5,0



Na základě 2 hodnocení
Krüger You Chai Latte, příchuť kokosu a mandlí, exotická indická verze, extra krémová | 10 porcí
114,82 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,48 Kč-7,34Kč
429,92 Kč / 1kg
plus 349,99 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krüger, karamelové křehké cappuccino, s jemnou karamelovou příchutí 500g, balení po 5 kusech744,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
MASSIMO Cappuccino neslazené 10 tyčinek/porcí á 12,5 g instantní kávy1 848,88 Kč/1kg
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500 g)654,54 Kč/1kg
346,42 Kč
-19,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
327,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Krüger Family Cream Caramel Cappuccino 500g299,16 Kč/1kg
149,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kruger, Chai latte, Napój mleczny, kokos i migdał, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 033,40 Kč/1kg
258,35 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Krüger Chai Latte bílá čokoláda pistácie 10x25g balení 250g
362,80 Kč/1kg
90,70 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

KRÜGER YOU Chai Latte 10029021 Vanilka-skořice 10ks
1 179,24 Kč/1kg
294,81 Kč
Prodejce: somnia24

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g
260,36 Kč/1kg
117,16 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St
1 614,16 Kč/1kg
403,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

KRÜGER 207519 Krüger Chai Latte Chocolate
1 179,24 Kč/1kg
294,81 Kč
Prodejce: somnia24

Krüger Chai Latte typ čokoládový sladký indický mléčný čaj v prášku 250g 4 balení
339,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India, vanilka-skořice, jemný mléčný čajový nápoj, 8 x 10 sáčků
225,78 Kč/1kg
451,55 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Vanille Sahne Kakao 1kg
626,93 Kč/1l
626,93 Kč
Prodejce: Crownseller

Krüger Cappuccino jemné a krémové 350g
442,71 Kč/1kg
154,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mokate Belgická čokoláda Cappuccino 160 g
378,40 Kč/1kg
94,60 Kč
Prodejce: Katomix

Vanille Sahne Kakao 200g
1 566,70 Kč/1l
313,34 Kč
Prodejce: Crownseller

Vanille Sahne Kakao 500g
964,40 Kč/1l
482,20 Kč
Prodejce: Crownseller

Tiramisu Kakao 200g
1 567,85 Kč/1l
313,57 Kč
Prodejce: Crownseller

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
578,78 Kč/1kg
289,39 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krüger Chai Latte s příchutí kokosu a mandlí, jemný mléčný čaj, 10 sáčků:
Jemný mléčný čaj s extraktem z černého čaje a exotickou, smyslnou chutí chai, s aromatickou příchutí kokosu a mandlí.
Příprava:
Obsah jednoho sáčku (25 g) nasypte do šálku, zalijte 150 ml horké, ale ne vroucí vody, promíchejte – a mléčný krémový čajový nápoj je hotový.
Výrobce / Vyrobeno pro:
KRÜGER GmbH & Co. KG, Senefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach – Německo
Jemný mléčný čaj s extraktem z černého čaje a exotickou, smyslnou chutí chai, s aromatickou příchutí kokosu a mandlí.
Příprava:
Obsah jednoho sáčku (25 g) nasypte do šálku, zalijte 150 ml horké, ale ne vroucí vody, promíchejte – a mléčný krémový čajový nápoj je hotový.
Výrobce / Vyrobeno pro:
KRÜGER GmbH & Co. KG, Senefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach – Německo
- Seznam přísad
- Krüger Chai Latte Exotic India, kokos-mandle, jemný mléčný čajový nápoj, 10 sáčků:Cukr, sušená sladká syrovátka, kokosový olej, sušené odstředěné mléko (4,8 %), přírodní aroma, extrakt z černého čaje rozpustný ve studené vodě (1 %), stabilizátor E339, zahušťovadlo E414.Upozornění pro alergiky:Obsahuje mléko (včetně laktózy) a výrobky z něj.
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- KRÜGER GmbH & Co. KG Senefelderstr. 44 51469 Bergisch Gladbach
- Prodejní název
- Krüger Chai Latte Exotická Indie
- Výrobce
- Krüger Family
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 8885
- Kód EAN
- 4052700884882
- Seznam přísad
- Krüger Chai Latte Exotic India, kokos-mandle, jemný mléčný čajový nápoj, 10 sáčků:Cukr, sušená sladká syrovátka, kokosový olej, sušené odstředěné mléko (4,8 %), přírodní aroma, extrakt z černého čaje rozpustný ve studené vodě (1 %), stabilizátor E339, zahušťovadlo E414.Upozornění pro alergiky:Obsahuje mléko (včetně laktózy) a výrobky z něj.
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- KRÜGER GmbH & Co. KG Senefelderstr. 44 51469 Bergisch Gladbach
- Prodejní název
- Krüger Chai Latte Exotická Indie
- Výrobce
- Krüger Family
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 8885
- Kód EAN
- 4052700884882
K tomu se hodí také

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dallmayr Gold instantní zrnková káva aromatická jemná ve sklenici 200g
1 754,40 Kč/1kg
350,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
154,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Gold - 500g instantní kávy pro prodejní automaty
1 248,12 Kč/1kg
641,16 Kč
-17,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
624,06 Kč
Prodejce: Megasam24PL

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
1 466,46 Kč/1l
703,90 Kč
Prodejce: HerbsHelp

Instantní káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
1 142,00 Kč/1kg
114,20 Kč
Prodejce: Zyrafka

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeinu 10 x 12,5 g
886,56 Kč/1kg
110,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tchibo Family - 6x 200 gram
1 629,59 Kč/1l
1 955,51 Kč
Prodejce: Katomix

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantní kávy v prášku
183,84 Kč/1kg
183,84 Kč
Prodejce: Katomix

Inka instantní klasická cereální káva 200 g
79,03 Kč/1kg
94,84 Kč
Prodejce: Katomix

SCO No 306 Cappuccino Original s jemným nádechem kakaa 1000g
172,10 Kč/1kg
172,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
461,69 Kč/1kg
461,69 Kč
Prodejce: somnia24

Instantní zrnková káva - skořice a kardamom 125g
1 871,44 Kč/1kg
233,93 Kč
Prodejce: taleoo

Cafè Hag Classic Mild, balení po 6 kusech, plná chuť, bez kofeinu, instantní káva, 100g
10 600,20 Kč/1kg
6 360,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028622 Čokoláda 10ks
2 240,50 Kč/1kg
403,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
2 112,10 Kč/1kg
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barú Spiced Chai Latte 1500 g - 100 Tassen
885,26 Kč/1kg
1 327,89 Kč
Prodejce: Katomix

Zichorie - Original 500g
227 279,99 Kč/1kg
227,28 Kč
Prodejce: taleoo

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
2 197,14 Kč/1kg
769,00 Kč
Prodejce: Blendea

HEARTS Cappuccino Vídeňská směs 1kg instantní kávy
172,38 Kč/1kg
172,38 Kč
Prodejce: Katomix

Niederegger Marcipánová příchuť mléčné kávy 10 sáčků 200g
815,95 Kč/1kg
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Idea Coffee Gold Express
1 635,55 Kč/1kg
327,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g | MOUNT HAGEN
648,13 Kč/1kg
145,83 Kč
Prodejce: taleoo

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g sáčků) + usy blok
298,28 Kč/1kg
1 076,78 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Instantní káva G7 (Coffeemix 3 v 1)
560,31 Kč/1kg
179,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Caro Instantkaffee 150 g
2 110,80 Kč/1kg
316,62 Kč
Prodejce: somnia24

Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Káva z žaludů Dvaro Kavos, 100 g
1 781,90 Kč/1kg
178,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
769,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 197,14 Kč/1kg

Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

EDUSCHO Espresso Intenso zrnková káva 1kg
566,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
555,87 Kč/1kg

Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
454,07 Kč
Prodejce: Serica
2 270,35 Kč/1kg

Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instantní turecká káva s cukrem, 12 sáčků po 9 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea Supercoffee Decaf Bez kofeinu 100 g
384,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 560,00 Kč/1kg

Blendea SUPERCOFFEE 100 g
384,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 560,00 Kč/1kg

Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Krüger, karamelové křehké cappuccino, s jemnou karamelovou příchutí 500g, balení po 5 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
744,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přenosný kávovar 304 z nerezové oceli Multifunkční USB 3 v 1 cestovní kávovar pro kempování - turistiku brms bílý
2 067,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Nescafe Cappuccino krémová příchuť se zrnkovou kávou 250g 5-pack



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
776,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
882,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 210,07 Kč/1kg

Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)
744,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies