5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sanamana Green Shake, příchuť vanilka2 261,89 Kč/1l
1 329,70 Kč
-63,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 266,66 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
Almased mandlovo-vanilková příchuť v prášku, 500 g prášku1 137,41 Kč/1kg
707,47 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
PureSGP kolagenové peptidy v prášku, 600 g2 815,90 Kč/1kg
2 027,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Doppelherz Kolagen Beauty v prášku, 150 g prášku3 967,09 Kč/1kg
1 007,64 Kč
Prodejce: apohealth

MEGAMAX Nutrition Protein 100 v prášku s vanilkovou příchutí, 750 g prášku
1 395,68 Kč/1kg
965,81 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MEGAMAX Nutrition Protein 100 Powder s příchutí čokolády, 750 g prášku
1 119,13 Kč/1kg
965,81 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

naturafit Protein 136 Vanilla prášek, 200 g prášku
1 367,38 Kč/1kg
328,17 Kč
Prodejce: apohealth

MEGAMAX Nutrition Protein 100 prášek s příchutí maliny, 210 g prášku
1 555,42 Kč/1kg
373,30 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MEGAMAX sacharidovo-proteinový koncentrát s příchutí čokolády, 500 g prášku
1 013,24 Kč/1kg
544,11 Kč
Prodejce: apohealth

Fortimel prášek s vanilkovou příchutí, 335 g prášku
1 284,10 Kč/1kg
561,15 Kč
Prodejce: apohealth

Double Heart Bitter plus kapsle 60 kapslí
243,08 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Double Heart Active Vital Eyesight Capsules (30 kapslí)
158,13 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Double Heart Bitter Drops 50ml
5 180,60 Kč/1l
259,03 Kč
Prodejce: apohealth

OstroVit | 100% vitamin C v prášku
621,95 Kč/1l
621,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

CANEA Pharma želatina hovězí v prášku, 250 g prášku
903,88 Kč/1kg
277,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

OstroVit | Dextróza bez příchuti
195,66 Kč/1l
195,66 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Syrovátkový izolát 7Nutrition Isolate 90 White Chocolate 7Nu000186
1 196,32 Kč/1kg
1 377,47 Kč
-61,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 315,95 Kč
Prodejce: Katomix

Kolagenové gumy Double Heart 60 kapslí
219,21 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Double Heart Koenzym Q10+B Vitamíny Kapsle 90 Kapsle
569,56 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Doppelherz WHEY PROTEIN Vanilka kombinuje vysoce kvalitní koncentrát syrovátkové bílkoviny (Whey Protein) s příjemně jemnou vanilkovou příchutí – pro všechny, kteří chtějí vědomě pečovat o své stravování. Tento jemný proteinový prášek je vhodný zejména pro sportovně aktivní lidi, kteří kladou důraz na stravu bohatou na bílkoviny, ať už v rámci silového tréninku, vytrvalostního tréninku nebo v aktivním každodenním životě. Syrovátkový protein patří mezi zvláště dobře využitelné zdroje bílkovin a dodává tělu esenciální stavební kameny bílkovin.
Bílkoviny přispívají k nárůstu svalové hmoty a k jejímu udržení, jakož i k udržení normálních kostí. Zejména při sportovní aktivitě nebo při zvýšené potřebě bílkovin – například v rámci fází budování svalové hmoty – může být smysluplné cílené doplnění stravy bílkovinami. Praktická příprava s vodou nebo nízkotučným mlékem umožňuje flexibilní začlenění do každého životního stylu: Ať už jako rychlý koktejl po tréninku, k snídani nebo jako doplňkový zdroj bílkovin mezi jídly – Doppelherz WHEY PROTEIN Vanilka se hodí do každého denního režimu. Krémová konzistence a vanilková příchuť zaručují příjemný a plný požitek.
Doppelherz Whey Protein Vanilla Flavour Powder 300 g - Téma: Sportovní výživa
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- SYROVÁTKOVÝ PROTEINOVÝ KONCENTRÁT (98 %), aromata, emulgátor lecitiny, protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo sukralóza
- Deklarovaná nutriční hodnota
- SYROVÁTKOVÝ PROTEINOVÝ KONCENTRÁT (98 %), aromata, emulgátor lecitiny, protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo sukralóza
- Alergeny
- Může obsahovat: mléko a výrobky z něj, včetně laktózy
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Queisser Pharma GmbH & Co. KG
- Prodejní název
- Doppelherz WHEY PROTEIN Vanilka – proteinový prášek na bázi syrovátky v osvědčené kvalitě Doppelherz 300 g
- Výrobce
- Doppelherz
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Nalijte 200 ml vody nebo 200 ml nízkotučného mléka (1,5 % tuku) do šejkru, přidejte 30 g prášku (2 vrchovaté odměrky), dobře protřepejte a vypijte. Doporučujeme 1–2 porce denně. Konzumujte po tréninku nebo ráno.
- Číslo produktu
- 19861779
- Kód EAN
- 4009932135596
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- SYROVÁTKOVÝ PROTEINOVÝ KONCENTRÁT (98 %), aromata, emulgátor lecitiny, protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo sukralóza
- Deklarovaná nutriční hodnota
- SYROVÁTKOVÝ PROTEINOVÝ KONCENTRÁT (98 %), aromata, emulgátor lecitiny, protispékavá látka oxid křemičitý, sladidlo sukralóza
- Alergeny
- Může obsahovat: mléko a výrobky z něj, včetně laktózy
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Queisser Pharma GmbH & Co. KG
- Prodejní název
- Doppelherz WHEY PROTEIN Vanilka – proteinový prášek na bázi syrovátky v osvědčené kvalitě Doppelherz 300 g
- Výrobce
- Doppelherz
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Nalijte 200 ml vody nebo 200 ml nízkotučného mléka (1,5 % tuku) do šejkru, přidejte 30 g prášku (2 vrchovaté odměrky), dobře protřepejte a vypijte. Doporučujeme 1–2 porce denně. Konzumujte po tréninku nebo ráno.
- Číslo produktu
- 19861779
- Kód EAN
- 4009932135596
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ortopedická matrace ze studené pěny se 7 zónami | 140x200 H2 & H3 - optimální zážitek ze spánku díky vynikajícímu rozložení tlaku
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

VASAGLE Závěsná police, nástěnná police, 60 x 20 x 3,8 cm, hnědá
755,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Masážní přístroj na nohy s vyhříváním
1 349,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Termomísa UH/N 0,6L AVANZA bílá
129,00 Kč
Prodejce: NaseNadobi-cz

VIST Kit R5 5600GT 32GB RX VEGA7 SSD 1TB WIFI W11 24"
23 702,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vist

Powerstar SOY 90+ | 1kg sójového proteinového izolátu | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Veganský proteinový prášek pro budování svalů | Vanilka
1 941,71 Kč/1l
1 941,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
592,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

300 x 140 bambusový plot pro ochranu soukromí, balkonová sluneční clona, rohož pro ochranu soukromí, zahradní plot
308,25 Kč/1m
924,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Sada domácích fotbalových dresů Portugal Ronaldo - děti a dospělí - 140
1 248,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fussballmeister

Home Deluxe - LED postel ASTRO - Bílá, 90 x 200 cm - Včetně roštu I Čalouněná postel Designová postel včetně osvětlení
3 632,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

WELLHAUS Dávkovač olivového oleje a rozprašovač oleje 2 v 1 – 470 ml skleněný dávkovač oleje s UV ochranou, nepropustný pro světlo, nalévací hubice a rozprašovač oleje pro horkovzdušnou fritézu, kuchyň, vaření, smažení, saláty, grilování a barbecue (černý)
151,55 Kč
Prodejce: esiteo

Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný černý
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
4 959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

COSTWAY 600L střešní box na auto, vodotěsný střešní box se 6 háky na dveře, kombinovaným zámkem, protiskluzovou podložkou a taškou na přenášení, skládací střešní box na zavazadla pro osobní automobily, dodávky, SUV (žlutý, 600L)
1 444,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Gorilla Sports Stahovací tyč s otočným kloubem, chrom, 118cm
168,80 Kč/1kg
844,00 Kč
Prodejce: Kokiska

VASOUN Tablet: 10palcová Android 15 tableta s 3 GB RAM, 64 GB interní paměti, baterií 6000 mAh, procesorem 1,8 GHz, Bluetooth, Wi-Fi a konektorem Type-C, ideální pro studium, hraní her a zábavu
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Delgeo cestovní batoh pro ženy a muže, velký batoh na příruční zavazadlo, rozšiřitelná taška na příruční zavazadlo, batoh na 17palcový notebook na cesty, béžový
929,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 6 Play BHR8776GL, 7,5 hodiny, dosah 10 m, Bluetooth 5.4, IPX4, černá
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

BIOKRB 900x400 se sklem BÍLÁ
5 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nice-House

Matracový topper z mikrovlákna - 90 x 200 cm
730,13 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Bomann FM 8000 CB, Fialová, Bílá, AC, 90 W, 345 mm, 125 mm, 405 mm
898,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
940,45 Kč
Prodejce: apohealth
8 549,55 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 191,93 Kč
Prodejce: apohealth
32 214,32 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 492,59 Kč
Prodejce: apohealth
7 389,06 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 436,84 Kč
Prodejce: apohealth
6 682,98 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 186,82 Kč
Prodejce: apohealth
14 473,41 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 031,98 Kč
Prodejce: apohealth
15 402,69 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 568,55 Kč
Prodejce: apohealth
8 861,86 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
981,10 Kč
Prodejce: apohealth
16 351,67 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 006,76 Kč
Prodejce: apohealth
9 934,46 Kč/1kg

SpermidineLIFE Original 365+ kapsle na podporu obnovy vlastních buněk, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 480,66 Kč
Prodejce: apohealth
9 139,88 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
836,01 Kč
Prodejce: apohealth
1 503,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 467,03 Kč
Prodejce: apohealth
6 791,81 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
978,18 Kč
Prodejce: apohealth
739,92 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
261,95 Kč
Prodejce: apohealth
689,34 Kč/1kg

Kurkuma + Piperin 90 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
299,00 Kč
Prodejce: Blendea
3 147,37 Kč/1kg