Už jen 2 ks za tuto cenu
Payot Roselift, liftingová pleťová maska v tubě, 50 ml *vzorek
378,40 Kč
7 568,00 Kč / 1l
plus 120,26 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Babor SeaCreation vyživující maska The Mask 50 ml59 826,20 Kč/1kg
2 991,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Zpevňující pleťová maska s bakuchiolem, medem a malinami2 336,04 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
GUAM Algacollagen Replumping Tonifying Seaweed-Collagen Face Mask 75 ml7 333,33 Kč/1l
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Oriflame Novage+ Intenzivní regenerační noční maska 50 ml14 601,40 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Payot Čisticí gelová maska na obličej, 100 ml *Vzorek
1 968,80 Kč/1l
196,88 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Murad Zjasňující maska na akné 240 ml
4 730,96 Kč/1l
1 135,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Caudalie Vinosource-Hydra, hydratační pleťová maska ve formě krému, 3 ml *vzorek
11 793,33 Kč/1l
35,38 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Eisenberg Firming Remodelling Mask 75 ml
22 000,00 Kč/1l
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Payot NUE Intense – Exfoliační maska, 50 ml
9 861,20 Kč/1l
493,06 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pyunkang Yul - Caliming Mask, 25ml - zklidňující pleťová maska
2 399,60 Kč/1l
59,99 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Dermalogica Hydro Masque Exfoliant 50 ml
33 327,00 Kč/1l
1 666,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Babor Skinovage maska Vitalizing Mask 50 ml
13 409,40 Kč/1l
670,47 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Maska FILORGA Age-Purify 75 ml pro regeneraci a omlazení pleti
10 616 200,27 Kč/1kg
1 061,62 Kč
Prodejce: PolisElectro

Some By Mi Retinol Intense Reactivating Mask 22 g
2 082,41 Kč/1kg
60,39 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Kvitok Energizující pleťová maska pro zralou pleť 30 ml
7 566,67 Kč/1l
227,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Upcircle Rozjasňující pleťová maska 60 ml
8 100,00 Kč/1l
486,00 Kč
Prodejce: FRAGONITO_

Dermalogica Pro Pudrová maska na obličej *Vzorek
561,15 Kč/1kg
112,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Juvena Juvenance Epigen Liftingová maska na oči proti vráskám
37 850,00 Kč/1l
757,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rozjasňující pleťová maska (D`Tox Radiance Mask) 50 ml
14 914,00 Kč/1l
745,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pleťová maska Payot Roselift Cream je kosmetický produkt s bohatou a krémovou texturou, který pokožce poskytuje hloubkovou hydrataci a výživu. Obsahuje látky, které pokožku zjemňují, hydratují a obsahují různé prospěšné složky. Cílem masky je obnovit a omladit pokožku tím, že obnovuje její optimální hydrataci. Pleťová maska Payot Roselift Cream je známá svou konzistencí a schopností zklidnit a zjemnit pokožku. Po použití je pokožka intenzivně hydratovaná, hladká a zářivá.
Použití: Začněte s čistou a suchou pokožkou obličeje. Rovnoměrně naneste pleťovou masku Payot Roselift Cream a vyhněte se oblasti kolem očí a úst. Nechte působit 10–15 minut. Opláchněte vlažnou vodou nebo jemně osušte pomocí hadříku, poté osušte obličej. Pokračujte ve své obvyklé péči o pleť. Používejte pleťovou masku Payot Roselift Cream jednou až dvakrát týdně. Pro optimální výsledky se řiďte pokyny uvedenými na obalu produktu. Užijte si a pečující účinky pleťové masky Payot Roselift Cream.
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Aqua (voda), glycerin, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), dikaprylylkárbát, cetearylalkohol, triglyceridy kaprylové/kaprinové, citrát glyceryl stearátu, pentylenglykol, květová voda z růže damasceny (Rosa Damascena), extrakt z květů růže gallické (Rosa Gallica), extrakt z ovesných jader (Avena Sativa), extrakt z plodů brusinky (Vaccinium Macrocarpon), hyaluronát sodný, tokoferol, olej ze semen slunečnice (Helianthus Annuus), xantanová guma, parfém, 1,2-hexandiol, kaprylylglykol, kyselina citronová, citrát sodný, disodná sůl EDTA, benzoát sodný, sorbát draselný, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, linalool, citronellol, geraniol, alfa-izomethyl ionon
- Výrobce
- Kód EAN
- 3390150592898
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Aqua (voda), glycerin, máslo bambucké (Butyrospermum Parkii), dikaprylylkárbát, cetearylalkohol, triglyceridy kaprylové/kaprinové, citrát glyceryl stearátu, pentylenglykol, květová voda z růže damasceny (Rosa Damascena), extrakt z květů růže gallické (Rosa Gallica), extrakt z ovesných jader (Avena Sativa), extrakt z plodů brusinky (Vaccinium Macrocarpon), hyaluronát sodný, tokoferol, olej ze semen slunečnice (Helianthus Annuus), xantanová guma, parfém, 1,2-hexandiol, kaprylylglykol, kyselina citronová, citrát sodný, disodná sůl EDTA, benzoát sodný, sorbát draselný, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, linalool, citronellol, geraniol, alfa-izomethyl ionon
- Výrobce
- Kód EAN
- 3390150592898
K tomu se hodí také

Shark CryoGlow, Kožní terapie světlem, Šeříková, Ošetření, 15 min, Celý obličej, Pod oko, Modrá/červená
15 671,85 Kč/1kg
7 698,75 Kč
-217,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 481,43 Kč
Prodejce: velmontask

Eisenberg Firming Remodelling Mask 75 ml
22 000,00 Kč/1l
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Medicube Kolagenový noční zábalový peeling 75 ml
6 453,73 Kč/1l
484,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4er Pack
2 272,45 Kč/1kg
499,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Babor Doctor Babor Microbiomic Renewal Overnight Mask (75 ml)
9 283,33 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml
1 328,69 Kč/1kg
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Čisticí pleťová maska (Absolute Purifying Mask) 40 ml
15 975,75 Kč/1l
639,03 Kč
Prodejce: VISO

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g
19 042,96 Kč/1kg
514,16 Kč
Prodejce: somnia24

Zklidňující hydratační maska (Soothing Hydrating Mask) 50 ml
10 475,00 Kč/1l
523,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krása Joseon Revive náplasti pod oči ženšen + sítnice 60 náplastí
2 495,00 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Zpevňující pleťová maska Collagen Peptide (Vital Mask) 30 ks
11 788,83 Kč/1l
707,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

️HDeye 6200 Polomaska - opakovaně použitelná pro malování, prach, chemikálie a formaldehyd
872,50 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Sisley Express Flower Gel, Hydratační maska, Ženy, Normální pokožka, Hydratační, Vyhlazující, Gel, 60 ml
41 893,17 Kč/1l
2 513,59 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Oční polštářky proti stárnutí kolagenové oční polštářky proti tmavým kruhům a vráskám
129,54 Kč/1l
13,99 Kč
Prodejce: p-beauty

Pleťový peeling s extraktem zeleného čaje, 35 g, pro důkladné čištění pórů
5 971,43 Kč/1l
209,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

AHAVA Overnight Deep Wrinkle Mask, Ženy, Zpevňující, Hydratační, Vyhlazující, Krémová, 1 kusů
28 290,40 Kč/1kg
1 414,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Mint 150 ml
761,13 Kč/1l
114,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

MEDI-PEEL Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch 60 ks - oční náplasti
1 732,17 Kč/1kg
311,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Filorga Meso-Mask Protivrásková Maska, 50ml
20 629,80 Kč/1l
1 031,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Pleťová maska Garnier Skin Active, 1 % kyselina hyaluronová a vodní meloun
8 556,00 Kč/1l
42,78 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Dermalogica AGE smart MultiVitamin Power Recovery Masque 75ml
21 740,13 Kč/1l
1 630,51 Kč
Prodejce: PolisElectro

Mary Kay Clear Proof hloubkově čisticí maska s dřevěným uhlím 114g
6 284,40 Kč/1l
942,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

COSRX Master Patch Original Fit Hojivé náplasti na ekzémy 24ks.
704 800,02 Kč/1kg
70,48 Kč
Prodejce: LaRoseCare

Numero Nabłyszczająca maska z drogocennymi olejkami, 1000ml
5 111,50 Kč/1l
511,15 Kč
Prodejce: MANADA

Pleťová maska Feluna s chladivým gelem
1 692,00 Kč/1l
169,20 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

VT Cosmetics Cica Collagen Mask 30 ks
825,54 Kč/1kg
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Kolagenová Maska pro Výživu a Hydrataci Pleti
779,80 Kč/1l
38,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Missha, Rýže, Listová Maska - Čistá a Jemná Přísada Pro Vaši Přírodní Krásu
480 000,01 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Hydratační maska pro kudrnaté vlasy Ice Cream (Curl Mask) 500 ml
322,32 Kč/1l
183,03 Kč
-21,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Artègo Good Society 46 Nourishing Boost vyživující maska pro tenké, slabé a lámavé vlasy 250 ml
902,68 Kč/1l
225,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

LIROMA® LED pleťová maska – světelná terapie obličeje 7 barev, infračervené světlo, dálkové ovládání, časovač, maska na obličej a krk
5 999,00 Kč
Prodejce: Triple-A
8 822,06 Kč/1kg

Beautifly Aura Glam LED collagen mask
5 915,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 099,43 Kč/1kg

LIMBA MASKA PROTEIN TREATMENT regenerace na studeno, podklad - 750ml
1 679,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 239,99 Kč/1l

Felps Brazilian Nuts Keratin Nutritive Mask - 300Gr
1 344,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
4 483,30 Kč/1l

La Mer Liftingová a zpevňující maska
6 168,45 Kč
Prodejce: PerfumTraders
123 369,00 Kč/1l

Ybera GENOMA Maska Pro-Geno 500 g - maska na vlasy
1 316,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 633,98 Kč/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask čistící maska pro lesk a ochranu barvených vlasů 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
783,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 328,69 Kč/1kg

Hydratační maska Egostyle Isabelle Lancray (50 ml)
1 831,70 Kč
Prodejce: VogueVista
36 634,00 Kč/1l

FELPS SOS maska 50g x10 (sada)
1 108,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
7 393,27 Kč/1l

Collagen oční gel Crystal Collagen Eye Mask pro ženy 7 - Pilaten
12,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,00 Kč/1l

Hydrogelová maska na oči Aliver - 60 ks
347,45 Kč
Prodejce: Aliver
2 043,82 Kč/1kg

IDC Institute - Hydrogelové Náplasti pod Oči - Collagen Essence - Maska na Oči - 60 kusů
227,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 799,83 Kč/1l

Farmona | Pleťová maska - s ceramidy a peptidy - estetická péče proti stárnutí - 200 ml
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 594,95 Kč/1l

Comformidable Bio Collagen pleťová maska Calm Balance – 4 kusy – Kolagenová hydrogelová maska pro noční použití, vhodná pro citlivou pleť
509,00 Kč
Prodejce: DR-Commerce
3 742,65 Kč/1l

Farmona Professional Algae Mask Omładzająca maska algowa ze śluzem ślimaka, 160g
282,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 572 166,64 Kč/1kg

Babor SeaCreation vyživující maska The Mask 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 991,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders
59 826,20 Kč/1kg

Pleťová maska Feluna s chladivým gelem



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,20 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
1 692,00 Kč/1l

ROYAL ROUTINE Sada 5 kusů - Hydratační masky na obličej
520,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
5 209,90 Kč/1l

Maska na oči Feluna s chladivým gelem



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
120,51 Kč
Prodejce: Geheimshop-de
1 205,10 Kč/1l

Biodance Bio Collagen-Real Deep Mask 34G x 4 (Pink)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
343,00 Kč
Prodejce: LittleFarm
2 522,06 Kč/1kg