Nishman | Olej na stříhání vlasů - 200 ml - Vysoce účinný - Prodlužuje životnost - Snadné použití
Vyzkoušejte sílu oleje na údržbu zastřihovačů Nishman, který je speciálně vyvinutý pro prodloužení životnosti zastřihovačů a optimalizaci jejich výkonu.
Účinná péče o zastřihovače
Údržbový olej Nishman je inovativní řešení pro péči a údržbu vašich stříhacích strojků. Zaručuje výjimečnou účinnost a prvotřídní kvalitu, díky čemuž můžete své přístroje udržovat v optimálním stavu. Praktický mechanismus rozprašovače usnadňuje jeho použití a umožňuje péči o vaše zastřihovače bez námahy. Pravidelným používáním můžete výrazně prodloužit životnost svých profesionálních nástrojů.
Podrobnosti o výrobku
Olej na údržbu Nishman zaujme svou uživatelskou přívětivostí a účinnými vlastnostmi. Zde jsou uvedeny konkrétní podrobnosti:
Obsah: 200 ml
Použití: Nastříkejte na nože
Forma: sprej
Cílová skupina: Profesionální uživatelé
Oblast použití: Zastřihovače vlasů, vousů, trimmery
Použití a výhody
Olej na čepele Nishman se...
Nishman | Olej na stříhání vlasů - 200 ml - Vysoce účinný - Prodlužuje životnost - Snadné použití
3%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 23. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 23. října
Slevu poskytuje HAIRSALE
Slevu poskytuje HAIRSALE
Cena bez poukazu: 119,37 Kč
115,79 Kč
596,85 Kč / 1l
plus 160,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
so 3. – út 6. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Extrémní zastřihovač
3 233,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Zastřihovač vlasů a vousů s foukačem pro odstraňování zbytků vlasů W513 LABOR
11 025,93 Kč/1kg
1 757,26 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-80,69 Kč
272,31 Kč
Prodejce: Premium-Beauty
Kadeřnický rozprašovač na vlasy 500ML
57,00 Kč
Prodejce: ENZO
The Shave Factory Clippercare Oil 150 ml
929,60 Kč/1l
146,91 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-7,47 Kč
139,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
Ug109 Kartáč Na Tvarování Dlouhých Vlasů Průměr 43 Mm
3 815,47 Kč/1kg
572,32 Kč
Prodejce: Hairshop
Hřeben pro stříhací strojky 1217
43,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty
Aplikátor vlasových vláken Aliver
887,10 Kč/1kg
266,13 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Aliver
Zástěra pro vousáče - Zástěra na holení vousů
2 363,09 Kč/1kg
259,94 Kč
Prodejce: toprezent
Efalock miska na akrylové barvy 250 ml
640,00 Kč/1l
160,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Nishman - Láhev s rozprašovačem černá - kadeřnický sprej na vodu, černý 300 ml
3 491,27 Kč/1l
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Kadeřnický rozprašovač 500ML
249,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nishman | Olej na stříhání vlasů - 200 ml - Vysoce účinný - Prodlužuje životnost - Snadné použití
Vyzkoušejte sílu oleje na údržbu zastřihovačů Nishman, který je speciálně vyvinutý pro prodloužení životnosti zastřihovačů a optimalizaci jejich výkonu.
Účinná péče o zastřihovače
Údržbový olej Nishman je inovativní řešení pro péči a údržbu vašich stříhacích strojků. Zaručuje výjimečnou účinnost a prvotřídní kvalitu, díky čemuž můžete své přístroje udržovat v optimálním stavu. Praktický mechanismus rozprašovače usnadňuje jeho použití a umožňuje péči o vaše zastřihovače bez námahy. Pravidelným používáním můžete výrazně prodloužit životnost svých profesionálních nástrojů.
Podrobnosti o výrobku
Olej na údržbu Nishman zaujme svou uživatelskou přívětivostí a účinnými vlastnostmi. Zde jsou uvedeny konkrétní podrobnosti:
Obsah: 200 ml
Použití: Nastříkejte na nože
Forma: sprej
Cílová skupina: Profesionální uživatelé
Oblast použití: Zastřihovače vlasů, vousů, trimmery
Použití a výhody
Olej na čepele Nishman se velmi snadno používá. Olej jemně nastříkáte na čepele vašeho přístroje, abyste zajistili optimální péči. Pravidelné používání pomáhá nejen čistit a chránit čepele, ale také zlepšuje účinnost vašeho spotřebiče. Olej zajišťuje hladký chod lopatek, a tím prodlužuje životnost vašich strojů.
Výhody výrobku: - Vhodný k použití v domácnosti, kde je třeba zajistit, aby byly čepele v pořádku
Účinné čištění: Údržbový olej odstraňuje nečistoty a zbytky vlasů, které se hromadí během stříhání.
Ochrana nožů: Na nožích vytváří ochranný film, který je chrání před opotřebením a korozí.
Prodloužená životnost: Pravidelné používání výrazně prodlužuje životnost řezacího zařízení.
Snadné použití: Praktický stříkací mechanismus umožňuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci.
Všestrannost: Vhodný pro všechny typy zastřihovačů, zastřihovačů vousů a trimmerů, ideální pro profesionální kadeřníky.
Nejlepší výhody používání výrobku
Používání oleje na údržbu zastřihovačů vlasů Nishman má řadu výhod. Zajišťuje důkladné čištění, chrání čepele před opotřebením a zvyšuje účinnost stříhání. Prodlužuje také životnost spotřebičů a díky praktickému rozprašovacímu mechanismu usnadňuje manipulaci. Se značkou Nishman investujete do kvality a trvanlivosti svého profesionálního nářadí.
ULTIMEA 7.1kanálový soundbar se subwooferem pro televizi, systém prostorového zvuku pro domácí kino, 4 surround reproduktory, HDMI ARC, ovládání přes aplikaci, Aura S4T
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(61)Počet hodnocení: 61
4 149,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UltimeaGmbH
TecTake 404348, 1 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
NISHMAN Balzám po holení, toaletní voda, 400 ml - 08 Sun Sense
374,37 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup
Sony Interactive Entertainment Dualshock 4 V2, Gamepad, PlayStation 4, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Vybrat, Tlačítko Sdílet, Tlačítko Start, Analogový/digitální, Různé, Kabelový a bezdrátový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
Použité
1 564,89 Kč
Prodejce: better-used
Nishman voda po holení After Shave Cologne Aqua d'Asil 400 ml
249,58 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup
SCHWAIGER -GM3000- Herní myš | RGB osvětlení | Počítačová myš s kabelem a ergonomickým tvarem | se 6 tlačítky | černá | extra lehká
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
329,85 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH
Nishman | Pasta na vlasy M5 - 100 ml - Matná textura - Silná fixace - Pro kreativní účesy
1 562,50 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
156,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup
MEDION LIFE E12421, 61 cm (24"), 1920 x 1080 px, Full HD, LCD, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HD, Černá
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(69)Počet hodnocení: 69
4 699,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Technowelt
Digitální multimetr LCD Digitální ampérmetr AC DC Apérmetr Univerzální voltmetr Ampérmetr Univerzální měřicí přístroj Elektrické měření Retoo
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(504)Počet hodnocení: 504