5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sladké příběhy Rocks Candies 500g770,38 Kč/1kg
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g155,76 Kč/1kg
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
BarkleysMátové pastilky s příchutí máty peprné 50g1 203,00 Kč/1kg
60,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Katjes Bonbon Gletschereis 28685 200g244,10 Kč/1kg
48,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
290,44 Kč/1kg
290,44 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

Zott jahodová želé 175 g
107,70 Kč/1kg
40,70 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hellma Hagelslag
1 835,04 Kč/1kg
1 510,76 Kč
-226,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 284,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ricola o.Z.Box Třešňové bylinné bonbony 50 g
2 648,80 Kč/1kg
132,44 Kč
Prodejce: apohealth

Ricola zázvorové bonbóny s mátou bez cukru, 50 g bonbónů
2 323,51 Kč/1kg
132,44 Kč
Prodejce: apohealth

Pulmoll Eucalyptus bez cukru
887,75 Kč/1kg
71,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knot máta bez cukru 72g
816,53 Kč/1kg
58,79 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Haselnusswaffeln 175g
458,53 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Multicentrum Vitagomis Energy 30 bonbonů
967,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Malinový pudink s vitamínem C 38 g
310,75 Kč/1kg
38,49 Kč
-67%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12,43 Kč
Prodejce: Katomix

Salmix Salmiakpastillen N, 150 g pastilek
423,20 Kč/1kg
69,18 Kč
-8%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,48 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Xylitové bonbony – mátová příchuť, 30g | BIRKENGOLD
2 137,67 Kč/1kg
64,13 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kaiser Japonské mátové bonbóny 90 g - Tematická oblast: Bonbóny proti kašli
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; mátový olej japonského typu; aroma; přírodní mentol; barvivo: indigotin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1603 kJ/377 kcal; tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 94 g, z toho cukr 69 g; bílkoviny 0 g; sůl 0 g.
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- Fr. Kaiser GmbH Bahnhofstraße 35 71332 Waiblingen Deutschland
- Prodejní název
- Bonbóny
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1445
- Kód EAN
- 9000154014459
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; mátový olej japonského typu; aroma; přírodní mentol; barvivo: indigotin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1603 kJ/377 kcal; tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 94 g, z toho cukr 69 g; bílkoviny 0 g; sůl 0 g.
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- Fr. Kaiser GmbH Bahnhofstraße 35 71332 Waiblingen Deutschland
- Prodejní název
- Bonbóny
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1445
- Kód EAN
- 9000154014459
K tomu se hodí také

Kaiser Medové anýzové fenyklové bonbony 90 g
580,22 Kč/1kg
52,22 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

LuxeBath bezokrajové závěsné WC krátké 49 cm bílé lesklé s nano povrchem, závěsné WC, klozet s odnímatelným sedátkem Soft-Close Soft-Close
3 438,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
290,44 Kč/1kg
290,44 Kč
Prodejce: somnia24

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

funny-frisch Chipsfrisch bramborové lupínky maďarské 12er VPE (balení 12x40g)
2 653,31 Kč/1kg
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
450,13 Kč
Prodejce: somnia24

Hitschies kyselé dračí jazýčky vodní led k samomrazení 10x40ml
1 759,31 Kč/1kg
844,47 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Ultrazvukový LED Olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapie Pokoj Kancelář Jóga Čisté aroma Světlo Dřevo Hnědý Retoo
238,99 Kč
Prodejce: Retoo

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Koberec s kostkovaným vzorem, vícebarevný, rozměry – 200 x 290 cm
4 020,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Teppichhome24

Sladké příběhy Rocks Candies 500g
770,38 Kč/1kg
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 088,53 Kč/1kg
631,35 Kč
Prodejce: somnia24

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Dr. Oetker 713993002 Dr. Oetker Pistazien Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
255,58 Kč/1kg
255,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čalouněná postel Flieks 140x200 cm s LED a výškově nastavitelným čelem, manželská postel s lamelovým roštem a 4 zásuvkami, úložný prostor na prádlo, šedá barva
5 753,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Czekolada Nussbeisser Gold 220 g
756,88 Kč/1kg
181,65 Kč
Prodejce: Katomix

Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantní omáčka Kořenící omáčka 568ml
455,77 Kč/1l
258,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Flieks rozkládací pohovka Čalouněná postel 90x190 cm s led diodami a funkcí nabíjení, denní lůžko se 2 zásuvkami a otevřenými úložnými prostory, samet, béžová barva
12 149,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

ültje 5547 ültje geröstet und gesalzen Erdnüsse 180,0 g
2 089,33 Kč/1kg
376,08 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: VaVaDo

Lifetime Air Mini Air Cooler – přenosná klimatizace bez odvodní hadice, ventilátor s vodním chlazením – zvlhčovač vzduchu, ventilátor se 3 rychlostmi a 2 chladicími prvky – 16 x 16 x 16,5 cm
845,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Pastilky proti kašli Pulmoll s eukalyptem a bílým čajem bez cukru 50g
1 062,20 Kč/1kg
53,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
741,66 Kč/1kg
1 064,28 Kč
Prodejce: somnia24

BOXILAND® nostalgický adventní kalendář 2026, 24 retro sladkosti, klasika
1 210,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

IceBär prášek na točenou zmrzlinu vanilka 1 kg pro stroj na točenou zmrzlinu & doma
290,48 Kč/1kg
290,48 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu
Objednávám si je velmi často, protože jsou to nejlepší bonbony do krku, které existují, a pomáhají při kašli a bolestech v krku lépe než jakékoli léky.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks



Doprava zdarma


Doprava zdarma



Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
483,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60 416,25 Kč/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
695,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
695,99 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
155,76 Kč/1kg