Už jen 3 ks za tuto cenu
RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml
680,10 Kč
2 720,40 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml1 387,36 Kč/1l
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml3 217,60 Kč/1l
804,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 340,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola Nourishing Restructuring Conditioner 350 ml
682,86 Kč/1l
239,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml
1 373,74 Kč/1l
1 408,00 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Scalp Conditioner 100 ml
3 490,00 Kč/1l
349,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sachajuan Moisturizing Conditioner 250 ml
2 436,00 Kč/1l
609,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Scalp Conditioner 50 ml
4 380,00 Kč/1l
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Thickening Conditioner 100 ml
2 803,30 Kč/1l
286,60 Kč
-6,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sachajuan Scalp Conditioner 990 ml
1 850,84 Kč/1l
1 832,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Sachajuan Thickening Conditioner 250 ml
2 601,56 Kč/1l
650,39 Kč
Prodejce: somnia24

Nečistící kondicionér Salerm (1000 ml)
1 655,16 Kč/1l
1 655,16 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Sachajuan Clarifying Conditioner 250 ml
2 712,00 Kč/1l
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Moisturizing Conditioner 50 ml
5 140,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Anwen Emolientowa Akacja Odżywka do włosów o niskiej porowatości, 200 ml
1 128,90 Kč/1l
225,78 Kč
Prodejce: Katomix

S.U.N.D.A.Y Moisturise Conditioner 350 ml
380,00 Kč/1l
133,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sachajuan Anti Pollution Conditioner 250 ml
2 784,00 Kč/1l
696,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zhušťující kondicionér pro jemné nebo řídnoucí vlasy
RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml je zpevňující a hydratační kondicionér, který posiluje vlasy, podporuje jejich růst a zlepšuje objem. Je speciálně formulován pro jemné, oslabené nebo řídnoucí vlasy, kterým dodává sílu, hustotu a zdravý lesk. Obsahuje biotin, panthenol a lněný protein, které pomáhají vyživit vlasová vlákna a chránit je před lámáním.Vlastnosti- Posiluje a hydratuje vlasy bez zatížení- Zlepšuje hustotu a pružnost vlasových vláken- Zanechává vlasy hebké, lesklé a zdravé- Chrání před lámáním a třepením konečků- Vhodný pro všechny typy vlasů, zejména jemné a oslabenéKlíčové benefity- Biotin & keratin posilují vlasovou strukturu a podporují růst silnějších vlasů- Panthenol (vitamín B5) hydratuje, vyhlazuje a dodává přirozený lesk- Lněný protein pomáhá zpevnit vlasy a chrání je před poškozenímPoužití- Po umytí šamponem naneste kondicionér na vlhké vlasy- Jemně vmasírujte od středních délek ke konečkům- Nechte působit 1–2 minuty a poté důkladně opláchněteTento vyživující kondicionér pomáhá zlepšit objem, sílu a celkovou kvalitu vlasů, čímž je zanechává hustší, zdravější a odolnější proti lámání.
- Model
- Thickening
- Hmotnost
- 297 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/ WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, POLYQUATERNIUM-7, BENZYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM, POLYQUATERNIUM-37, DICAPRYLYL CARBONATE, PANTHENOL, GLYCERIN, TRIDECETH-12, TRIMETHYLSILOXY- AMODIMETHICONE, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, MENTHOL, C11-15 PARETH-7, PANTHENYL HYDROXYPROPYL STEARDIMONIUM CHLORIDE, LAURYL GLUCOSIDE, C12-15 PARETH-9, BUTYLENE GLYCOL, UREA, DISODIUM PHOSPHATE, SALIX ALBA BARK EXTRACT, PANAX GINSENG EXTRACT, BIOTIN, HYDROLYZED LINSEED SEED, CITRIC ACID, ERIOBOTRYA JAPONICA EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0818426021833818426021833
- Číslo produktu
- 6482
- Model
- Thickening
- Hmotnost
- 297 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/ WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, AMODIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, POLYQUATERNIUM-7, BENZYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM, POLYQUATERNIUM-37, DICAPRYLYL CARBONATE, PANTHENOL, GLYCERIN, TRIDECETH-12, TRIMETHYLSILOXY- AMODIMETHICONE, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, MENTHOL, C11-15 PARETH-7, PANTHENYL HYDROXYPROPYL STEARDIMONIUM CHLORIDE, LAURYL GLUCOSIDE, C12-15 PARETH-9, BUTYLENE GLYCOL, UREA, DISODIUM PHOSPHATE, SALIX ALBA BARK EXTRACT, PANAX GINSENG EXTRACT, BIOTIN, HYDROLYZED LINSEED SEED, CITRIC ACID, ERIOBOTRYA JAPONICA EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0818426021833818426021833
- Číslo produktu
- 6482
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
2 911,64 Kč/1l
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Thickening Shampoo posilující šampon pro obnovení hustoty vlasů 250 ml
3 897,32 Kč/1l
974,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč/1l
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Voděodolný chránič matrace 90x200 od Mister Sandman
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml
4 240,16 Kč/1l
1 060,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočí, Ženy, 1 kusů, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml
705 016,66 Kč/1l
2 115,05 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

RevitaLash Advanced, Sérum na řasy, Ženy, 1 kusů, Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte,..., 2 ml
1 106 889,95 Kč/1l
2 213,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revitalash Wimpernzange Lashes Signature kleštičky na řasy
11 123,92 Kč/1kg
567,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RevitaLash Hi-Def Brow Gel, Gel na obočí, Hnědá, 7,4 ml, Láhev, Kartáč, Trimethylsiloxysilicate, Aqua, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Silica, Propanediol,...
88 805,41 Kč/1l
657,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na řasy Eyelash Conditioner 2 ml
878 464,96 Kč/1l
1 756,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

RevitaLash Advanced sérum na řasy Eyelash Conditioner 3,5 ml
573 714,27 Kč/1l
2 267,92 Kč
-259,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 008,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BunkerBV

Revitalash - RevitaLash Advanced Conditioner - Kondicionér pro hustotu a růst řas 3ml
614 922,47 Kč/1l
2 459,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Lash & Brow Masque 5 ml
174 896,00 Kč/1l
874,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Přesná pinzeta Revitalash Pinzette Brows
21 302,61 Kč/1kg
489,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RevitaLash Double-Ended Volume Set, Černá, 11 ml, Ženy, Paraben, Volumising Primer Ingredients: Aqua / Water/ Eau, Glyceryl Stearate, C18-36 Acid Triglyceride,..., 1 kusů
62 592,73 Kč/1l
688,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml
1 943,59 Kč/1kg
1 943,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Essence 958318, Sérum na řasy, Ženy, 1 kusů, Tuba, Appliquez le soir sur le ras de cil supérieur après l’avoir nettoyé et séché. Effectuez des..., INGREDIENTS: AQUA (WATER), ISOPENTYLDIOL, PROPANEDIOL, GLYCERIN, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE,...
51 862,50 Kč/1l
207,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

RevitaLash Length Define Tubing Mascara řasenka pro prodloužení řas
157 150,00 Kč/1l
785,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

RevitaLash RevitaBrow Advanced sérum Eyebrow Conditioner 1,5 ml
1 021 953,32 Kč/1l
1 532,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

RevitaLash Hi-def Brow Gel gel na obočí Clear
77 027,03 Kč/1l
570,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Eyelash Advanced Conditioner 2x2ml
930 982,46 Kč/1l
3 723,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Tužka na obočí s kartáčkem (Hi-def Brow Pencil) 0,14 g, Soft Brown
4 877 499,87 Kč/1kg
682,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Hi-def Brow Pencil tužka na obočí Warm Brown
4 900,00 Kč/1kg
490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Micellar Water čisticí micelární voda Lash Wash 100 ml
653,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RevitaLash Defining Liner tužka na oči Black
1 202 466,61 Kč/1kg
360,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Hair ADVANCED by Revita Lash® - Objem: 55 ml
65 559,64 Kč/1l
3 605,78 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití
2 289,00 Kč/1l
869,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg