4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l177,21 Kč/1l
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití2 289,00 Kč/1l
869,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l102,60 Kč/1l
512,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sírové mýdlo3 649,10 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PRIJA tekuté mýdlo s extraktem ženšenu, pumpička 380 ml
576,32 Kč/1l
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Sebamed mycí prostředek bez mýdla 50 g
105,40 Kč
Prodejce: apohealth

Tesori DðOriente Tekuté mýdlo Hammam 300ml
278,53 Kč/1l
83,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tekuté mýdlo 5l, citrus olivový, tekuté mýdlo náhradní náplň
178,84 Kč/1l
894,19 Kč
Prodejce: artbook-service

Šampon a sprchové mýdlo Rituals Sakura
4 533,00 Kč/1kg
453,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

BiOHY, tekuté mýdlo, tekutá mýdla, tekuté mýdlo, mýdlo, tekutá kosmetika, 6 litrů
259,08 Kč/1l
1 554,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BiOHY

Aleppo-Seife - 30% Lorbeeröl 170g
1 685,47 Kč/1kg
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Frosch 5715, Tekuté mýdlo, 500 ml
802,32 Kč/1l
401,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Occitane Gel L'Occitane Bambucké mýdlo s verbenou 300 ml
7 191,80 Kč/1l
2 157,54 Kč
Prodejce: Rareparfum

Tekuté mýdlo Sensitive, 5 litrů | SODASAN
175,28 Kč/1l
876,42 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté - levandulové a olivové mýdlo 1L
240,79 Kč/1l
240,79 Kč
Prodejce: artbook-service

sodasan Tekuté mýdlo Sensitive H3642 1l
194,52 Kč/1l
194,52 Kč
Prodejce: taleoo

Tekuté mýdlo Konwaliowe 1L
50,74 Kč/1l
50,74 Kč
Prodejce: Katomix

Sprchový gel Bergamot & Lemongrass (Shower Gel) 300 ml
926,10 Kč/1l
277,83 Kč
Prodejce: VISO

Dermomed Mandlové Tekuté Mýdlo s Pumpičkou 1000 ml
60,86 Kč/1l
86,00 Kč
-29%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,86 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sada glycerinu a propylenglykolu Oputec (2x 1 litr)
267,28 Kč/1l
534,55 Kč
Prodejce: Oputec
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PRIJA tekuté mýdlo + sprchový gel a šampon 2v1 v 5litrovém kanystru - péče ve velkém formátu
Zažijte péči o tělo s vysoce kvalitní sadou PRIJA, která se skládá z 1× tekutého mýdla (5 litrů) a 1× sprchového gelu a šamponu 2v1 (5 litrů) v praktické náplni. Ideální pro hotely, wellness, kanceláře nebo rodinné domácnosti s vysokou spotřebou.
Jemné tekuté mýdlo důkladně čistí pokožku, aniž by ji vysušovalo, a zanechává ji svěží a vyživenou. Sprchový gel a šampon 2v1 jemně čistí vlasy a tělo - s příjemnou, hřejivou, aromatickou vůní, která oživuje tělo a smysly.
Oba výrobky jsou veganské, testované a neobsahují parabeny, silikony a mikroplasty - ideální pro uvědomělou péči bez kompromisů.
Přehled výhod výrobku:
2× 5litrový kanystr s náplní - ideální pro velkoodběratele a výdejní místa
Veganské složení - bez parabenů, silikonů a mikroplastů
Tekuté mýdlo - šetrné mytí pro citlivé ruce
S prchový gel a šampon 2v1 - pečuje o pokožku a vlasy zároveň
Profesionální kvalita - ideální pro hotely, wellness a další zařízení
Aromatická vůně - pro pěstěnou a příjemnou pokožku
Ať už v hotelu, gastronomii, kanceláři nebo rodinné koupelně - velkoformátová pečující sada PRIJA přesvědčí svou kvalitou, účinností a dlouhotrvající péčí.
- Hmotnost
- 10000 g
- Objem
- 10000 ml
- Složení
- Aqua (voda), Sodium Laureth Sulfate (laurethsulfát sodný), Cocamidopropyl Betaine (kokamidopropylbetain), Sodium Chloride (chlorid sodný), Disodium Laureth Sulfosuccinate (disodný laurethsulfosukcinát), Parfum (vůně), Sodium Benzoate (benzoát sodný), Citric Acid (kyselina citronová), Potassium Sorbate (sorban draselný), Sodium Lactate (laktát sodný), Coco-Glucoside (koko-glukosid), Glyceryl Oleate (oleát glycerylu), Sodium Gluconate (glukonát sodný), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes (tetramethyl-acetylooktahydronaftaleny), Linalyl Acetate (acetát linalylu), Polyquaternium-7, Hexyl Cinnamal, Limonene (limonen), Cedrus atlantica oil/extract (olej/extrakt z cedru atlaského), Citrus aurantium flower oil (olej z květů hořkého pomeranče), Panax ginseng root extract (extrakt z kořene ženšenu), CI 19140 (žlutá 5), CI 14700 (červená 4), CI 42090 (modrá 1), Tocopherol (tokoferol), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate (citrát hydrogenovaných palmových glyceridů).
- Výrobce
- Gfl
- Kód EAN
- 3830999203123
- Hmotnost
- 10000 g
- Objem
- 10000 ml
- Složení
- Aqua (voda), Sodium Laureth Sulfate (laurethsulfát sodný), Cocamidopropyl Betaine (kokamidopropylbetain), Sodium Chloride (chlorid sodný), Disodium Laureth Sulfosuccinate (disodný laurethsulfosukcinát), Parfum (vůně), Sodium Benzoate (benzoát sodný), Citric Acid (kyselina citronová), Potassium Sorbate (sorban draselný), Sodium Lactate (laktát sodný), Coco-Glucoside (koko-glukosid), Glyceryl Oleate (oleát glycerylu), Sodium Gluconate (glukonát sodný), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes (tetramethyl-acetylooktahydronaftaleny), Linalyl Acetate (acetát linalylu), Polyquaternium-7, Hexyl Cinnamal, Limonene (limonen), Cedrus atlantica oil/extract (olej/extrakt z cedru atlaského), Citrus aurantium flower oil (olej z květů hořkého pomeranče), Panax ginseng root extract (extrakt z kořene ženšenu), CI 19140 (žlutá 5), CI 14700 (červená 4), CI 42090 (modrá 1), Tocopherol (tokoferol), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate (citrát hydrogenovaných palmových glyceridů).
- Výrobce
- Gfl
- Kód EAN
- 3830999203123
K tomu se hodí také

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití
2 289,00 Kč/1l
869,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l
177,21 Kč/1l
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo-gel 2v1 s výtažkem ženšenu, NÁPLŇ, veganské 2x5L
166,80 Kč/1l
1 668,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,58 Kč/1l
340,70 Kč
Prodejce: somnia24

PRIJA sprchový šampon na tělo a vlasy 4 × 200 ml – přírodní, veganský
1 706,53 Kč/1l
648,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 380 ml
666,03 Kč/1l
265,00 Kč
-11,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA šampon a sprchový gel náplň 2 × 5L – ženšen, jemné mytí těla a vlasů
162,52 Kč/1l
1 664,51 Kč
-39,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 625,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo s extraktem ženšenu, pumpička 380 ml
576,32 Kč/1l
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 4 × 380 ml, dávkovač, přírodní
385,16 Kč/1l
585,45 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Provantis

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní
489,00 Kč/1l
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 2x380ml
1 390,08 Kč/1l
528,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

PRIJA Sada kosmetiky v sáčku kapalina do koupele s nápoji + šampon na vlasy
678,35 Kč/1kg
603,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

Prija Set 2 x 380 ml - 1 x Vitalizující šampon na pleť a vlasy - 1 x Tekuté mýdlo pro hladkou pokožku s ženšenem - 100% veganské testováno
1 418,42 Kč/1l
539,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks
338,76 Kč/1l
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský
2 452,79 Kč/1l
932,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA Hydratační krém na ruce a tělo s vitamínem E TĚLOVÉ MLÉKO 100 ml
1 663,40 Kč/1l
166,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Anyah Šampon a kondicionér - Posílení a ochrana pokožky a vlasů - Eco Label - Italy - 2 x 480 ml sada
511,39 Kč/1l
490,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA rostlinné mýdlo s glycerinem, HYDRATAČNÍ, 3x 100g
1 219 393,90 Kč/1l
402,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den
485,49 Kč/1l
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA Kosmetická sada: Regenerační šampon, ochranný vlasový kondicionér 2x380ml
607,89 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

PRIJA Regenerační vlasový šampon s rukolou 380 ml
794,05 Kč/1l
301,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

PRIJA hydratační krém na ruce a tělo s vitamínem E, 380 ml, VEGAN - Jemná a hedvábná pokožka
885,47 Kč/1l
402,78 Kč
-66,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,48 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Provantis

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující
1 128,55 Kč/1l
428,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

PRIJA Masážní mléko s cypřišem a aloe vera 380 ml - Ideální pro jemné masírování těla s relaxací
3 365,53 Kč/1l
1 278,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PRIJA Regenerační vlasový šampon s rukolou 2x380ml
339,46 Kč/1l
257,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ellsar

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 4 x 380ml – vitalizující, veganské
1 381,82 Kč/1l
586,42 Kč
-61,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
525,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Hasicí přístroj Safe-T ABC design 1 kg, armádní motiv
1 691,44 Kč/1l
1 691,44 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

PRIJA Kosmetická sada: sprchový gel, kondicionér na vlasy, šampon na vlasy, tělový krém 4x380ml
542,11 Kč/1l
824,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l