Opatrně! Matcha Haverdrank 1000 ml – veganský, bezlaktózový ovesný nápoj s matchou, bez přidaného cukru

Jednorázové

410,80 Kč

410,80 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

út 6. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ks
alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ksJednorázové
112,67 Kč/1l
1 352,02 Kč
Prodejce: M_plus_L
NAPÓJ RYŻOWO - WANILIOWY BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 1 L - NATUMI
Rýžovo-Vanilkový Nápoj Bez Přidaného Cukru, Bezlepkový,1 L - NatumiJednorázové
351,21 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
351,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
NAPÓJ SOJOWY BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 1 L - THE BRIDGE
The BridgeSójový nápoj Natur (1L), 20780Jednorázové
341,98 Kč/1l
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
341,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Beriefmandlový nápoj bez cukru (1000 ml)
Beriefmandlový nápoj bez cukru (1000 ml)Jednorázové
346,35 Kč/1l
346,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Natrue Barista | Ovesný nápoj Matcha – 1 l – veganská alternativa mléka – bez lepku – rostlinný nápoj
Natrue Barista | Ovesný nápoj Matcha – 1 l – veganská alternativa mléka – bez lepku – rostlinný nápojJednorázové
154,08 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000ml
Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 l
alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorázové
117,46 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
939,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Alpro sójový nápoj banán obohacený o vápník a vitamíny 1000 ml
Alpro sójový nápoj banán obohacený o vápník a vitamíny 1000 mlJednorázové
148,75 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
NAPÓJ OWSIANO - SOJOWY BARISTA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 1 L - NATUMI
Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000ml
Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000mlJednorázové
80,30 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Alpro ovesný nápoj bez cukru UHT veganský a bez laktózy 1000 ml
Alpro ovesný nápoj bez cukru UHT veganský a bez laktózy 1000 mlJednorázové
208,08 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
208,08 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Ovesný nápoj - bezlepkový 1l
Ovesný nápoj - bezlepkový 1lJednorázové
70,13 Kč/1l
70,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Alpro Barista Ovesný nápoj 750 ml
Alpro Barista Ovesný nápoj 750 mlJednorázové
98,17 Kč/1l
78,03 Kč
-5%
73,63 Kč
Prodejce: Katomix
NAPÓJ JAGLANY BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 1 L - NATUMI
Hirsedrink - natur glutenfrei 1L | NATUMIJednorázové
75,23 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,23 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro ALPRO Barista Karamelový nápoj 750 ml – 8 x 750 ml
ALPRO Barista Karamelový nápoj 750 ml – 8 x 750 mlJednorázové
121,75 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
730,51 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro OATLY! 3641947004 OATLY! KAKAO Haferdrink 1,0 l
OATLY! 3641947004 OATLY! KAKAO Haferdrink 1,0 lJednorázové
148,75 Kč/1l
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro ALPRO Barista Mandlový nápoj 1 l – 8 x 1 l
ALPRO Barista Mandlový nápoj 1 l – 8 x 1 lJednorázové
144,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 153,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Nápoj – Hafer Barista, bez přidaného cukru, 1 litr | ECO MIL
Nápoj – Hafer Barista, bez přidaného cukru, 1 litr | ECO MILJednorázové
65,49 Kč/1l
65,49 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Alpro Mandlový nápoj Original s vápníkem a vitamíny veganský 1000 ml
Alpro Mandlový nápoj Original s vápníkem a vitamíny veganský 1000 mlJednorázové
94,43 Kč/1l
94,43 Kč
Prodejce: LAVONIO
NAPÓJ OWSIANO - KAWOWY BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 1 L - NATUMI
Ovesný nápoj - káva 1lJednorázové
375,73 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
375,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Oatly Oat H-Drink Matcha 1 l

OATLY Oat Drink Matcha kombinuje krémovou jemnost ovsa s jemnou, lehce trpkou chutí čaje matcha. Výsledkem je osvěžující rostlinný nápoj, který chutná skvěle jak čistý, tak v mixech, je moderní, vyvážený a příjemně jiný.

Ideální pro kávové a matcha latté, smoothie, koktejly nebo jednoduše dobře vychlazené jako nápoj připravený k okamžité konzumaci. Ovesný nápoj je rostlinný, bez laktózy a perfektní pro všechny, kteří si chtějí vědomě vychutnat chuť, aniž by museli slevit z nároků.

Balení o objemu 1 litr je ideální pro domácnosti, kavárny, kanceláře nebo gastronomii. Stručně řečeno: zelený, krémový, moderní, matcha může být také ovesný.

Složení: voda , OVES 9 %, řepkový olej, cukr 1,5 %,matcha zelený čaj v prášku 0,8 %, minerály
(uhličitan vápenatý), sůl, přírodní aroma, stabilizátor (gellan)

Nutriční hodnotyna 100 g:
Energetická hodnota: 285 kJ / 68 kcal
Tuk: 2,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g
Sacharidy: 7,8 g
z toho cukry: 4,5 g
Bílkoviny: 1,1 g
Sůl: 0,15 g

Výrobce/distributor:

Oatly AB
P.O. Box 588
201 25 Malmö, Švédsko

+46 418 47 55 00

Označení: Ovesný nápoj s matcha zeleným čajem, obohacený vápníkem. UHT.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu.

Dodržujte prosím datum minimální trvanlivosti uvedené na obalu.
Zkontrolujte také údaje na obalu. Pouze tyto údaje jsou závazné.
Upozornění: Obrázek se může lišit od skutečného vzhledu produktu.



Opatrně! Matcha Oat Drink 1000 ml – Rostlinný, veganský ovesný nápoj s organickým práškem ze zeleného čaje matcha a nádechem vanilky. Krémové, osvěžující a bez přidaného cukru, ideální do kávy, čaje, smoothie nebo čistého - vychutnáte si teplé i studené. Bez laktózy, mléka a sóji, s 9 % ovsa a cenným vápníkem. Udržitelná alternativa mléka pro vědomou výživu a požitek šetrný k životnímu prostředí. Ideální pro domácnosti, baristy a všechny milovníky chutí.
Objem
1 l
Seznam přísad
Voda, oves 9%, řepkový olej, cukr 1,5%, organický prášek ze zeleného čaje matcha 0,8%, minerální (uhličitan vápenatý), sůl, přírodní aroma, stabilizátor (gellan).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 285 kJ (68 kcal) Tuk: 2,8 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g Sacharidy: 7,8 g z toho cukry: 4,5 g Vláknina: 1 g Bílkoviny: 1,1 g Sůl: 0,15 g Vápník: 120 mg (15 % referenčního množství)
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Oatly AB, Stora Varvsgatan 6a, 211 19 Malmö, SE
Prodejní název
Oatly! Matcha se napil
Výrobce
OATLY
Kód EAN
7394376623769

Objem
1 l
Seznam přísad
Voda, oves 9%, řepkový olej, cukr 1,5%, organický prášek ze zeleného čaje matcha 0,8%, minerální (uhličitan vápenatý), sůl, přírodní aroma, stabilizátor (gellan).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 285 kJ (68 kcal) Tuk: 2,8 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g Sacharidy: 7,8 g z toho cukry: 4,5 g Vláknina: 1 g Bílkoviny: 1,1 g Sůl: 0,15 g Vápník: 120 mg (15 % referenčního množství)
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Oatly AB, Stora Varvsgatan 6a, 211 19 Malmö, SE
Prodejní název
Oatly! Matcha se napil
Výrobce
OATLY
Kód EAN
7394376623769
K tomu se hodí také
NAPÓJ OWSIANO - SOJOWY BARISTA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 1 L - NATUMI
Ovesný nápoj - Barista 1LJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Natrue Barista | Ovesný nápoj Matcha – 1 l – veganská alternativa mléka – bez lepku – rostlinný nápoj
Natrue Barista | Ovesný nápoj Matcha – 1 l – veganská alternativa mléka – bez lepku – rostlinný nápojJednorázové
154,08 Kč/1l
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Tajin Clásico Salsa en Polvo - Chilli koření v prášku Kořenící sůl Směs koření 142g
Tajin Clásico Salsa en Polvo - Chilli koření v prášku Kořenící sůl Směs koření 142g
1 873,31 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 9
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 110
1 244,00 Kč
-255,00 Kč
989,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Obrázek produktu pro Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2414
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop
Obrázek produktu pro Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000ml
Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000mlJednorázové
291,88 Kč/1l
291,88 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
126,81 Kč
-5,63 Kč
121,18 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - Ručně vyrobené hnízdečko na mazlení hnízdečko z bavlněných sov světle šedé
Babynest kokon novorozenec 90 x 50 cm - Ručně vyrobené hnízdečko na mazlení hnízdečko z bavlněných sov světle šedé
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 67
2 530,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 1495
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Obrázek produktu pro alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 l
alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorázové
117,46 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
939,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000ml
Alpro sójový nápoj s vanilkou Bohatý na rostlinné bílkoviny 1000mlJednorázové
80,30 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 182
4 669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 4600
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH
Obrázek produktu pro Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 Kč
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 56
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro BUF BOOF® P100 Autosedačka i-Size R129 40–150 cm, otočná o 360°, ISOFIX, boční ochrana, polohování až 165°, BlackBear
BUF BOOF® P100 Autosedačka i-Size R129 40–150 cm, otočná o 360°, ISOFIX, boční ochrana, polohování až 165°, BlackBear
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 588
2 499,00 Kč
5% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: BUF_BOOF
Obrázek produktu pro Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1003
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland
Obrázek produktu pro tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 301
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
10 939,00 Kč
-716,00 Kč
10 223,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Obrázek produktu pro Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1907
1 969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 35
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 99
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Adventní kalendář 2025
Adventní kalendář 2025
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 71
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: md-premium-e-commerce
Obrázek produktu pro Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - antracitový
Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - antracitový
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 12
1 445,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola
Obrázek produktu pro Home Deluxe - Venkovní vířivka - Bílý mramor Plus schůdky a tepelný kryt - Rozměry 210 x 160 x 85 cm - Včetně ohřevu, 27 masážních trysek a 9 světelných zdrojů I Venkovní vířivka pro 3 osoby
Home Deluxe - Venkovní vířivka - Bílý mramor Plus schůdky a tepelný kryt - Rozměry 210 x 160 x 85 cm - Včetně ohřevu, 27 masážních trysek a 9 světelných zdrojů I Venkovní vířivka pro 3 osoby
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
101 961,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Obrázek produktu pro Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 614
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum
Obrázek produktu pro Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva, Obrázek vytvořený pomocí AI
Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 25
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Alpro sójový nápoj banán obohacený o vápník a vitamíny 1000 ml
Alpro sójový nápoj banán obohacený o vápník a vitamíny 1000 mlJednorázové
148,75 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ks
alpro sójový sójový nápoj Original 8003687 1l 12ks
1 352,02 Kč
Jednorázové
Prodejce: M_plus_L
112,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro The BridgeKokosová alternativa smetany na vaření (200ml), 51691
The BridgeKokosová alternativa smetany na vaření (200ml), 51691
535,32 Kč
Doprava zdarmaJednorázové2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 676,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sada čtyř barových židlí Chenille, výškově nastavitelné, s podnožkou a opěradlem. Ovesné nápoj
Sada čtyř barových židlí Chenille, výškově nastavitelné, s podnožkou a opěradlem. Ovesné nápoj
13 166,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro Nápoj – Mandel Nature, bez cukru, 1 litr |
Nápoj – Mandel Nature, bez cukru, 1 litr |
340,57 Kč
Doprava zdarmaJednorázové2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
340,57 Kč/1l
Obrázek produktu pro Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000ml
Oatly Oat Drink Barista Edition rostlinná alternativa 1000ml
291,88 Kč
Doprava zdarmaJednorázové2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l
Obrázek produktu pro Cuisine - Almond Nature bez cukru 200ml
Cuisine - Almond Nature bez cukru 200ml
291,88 Kč
Doprava zdarmaJednorázové
Prodejce: SuperMerchant
1 459,40 Kč/1l
NAPÓJ OWSIANO - KAKAOWY BIO 1 L - NATUMI
Ovesná mléčná alternativa s čokoládovou příchutí, 1 litr | NATUMI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
360,92 Kč
Doprava zdarmaJednorázové
Prodejce: superbrandshop
360,92 Kč/1l
KREM MIGDAŁOWY DO GOTOWANIA I PIECZENIA BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY BIO 200 ml - NATUMI
Cuisine - Mandle 200ml
303,44 Kč
Doprava zdarmaJednorázové2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 517,20 Kč/1l
NAPÓJ RYŻOWO - WANILIOWY BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 1 L - NATUMI
Rýžovo-Vanilkový Nápoj Bez Přidaného Cukru, Bezlepkový,1 L - Natumi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
351,21 Kč
Doprava zdarmaJednorázové
Prodejce: superbrandshop
351,21 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litr
Ovesný nápoj - přírodní bezlepkový 1 litr
291,88 Kč
Doprava zdarmaJednorázové2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l
NAPÓJ OWSIANO - SOJOWY BARISTA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 1 L - NATUMI
Ovesný nápoj - Barista 1L
291,88 Kč
Doprava zdarmaJednorázové2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
291,88 Kč/1l
NAPÓJ SOJOWY BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 1 L - THE BRIDGE
The BridgeSójový nápoj Natur (1L), 20780
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
341,98 Kč
Doprava zdarmaJednorázové
Prodejce: superbrandshop
341,98 Kč/1l
Obrázek produktu pro Beriefmandlový nápoj bez cukru (1000 ml)
Beriefmandlový nápoj bez cukru (1000 ml)
346,35 Kč
Doprava zdarmaJednorázové
Prodejce: superbrandshop
346,35 Kč/1l
KREM SOJOWY DO GOTOWANIA I PIECZENIA BEZGLUTENOWY BIO 200 ml - NATUMI
Cuisine - CreSoy ke šlehání 16% 200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
297,06 Kč
Doprava zdarmaJednorázové
Prodejce: superbrandshop
1 485,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Duplo Plnotučné kokosové oplatky 18 tyčinek s kokosovým mléčným krémem 327g
Duplo Plnotučné kokosové oplatky 18 tyčinek s kokosovým mléčným krémem 327g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
491,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertů
Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertů
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
150,10 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Alpro Ovesný nápoj Original čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml
Alpro Ovesný nápoj Original čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
81,44 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
81,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml
Alpro Barista ovesný nápoj čistě rostlinný bez přidaného cukru 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,32 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
84,32 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kokosové mléko 17-18% tuku 1L
Kokosové mléko 17-18% tuku 1L
134,00 Kč
Jednorázové
Prodejce: BRAT_PL
134,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kokosové mléko 400 ml
Kokosové mléko 400 ml
57,00 Kč
Jednorázové
Prodejce: BRAT_PL
142,50 Kč/1l