3Bears 7000691 3Bears Porridge - Feiner Kakao 400,0 g
307,16 Kč
767,90 Kč / 1kg
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kelloggs Smacks křupavé sladké snídaňové cereálie z pšenice 330g1 666,64 Kč/1kg
549,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Kellogg's Extra hořká čokoláda Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g192,53 Kč/1kg
288,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kellogg's Tresor Choco Nut Crunchy Cereal Cushion Pack 1000g258,01 Kč/1kg
258,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3Bears 7000703 3Bears Overnight Oats - Edle Erdbeere 400,0 g
767,45 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

Płatki śniadaniowe zbożowe Nestlé Nesquik 450 g
231,41 Kč/1kg
157,46 Kč
-51,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,45 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Płatki śniadaniowe Lubella Piegołaki 500 g
198,96 Kč/1kg
117,61 Kč
-18,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,48 Kč
Prodejce: Katomix

Płatki muszelki kakaowe Bak 1 kg
147,02 Kč/1kg
148,49 Kč
Prodejce: Katomix

čokoládové müsli bez lepku 300g
440,13 Kč/1kg
132,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weetabix Original
544,26 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

3Bears 7000711 3Bears Overnight Oats - Bananen Split 400,0 g
767,45 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

Celozrnný žitný chléb OSK 400 g
153,47 Kč/1kg
93,86 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Płatki śniadaniowe zbożowe z miodem Nestlé Kangus 250 g
271,88 Kč/1kg
115,23 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,69 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Nesquik® 12477395 Nesquik® Choco Waves Cereal 330,0 g
782,45 Kč/1kg
258,21 Kč
Prodejce: somnia24

Barnhouse 136220, Kukuřičné vločky, 375 g
212,00 Kč/1kg
80,56 Kč
Prodejce: taleoo

Kellogg's Froot Loops 320 g
829,25 Kč/1kg
265,36 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Čokoládové křupky 351 g
2 186,84 Kč/1kg
767,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bagel 200g
650,50 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Kellogg's Mega Smacks
992,23 Kč/1kg
816,85 Kč
-122,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
694,56 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Čokoládovo-vanilkové cereálie Bakalland 1 kg
145,81 Kč/1kg
148,73 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Teplá pochoutka s čokoládovým charakterem. Ovesná kaše 3Bears
s jemným kakaem vnáší intenzivní kakaovou chuť do jemné
ovesné základny. Pečlivě vyvážená směs při vaření
nebo namáčení vytváří krémovou konzistenci a potěší plnou
aromatickou chutí. Jemný kakao dodává snídani příjemnou hloubku
– není příliš sladká, ale aromatická a plná. Ať už je připravena teplá nebo studená
, tato ovesná kaše udělá z každého jídla výjimečný
okamžik. Ideální pro všechny, kteří mají rádi čokoládu a přírodní chutě.
- Seznam přísad
- 62 % celozrnných ovesných vloček, kousky sušených datlí, jablečný prášek, 5,1 % pražených kousků kakaových bobů, 2,4 % kakaového prášku s nízkým obsahem tuku. UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OBILOVINY OBSAHUJÍCÍ LEPEK (PŠENICE, JEČMEN, ŽITO), OŘECHY, ARAŠÍDY, SEZAMOVÁ SEMÍNKA, HOŘČICI,
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1521 kJ/361 kcal; tuky: 7,7 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 2,7 g; sacharidy: 58 g; z toho cukry: 20 g; bílkoviny: 10 g; sůl: 0,02 g; vláknina: 10 g;
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- 3Bears Foods GmbH Zielstattstraße 40 81379 München Deutschland
- Prodejní název
- Směs na ovesnou kaši s kakaem
- Výrobce
- 3Bears
- Číslo produktu
- 7000692
- Kód EAN
- 4260462986496
- Seznam přísad
- 62 % celozrnných ovesných vloček, kousky sušených datlí, jablečný prášek, 5,1 % pražených kousků kakaových bobů, 2,4 % kakaového prášku s nízkým obsahem tuku. UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY: MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OBILOVINY OBSAHUJÍCÍ LEPEK (PŠENICE, JEČMEN, ŽITO), OŘECHY, ARAŠÍDY, SEZAMOVÁ SEMÍNKA, HOŘČICI,
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1521 kJ/361 kcal; tuky: 7,7 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 2,7 g; sacharidy: 58 g; z toho cukry: 20 g; bílkoviny: 10 g; sůl: 0,02 g; vláknina: 10 g;
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- 3Bears Foods GmbH Zielstattstraße 40 81379 München Deutschland
- Prodejní název
- Směs na ovesnou kaši s kakaem
- Výrobce
- 3Bears
- Číslo produktu
- 7000692
- Kód EAN
- 4260462986496
K tomu se hodí také

3Bears 7000703 3Bears Overnight Oats - Edle Erdbeere 400,0 g
767,45 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

3Bears 7000711 3Bears Overnight Oats - Bananen Split 400,0 g
767,45 Kč/1kg
306,98 Kč
Prodejce: somnia24

3Bears 7000627 Granola - Hafer-Crunch Sarah Harrison Müsli 325,0 g
955,51 Kč/1kg
310,54 Kč
Prodejce: somnia24

WPC syrovátkový proteinový doplněk vitamin C B cake ProActive 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kukuřičné snídaňové vločky 600 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
483,29 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
779,50 Kč/1kg

Kelloggs Smacks křupavé sladké snídaňové cereálie z pšenice 330g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
549,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 666,64 Kč/1kg

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
343,80 Kč/1kg

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,45 Kč/1kg

Kellogg's Extra hořká čokoláda Knuspermüsli Crunch-Clusters 1500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
288,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,53 Kč/1kg

Nestlé Lion Breakfast Flakes Caramel Chocolate 450 G
493,53 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 096,73 Kč/1kg

Snídaňové cereálie Nestlé Cini Minis 450 g
543,89 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 182,37 Kč/1kg

Granola classic 1kg
135,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
131,71 Kč/1kg

Kellogg's Tresor Choco Nut Crunchy Cereal Cushion Pack 1000g
258,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
258,01 Kč/1kg

Pšenice v medu 400g
72,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
171,43 Kč/1kg

Cereální polštářky s náplní s čokoládovou příchutí 1kg
148,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
144,39 Kč/1kg

Cereální polštářky s náplní s čokoládovou příchutí 400g
72,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
180,00 Kč/1kg

Obilná kolečka s medovou příchutí 1 kg
108,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
105,37 Kč/1kg