4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
FITNE Herbal Tea - 40 čajových sáčků - Tradiční thajská směs5 287,50 Kč/1kg
528,75 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

Další informace o reklamě
Herbatka Rooibos Loyd Pure 20 torebek486,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Teekanne Tee Darjeeling 7024 80St2 017,05 Kč/1kg
266,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Zioła Mnicha na trawienie - wsparcie przewodu pokarmowego 20 torebek490 000,01 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Dilmah Herbata Owocowa Gruszka i Pomarańcza 20 Torebek
1 393,83 Kč/1kg
83,63 Kč
Prodejce: Katomix

Herbata owocowo-ziołowa gruszka cynamon Vitax Her 15 torebek
4 101,00 Kč/1kg
205,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Vitax Inspiracja Herbatka Pokrzywa i Limonka 20 torebek
1 077,60 Kč/1kg
53,88 Kč
Prodejce: Katomix

Rosamonte Mate Tea Cocido Tradicional 50 čajových sáčků (150g)
1 153,33 Kč/1kg
173,00 Kč
Prodejce: Enisay

Yogi Tea Seleccion 17 X 1,92 g
665,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Bylina Jiaogulan porcovaná ve 20 čajových sáčcích
20 912,50 Kč/1kg
418,25 Kč
Prodejce: ERASVITAL

Herbatka owocowa śliwka z cynamonem Herbaciany Ogród 20 torebek
1 507,43 Kč/1kg
105,52 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Herbata ziołowa rumianek Vitax Her 20 torebek
3 684,20 Kč/1kg
184,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Herbatka Vitax Inspirations Limonka i Cytryna 20 torebek
3 342,00 Kč/1kg
200,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Teavelope Peppermint (25x2g)
14 009,87 Kč/1kg
525,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bünting čaj fenyklový anýzový kmín 60g
731,70 Kč/1kg
73,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herbata Zioła Pokrzywa Bifix 20 torebek
464,50 Kč/1kg
63,15 Kč
-55%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,87 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Zimní čaj 20 n.s. Ovocný Grešík
2 266,67 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: Prirodnizdravi

Herbata ziołowa o smaku cytrusowo-imbirowym 20 saszetek
2 859,43 Kč/1kg
200,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Taragui Cocido čajové sáčky 20 x 3 g
1 854 333,38 Kč/1kg
111,26 Kč
Prodejce: Matea24

Čaj Pickwick Ceylon, 20 čajových sáčků
1 073,78 Kč/1kg
79,46 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čaj Rosamonte Mate Selección Especial zraje 12 až 24 měsíců, díky čemuž má intenzivní a výraznou chuť. Je ideální pro detoxikaci a jako povzbuzující nápoj pro každodenní život. S nejvyšší kvalitou z Argentiny.
- Seznam přísad
- Mate tea
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Rosamonte
- Prodejní název
- Mate tea
- Výrobce
- Rosamonte
- Kód EAN
- 8594174933940
- Seznam přísad
- Mate tea
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Rosamonte
- Prodejní název
- Mate tea
- Výrobce
- Rosamonte
- Kód EAN
- 8594174933940
K tomu se hodí také

Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
220,00 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: Enisay

Taragüi Mate Tee 1kg
249,99 Kč/1kg
249,99 Kč
Prodejce: Matea24

Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
321,76 Kč/1kg
160,88 Kč
Prodejce: Matea24

ROSAMONTE Mate Tea Yerba Mate 1kg
264,00 Kč/1kg
264,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg
239,00 Kč/1kg
239,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Rosamonte Seleccion Especial 1kg
225,00 Kč/1kg
225,00 Kč
Prodejce: Enisay

Rosamonte Mate Tea Tradicional 500g - Detoxikační a energetický nápoj
298,00 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: Enisay

Playadito Mate Tee 1kg
277,89 Kč/1kg
277,89 Kč
Prodejce: Matea24

KRAUS Organic Mate Tea - ORGANICA - Fair Trade a nekuřený 500g
701,98 Kč/1kg
350,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Canarias 1kg
300,00 Kč/1kg
300,00 Kč
Prodejce: Enisay

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Yogi Tea®Ajurvédský čaj Detox (17ks), 11597
7 295,81 Kč/1kg
226,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Amanda Mate Tea Tradicional 1 kg - Detoxikační a energetický nápoj
219,00 Kč/1kg
219,00 Kč
Prodejce: Enisay

Yerba Mate Amanda Despalada bez prachu 500 g
263 636,37 Kč/1kg
169,00 Kč
-24,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,00 Kč
Prodejce: Enisay

TARAGUI + Energia - Čaj Mate - Yerba Mate, 500g
278 249,99 Kč/1kg
166,95 Kč
Prodejce: Matea24

Canarias Tradiční Yerba Mate 500g
446,00 Kč/1kg
223,00 Kč
Prodejce: Enisay

Amanda Elaborated s Palo Tradicional 1kg
227 272,73 Kč/1kg
250,00 Kč
Prodejce: Enisay

Rosamonte Despalada Yerba Mate 0,5kg
304 181,82 Kč/1kg
167,30 Kč
Prodejce: Enisay

Yerba Mate MATEINE Guarana Orangeade 500 g
365,40 Kč/1kg
182,70 Kč
Prodejce: Yerbamarket_

Yerba Verde Mate Green Mas IQ 0,5kg
380,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Colon Tradiční Mate Tee 1kg
279,00 Kč/1kg
279,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Tanay Ceylon Black Tea 1000g
748,67 Kč/1kg
748,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Tradiční tyčový punker 0,5 kg
1 113,56 Kč/1kg
568,58 Kč
-11,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
556,78 Kč
Prodejce: Matea24

Guarani – Sada na čaj mate Maracuya, Energia 2×500 g – Keramický hrnek na mate, fialový, 350 ml – Bombilla – Kouřová chuť, hodně prachu – Yerba mate – Paraguay
566,67 Kč/1kg
901,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Dilmah Earl Grey 125 g od liœcia
3 586,54 Kč/1kg
466,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 1kg
417,28 Kč/1kg
417,28 Kč
Prodejce: Yerbamarket_

Pajarito Special Selection 0,5kg
368,00 Kč/1kg
184,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Verde Mate – Sada čaje mate Limon, Energía Guarana 1 kg – Silné lístky 5 mm – Přírodní energie, osvěžení – Sušené na vzduchu – Yerba mate z Brazílie
323,00 Kč/1kg
323,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Yerba Mate Čaj Campesino Menta y Boldo 500g - Mátový a bylinný čaj 0,5kg - Čaj Yerba Mate z Paraguaye
333 818,18 Kč/1kg
183,60 Kč
Prodejce: Matea24

Kraus Organica 0,5 kg
400,00 Kč/1kg
200,00 Kč
Prodejce: Enisay
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednat Yerba Mate Rosamonte
Jsem se vším spokojená.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mátový bylinný čaj Meßmer osvěžující a kořeněný 4 balení



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 681,96 Kč/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových sáčků - Tradiční thajská směs
528,75 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
5 287,50 Kč/1kg

TEEKANNE 5977 Konvička Hot Love 20 sáčků
96,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 604,50 Kč/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
448,84 Kč
Prodejce: lithuaniashop
8 976,80 Kč/1kg

Čajová konvice pikantní slézový ibiškový čaj cenné potěšení z přírody 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
75,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 891,50 Kč/1kg

Čaj 300 sáčků 300 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore
426,64 Kč/1kg

Čajová konvice Rooibos krémová příchuť karamel 20 dvoukomorových sáčků 35g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
94,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 689,71 Kč/1kg

Čajová konvice 2781464008 Selection Box - 12 čajů, 180 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 471,83 Kč/1kg

Meßmer Finest Darjeeling celolistový sypaný čaj 150g balení po 4 kusech
960,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Ibišek 75g balení po 12 kusech
901,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
12 020,80 Kč/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 různých ovocných čajů v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
948,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 908,25 Kč/1kg

Ahmad Tea - příchuť jablek 40g, 20 sáčků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
586,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
14 674,75 Kč/1kg

Zázvor a pomeranč s vanilkou - 17 sáčků 30,6g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
147,04 Kč
Prodejce: apohealth
4 805 228,73 Kč/1kg

Salus Čaj na odstranění kyseliny močové, 15 ks. Filtrační sáček



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,99 Kč
Prodejce: apohealth
2 191,03 Kč/1kg

Salus, zelený čaj bez kofeinu, 40 sáčků,kvalita



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
284,84 Kč
Prodejce: apohealth
2 712,76 Kč/1kg

Zioła do zaparzania Morwa Biała 20 torebek



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Meßmer Tea COLD TEA 105563 Jahoda 14ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
117,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 942,50 Kč/1kg

Ostropestřecový čaj 2g x 20 ks. Polský bylinný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 125,00 Kč/1kg

Bünting čaj ibišek 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
73,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 837,00 Kč/1kg

Ahmad Tea - černý čaj s příchutí malin 40g, 20 sáčků



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
491,35 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 141,88 Kč/1kg