5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml9 709,14 Kč/1l
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector4 654,80 Kč/1l
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Nanoplastia Natureza Natural Therapy Sada1 257,50 Kč/1l
2 514,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Keratinshop

Další informace o reklamě
Ybera BOTULINICA - BIOTOX Volumizer Filler 500ml3 137,98 Kč/1l
1 568,99 Kč
Prodejce: Keratinshop

Bioelixire EXPERT Lamelární voda 250 ml
1 348,72 Kč/1l
337,18 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Treatment 200 ml
2 320,85 Kč/1l
464,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dusy Envite Tekutý keratin 200ml
1 620,00 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: Anteros

Elkaderm - Neutrea Sensitiv kondicionér 250 ml
1 432,00 Kč/1l
358,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Olaplex No.0 Intenzivní tužící kúra na vlasy 155 ml
4 177,74 Kč/1l
647,55 Kč
Prodejce: VISO

Nioxin Posilující maska proti lámavosti 500 ml
2 578,72 Kč/1l
1 289,36 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Esenciální olej Alfaparf SDL 12x13ml
4 711,09 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Nioxin Diaboost 100ml
13 120,50 Kč/1l
1 312,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Chantal Prosalon Artplex Odbudowująca odżywka do włosów, 350ml
764 975,02 Kč/1kg
305,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nanoil Pro Zdravé a Lesklé Vlasy – Termochrónní Ochrana 200ml
1 679,25 Kč/1l
335,85 Kč
Prodejce: MANADA

Moroccanoil, Moroccanoil, Hair Oil Treatment, Revitalizing & Fortifying, 50 ml
12 740,00 Kč/1l
637,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico - INNERJOI Konzervační mléko 200 ml
1 088,20 Kč/1l
326,30 Kč
-108,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
217,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MORFOSE Keratinová maska na vlasy - 250 ml
748,76 Kč/1l
187,19 Kč
Prodejce: GlossyShopDE

Schwarzkopf Strait Therapy balzám po ošetření 500 ml
1 531,60 Kč/1l
765,80 Kč
Prodejce: somnia24

Nacomi Maska wygładzająco-nawilżająca do włosów, 200 ml
969,20 Kč/1l
193,84 Kč
Prodejce: Katomix

Felps Liss Express termoochranný fluid - 230 ml
4 386,91 Kč/1l
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Voda Liquid Glass Lamellar Water ze série Lisse Design dodává vlasům okamžitý lesk, výjimečnou hebkost a dokonalou rozčesatelnost, a to bez nutnosti působení.
- Vlasy jsou viditelně hladší, lesklejší a snadněji se rozčesávají
- Redukuje krepatění již po prvním použití
- Laminovací efekt pro lesklé a upravené vlasy
- Velmi univerzální: vhodný pro všechny typy vlasů (včetně barvených a odbarvených vlasů)
- Ultralehká textura, vlasy nezatěžuje
- Dlouhotrvající výsledky až po dobu 4 měsíců
[Použití]
Po umytí vlasů šamponem Lisse Design naneste produkt přímo na délky a konečky vlhkých vlasů a přitom provádějte pohyby ve tvaru cikcaků pramen po prameni. Jemně vmasírujte, dokud se nevytvoří lehká pěna. V případě potřeby naneste znovu. Poté důkladně opláchněte.
Složení
PROPYLENE GLYCOL, AQUA (WATER), LAURYL ALCOHOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM (FRAGRANCE), MYRISTYL ALCOHOL, SILICONE QUATERNIUM-18, QUATERNIUM-80, POLYSORBATE 20, TRIDECETH-6, TRIDECETH-12, COUMARIN, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, ETHOXYDIGLYCOL, LINSEED ACID, LINALOOL, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, HYDROLYZED KERATIN PG-PROPYL METHYLSILANEDIOL, LINALYL ACETATE, BUTYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 17200 (RED 33), ACACIA SEYAL GUM
Alfaparf Lamelární voda 250ml
- Hmotnost
- 280 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- PROPYLENGLYKOL, VODA, LAURYLALKOHOL, CHLORID CETRIMONIUM, PARFUM (VŮNĚ), MYRISTYLALKOHOL, SILIKON QUATERNIUM-18, QUATERNIUM-80, POLYSORBÁT 20, TRIDECETH-6, TRIDECETH-12, KUMARIN, OLEJ Z SEMEN ORBIGNYA OLEIFERA, BENZYLALKOHOL, FENOXYETHANOL
- Výrobce
- Kód EAN
- 8022297186665
- Hmotnost
- 280 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- PROPYLENGLYKOL, VODA, LAURYLALKOHOL, CHLORID CETRIMONIUM, PARFUM (VŮNĚ), MYRISTYLALKOHOL, SILIKON QUATERNIUM-18, QUATERNIUM-80, POLYSORBÁT 20, TRIDECETH-6, TRIDECETH-12, KUMARIN, OLEJ Z SEMEN ORBIGNYA OLEIFERA, BENZYLALKOHOL, FENOXYETHANOL
- Výrobce
- Kód EAN
- 8022297186665
K tomu se hodí také

Bioxcin Keratin a arganový olej - regenerační olej pro péči o vlasy - proti krepatění vlasů
2 424,67 Kč/1l
363,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml
6 282,90 Kč/1l
3 141,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml
9 709,14 Kč/1l
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Conditioner 250 ml
1 496,00 Kč/1l
374,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo hloubkově čistící šampon pro všechny typy vlasů 500 ml
773,68 Kč/1l
386,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
772,10 Kč/1l
772,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf šampon Alfaparf Lisse Design hloubkově čisticí šampon 500ml
1 111,44 Kč/1l
555,72 Kč
Prodejce: Tersorte

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 663,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
6 159,07 Kč/1l
461,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask 500 ml
1 046,00 Kč/1l
523,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Skye Decor, Imaj - Travertin, TV skříňky, travertin, 180 x 45,2 x 35 cm
8 128,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sterling

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Extraordinary All-in-1 Fluid bezoplachová péče pro všechny typy vlasů 125 ml
3 208,00 Kč/1l
401,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šatní skříň Jednoduché skládací šatní skříně, včetně 6 průhledných dveří s magnetickým zavíráním, 1 tyče na oblečení a 10 přihrádek, Šatní skříně do ložnice
3 191,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Alfaparf Milano Semi Di Lino Sublime Cristalli Liquidi 50 ml
9 460,00 Kč/1l
473,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml
1 119,86 Kč/1l
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

filtrační sprchová hlavice 3 v 1 Sprchová hlavice s úspornou sprchou s iontovým filtrem Filtr proti vodnímu kameni a 3 typy paprsků (styl A/modrá)
428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Borunteam

Stylizér na kvetoucí konce Beurer HT 22, LED displej, USB, Čistící kartáček, Růžová
1 784,82 Kč
Prodejce: VISO

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

SodaStream Crystal 3.0, Kov, Nerezová ocel, Černá, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
2 637,20 Kč
Prodejce: Bellerofonte

Christian Dior, Backstage, Eyeshadow Palette, 003, Amber Neutrals, 9 Shades, 10 g
152 067,00 Kč/1kg
1 520,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 1000 ml
659,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Puluomis myčka nádobí 5L mini myčka nádobí 45cm volně stojící, pracuje s/bez přípojky vody, kompaktní, do kanceláře, malého bytu, kempu, karavanu, bílá
5 624,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Cream 125 ml
3 896,00 Kč/1kg
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Keratin Therapy Lisse Design udržovací kondicionér 1000 ml
2 160,19 Kč/1kg
2 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Alfaparf Milano Linseed Moisture Nutritive Detangling Fluid 125 ml
3 160,00 Kč/1l
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bezoplachová péče o řídnoucí a jemné vlasy Semi Di Lino Density (Thickening Cream) 125 ml
3 216,00 Kč/1l
402,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Rehydrating Finishing Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 500 ml
1 044,00 Kč/1l
522,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felps Professional Rekonstruktor Rp Sada 2 X 500Ml Regenerace Rp Premium
2 800,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 800,99 Kč/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 854,57 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
9 709,14 Kč/1l

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista
4 654,80 Kč/1l

I.C.O.N. Hydration Inner 1000ml
2 876,65 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 876,65 Kč/1l

Nanoplastia Natureza Natural Therapy Sada
2 514,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 257,50 Kč/1l

Natureza cosmeticos Magic Brush kartáč maracuja keratin na vlasy 1l
2 340,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 340,99 Kč/1l

LOVE POTION HAIR PROFESSIONAL sada nanoplastyka 2x1000ml
2 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 344,50 Kč/1l

Love Potion 2x1000 ml Marshmallow - sada šampon + nanoplastie + maska
2 520,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,40 Kč/1l

Natureza Sada Cafe Verde Pro Keratinové Narovnání Vlasů 2X1000Ml
2 016,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,50 Kč/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500gr
1 954,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 909,98 Kč/1l

QUARTA CAMADA - Finalizador Exo CromaTech 500ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 481,98 Kč/1l

Ybera Kerafive²² Enhancer Sealant keratin na vlasy - 1000ml
2 520,99 Kč
-280,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 240,99 Kč/1l

Love Potion Pistache sada keratin 2x1000 ml
2 240,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 120,50 Kč/1l

Maxwell Ultimate Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Maxwell Revolution Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 847,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 695,98 Kč/1l

Natureza Cafe Verde - keratin na vlasy v novém balení 1000ml
1 792,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 792,99 Kč/1l

Maxwell Total Keratin Na Narovnání Vlasů - 500Ml
1 688,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 377,98 Kč/1l

MAXWELL COLLAGEN keratin na vlasy - 500ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Maxwell Sky Blond Botox Na Vlasy - 500Ml
1 680,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
3 361,98 Kč/1l

Intensive Treatment sérum na vlasy Night Density Rescue pro ženy 70 - Nioxin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 245,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
17 799,00 Kč/1l