5,0



Na základě 45 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Vitastrong Kolagen s kyselinou hyaluronovou - 2000 mg - 180 tablet - koenzym Q10, biotin, vitamín C a D - podpora kůže, kloubů, vlasů a kostí
1 391,25 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x419 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Primabiotic Kolagen 10000 mg 30x30ml Vitamin A, B1, B2 Kůže Vlasy Klouby66 533,33 Kč/1l
1 996,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Vita Elements Multikolagenní prášek 454g Klouby Hyaluron Biotin Výživový Doplněk1 174,43 Kč/1kg
533,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Další informace o reklamě
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

natural elements Bisglycinát hořčíku – chelátovaný hořčík – 180 kapslí – 300 mg hořčíku denně
8 576,67 Kč/1kg
1 337,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SinoPlaSan Magnesium 8-fold complex | 180 kapslí | 400 mg elementárního hořčíku | 8 různých druhů hořčíku | veganské | bez lepku a laktózy
2 801,27 Kč/1kg
465,01 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamin D3 K2 5000 IU, MK-7 100 µg, 240 kapslí s lněným olejem
453 899,98 Kč/1l
453,90 Kč
Prodejce: BioMedicalPharma

Kolagen Pure Glow 100% čistý kolagen v prášku 500 g
1 545,28 Kč/1kg
772,64 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Bisglycint hoenat Double Wood | 180 veganskch kapsl | 400 mg v kapsli | Glycint | Doplnk stravy | Kapsle hoku
5 192,00 Kč/1l
934,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Multivitamínové tablety s vysokou dávkou, Vitastrong Vitamínový komplex prémiové kvality s 13 základními vitamíny pro ženy a muže, čisté a vitamínové tablety bez lepku a GMO
10 750,89 Kč/1kg
967,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CYSTI NORM AKTIV - doplněk stravy na podporu zdraví močových cest, 30 kapslí
70 018,23 Kč/1kg
1 190,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí
24 189,26 Kč/1kg
1 306,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Swedish Nutra Kolagen v prku - mosk - vlasy, ke, nehty, klouby - podporuje hladkou pokoku - rst vlas - pevnost neht - mosk - 500 ml
1 658,97 Kč/1kg
520,58 Kč
-22,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
497,69 Kč
Prodejce: Katomix

Vitaworld Bisglycinát hořečnatý Plus | 120 kapslí | 333 mg hořčíku na denní dávku | vysoká biologická dostupnost | veganské potraviny
4 662,22 Kč/1kg
503,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Essensey Collagen Forte 2400 mg- 120 kapsl
3 091,14 Kč/1kg
272,02 Kč
Prodejce: NutraBestBG

OstroVit Mořský kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C 120 kapslí
5 964,00 Kč/1kg
536,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Ostrovit mořský kolagen + kyselina hyaluronová + vitamín C BI9073
3 465,00 Kč/1l
693,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: takemore

Kolagen a kyselina hyaluronová s BIOTINEM pro vlasy, pokožku, nehty a klouby. 240 tablet 2000 mg se zinkem, CoQ10 a vitamíny C + E. Vyrobeno v Itálii.
4 037,57 Kč/1kg
581,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LAGA_PHARMA

Kapsle s komplexem kyseliny hyaluronové a kolagenu – 180 kapslí na 3 měsíce
9 216,67 Kč/1kg
1 659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Výhody a vlastnosti:
Hydrolyzovaný kolagenový peptid a kyselina hyaluronovázlepšují strukturu pleti, redukují vrásky a zvyšují pružnost pleti pro mladistvý vzhled.
Podporuje zdraví kloubů a kostí: Kolagen posiluje klouby, kosti a chrupavky, zlepšuje pružnost a pohyblivost kloubů.
Podporuje silné vlasy a nehty: Biotin (vitamin B7), zinek a selen přispívají ke zdravým vlasům a nehtům tím, že podporují jejich pevnost a lesk.
Hloubková hydratace pokožky: Kyselina hyaluronová pomáhá udržovat vlhkost a udržuje pokožku hydratovanou, hladkou a zářivou.
Ochrana buněk pomocí antioxidantů: CoQ10 a vitamin C chrání buňky před oxidačním stresem a podporují omlazení pokožky a její celkové zdraví.
Složení: Složení pleti s obsahem vitamínů a minerálů:
Hydrolyzovaný kolagen (2000 mg na denní dávku)
Kyselina hyaluronová
Koenzym Q10
Vitamin C
Vitamin D
Biotin (vitamin B7)
Selen
Zinek
Bez lepku, bez laktózy, bez GMO
Návod k přípravě:
Pro dosažení optimálních výsledků užívejte 4 tablety denně s vodou (ideálně 2 tablety ráno a 2 večer).
Pro dosažení maximální účinnosti se doporučuje pravidelné užívání.
Proč si vybrat Vitastrong?
Prémiová kvalita: Náš kolagenový doplněk je vyroben z vysoce kvalitního hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové a nezbytných vitamínů, což poskytuje vysoce účinný přípravek pro pokožku, klouby, vlasy a kosti.
Pohodlné tablety: Na rozdíl od práškových doplňků poskytují naše pohodlné tablety2000 mg kolagenu a základních živin, které potřebujete, bez nepořádku.
Určeno pro muže a ženy: Tento přípravek je navržen tak, aby podporoval celkovou pohodu mužů a žen tím, že se zaměřuje na více oblastí zdraví, jako je zdraví kůže, růst vlasů a pružnost kloubů.
- Skladování a použití
- Používejte podle doporučení
- Seznam přísad
- COLLinstant® hydrolyzovaný kolagen, objemové činidlo: celulóza; hyaluronát sodný, pido-zinek (L-pidolát zinku), kyselina L-askorbová (vitamin C), protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; koenzym Q10, L-selenometionin, cholekalciferol (vitamin D), D-biotin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Produkty Vitastrong jsou určeny k podpoře výkonu, regenerace a celkové pohody. Obvykle obsahují vysoce kvalitní bílkoviny, aminokyseliny (EAA/BCAA), kreatin, vitamíny a minerály - s nízkým obsahem cukru a tuku. Mnoho přípravků neobsahuje lepek, laktózu ani cukr a jsou vhodné pro různé dietní požadavky.
- Potravinářský podnik
- GN Distribution
- Prodejní název
- Kolagen
- Výrobce
- VitaStrong
- Počet kusů
- 180
- Doporučená spotřeba
- 4 tablety
- Kód EAN
- 8055774500678
- Skladování a použití
- Používejte podle doporučení
- Seznam přísad
- COLLinstant® hydrolyzovaný kolagen, objemové činidlo: celulóza; hyaluronát sodný, pido-zinek (L-pidolát zinku), kyselina L-askorbová (vitamin C), protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; koenzym Q10, L-selenometionin, cholekalciferol (vitamin D), D-biotin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Produkty Vitastrong jsou určeny k podpoře výkonu, regenerace a celkové pohody. Obvykle obsahují vysoce kvalitní bílkoviny, aminokyseliny (EAA/BCAA), kreatin, vitamíny a minerály - s nízkým obsahem cukru a tuku. Mnoho přípravků neobsahuje lepek, laktózu ani cukr a jsou vhodné pro různé dietní požadavky.
- Potravinářský podnik
- GN Distribution
- Prodejní název
- Kolagen
- Výrobce
- VitaStrong
- Počet kusů
- 180
- Doporučená spotřeba
- 4 tablety
- Kód EAN
- 8055774500678
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Vitamin D3 K2 5000 IU, MK-7 100 µg, 240 kapslí s lněným olejem
453 899,98 Kč/1l
453,90 Kč
Prodejce: BioMedicalPharma

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Fleau Kids 3D pero - 75 metrů - 15 barev - PLA náplně 1,75 mm - startovací balíček - řemeslná sada - 3D tiskárna
495,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

Multivitamínové tablety s vysokou dávkou, Vitastrong Vitamínový komplex prémiové kvality s 13 základními vitamíny pro ženy a muže, čisté a vitamínové tablety bez lepku a GMO
10 750,89 Kč/1kg
967,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek
3 824 000,10 Kč/1kg
152,96 Kč
Prodejce: Katomix

Powerstar SOY 90+ | 1kg sójového proteinového izolátu | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Veganský proteinový prášek pro budování svalů | Vanilka
1 941,71 Kč/1l
1 941,71 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

LED vánoční silueta do okna XXL - motiv: hvězda
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

Samsung Galaxy S22 / S22 Plus ochranná fólie na fotoaparát skleněná fólie tvrzené sklo ochranná fólie na fotoaparát tvrzená fólie ochranné sklo 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Kesper | dětský stůl se 2 židlemi, materiál: dřevovláknitá deska, rozměry: 55 x 55 x 45 cm, motiv: alpaka, barva: šedá | 17702 13
1 531,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Kolagenové želé krém 50 ml
11 180,00 Kč/1l
559,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
478,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 221,50 Kč/1kg
666,45 Kč
Prodejce: VISO

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kolagen Pure Glow 100% čistý kolagen v prášku 500 g
1 545,28 Kč/1kg
772,64 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vitamaze Omega 3 1000 mg rybího oleje ve vysoké dávce - 90 kapslí
3 783,64 Kč/1kg
654,57 Kč
Prodejce: apohealth

Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

natural elements Bisglycinát hořčíku – chelátovaný hořčík – 180 kapslí – 300 mg hořčíku denně
8 576,67 Kč/1kg
1 337,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
98% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
98%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
"Každý, kdo získá pětihvězdičkové hodnocení, poskytuje také pětihvězdičkovou kvalitu - stejně jako tento produkt."
Pokud získáte pětihvězdičkovou recenzi, zasloužíte si produkt. A to ho vystihuje nejlépe: kvalita, která je nejen slibovaná, ale viditelně funguje. Když doplněk trvale získává nejlepší hodnocení, není to způsobeno náhodou - je to díky skutečným účinkům, znatelným změnám a důvěře, která je zasloužená. Sama tento produkt užívám a všímám si, co dělá: moje pleť je pevnější, klouby fungují hladčeji a regenerace je plynulejší. To je rozdíl mezi něčím - a něčím, co skutečně funguje.
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zatím povýšeno!
Používám ho už několik týdnů a opravdu se mi líbí. Moje pleť je hydratovanější a "plnější" a také jsem si všimla zlepšení na nehtech, které se mi teď méně lámou. Tablety se snadno užívají a kompletní složení (kolagen + kyselina hyaluronová + vitamíny) je opravdu výhodné, protože nemusím brát tisíc různých doplňků. Žádné žaludeční potíže.
Ohodnoceno dne 29. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající produkt
Užívám tento doplněk asi měsíc a musím říct, že jsem opravdu nadšený z výsledků! Již od prvních dnů jsem si všimla, že moje pokožka obličeje je hydratovanější, zářivější a pevnější, a s přibývajícími týdny jsem také zaznamenala zlepšení tónu a struktury pleti.
Ohodnoceno dne 29. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výsledky již za několik dní!
Fantastický produkt, zkoušela jsem i jiné produkty s kolagenem a tento se mi zdá nejkomplexnější. Během několika dní používání jsem začala pozorovat lépe vypadající pleť obličeje. Také jsem si všimla změny ve vlasech a stehnech. Určitě si ho objednám znovu!
Ohodnoceno dne 21. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt pro trénink a regeneraci!
Po intenzivním tréninku jsou mé klouby a šlachy mnohem stabilnější a regenerace je také rychlejší. Produkt obsahuje vše, co jako sportovec potřebujete - 2000 mg hydrolyzovaného kolagenu, kyselinu hyaluronovou, zinek, selen, koenzym Q10 a vitamíny C a D.
Ohodnoceno dne 28. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Tento kolagenový doplněk používám již několik týdnů a výsledky jsou viditelné! Jasnější pleť, silnější vlasy a mnohem silnější nehty. Snadno se rozpouští a má příjemnou chuť. Opravdu výborný produkt, vřele doporučuji!
Ohodnoceno dne 28. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
SUPER kvalitní produkt
Výrobek s vynikajícím poměrem ceny a kvality! Stejně jako všechny výrobky značky vitastrong. Svou práci odvádí bezvadně ve skutečnosti si okamžitě všimnete dobrého rozdílu v krátké době, kdy ho užíváte. Vřele doporučujeme!
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Okamžitě podpořil mé klouby jako maratonský běžec!
Kromě kloubů mi prospěl i na pleť a vlasy. V 57 letech si okamžitě uvědomíte, co dokáže dobrý kolagen, a navíc je to levné & rychlé dodání. Jednou Vitastrong, vždy rád znovu!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg