Ducray Anaphase Fortifying Anti-Breakage Conditioner 200 ml

407,06 Kč

2 035,30 Kč / 1l

plus 120,26 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Aveda Invati Advanced Scalp Revitalizer
Aveda Invati Advanced Scalp Revitalizer
15 593,00 Kč/1l
2 338,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml
1 003,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 270,00 Kč
-267,00 Kč
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml
Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml
1 996,74 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 996,74 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Kevin Murphy Repair-Me Rinse Reconstructing Strengthening Conditiner 1000 ml
Kevin Murphy Repair-Me Rinse Reconstructing Strengthening Conditiner 1000 ml
1 950,41 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 950,41 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Posilující kondicionér proti padání vlasů Anaphase+ (Strengthening Conditioner for Hair Loss), 200 ml
Posilující kondicionér proti padání vlasů Anaphase+ (Strengthening Conditioner for Hair Loss), 200 ml
2 109,15 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
421,83 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
Obrázek produktu pro Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 340,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Sachajuan Anti Pollution Conditioner 250 ml
Sachajuan Anti Pollution Conditioner 250 ml
2 784,00 Kč/1l
696,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml
1 373,74 Kč/1l
1 408,00 Kč
-48,00 Kč
1 360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Sachajuan Thickening Conditioner 250 ml
Sachajuan Thickening Conditioner 250 ml
2 606,80 Kč/1l
651,70 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sachajuan Scalp Conditioner 50 ml
Sachajuan Scalp Conditioner 50 ml
4 380,00 Kč/1l
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Anwen Emolientowa Akacja Odżywka do włosów o niskiej porowatości, 200 ml
Anwen Emolientowa Akacja Odżywka do włosów o niskiej porowatości, 200 ml
1 128,90 Kč/1l
225,78 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Framesi Morphosis Restructure Conditioner 250ml
Framesi Morphosis Restructure Conditioner 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Obrázek produktu pro RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml
RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml
2 720,40 Kč/1l
680,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP
Obrázek produktu pro Joico InnerJoi Hydrate Conditioner 300 ml
Joico InnerJoi Hydrate Conditioner 300 ml
684,90 Kč/1l
311,01 Kč
-105,54 Kč
205,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Sachajuan Scalp Conditioner 990 ml
Sachajuan Scalp Conditioner 990 ml
1 850,84 Kč/1l
1 832,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Conditioner 250 ml
2 360,00 Kč/1l
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Davines Naturaltech Renewing Conditioning Treatment – kondicionér 12 ml
Davines Naturaltech Renewing Conditioning Treatment – kondicionér 12 ml
64 923,33 Kč/1l
779,08 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Sachajuan Clarifying Conditioner 250 ml
Sachajuan Clarifying Conditioner 250 ml
2 712,00 Kč/1l
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Ducray Anaphase Fortifying Anti-Breakage Conditioner 200 ml je posilující kondicionér proti lámání vlasů určený pro péči o oslabené, křehké a namáhané vlasové délky. Pomáhá zlepšit poddajnost a odolnější vzhled vlasových vláken, usnadňuje rozčesávání a omezuje mechanické namáhání při následné úpravě. Vlasy po použití zanechává hebké, uhlazené a lépe upravitelné. VlastnostiPosilující kondicionér pro oslabené a křehké vlasy.Zaměřuje se na vlasy se sklonem k lámání.Usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu.Podporuje pevnější a odolnější vzhled vlasových vláken.Balení o objemu 200 ml.Klíčové benefityPomáhá omezit lámání vlasů při rozčesávání a úpravě.Přispívá k pevnějšímu vzhledu oslabených vlasových délek.Pomáhá uhlazovat povrch vlasových vláken.Dodává vlasům hebkost a poddajnost.Usnadňuje rozčesávání a pomáhá snižovat mechanické namáhání vlasů.PoužitíPo umytí šamponem naneste kondicionér na vlhké vlasy.Rovnoměrně jej zapracujte především do délek a konečků.Nechte působit po dobu doporučenou výrobcem.Poté vlasy důkladně opláchněte vodou.Používejte pravidelně jako součást péče o oslabené a lámavé vlasy.

Posilující kondicionér ANAPHASE+ se používá jako doplněk k doplňkovému šamponu ANAPHASE+ proti vypadávání vlasů. Je vhodný při vypadávání a slabých vlasech, usnadňuje rozčesávání a chrání barvu vlasů.

Kondicionér oplachový, Účinek: hydratace, regenerace a výživa, Typ vlasů: všechny typy vlasů - 2 345 Kč/1 l
Model
Anaphase
Hmotnost
215 g
Objem
200 ml
Složení
WATER (AQUA), CETYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL, 1,2-HEXANEDIOL, FRAGRANCE (PARFUM), BENZOIC ACID, CETEARYL GLUCOSIDE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL), HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, LACTIC ACID, PANTHENOL, PANTOLACTONE, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE.
Výrobce
Kód EAN
3282770398199

Model
Anaphase
Hmotnost
215 g
Objem
200 ml
Složení
WATER (AQUA), CETYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL, 1,2-HEXANEDIOL, FRAGRANCE (PARFUM), BENZOIC ACID, CETEARYL GLUCOSIDE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL), HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN, LACTIC ACID, PANTHENOL, PANTOLACTONE, SCLEROTIUM GUM, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE.
Výrobce
Kód EAN
3282770398199
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Ducray Neoptide Expert Sérum pro posílení růstu vlasů a prevenci vypadávání, 2 x 50 ml
Ducray Neoptide Expert Sérum pro posílení růstu vlasů a prevenci vypadávání, 2 x 50 ml
1 341 729,94 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
1 341,73 Kč
3% od 2 ks
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 200 ml
Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 200 ml
1 852,60 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 28
370,52 Kč
Prodejce: Bugelo
Obrázek produktu pro Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 28
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Posilující kondicionér proti padání vlasů Anaphase+ (Strengthening Conditioner for Hair Loss), 200 ml
Posilující kondicionér proti padání vlasů Anaphase+ (Strengthening Conditioner for Hair Loss), 200 ml
2 109,15 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
421,83 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
Obrázek produktu pro Šampon Anaphase proti vypadávání a růstu vlasů 200 ml
Šampon Anaphase proti vypadávání a růstu vlasů 200 ml
3 870,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
387,06 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 4597
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro Skye Decor, Eylül - Cream, konferenční stolky, krémová barva, 105 x 34,6 x 60 cm
Skye Decor, Eylül - Cream, konferenční stolky, krémová barva, 105 x 34,6 x 60 cm
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 6
3 510,00 Kč
-171,78 Kč
3 338,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sterling
Obrázek produktu pro Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1468
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - silný 200g
Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 80 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 80 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 4597
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DUCRAY Anacaps Expert 90 tbl
DUCRAY Anacaps Expert 90 tbl
1 621 399,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 621,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Sada 8 ručníků Komfortec ze 100% bavlny, 4 osušky 70x140 a 4 ručníky 50x100 cm, froté, měkké, velké, antracitově šedé/růžové
Sada 8 ručníků Komfortec ze 100% bavlny, 4 osušky 70x140 a 4 ručníky 50x100 cm, froté, měkké, velké, antracitově šedé/růžové
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 35
1 973,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysavač, samočisticí, lehký, bezdrátový, vysavač s mopem, čištění hran <0,5 cm, modrý
Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysavač, samočisticí, lehký, bezdrátový, vysavač s mopem, čištění hran <0,5 cm, modrý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 204
5 240,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml
Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml
555,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro Matrace 100x200 24 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónová postel Matrace Roll matrace komfortní pěna
Matrace 100x200 24 cm taštičkové pružinové jádro stupeň tuhosti H3 7zónová postel Matrace Roll matrace komfortní pěna
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 887
3 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER
Obrázek produktu pro Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 314
5 624,75 Kč
-625,00 Kč
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis
Obrázek produktu pro Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1468
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 613
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1468
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 83
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
10 939,00 Kč
-716,00 Kč
10 223,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Obrázek produktu pro Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 508
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy
Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l
Obrázek produktu pro Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml
Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l
Obrázek produktu pro K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml
K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml
Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml
Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml
Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 Kč
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml
TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 Kč
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l
Obrázek produktu pro Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l
Obrázek produktu pro Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
2% poukaz
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 Kč
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l
Obrázek produktu pro OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l
Obrázek produktu pro Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l
Obrázek produktu pro TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml
Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg