3,0



Na základě 1 hodnocení
6x Plasmon il Biscotto dei Grandi 300g + Italská gurmánská vláknina 400g
161,03 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,87 Kč-54,16Kč
59,37 Kč / 1kg
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g253,00 Kč/1kg
50,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER272,97 Kč/1kg
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Grissini Natur 125G3 743,92 Kč/1kg
467,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
DeBeukelaer Tuc Bacon 100g390,40 Kč/1kg
39,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – křupavá, pikantní slaninková přesnídávka
849,53 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vollkorn Sticks - Dinkel 100g | ERDMANNHAUSER
419,70 Kč/1kg
41,97 Kč
Prodejce: taleoo

Crisco Shortening 450g vegetariánský
799,91 Kč/1kg
359,96 Kč
Prodejce: VISO

Přírodní chléb naan 240g
446,25 Kč/1kg
107,10 Kč
Prodejce: taleoo

Křupavé pečivo – příchuť přírodní, 300 g | TERRASANA
323,80 Kč/1kg
130,10 Kč
-32,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Tamari - krekry 80g
1 626,25 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Krekry - parmazán 100g
883,80 Kč/1kg
88,38 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4599, 100 g, 439 kcal, 1847 kJ
784,70 Kč/1kg
78,47 Kč
Prodejce: taleoo

Einkorn – sušenky, 200 g, balení po 6 kusů
424,82 Kč/1kg
509,78 Kč
Prodejce: taleoo

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
410,45 Kč/1kg
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
2 089,00 Kč/1kg
417,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mandlové cantuccini ze špaldy 180g
486,61 Kč/1kg
87,59 Kč
Prodejce: taleoo

Beskidzkie Paluszki O Smkau Chili-Limonka 60 G
337,17 Kč/1kg
20,23 Kč
Prodejce: Katomix

Malina liofilizowana Kresto 15 g
4 644,50 Kč/1kg
105,44 Kč
-12,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,89 Kč
Prodejce: Katomix

Panealba Crostini Pomodoro e Basilico 100 g italské krutony s rajčaty a bazalkou
345,64 Kč/1kg
43,05 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,02 Kč
Prodejce: foodperium

Špaldové křupavé tyčinky - celozrnné neslazené sušenky 125g
800,15 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Univerzální čisticí sprej Coccolatevi pro kuchyň a koupelnu, vanilkový, 750 ml
CARUNO
️
UNIVERZÁLNÍ SPREJ COCCOLATEVI NA ČIŠTĚNÍ KUCHYNĚ A KOUPELNY S VONÍ VANILKY 750 ML
Sníte o zářivé čistotě a svěží, jemné vůni vanilky ve vašem domě? Univerzální sprej Coccolatevi je pro vás ideálním řešením! Díky tomuto multifunkčnímu produktu se úklid stane skutečným potěšením a váš domov bude okouzlovat bezvadnou čistotou a příjemnou vůní.
Univerzální sprej Coccolatevi je nenahraditelným pomocníkem v každé domácnosti. Díky němu bez námahy odstraníte špínu, mastnotu a jiné nečistoty z kuchyňských desek, obkladů, koupelnového kování a dokonce i z nábytku. Jeho jemné složení je šetrné k čištěným povrchům a příjemná vůně vanilky zanechá váš domov svěží a voňavý na dlouhou dobu.
Značka Coccolatevi je synonymem vysoké kvality a účinnosti. Naše produkty jsou vytvářeny s ohledem na vaše pohodlí a spokojenost. Sázíme na inovativní řešení a pečlivě vybrané složky, abychom vám zajistili ty nejlepší výsledky. Když si vyberete Coccolatevi, volíte kvalitu, účinnost a potěšení při každém úklidu.
- ️
Poznejte rozdíl s Coccolatevi! Každodenní úklid nemusí být otrava. S naším univerzálním sprejem objevíte nové potěšení z péče o čistotu vašeho domova. Představte si: lesklou, čistou kuchyň, která voní čerstvou vanilkou. A to vše díky našemu univerzálnímu spreji. Ušetříte čas a energii a váš domov bude zářit čistotou. Vyberte si kvalitu a účinnost, vyberte si Coccolatevi.
Náš univerzální sprej se ideálně hodí k čištění různých povrchů, jako jsou: kuchyňské desky, keramické obklady, koupelnová armatury, sprchové kouty, umyvadla, vany, nábytek, podlahy a mnoho dalších. Stačí nastříkat znečištěný povrch, chvíli počkat a poté otřít čistým hadříkem. Výsledek? Čistota, svěžest a krásná vůně vanilky!
UNIVERZÁLNÍ SPREJ COCCOLATEVI NA ČIŠTĚNÍ KUCHYNĚ A KOUPELNY S VONÍ VANILKY 750
- ML Účinně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu z různých povrchů.
- Zanechává příjemnou, dlouho přetrvávající vůni vanilky.
- Je snadno použitelný – stačí nastříkat a setřít.
- Má univerzální použití – do kuchyně, koupelny a dalších místností.
- Objem 750 ml vystačí na dlouhou dobu.
- Vysoká kvalita od renomované značky Coccolatevi
- .Bezpečný pro čištěné povrchy – nepoškrábe a nepoškodí.
Vůně Vanilka Použití Univerzální EAN 8000903821292 Typ Sprej CARUNO-2025-11-16-01:34:35 cuObjem 75 0 ml
Nejdůležitější
- údaje SKU dodavatele: 411210
️ Informace o bezpečnosti výrobku (GPSR)
V souladu s nařízením (EU) 2023/988 o obecné bezpečnosti výrobků
Kategorie: Obecné výrobky
**Návod k použití:** Před použitím výrobku si přečtěte návod k použití a uschovejte jej pro budoucí potřebu.Kontaktní údaje výrobce/dovozce (GPSR)
Název společnosti:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdresa:PL. BANKOWY 2, 00-095 VARŠAVA, PL690244214 E-mail:[email protected] Webové stránky:zakupywgodzine.pl️
- SKU dodavatele: 411210
- Analytický tag PIM: 16.
- Další informace.
Univerzální sprej Coccolatevi na čištění kuchyně a koupelny s vůní vanilky 750 ml
CARUNO Číslo: 8000903821292, PGD-51F1-411210. Počet dní do odeslání: 3. Hmotnost: 0,25 kg.- ️ Dům a zahrada/Úklid a organizace/Údržba čistoty/Mopy, kbelíky a příslušenství
- ️ Univerzální sprej Coccolatevi na čištění kuchyně a koupelny s vůní vanilky, 750 ml, je zárukou vynikající kvality a spolehlivosti a byl navržen s ohledem na ty nejnáročnější uživatele.
- ️ Díky inovativním technologiím a dokonalému zpracování tento produkt nastavuje nové standardy na trhu.
- ️ Každý prvek byl pečlivě propracován, aby zajistil maximální pohodlí, trvanlivost a spokojenost při používání.
- ️ Výběrem univerzálního spreje Coccolatevi na čištění kuchyně a koupelny s vůní vanilky 750 ml investujete do produktu, který splní i ta nejvyšší očekávání a osvědčí se v každé situaci.
Složení: pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (slunečnicový, certifikovaný palmový, olivový), sušené odstředěné mléko, syrovátková bílkovina, extrakt z ječného sladu, inulin, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, kyselina amonná, pyrofosforečnan sodný), pšeničný škrob, aromata.
Free Italian Gourmet Polpa di Pomodoro 400g plechovka
6 balení po 8 jednotlivých porcích
Bez palmového oleje
- Objem
- 1.8 l
- Seznam přísad
- Složení: pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (slunečnicový, certifikovaný palmový, olivový), sušené odstředěné mléko, syrovátková bílkovina, extrakt z ječného sladu, inulin, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, kyselina amonná, pyrofosforečnan sodný), pšeničný škrob, aromata.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz etiketa výrobku.
- Hmotnost
- 1800 g
- Potravinářský podnik
- NEWPRINCES SPAVIA J.F. KENNEDY 1642124 REGGIO EMILIAIT
- Prodejní název
- Italská restaurace Gourmet E.R.
- Výrobce
- Plasmon
- Číslo produktu
- N0-C2QC-CEOF
- Kód EAN
- 8000903821292
- Objem
- 1.8 l
- Seznam přísad
- Složení: pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (slunečnicový, certifikovaný palmový, olivový), sušené odstředěné mléko, syrovátková bílkovina, extrakt z ječného sladu, inulin, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, kyselina amonná, pyrofosforečnan sodný), pšeničný škrob, aromata.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz etiketa výrobku.
- Hmotnost
- 1800 g
- Potravinářský podnik
- NEWPRINCES SPAVIA J.F. KENNEDY 1642124 REGGIO EMILIAIT
- Prodejní název
- Italská restaurace Gourmet E.R.
- Výrobce
- Plasmon
- Číslo produktu
- N0-C2QC-CEOF
- Kód EAN
- 8000903821292
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
398,75 Kč/1kg
79,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar suess knusprig und aromatisch 160g
588,00 Kč/1kg
94,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Thin Crackers křupavé jemně kořeněné paprikové 150g
593,27 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snack a Jacks Rijstwafels BBQ Paprika 103g – Křupavé rýžové koláčky
1 340,68 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
528,57 Kč/1kg
37,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tarallini, středomořské sušenky, 200 g - Gilli
478,50 Kč/1kg
95,70 Kč
Prodejce: italia-genuss

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – křupavá, pikantní slaninková přesnídávka
849,53 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Černý a bílý sezam 80g
537,50 Kč/1kg
43,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Sušenky Sfogle Lime and Pepe 150g - Gran Pavesi
488,57 Kč/1kg
146,57 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bifi Minis balení 10 ks 100g – Pikantní mini salámové svačinky bohaté na bílkoviny
1 700,70 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bramborové lupínky s příchutí zelené cibulky 250 g
484,93 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
410,45 Kč/1kg
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär 8008698039946, Chocolate snacks, Čokoláda, 52 g, Gluten, Laktóza, Palmový olej, Konzervant, Pšenice, 2080 kJ, 496 kcal
1 559,00 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Casa Rinaldi, křupavé sušenky Taralli s extra panenským olivovým olejem, 200 g | Italské křupky z oblasti Apulie
412,25 Kč/1kg
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX křupavé vepřové kůžičky smažené a ochucené balení 50g
1 057,20 Kč/1kg
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crisco Shortening 450g vegetariánský
799,91 Kč/1kg
359,96 Kč
Prodejce: VISO

Huoberkřupavé preclíky s mořskou solí 125g
449,20 Kč/1kg
56,15 Kč
Prodejce: taleoo

Patak's Pappadum Snack, jemně solené, 70 g – křupavá indická svačina
2 277,29 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
2 929,60 Kč/1kg
366,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Leev Linzenwafels Paprika 117g – Křupavé, pikantní čočkové oplatky svačina
1 362,48 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodně ochucený vegetariánský 120g
516,08 Kč/1kg
61,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Havlik solené tyčinky české 90 g
181,78 Kč/1kg
16,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mitsuba 114674, Rýžové krekry, Wasabi, 100 g, 425 kcal, 1795 kJ, Blistr
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amor di Pane křupavé tyčinky s olivovým olejem a sezamovou příchutí 125g
322,08 Kč/1kg
41,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

funny fresh preclík mini preclík rafinovaný s mořskou solí 160g
315,25 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sýrové tyčinky 100g
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Hellma 70101516 Mini preclíkové sušenky - cca 70 sáčků
511,92 Kč/1kg
537,52 Kč
Prodejce: somnia24

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
326,46 Kč/1kg
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elephant Baked Squeezed Pretzels Honey Mustard and Onion 160g
829,75 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krekry - parmazán 100g
883,80 Kč/1kg
88,38 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%100% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
100%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,41 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 922,73 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
417,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 089,00 Kč/1kg

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 375,00 Kč/1kg

Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg

Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg

Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg

Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 245,90 Kč/1kg

Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg

Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,27 Kč/1kg

Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 144,50 Kč/1kg

Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
114,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 141,90 Kč/1kg

Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
751,70 Kč/1kg

Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
103,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 035,40 Kč/1kg

Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
87,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
696,40 Kč/1kg

Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
75,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
754,10 Kč/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
410,45 Kč/1kg

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg