5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey sladká bílá klobásová hořčice sáček 200x15ml balení 3000ml154,48 Kč/1kg
615,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaier Koprová hořčičná omáčka Vegan Mild Spiciness Láhev 225 ml 8 balení210,16 Kč/1l
388,33 Kč
-10,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
378,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lacroix fíková a hořčičná omáčka1 023,66 Kč/1l
573,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Domácí hořčice Händlmaiers sladká ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
260,45 Kč/1l
104,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey sladká hořčice kořeněná aromatická ve stlačovací lahvičce 250 ml
180,85 Kč/1kg
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice - lanýžová 125ml
623,60 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Hořčice - sladká 200ml
389,75 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Händlmaier Dijonská hořčice s chilli, super pálivá 200ml
267,95 Kč/1l
53,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořčice - dijonská s estragonem 200ml
650,50 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Hořčice - dijonská 200ml
650,50 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Pikantní hořčice Sarepska Develey 270 g
118,85 Kč/1kg
57,05 Kč
Prodejce: Katomix

Hořčice - sladká 160ml
479,63 Kč/1l
76,74 Kč
Prodejce: taleoo

Hořčice sladká, tuba 100 ml | BYODO
811,10 Kč/1l
81,11 Kč
Prodejce: taleoo

Kuehne Kraeutersenf jemně kořeněná silná hořčice 250ml
270,60 Kč/1l
67,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roleski Hořčice dijonská 175 G
138,89 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Medová pepřová hořčice, 190 ml
1 011,11 Kč/1l
192,11 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Kamis Delikatesová hořčice 185 g
234,84 Kč/1kg
61,51 Kč
-27%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,62 Kč
Prodejce: Katomix

Hořčice 1000ml ROLESKI
456,00 Kč/1kg
114,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sladká hořčice Händlmaier s lanýži, pikantně-sladká chuť, sklenice 200 ml
Přehled produktů
Haendlmaier sladká hořčice s lanýži, bavorská, jemně pikantní, k bílé klobáse, 200 ml, je ušlechtilá lanýžová hořčice k sýrům, masu a delikatesním pokrmům, která spojuje klasickou bavorskou chuť s jemnou gurmánskou notou. Jako sladká hořčice s aroma lanýžů pro zálivky, dipy a k svačině nabízí výjimečný chuťový zážitek pro náročné gurmány.
Hlavní vlastnosti
Chuť je nasládlá a kořeněná s harmonickou hořčičnou notou, která je zjemněna jemnou vůní lanýžů a zajišťuje výjimečnou aromatickou hloubku. Vyvážená kombinace jemné sladkosti a ušlechtilé kořenitosti činí tuto hořčici univerzálně použitelnou a výrazně ji odlišuje od klasických druhů hořčice. Konzistence je krémová s lehce zrnitou strukturou, díky čemuž se hořčice dobře roztírá a dávkuje. Výroba probíhá podle tradiční receptury a zaručuje vysokou delikatesní kvalitu bez konzervačních látek. Sklenice o objemu 200 ml je ideální pro použití v domácnosti nebo v kuchyni.
Tipy na použití
Tato lanýžová hořčice na bílé klobásy, sýry a masové pokrmy se skvěle hodí ke klasickým jídlům, jako jsou bílé klobásy, játrová paštika nebo smažená klobása, a představuje ušlechtilý doplněk. Také na sýrových talířích, k pokrmům ze zvěřiny nebo na sendvičích dodává jídlu zvláštní chuťový nádech. V kuchyni jej lze použít k dochucení dresinků, omáček nebo dipů a hodí se také pro kreativní kombinace s masem nebo vegetariánskými pokrmy. Zejména při slavnostních příležitostech, na bufetech nebo v gurmánské kuchyni je to všestranná volba.
Časté k hořčici s lanýži (
) Mnozí se ptají, jak intenzivní je aroma lanýžů. Je jemně vyvážené a dodává elegantní tón, aniž by přebilo chuť hořčice. Často se také ptáme, zda je hořčice vhodná pouze k bílé klobáse, přičemž se dá všestranně použít i k sýrům, masovým pokrmům a kreativním receptům. Stejně zajímavá je kombinace sladké a pikantní chuti, která z ní dělá výjimečnou delikatesu.
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- Voda, hnědý cukr (cukr, glukózový sirup, melasa z cukrové řepy), hořčičná semínka, brandy ocet, mleté lanýže, koření, lanýžové aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 225 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 952 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 39g Sacharidy včetně cukru: 38g Tuky: 3g Tuky včetně nasycených mastných kyselin: 0,2g Vláknina: -g Bílkoviny: 7g Sůl: 0,1g
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z ní
- Potravinářský podnik
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Prodejní název
- Sladká hořčice s lanýžem
- Výrobce
- Luise Händlmaier
- Číslo produktu
- 865790
- Kód EAN
- 4104720022604
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- Voda, hnědý cukr (cukr, glukózový sirup, melasa z cukrové řepy), hořčičná semínka, brandy ocet, mleté lanýže, koření, lanýžové aroma
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 225 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 952 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 39g Sacharidy včetně cukru: 38g Tuky: 3g Tuky včetně nasycených mastných kyselin: 0,2g Vláknina: -g Bílkoviny: 7g Sůl: 0,1g
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z ní
- Potravinářský podnik
- Luise Händlmaier GmbHEschenbacher Str. 2 93057 Regensburg
- Prodejní název
- Sladká hořčice s lanýžem
- Výrobce
- Luise Händlmaier
- Číslo produktu
- 865790
- Kód EAN
- 4104720022604
K tomu se hodí také

Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
181,13 Kč/1kg
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Domácí hořčice Händlmaiers sladká ve stlačovací lahvičce Vegan 400 ml
260,45 Kč/1l
104,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 200ml 12 balení
238,95 Kč/1l
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bavorská sladká domácí hořčice Händlmaier v tubě o objemu 200 ml
300,70 Kč/1l
60,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaiers domácí hořčice bavorská sladká v kbelíku bez lepku 1000g
162,22 Kč/1kg
162,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fazole Gigantes v rajčatové omáčce 190g
544,74 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo

Hořčice - lanýžová 125ml
623,60 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Stará bavorská hořčice připravená s jemným křenem 200ml
282,50 Kč/1l
56,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje roční zásoba dorazila....
Ano, miluji Altbayerischer Senf od Händlmaier, přiznávám. S křenem, který dodá trochu pikantní chuti. Úžasné! Dodání bylo rychlé a super zabalené. Děkuji za to!!! S radostí znovu a znovu!
Ohodnoceno dne 3. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantní hořčičně-koprová omáčka k rybám a salátům
489,20 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 846,04 Kč/1kg

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 100 ml balení 20 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
730,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,19 Kč/1l

Pommery Moutarde de Meaux Francouzská zrnitá hořčice v hliněné nádobě 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
348,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
697,06 Kč/1kg

Thomy Delikatess hořčice středně ostrá pikantní tuba 200ml 12 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,95 Kč/1l

Thomy hořčice pálivá extra pikantní klasická v tubě 200ml balení po 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,40 Kč/1l

Ubena Rub malinová hořčice kořenící přípravek pikantní koření 650g
571,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,45 Kč/1kg

Händlmaiers domácí hořčice sladký sáček 15ml 200 balení
704,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
234,79 Kč/1l

Lacroix fíková a hořčičná omáčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 023,66 Kč/1l

Develey sladká bílá klobásová hořčice sáček 200x15ml balení 3000ml
615,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,48 Kč/1kg

Thomy Delicatessen Hořčice 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
366,20 Kč/1l

Maille Dijonská hořčice Original jedinečná silná chuť 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
85,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
407,52 Kč/1kg

Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
204,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
136,41 Kč/1kg

Hořčice Thomy Hot Mustard 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,85 Kč/1l

Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,13 Kč/1l

Kuehne středně ostrá hořčice klasická krémová v tubě 875ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
92,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,81 Kč/1l

Löwensenf hořčice středně ostrá krémová jemná v tubě 200 ml 6 balení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
297,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
247,54 Kč/1l

Grashoffova hořčičná omáčka z červených fíků na sýrové a masové pokrmy 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
145,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
322,78 Kč/1kg

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
70,60 Kč/1kg

Hořčice Bautzen středně ostrá krémová pikantní v praktickém vývaru 4x1l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
319,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79,84 Kč/1l

Thomy Delikatess středně ostrá hořčice klasika ve sklenici 250ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
252,20 Kč/1l