Celebrations Centerpiece 196 g – Mix oblíbených čokolád a pralinek, dárková krabička

639,77 Kč

229,05 Kč-410,72Kč

1 168,62 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 3. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
723,96 Kč/1kg
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
1 151,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
7 850,00 Kč/1kg
392,50 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
10 042,25 Kč/1kg
401,69 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Côte d'Or BonBonBloc s lískovými oříšky, 200 g
Čokoládová tyčinka Côte d'Or BonBonBloc s lískovými oříšky, 200 g
1 543,25 Kč/1kg
308,65 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Knoppers ořechovo-čokoládová tyčinka 3 x 40 g
Knoppers ořechovo-čokoládová tyčinka 3 x 40 g
638,33 Kč/1kg
76,60 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Ferrero 120985005 Čokoládová tyčinka Bueno 30 kusů x 43 g
Ferrero 120985005 Čokoládová tyčinka Bueno 30 kusů x 43 g
615,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
794,22 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka - Váfer s pralinkovou náplní, 40g | VIVANI
Čokoládová tyčinka - Váfer s pralinkovou náplní, 40g | VIVANI
908,75 Kč/1kg
36,35 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Wawel Czekolada gorzka 64% z żeń-szeniem 20 g
Wawel Czekolada gorzka 64% z żeń-szeniem 20 g
1 833,00 Kč/1kg
69,06 Kč
-46%
36,66 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Lindt Thins Milk mléčná čokoláda 125g
Lindt Thins Milk mléčná čokoláda 125g
1 576,00 Kč/1kg
197,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2301 kJ, 551 kcal, 33,2 g
STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2301 kJ, 551 kcal, 33,2 g
1 291,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
258,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro BOUNTY 91693 Čokoládová tyčinka 24 tyčinek
BOUNTY 91693 Čokoládová tyčinka 24 tyčinek
560,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
33,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Verkade Specials Oříšková mléčná čokoládová tyčinka 90 g – krémová a křupavá svačina
Verkade Specials Oříšková mléčná čokoládová tyčinka 90 g – krémová a křupavá svačina
1 391,67 Kč/1kg
125,25 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoládové tyčinky Snickers 7 balení, 350 g – karamel, arašídy a nugát
Čokoládové tyčinky Snickers 7 balení, 350 g – karamel, arašídy a nugát
653,43 Kč/1kg
228,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
862,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 179,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Balisto 5000159418034 Balisto jogurtovo-jahodová směs
Balisto 5000159418034 Balisto jogurtovo-jahodová směs
961,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
711,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro M&M'S Křupavá mléčná čokoláda 107 g – Křupavé čokoládové svačinky ke svačině
M&M'S Křupavá mléčná čokoláda 107 g – Křupavé čokoládové svačinky ke svačině
1 141,12 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro M&M's Čokoládové dražé s ořechy 45 g
M&M's Čokoládové dražé s ořechy 45 g
1 642,00 Kč/1kg
82,10 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Tyčinka Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
Tyčinka Reese's Nutrageous (18 x 47 g)
1 054,95 Kč/1kg
1 065,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Celebrations Centerpiece 196g - Slavnostní dárková krabička obsahující lahodnou směs oblíbených čokolád a pralinek. Ideální pro sdílení a darování při zvláštních příležitostech. Obsahuje všechny oblíbené příchutě v praktickém porcovém balení. Perfektní jako dárek nebo na párty. Vyrobeno ze 100% zodpovědně získaného kakaa. Složení: cukr, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, palmový tuk, syrovátkový permeát (mléko), máselný tuk (mléko), arašídy, kokos, pšeničná mouka, slunečnicový olej, emulgátory (sójový lecitin, E471), výtažek z ječného sladu, sůl, sušené odstředěné mléko, kakaový prášek, 00, prášek z odstředěného mléka (E31glycerin, 00, vaječný prášek (E31glycerin, vaječný prášek) E501), pšeničný lepek, slazená sušená syrovátka (mléko), aroma. Může obsahovat stopy mandlí, lískových ořechů a ovsa. Výživové hodnoty na 100 g: Energie 2073 kJ (495 kcal), tuky 24 g (z toho nasycené mastné kyseliny 14 g), sacharidy 62 g (z toho cukry 55 g), bílkoviny 5,6 g, sůl 0,42 g.
Seznam přísad
Složení: cukr, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, palmový tuk, syrovátkový permeát (mléko), máslový tuk (mléko), arašídy, kokos, pšeničná mouka, slunečnicový olej, emulgátory (sójový lecitin, E471), ječné sladové mléko v prášku (sušené mléko, sušené odstředěné kakao, odstředěné kypřící mléko (E500, E341, E501), pšeničný lepek, sladká sušená syrovátka (mléko), aroma. Může obsahovat stopy mandlí, lískových ořechů, ovsa.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2073 kJ (495 kcal) Tuk: 24 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 62 g z toho cukry: 55 g Bílkoviny: 5,6 g Sůl: 0,42 g
Hmotnost
196 g
Potravinářský podnik
Mars Nederland B.V, Postbus 81, 5460 AB Veghel, NL
Prodejní název
Středobod oslav
Výrobce
Celebrations
Počet kusů
1
Číslo produktu
1P-H8PP-A82B
Kód EAN
5000159500845

Seznam přísad
Složení: cukr, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, palmový tuk, syrovátkový permeát (mléko), máslový tuk (mléko), arašídy, kokos, pšeničná mouka, slunečnicový olej, emulgátory (sójový lecitin, E471), ječné sladové mléko v prášku (sušené mléko, sušené odstředěné kakao, odstředěné kypřící mléko (E500, E341, E501), pšeničný lepek, sladká sušená syrovátka (mléko), aroma. Může obsahovat stopy mandlí, lískových ořechů, ovsa.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2073 kJ (495 kcal) Tuk: 24 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 62 g z toho cukry: 55 g Bílkoviny: 5,6 g Sůl: 0,42 g
Hmotnost
196 g
Potravinářský podnik
Mars Nederland B.V, Postbus 81, 5460 AB Veghel, NL
Prodejní název
Středobod oslav
Výrobce
Celebrations
Počet kusů
1
Číslo produktu
1P-H8PP-A82B
Kód EAN
5000159500845
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,67 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 067,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Konferenční stolek s funkcí, stolek do obývacího pokoje Babsi - Imitace buk - výškově nastavitelný a rozkládací - kolečka - velká police - 107x157x67cm
Konferenční stolek s funkcí, stolek do obývacího pokoje Babsi - Imitace buk - výškově nastavitelný a rozkládací - kolečka - velká police - 107x157x67cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 176
7 540,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Ferrero Collection 15 jednotlivě balených čokolád 3 různé 172g
Ferrero Collection 15 jednotlivě balených čokolád 3 různé 172g
1 748,95 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
300,82 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
539,80 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 16
80,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
Haribo 4001686003039, Měkké sladkosti, 230 g, Dary, Vícebarevný, 1525 kJ, 360 kcal
366,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ritter Sport Chocolate Mini Colourful Mix 1378C assorted 150g
Ritter Sport Chocolate Mini Colourful Mix 1378C assorted 150g
1 698,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
254,77 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
1 280,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 16
230,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Milka Celé ořechy 95g
Milka Celé ořechy 95g
737,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
296,00 Kč
Prodejce: Anteros
Obrázek produktu pro E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
226,16 Kč
-53,43 Kč
172,73 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celebrations 437381 Celebrations POP Schokoriegel 36 St./350,0 g
Celebrations 437381 Celebrations POP Schokoriegel 36 St./350,0 g
715,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
250,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
1 997,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
233,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro MARS Schokolade Miniatures Mix 465511 sort 3000g
MARS Schokolade Miniatures Mix 465511 sort 3000g
875,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 624,99 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,86 Kč
426,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
6 096,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,50 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
7 850,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
10 042,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,69 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
10 042,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
766,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
869,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
478,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
656,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g
Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro kinder Cards Family 10x2 jednotlivě balené oplatkové speciality 256g
kinder Cards Family 10x2 jednotlivě balené oplatkové speciality 256g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
158,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
533,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g
Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
576,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g
Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
606,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
663,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy
FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
115,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
993,97 Kč/1kg