5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 165 g, Chilli paprička, 30 g, 504 kcal, 2112 kJ483,52 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
funny fresh Chipsfrisch Chakalaka s pikantní příchutí 150g433,27 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pringles – chipsy se smetanovým sýrem a bylinkami, balení 185 g431,24 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Crunchips Pálivá paprika 150g493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Peppermix křupavá bramborová pšeničná svačinka s paprikovou příchutí 125g
358,88 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
1 131,46 Kč/1kg
565,73 Kč
Prodejce: somnia24

Lay's Paprika Chips 200g – Křupavé bramborové lupínky s pikantní příchutí papriky
530,55 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz 71433 Lorenz Naturals Chips 95,0 g
2 446,00 Kč/1kg
232,37 Kč
Prodejce: somnia24

Čerstvé pečené paprikové lupínky Lay's, 150 g – křupavé a chutné
778,47 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

sladké bramborové lupínky rozmarýnové křupavé, pikantní a lahodné 75g
1 335,33 Kč/1kg
100,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Tortilla Chips Paprika kukuřičné chipsy s paprikovým kořením 120g
318,50 Kč/1kg
38,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Croky Explosions Sweet Chili Chips 150g – Křupavé bramborové lupínky
707,40 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz Crunchips – bramborové chipsy s příchutí thajské sladké chilli, balení 130 g
512,00 Kč/1kg
66,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Křupky solené 150g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Plantainové chipsy - Paprika 80g
664,75 Kč/1kg
53,18 Kč
Prodejce: taleoo

Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
246,13 Kč/1kg
172,55 Kč
-56,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lorenz Crunchips paprikové bramborové lupínky s paprikovým kořením 50g
771,20 Kč/1kg
38,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
3 570,67 Kč/1kg
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lorenz Arašídové vločky Western Style se sladce pikantní příchutí 150g
Lorenz Peanut Flakes Western Style vnesou do vaší misky se svačinou ten pravý pocit divokého západu! Tato svačinka s čerstvě namletými arašídy a sladkou a pikantní směsí koření Western kombinuje oblíbenou arašídovou příchuť s pikantním nádechem. Ideální pro každého, kdo má rád pestrost, pokud jde o křupky a snacky!
Vlastnosti výrobku
Kukuřičný snack s čerstvě namletými arašídy
Rafinovaná sladká a pikantní směs západního koření
Křupavá, nadýchaná konzistence - typické arašídové vločky
Bez umělých zvýrazňovačů chuti
Vegetariánský - ideální pro všechny milovníky svačinek
Obsah: 150 g - ideální pro sdílení nebo pro vlastní potěšení
Vyrobeno společností Lorenz - em na svačinky z Německa
Chvíle potěšení
Ať už se jedná o filmový večer, večer plný her, grilování nebo piknik - arašídové vločky Lorenz Western Style představují zdařilou kombinaci arašídové křupavosti a nádechu grilovacího pocitu. Sladká a pikantní chuť se skvěle hodí k chladivému nápoji nebo jako kreativní chuťovka.
Přehled výhod
Intenzivní arašídová chuť se sladkým a pikantním nádechem
Křupavý kukuřičný snack s lehkým kousáním
Bez umělých barviv a zvýrazňovačů chuti
Ideální na cesty nebo jako svačinka na party
Vegetariánské a vyrobené v Německu
Obzvláště aromatické díky čerstvě namletým arašídům
Závěr
Lorenz Peanut Flakes Western Style 150 g nabízí skutečný chuťový zážitek mezi sladkostí a kořením v kombinaci s nezaměnitelným křupáním arašídů. Nezbytnost pro milovníky kreativních snacků a pikantního zpestření!
Často kladené otázky - Často kladené otázky o arašídových vločkách Lorenz Western Style
Jak se liší varianta "Western Style" od klasických arašídových vloček?
Varianta Western kombinuje typickou arašídovou chuť se sladkou a pikantní směsí koření připomínající BBQ - ideální pro všechny, kteří hledají změnu.
Jsou arašídové vločky vegetariánské?
Ano, podle výrobce je výrobek vegetariánský.
Obsahují umělé přídatné látky?
Ne - žádné umělé zvýrazňovače chuti ani barviva.
Jaká je konzistence?
Typická pro Lorenz: křupavá a sypká, s intenzivní arašídovou chutí.
Jsou arašídové vločky vhodné i pro děti?
Ano, chuť je jemná, sladká a pikantní, bez nadměrné pálivosti.
Rathenaustr. 54D-63263 Neu-IsenburgE-mail: [email protected]
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kukuřičná krupice, pražená jádra podzemnice olejné (16 %), rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový v různém hmotnostním poměru), jedlá sůl, cukr, fruktóza, cibulový prášek, paprikový prášek, česnekový prášek, mořská sůl, rajčatový prášek, uzená jedlá sůl, aroma, kvasničný extrakt, antioxidant: extrakty obsahující silné tokoferoly. Může obsahovat LEPEK a MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 484 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2028 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 57g Sacharidy včetně cukru: 3,2g Tuky: 23g Tuky včetně nasycených tuků: 2,4g Vláknina: 2,6g Bílkoviny: 11g Sůl: 1,7g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG GermanyRathenaustr. 54 D-63263 Neu-Isenburg
- Prodejní název
- Kukuřičný snack s čerstvě mletými arašídy a sladce pikantní chutí
- Výrobce
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Číslo produktu
- 311439
- Kód EAN
- 4018077013379
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Kukuřičná krupice, pražená jádra podzemnice olejné (16 %), rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový v různém hmotnostním poměru), jedlá sůl, cukr, fruktóza, cibulový prášek, paprikový prášek, česnekový prášek, mořská sůl, rajčatový prášek, uzená jedlá sůl, aroma, kvasničný extrakt, antioxidant: extrakty obsahující silné tokoferoly. Může obsahovat LEPEK a MLÉKO.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 484 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2028 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 57g Sacharidy včetně cukru: 3,2g Tuky: 23g Tuky včetně nasycených tuků: 2,4g Vláknina: 2,6g Bílkoviny: 11g Sůl: 1,7g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG GermanyRathenaustr. 54 D-63263 Neu-Isenburg
- Prodejní název
- Kukuřičný snack s čerstvě mletými arašídy a sladce pikantní chutí
- Výrobce
- The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG
- Číslo produktu
- 311439
- Kód EAN
- 4018077013379
K tomu se hodí také

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips Pečená žebírka Bramborové lupínky s masovou příchutí 110g
617,36 Kč/1kg
67,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Bacon Snack pikantní křupavá s kouřovým nádechem na svačinu 100g
448,60 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
666,88 Kč/1kg
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Kruspers medovo-hořčičné křupavé pikantní 120g
412,08 Kč/1kg
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX Pommes Snack Kečup Křupavý bramborový snack s příchutí rajčat 125g
449,04 Kč/1kg
56,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
790,50 Kč/1kg
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bramborové lupínky s rozmarýnem a mořskou solí 120g
699,42 Kč/1kg
83,93 Kč
Prodejce: taleoo

Croky - chipsy s příchutí boloňské omáčky - 20 mini sáčků
818,86 Kč/1kg
655,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Koikeya chipsy s příchutí teriyaki Original Japanese 100g
789,30 Kč/1kg
78,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno und Cream Cheese Kartoffelchips 110g
672,27 Kč/1kg
73,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Banánové lupínky pražené, slazené 1kg
450,02 Kč/1kg
450,02 Kč
Prodejce: DryFruit

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g
253,00 Kč/1kg
50,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chips'O maïs Family - Zakysaná smetana a cibule 125g
415,04 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Chipsy Nori Teriyaki - Umami bohatost a křupavost
5 000,00 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Křupavé brambůrky s truflovou příchutí, 100g | TRAFO
909,90 Kč/1kg
90,99 Kč
Prodejce: taleoo

Lorenz Saltletts preclík s mořskou solí a menším množstvím tuku, zlatohnědý 200g
367,35 Kč/1kg
73,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
432,27 Kč/1kg
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koikeya chipsy s příchutí wasabi nori japonské 100g
785,70 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bamboo House Dvojitá náplň Mochi Mango Milk 180g
575,72 Kč/1kg
103,63 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
583,40 Kč/1kg
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
932,25 Kč/1kg
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Pommels Paprikový bramborový snack s jemnou chutí 75g
691,87 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
626,80 Kč/1kg
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje 5547 ültje geröstet und gesalzen Erdnüsse 180,0 g
2 089,33 Kč/1kg
376,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající!
Mňam! Zhltnuto! Už ne :( Ale myslím, že ve formě macesů byly lepší.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg

funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg