food 8000500166697, 54 g, D, e414, e470b, e903, Anti Caking Agent: Magnesium Salts Of Fatty Acids, Rice Starch, Thickener: Gum Arabic, Fructose,..., 1685 kJ, 397 kcal
1 055,74 Kč/1kg
57,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(25)Počet hodnocení: 25
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg