3,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
VezoLax, osvěžující gel na nohy – 30 ml43 846,33 Kč/1l
1 378,84 Kč
-63,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 315,39 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
EkzoDermin – Revitalizační krém na nohy – 30 ml41 418,00 Kč/1l
1 305,57 Kč
-63,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 242,54 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
FARMONA PODOLOGIC ACID Zjemňující krém na nohy s AHA a BHA kyselinami 150 ml1 559,93 Kč/1l
240,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Victoria Vynn Pharm Pěnivý krém na nohy 105 ml2 276,48 Kč/1l
239,03 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na paty Pharm Foot - 75 ml - Intenzivní péče o popraskané paty - Regenerační a ochranný účinek
2 953,87 Kč/1l
221,54 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Foot Care Cream Pharm Foot Keratosis 300 ml - Intenzivní ošetření mozolů - profesionální péče
835,63 Kč/1l
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Záchranná esence na nohy ve spreji 150 ml
1 852,93 Kč/1l
277,94 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Dermo Intense 250 ml - Intenzivní péče - Pro suchou pokožku - Zklidnění
837,56 Kč/1l
209,39 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Hydro - 150 ml - intenzivní hydratační péče - suché nohy
1 106,07 Kč/1l
165,91 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Balzám na popraskané paty SH.3 Salon & Home Treatment, 75 ml – Regenerační krém na nohy s ozonizovaným olivovým olejem, urem a panthenolem
1 923,90 Kč/1l
384,78 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Organický krém na nohy 250 ml
1 564,00 Kč/1l
391,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

Victoria Vynn Pharm Mykologické sérum na nohy 15 ml
24 999,33 Kč/1l
374,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Herbolive Anticallus intenzivní krém na nohy s 20 % močoviny, 100 ml
2 419,20 Kč/1l
241,92 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Herbolive krém na nohy s olivovým olejem a aloe vera 150 ml
1 612,80 Kč/1l
241,92 Kč
Prodejce: DutchBeautyHouse

Krém na nohy ALVIANA s organickým šalvějí
1 386,93 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Farmona Bylinný Regenerační Krém na Nohy, 500ml
739,26 Kč/1l
369,63 Kč
Prodejce: AllYour

Victoria Vynn | Sérum na nohy Manuka Honey 15ml - Regenerační - Intenzivní péče o suchá chodidla
25 263,33 Kč/1l
378,95 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Nobilis Tilia Zvláčňující krém na nohy 50 ml
5 780,00 Kč/1l
306,00 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
289,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Eveline Cosmetics Revitalum – krém na nohy, hydratace, regenerace
891,00 Kč/1l
89,10 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Revitalum – krém na nohy, hydratace, zklidnění
1 188,00 Kč/1l
89,10 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Ozone Safe - 250 ml - Intenzivní péče - Antibakteriální - Ochrana pokožky
- Zažijte intenzivní péči o vaše nohy s krémem na nohy Victoria Vynn Pharm Foot Ozone Safe.
Účinek a aplikace
- Krém na nohy Victoria Vynn byl speciálně vyvinut pro intenzivní péči o pokožku nohou, rukou i celého těla. Podporuje rovnováhu přirozeného mikrobiomu pokožky a je ideální pro suchou, poškozenou a šupinatou pokožku. Tento krém je také obzvláště doporučován diabetikům, protože regeneruje pokožku a chrání ji před dalším poškozením.
Podrobnosti o produktu
- Krém na nohy je dodáván v praktické tubě o objemu 250 ml a má speciální složení obsahující následující účinné látky:
- Ozonizovaný olivový olej
- Prebiotikum (inulin)
- Bambucké máslo
- Mangové máslo
- Avokádový olej
- Alantoin
- Kyselina hyaluronová
- Panthenol
- Močovina
- Extrakt z červených řas
- Krém dále obsahuje
- Aqua
- Olej Prunus amygdalus dulcis
- Glycerin
- Triglycerid kaprylový/kaprilový
- Isopropylmyristát
- Dimetikon
- a další složky pečující o pokožku.
- Snadno se používá: Naneste krém na vyčištěnou pleť, vmasírujte a nechte dobře vstřebat. Doporučujeme používat 1-2krát denně nebo podle potřeby.
Výhody krému na nohy
- Regenerační účinek: Krém regeneruje suchou a poškozenou pokožku a zajišťuje znatelné zlepšení struktury pokožky.
- Ochranná vrstva: Zanechává ochrannou bariéru, která chrání pokožku před vnějšími vlivy.
- Hydratace: Poskytuje dlouhotrvající pocit vlhkosti a pomáhá udržovat pokožku pružnou.
- Podpora mikrobiomu: Podporuje rovnováhu přirozeného mikrobiomu, která je pro zdraví pokožky zásadní.
- Antibakteriální vlastnosti: Chrání nohy před infekcí a přispívá ke zdravé péči o chodidla.
Nejlepší výhody používání krému na nohy Victoria Vynn
- Krém na nohy Victoria Vynn Pharm Foot Ozone Safe kombinuje intenzivní péči s antibakteriálními vlastnostmi, takže je ideální volbou pro každého, kdo si cení zdravé a upravené pokožky. Díky svému jedinečnému složení nejen podporuje regeneraci poškozené pokožky, ale také chrání před dalším poškozením a zanechává pokožku příjemně hebkou. Spolehněte se na péči Victoria Vynn a užívejte si pocit zdravých nohou.
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- n/a
- Výrobce
- Victoria Vynn
- Kód EAN
- 5902533322367
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- n/a
- Výrobce
- Victoria Vynn
- Kód EAN
- 5902533322367
K tomu se hodí také

Victoria Vynn | Krém na paty Pharm Foot - 75 ml - Intenzivní péče o popraskané paty - Regenerační a ochranný účinek
2 953,87 Kč/1l
221,54 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Pharm Foot | Kollagen Power - 50ml - Antibakteriální - Proti onycholýze - Péče
4 149,00 Kč/1l
207,45 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Ozone Guard - 400 ml - Antibakteriální péče - Intenzivní péče o nohy - Hygienická ochrana
932,80 Kč/1l
373,12 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Foot Care Cream Pharm Foot Keratosis 300 ml - Intenzivní ošetření mozolů - profesionální péče
835,63 Kč/1l
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Dermo Intense 250 ml - Intenzivní péče - Pro suchou pokožku - Zklidnění
837,56 Kč/1l
209,39 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Mast na nohy Urea Forte, 75 ml
2 798,40 Kč/1l
209,88 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Balzám na popraskané paty SH.3 Salon & Home Treatment, 75 ml – Regenerační krém na nohy s ozonizovaným olivovým olejem, urem a panthenolem
1 923,90 Kč/1l
384,78 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Záchranná esence na nohy ve spreji 150 ml
1 852,93 Kč/1l
277,94 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Pharm Foot | Ozone Guard - 150 ml - Ochranný sprej - Ozonovaný olej - Mentol
184,37 Kč/1kg
184,37 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Pěnivý krém na nohy 105 ml
2 276,48 Kč/1l
239,03 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Krém na nohy Pharm Foot Hydro - 150 ml - intenzivní hydratační péče - suché nohy
1 106,07 Kč/1l
165,91 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm mast na nohy proti popraskaným patám, 20 ml
5 392,50 Kč/1l
107,85 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Sprej na nohy Pharm Foot Osmo Tonic - 150 ml - odstraňovač mozolů - zjemňující - hydratační
1 632,40 Kč/1l
244,86 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Organický krém na nohy 250 ml
1 564,00 Kč/1l
391,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
1 634,99 Kč
-360,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Victoria Vynn Pharm sada pro rekonstrukci nohou 30 g/27 ml
635,47 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Victoria Vynn | Sérum na nohy Manuka Honey 15ml - Regenerační - Intenzivní péče o suchá chodidla
25 263,33 Kč/1l
378,95 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Victoria Vynn Pharm Mykologické sérum na nohy 15 ml
24 999,33 Kč/1l
374,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Excellent Pro | Konstrukční gel Builder Gel 50g - Tixotropní gel pro modelování, světlá barva pleti - Samovyrovnávací - UV kamufláž
10 344,80 Kč/1kg
517,24 Kč
Prodejce: somnia24

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Boční panely Palram - Canopia Dallas 4300 šedá
6 160,00 Kč
Prodejce: mygardenhome

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
2 307,40 Kč/1l
1 153,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Crock-Pot SCCPBPP605-050, 5,7 l, Chrom, Knoflíky, 6 člověk/lidí, Digitální, 0,5 h
3 467,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Obdélníková vana Akrylátová vana 140x70 Moderní s krytem
7 810,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Farmona - Olejové Sérum na Nehty při Onycholýze - Podologic Medical - 15ml
14 134,67 Kč/1l
212,02 Kč
Prodejce: AllYour

Excellent Pro | Cleaner Shine&More – 500 ml – čisticí prostředek na nehty pro lesk – 2 v 1 s pečujícím olejem – intenzivní vůně
163,24 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn | Manuka Honey Foot Scrub 200g - Revitalizační - Exfoliační - Péče o hrubou pokožku
2 409,73 Kč/1l
361,46 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
2 387,52 Kč/1l
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý krém na nohy
Nejlepší krém na nohy, ještě nikdy jsem neměla tak účinný krém
Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krém na nohy
Velmi dobrý produkt, jako pedikérka ho mohu doporučit.
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Tiny
Drobný výrobek
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

VezoLax, osvěžující gel na nohy – 30 ml
1 378,84 Kč
-63,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 315,39 Kč
Prodejce: WR-Products
43 846,33 Kč/1l

Farmona podo pasta na nohy s hyperkeratózou 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
298,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
996,63 Kč/1l

ArtroFlex krém na klouby a svaly
1 329,23 Kč
-62,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 266,66 Kč
Prodejce: WR-Products
12 666,60 Kč/1l

Victoria Vynn | Balzám na nohy Pharm Foot - 75g - Manuka Honey - Regenerační - Hydratační



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
371,72 Kč
-17,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,16 Kč
Prodejce: HAIRSALE
4,72 Kč/1l

EkzoDermin – Revitalizační krém na nohy – 30 ml
1 305,57 Kč
-63,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 242,54 Kč
Prodejce: WR-Products
41 418,00 Kč/1l

Hydratační gelové ponožky na suché a popraskané paty, regenerační péče o chodidla, opakovaně použitelné - SpaSocks
199,00 Kč
Prodejce: Netscroll

Exodermin pro nohy a chodidla, 30 ml, s obsahem oxidu zinku, propolisu, oktopyroxu, kokosového oleje a bambuckého másla



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 087,92 Kč
-41,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 046,50 Kč
Prodejce: WR-Products
34 883,33 Kč/1l

FARMONA PODOLOGIC ACID Zjemňující krém na nohy s AHA a BHA kyselinami 150 ml
240,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,93 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Mast na nohy Urea Forte, 75 ml



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
209,88 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 798,40 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Pěnivý krém na nohy 105 ml
239,03 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 276,48 Kč/1l

Veniselle - Kosmetický krém pro péči o nohy, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
926,55 Kč
Prodejce: AltaShop
18 531,00 Kč/1l

ArthroNeo – krém na péči o klouby pro pohodlí svalů a kloubů – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1kg

Victoria Vynn Pharm Septi Foot Starter Spray 300 ml
259,43 Kč
Prodejce: HAIRSALE
864,77 Kč/1l

STEPLEX – krém pro péči o klouby a pohyblivost – 50 ml
924,88 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 497,60 Kč/1kg

HondroFrost Krém na klouby 50ml - Chladivý krém proti bolesti pro péči o klouby a svaly s bolestí při pohybu a napětí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
855,25 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
19 005,55 Kč/1kg

Relax Forte – krém na péči o klouby pro pohodlí svalů a kolen – 50 ml
858,51 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 170,20 Kč/1kg

Deslix 50 ml – krém na péči o nohy a žíly – podpora prokrvení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l

Fleboxin - Povzbuzující gel na nohy a žíly (50 ml)
923,10 Kč
Prodejce: AltaShop
18 462,00 Kč/1l

ARTODIP – Krém pro intenzivní péči o klouby a svaly – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l

Levikose – pleťová péče pro každodenní pohodlí nohou – 50 ml
853,46 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
17 069,20 Kč/1l