5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mletý černý pepř 500g Brat.pl1 181,26 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pieprz ziołowy Kamis 15 g19 848,00 Kč/1kg
396,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kotanyi pepř černý mletý volně ložené spotřebitelské stravování 630g1 044,36 Kč/1kg
762,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Timutský pepř z Nepálu 100 g Citrus „Sichuanský pepř“ Zanthoxylum4 871,00 Kč/1l
243,55 Kč
Prodejce: PHRoyal

Barevný pepř celý - směs 5 pepřů Premium pro mlýnek na pepř - 125g
2 053,36 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

Černý pepř celý Kotányi 1 kg
669,78 Kč/1kg
880,17 Kč
-170,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,97 Kč
Prodejce: Megasam24PL

černý pepř celý 1000g - jednodruhové koření od Lebensbaum
1 421,92 Kč/1kg
1 421,92 Kč
Prodejce: taleoo

Pepř - bílý celý 50g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Carmencita Pimienta a mlýnek na pepř s černým pepřem 190g
1 115,79 Kč/1kg
212,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Prymat Pieprz Ziołowy Mielony 20 g
536,33 Kč/1kg
41,58 Kč
-61%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
16,09 Kč
Prodejce: Katomix

Fuchs Professional Pepř černý celý pálivý 500g
985,20 Kč/1kg
492,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Černý kmín 200 g, aromatické přírodní semínko, kvalita 1
1 945,40 Kč/1l
97,27 Kč
Prodejce: PHRoyal

Pepř bílý - celá náplň 65g
2 168,62 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: taleoo

Bunter Pfeffer 200g – Celá pepřová zrna, mlýnek, koření, směs pepře, přírodní, GiDeli
239,99 Kč/1kg
290,16 Kč
-50,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Mletý sečuánský pepř 25 g
3,03 Kč/1kg
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal

Černý pepř - celý sáček 180g
1 881,56 Kč/1kg
338,68 Kč
Prodejce: taleoo

Kamis Pieprz Ziołowy Mieszanka Przypraw 360g
530,46 Kč/1kg
229,53 Kč
-12,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
217,49 Kč
Prodejce: Katomix

Ostmann 251146001 Ostmann Cayenne-Pfeffer Gewürz, 40,0 g
5 906,00 Kč/1kg
236,24 Kč
Prodejce: somnia24

Mletý černý pepř 500 g, aromatické přírodní koření, kvalita 1, prémiová
3 895,80 Kč/1l
194,79 Kč
Prodejce: PHRoyal

Bio kajenský pepř 500 g
1 263,18 Kč/1kg
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Poznejte nesrovnatelnou chuť pravého pepře Tellicherry - jedné z nejlepších odrůd černého pepře (Piper nigrum L.).
Naše zrnka pepře pocházejí z Indie, kde se tradičně sbírají a pečlivě vybírají.
Zvláštní chuťový zážitek
Pepř Tellicherry potěší svými velkými, černými a mírně svrasklými zrnky. Jeho aroma připomíná jemnou chuť čaje a jemného santalového dřeva. Jeho chuť je intenzivnější, teplejší, lehce oříšková a poněkud ostřejší než u běžného černého pepře - ideální, pokud chcete svým pokrmům dodat zvláštní nádech.
100% přírodní - bez kompromisů
Náš pepř Tellicherry je 100% přírodní - bez přísad a umělých aromat. Celá zrnka pepře jsou balena tak, aby si zachovala svou chuť a vy jste si mohli vychutnat plné, čerstvé aroma při každém jídle.
Všestranný
Ať už jde o maso, ryby, zeleninu, těstoviny, omáčky nebo polévky - pepř Tellicherry vylepší každý pokrm. Čerstvě namletý se svou intenzivní chutí skutečně prosadí a promění každé jídlo v malou chvilku potěšení.
Vaše výhody na první pohled:
- Prvotřídní kvalita z kontrolovaného pěstování v Indii
- Intenzivní, aromatická chuť s oříškovým teplem
- 100% přírodní, celá zrnka pepře (Piper nigrum L.)
- Všestranné použití v kuchyni
- Chuťově uzavřený obal pro dlouhotrvající čerstvost
Pořiďte si skutečný poklad s allerFeinst! Tellicherry pepř je skutečným pokladem koření pro vaši kuchyni - a ochucujte jako profesionál.
- Seznam přísad
- Tellicherry pepř, celý
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- allerfeinst, Hammerkamp 77, 58566 Kierspe
- Prodejní název
- Tellicherry pepř, celý
- Výrobce
- allerFeinst!
- Kód EAN
- 4260707590549
- Seznam přísad
- Tellicherry pepř, celý
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- allerfeinst, Hammerkamp 77, 58566 Kierspe
- Prodejní název
- Tellicherry pepř, celý
- Výrobce
- allerFeinst!
- Kód EAN
- 4260707590549
K tomu se hodí také

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Barevný pepř celý - směs 5 pepřů Premium pro mlýnek na pepř - 125g
2 053,36 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

Mary Rose – Červená Růže 20 g - květ růže
6 050,00 Kč/1kg
121,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Umami kořenící přípravek - bez glutamátu - Pikantní univerzální koření - 100g
1 924,40 Kč/1kg
192,44 Kč
Prodejce: allerFeinst

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g
78,56 Kč/1kg
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bio pepř černý, 1 kg
991,13 Kč/1kg
991,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

Philips Sonicare Optimal White HX6064/10 Hlavice sonického kartáčku standardní velikost 4 ks, 4 kusů, Bílá, Střední, Multi-fit, Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem..., 2 rok/roky
668,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
521,15 Kč
-61,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore

Prémiové koření na pizzu | Italská směs koření pro milovníky pizzy | Směs koření na pizzu a omáčky na těstoviny - 70g
2 932,71 Kč/1kg
205,29 Kč
Prodejce: allerFeinst

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

VEVOR Digitální piano s 61 klávesami 200 tónů 200 rytmů Přenosné elektrické piano Nestandardní rozměry
1 088,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Panko strouhanka 1 kg bez konzervantů a soli
157,63 Kč/1kg
231,66 Kč
-69,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Peugeot Kampot pepř černý, Pepř špičkový, Koření, Pro mlýnek na pepř Peugeot, 3 x 20 g sáčky, 42462
16 132,50 Kč/1kg
967,95 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Koření na pečená kuřata Premium - Mega Chicken - lahodná kořenící sůl na kuřecí maso, marinády, křídla a další - 150g
940,33 Kč/1kg
141,05 Kč
Prodejce: allerFeinst

Projektor ULTIMEA 1080P Aktualizovaná verze s funkcí vyhýbání se překážkám, 700 ANSI lumenů, 15000:1, inteligentní vyrovnání plátna, Apollo-P40
5 335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UltimeaGmbH

Příprava koření na čevapčiči a mleté maso - 125g
1 642,32 Kč/1kg
205,29 Kč
Prodejce: allerFeinst

Mlýnek na sůl a pepř z akátového dřeva s podtáckem - Udržitelné dřevo- Odolný keramický mlýnek - Bez plastů
1 684,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Fleisch Wunder - Kořenící přípravek na maso - Univerzální koření na maso - 100g
2 052,90 Kč/1kg
205,29 Kč
Prodejce: allerFeinst

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Prémiová lanýžová sůl s 5 % lanýžů | Gurmánské lanýžové koření Fleur de Sel | Pravý letní lanýž | Tuber aestivum - 50 g
5 133,40 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

100% hříbkový prášek - mleté hříbky - 1a prémiové gurmánské koření - 30g
7 699,33 Kč/1kg
230,98 Kč
Prodejce: allerFeinst

Prémiové koření na ryby a scampi | kořenící přípravky pro labužníky | koření na ryby, krevety, lososa atd. - 100g
1 795,90 Kč/1kg
179,59 Kč
Prodejce: allerFeinst

Relaxdays Pánev na crêpes z hliníkové litiny 25 cm, litinová pánev s nepřilnavým povrchem na crêpes, snadná údržba, extra plochá, černá
732,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Vepřové maso - směs koření Smoky premium rub - vysoce kvalitní suchá marináda - 150g
1 197,27 Kč/1kg
179,59 Kč
Prodejce: allerFeinst

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
-716,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 223,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chilli Guajillo 200g a Chilli del Arbol, celé kousky, sušené na slunci, 200g
1 084,97 Kč
Prodejce: LaProve
2 712,42 Kč/1kg

Červený pepř 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 450,81 Kč/1kg

Zelený pepř 500g Brat.pl
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 497,62 Kč/1kg

BAREVNÉ PEPPER CHERRIES VMOUCE 80 g - DARY NATURY
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1l

ČERNÉ PEPŘOVÉ ČERSTVINY VMLÝNKU 90 g - DARY NATURY
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1l

Mletý černý pepř 1kg Brat.pl
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
736,02 Kč/1kg

Barevná pepřová zrna – 500 g
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
908,51 Kč/1l

Semena sichuanského pepře 500 g, značka Sichuan Royal
462,73 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 254,60 Kč/1l

Mletý černý pepř 500g Brat.pl
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 181,26 Kč/1kg

Pieprz ziołowy Kamis 15 g
396,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
19 848,00 Kč/1kg

Fuchs Professional Pepř bílý celý pepř speciální 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 070,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,26 Kč/1kg

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
907,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
907,29 Kč/1kg

Kotanyi pepř černý mletý volně ložené spotřebitelské stravování 630g
762,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 044,36 Kč/1kg

Timutský pepř z Nepálu 100 g Citrus „Sichuanský pepř“ Zanthoxylum
243,55 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 871,00 Kč/1l

Speciální koření Block House Steak Pepper v plechovce 200g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
335,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 677,30 Kč/1kg

BUNTE PFEFFER 100G Natural Premium 4 SAAT



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 516,40 Kč/1l

Fuchs Professional Pepř černý celý pálivý 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
492,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,20 Kč/1kg

Fuchs kayenský pepř mletý z jemně mletých odrůd chilli 1000g
571,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
571,16 Kč/1kg

Černý kmín 500 g, aromatické přírodní semínko, 1. třída
194,79 Kč
Prodejce: PHRoyal
3 895,80 Kč/1l

Mletý černý pepř značky Royal 200g Premium



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
1 516,40 Kč/1l