Aperito Limoncello Spritz (24 x 0,2 l)

Jednorázové

1 299,00 Kč

270,62 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Hrušková kombucha
Hrušková kombuchaVratné
843,60 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Herbatniki kruche Be-Be 16 g
Herbatniki kruche Be-Be 16 g
19 091,00 Kč/1kg
381,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lillet Blanc 0 % nealkoholický ochucený nápoj 750 ml
Lillet Blanc 0 % nealkoholický ochucený nápoj 750 mlVratné
471,49 Kč/1kg
622,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kopřivová šťáva 1000ml - SYMBIOTIKA
Kopřivová šťáva 1000ml - SYMBIOTIKAJednorázové
220,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
220,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
WINO BEZALKOHOLOWE CUVÉE RÓŻOWE SŁODKIE BIO 750 ml - VINNOCENCE
BEZALKOHOLOVÉ VÍNO CUVÉE RŮŽOVÉ SLADKÉ750 ml – VINNOCENCEJednorázové
352,81 Kč/1l
264,61 Kč
Prodejce: taleoo
NAPÓJ BEZALKOHOLOWY TRAUBENSECCO SŁODKI MUSUJĄCY BIO 750 ml - LILIENTHAL
Traubensecco Lilienthal 2020 - alkoholfrei 0% 750mlJednorázové
312,52 Kč/1l
234,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vinnocence Chardonnay – nealkoholické víno, 0,75 l | PETER RIEGELVÍNA
Vinnocence Chardonnay – nealkoholické víno, 0,75 l | PETER RIEGELVÍNAJednorázové
243,12 Kč/1l
182,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Söhnlein Brillant nealkoholický 750ml
Söhnlein Brillant nealkoholický 750mlJednorázové
91,24 Kč/1kg
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
WINO BEZALKOHOLOWE PINOT BLANC BIAŁE PÓŁWYTRAWNE BIO 750 ml - KETH (REBSTOFF)
Bílé víno Rulandské bílé nealkoholické KethJednorázové
415,96 Kč/1l
311,97 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vinnocence Merlot - alkoholfrei 0,75l
Vinnocence Merlot - alkoholfrei 0,75lJednorázové
202,32 Kč/1l
151,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rotkäppchen Fruit Secco Mango - bez alkoholu (12 x 0,2 l)
Rotkäppchen Fruit Secco Mango - bez alkoholu (12 x 0,2 l)Jednorázové
515,64 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 7
1 237,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Kombucha Original sycený nápoj 330ml - Pragers
Kombucha Original sycený nápoj 330ml - PragersJednorázové
178,79 Kč/1l
59,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Hafer Cuisine 200ml
Hafer Cuisine 200mlJednorázové
181,20 Kč/1l
36,24 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Engel - Ryzlink rýnský nealkoholický 750ml
Engel - Ryzlink rýnský nealkoholický 750mlJednorázové
382,04 Kč/1l
286,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rotkäppchen Fruit Secco Granátové jablko - bez alkoholu (12 x 0,2 l)
Rotkäppchen Fruit Secco Granátové jablko - bez alkoholu (12 x 0,2 l)Jednorázové
821,51 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
1 971,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Open Food 5902860410744, 36 kcal, 8,6 g, 7,9 g
Open Food 5902860410744, 36 kcal, 8,6 g, 7,9 gJednorázové
69,41 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
83,44 Kč
-29%
59,00 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kombucha Yerba Mate sycený nápoj 330 ml – Pragers
Kombucha Yerba Mate sycený nápoj 330 ml – PragersJednorázové
322,91 Kč/1l
106,56 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kombucha Energy
Kombucha EnergyJednorázové
68,57 Kč/1l
51,00 Kč
-5%
48,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi
Obrázek produktu pro Pearl Blanc nealkoholický 750ml
Pearl Blanc nealkoholický 750mlJednorázové
323,13 Kč/1l
242,35 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mionetto Aperitivo nealkoholické s příchutí hořkého pomeranče 500ml
Mionetto Aperitivo nealkoholické s příchutí hořkého pomeranče 500mlJednorázové
308,23 Kč/1kg
295,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Aperitiv Limoncello Spritz přináší chuť jihu přímo do vaší sklenice. Ovocné limoncello se snoubí s osvěžující svěžestí – podávaný dokonale vychlazený se tento aperitiv stane letním hitem. Ať už na terase, při pikniku nebo jako stylový úvod do večera: 24 praktických lahví o objemu 0,2 l zaručuje nekomplikovaný požitek, zcela bez míchání.

Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml:

  • Energetická hodnota: 362 kJ/86 kcal
  • Sacharidy: 10,0 g
  • z toho cukry: 10,0 g
  • Obsahuje nepatrné množství: tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli

Nevystavujte láhve dlouhodobě (slunečnímu) světlu, uzavřené láhve skladujte v chladu a temnu.

Právní upozornění: Od 18 let! Tento produkt obsahuje alkohol a nesmí být prodáván osobám mladším než zákonem stanovený minimální věk. nezletilým osobám není možné. Svou objednávkou potvrzujete, že dosahujete zákonem stanoveného minimálního věku. S tímto výrobkem prosím zacházejte zodpovědně. Další informace najdete na kenn-dein-limit.info. Nepřijímáme žádnou záruku za to, že dodaný výrobek bude zcela identický s obrázkem zobrazeným v online nabídce. To platí zejména pro číslované láhve, ročníky a pro změny vzhledu lahví a obalů, které podléhají změnám ze strany dodavatele. Obrázky jsou pouze ilustrační, podstatné vlastnosti produktu jsou uvedeny v popisu produktu. Název značky je majetkem držitele práv. Použití názvu značky slouží pouze k identifikaci zboží a označení kvality a v žádném případě nepředstavuje porušení práv duševního vlastnictví.

Lihovar/distributor: Sektkellerei Peter Herres GmbH, Postfach 2167, 54211 Trier

Objem
4.8 l
Seznam přísad
Víno (hrozny, regulátor kyselosti: obsahuje kyselinu vinnou (L+) a/nebo kyselinu citronovou a/nebo antioxidanty: siřičitany), voda, cukr, oxid uhličitý, kyselina citronová, přírodní aroma, mrkvový koncentrát, barvivo: tartrazin, lutein, antioxidanty: siřičitany
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml: - Energetická hodnota: 362 kJ / 86 kcal - Sacharidy: 10,0 g - z toho cukry: 10,0 g - Obsahuje nepatrné množství: tuků, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli
Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Potravinářský podnik
Sektkellerei Peter Herres GmbH, Postfach 2167, 54211 Trier
Prodejní název
Koktejl
Výrobce
Sektkellerei Peter Herres
Kód EAN
4002391335446

Objem
4.8 l
Seznam přísad
Víno (hrozny, regulátor kyselosti: obsahuje kyselinu vinnou (L+) a/nebo kyselinu citronovou a/nebo antioxidanty: siřičitany), voda, cukr, oxid uhličitý, kyselina citronová, přírodní aroma, mrkvový koncentrát, barvivo: tartrazin, lutein, antioxidanty: siřičitany
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml: - Energetická hodnota: 362 kJ / 86 kcal - Sacharidy: 10,0 g - z toho cukry: 10,0 g - Obsahuje nepatrné množství: tuků, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli
Alergeny
Oxid siřičitý a siřičitany
Potravinářský podnik
Sektkellerei Peter Herres GmbH, Postfach 2167, 54211 Trier
Prodejní název
Koktejl
Výrobce
Sektkellerei Peter Herres
Kód EAN
4002391335446
K tomu se hodí také

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. září 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Open Food 4003301086977, 750 ml, 19 kcal, 4,2 g, 0,01 g, 0,01 g, 0,01 g
Open Food 4003301086977, 750 ml, 19 kcal, 4,2 g, 0,01 g, 0,01 g, 0,01 g
145,78 Kč
Vratné
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
194,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Aperito Limoncello Spritz (24 x 0,2 l)
Aperito Limoncello Spritz (24 x 0,2 l)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 299,00 Kč
Doprava zdarmaJednorázové
Prodejce: Kpictiah
270,62 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kopřivová šťáva 1000ml - SYMBIOTIKA
Kopřivová šťáva 1000ml - SYMBIOTIKA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
220,00 Kč
Jednorázové
Prodejce: BRAT_PL
220,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lillet Blanc 0 % nealkoholický ochucený nápoj 750 ml
Lillet Blanc 0 % nealkoholický ochucený nápoj 750 ml
622,37 Kč
Vratné
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
471,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro FOCO kokosová voda přírodní bez umělých přísad 500ml
FOCO kokosová voda přírodní bez umělých přísad 500ml
78,87 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,74 Kč/1l
Obrázek produktu pro Mionetto Aperitivo nealkoholické s příchutí hořkého pomeranče 500ml
Mionetto Aperitivo nealkoholické s příchutí hořkého pomeranče 500ml
295,90 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
308,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Söhnlein Brillant nealkoholický 750ml
Söhnlein Brillant nealkoholický 750ml
126,82 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
91,24 Kč/1kg