3,0



Na základě 2 hodnocení
Crest | Zubní pasta - zářivá máta - 24g - bělící zubní pasta - Crest 3d White
36,99 Kč
369,90 Kč / 1l
plus 138,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
10h 22m 10s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)14 024,30 Kč/1l
1 402,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Další informace o reklamě
Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana2 096,67 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g2 999,97 Kč/1l
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balení po 4 ks17 000,53 Kč/1l
2 550,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubní pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridem - bělící formule - bezpečná pro sklovinu
2 731,08 Kč/1l
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Blend-a-med pasta 3D White 10x75ml
508,39 Kč/1l
381,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balení
7 280,72 Kč/1l
1 820,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Blend-a-med | Zubní pasta 3D White Luxe - 75 ml - bělící - s aktivním uhlím - ochrana zubů a dásní
865,87 Kč/1l
64,94 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zubní pasta Blend-A-Med Cool Water, Ochrana a upevnění pro zdravé zuby, 75 ml
629,60 Kč/1l
69,88 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,22 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balení)
6 990,11 Kč/1l
1 300,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubní pasta - Mini Scope - 24g - bělící zubní pasta - s fluorem - proti zubnímu kazu
1 624,58 Kč/1l
84,99 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Zubní pasta Crest PLUS Baking Soda & Peroxide Fresh Mint, 68 g, s ochranou proti zubnímu kameni
7 538,80 Kč/1l
753,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Blend-a-med pasta 3D White 4x75ml
513,97 Kč/1l
154,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Crest Pro-Health Gum Detoxify & Restore bělící zubní pasta 130 g, Gum Detoxify & Restore
9 807,00 Kč/1l
1 274,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurosmart-Solutions

Blend-a-med pasta 3D White Lux Charcoal 4x75ml
866,20 Kč/1l
259,86 Kč
Prodejce: LAVONIO

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g
1 559,90 Kč/1l
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Biomed Calcimax Bio přírodní remineralizační zubní pasta s extrakty z mořských řas a růžového jílu (100g), 104496
929,90 Kč/1l
92,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

ARM&HAMMER | Complete Care zubní pasta - 170 g - odstraňuje zabarvení - s fluoridem - pro svěží dech
1 239,90 Kč/1l
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Biorepair - For White Toothpaste - Whitening toothpaste 75ml
1 807,07 Kč/1l
135,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Zubní pasta Oral-B Pro 3D White Clinical Intensive Whitening, svěží máta, 2x75 ml
1 120,13 Kč/1kg
168,02 Kč
Prodejce: Di-Life
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Crest | Zubní pasta - zářivá máta - 24g - bělící zubní pasta - Crest 3d White
Objevte osvěžující sílu zubní pastyCrest 3D White Radiant Mint! Tato bělící zubní pasta zajistí zářivý úsměv a zároveň svěží pocit v ústech. Vychutnejte si výhody bělící zubní pasty a proměňte svou každodenní péči o ústní dutinu v zážitek.
Přehled výrobků
Zubní pastaCrest 3D White Radiant Mint 24 g představuje účinné řešení pro odstranění povrchových skvrn a vybělení zubů. Tato zubní pasta obohacená o fluorid podporuje nejen bělení, ale také chrání zubní sklovinu. Vychutnejte si svěží chuť pasty Radiant Mint a zažijte, jak budou vaše zuby zářivě bílé.
Klíčové vlastnosti a specifikace
Zubní pasta Crest 3D White kombinuje několik výhod v jednom složení:
- Odstranění povrchových skvrn: zaměřuje se na změnu barvy pro zářivější úsměv.
- Ochrana zubní skloviny: Posiluje zuby a poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem.
- Svěží chuť: Příchuť Radiant Mint poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti.
Výhody a použití
Používání bělící zubní pasty Crest má řadu výhod. Nejenže bělí zuby, ale také podporuje zdraví zubní skloviny. S každou aplikací se dočkáte lepší péče o ústní dutinu a zářivého úsměvu, který vám zvýší sebevědomí.
Výhody produktu: - Zubní kaz je vhodný pro všechny typy zubů, které jsou v kontaktu s pokožkou:
- Zářivě bílé zuby: Speciální složení účinně odstraňuje skvrny a zajišťuje zářivý úsměv.
- Ochrana zubní skloviny: Zubní pasta s fluoridy posiluje vaši zubní sklovinu a zabraňuje vzniku zubního kazu.
- Osvěžující pocit v ústech: Radiant Mint poskytuje dlouhotrvající svěžest po vyčištění zubů.
- Snadné použití: Ideální pro každodenní použití a pro každého, kdo si cení zdraví svých zubů.
- Důvěryhodná značka: Crest je jednou z předních značek v oblasti péče o zuby a představuje kvalitu a účinnost.
Proč si vybrat tento výrobek
Vyberte si zubní pastuCrest 3D White Radiant Mint , která nejen vybělí vaše zuby, ale také ochrání vaši zubní sklovinu. Spojte zdraví a krásu pro svůj úsměv s touto bělící zubní pastou. Užívejte si výhod kvalitní péče o ústní dutinu a zazáříte s každým úsměvem!
- Rozměry
- 24g
- Model
- Radiant Mint
- Hmotnost
- 0.03 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- CREST
- Kód EAN
- 003700026151303700026151337000261513
- Číslo produktu
- Crest 3D White
- Rozměry
- 24g
- Model
- Radiant Mint
- Hmotnost
- 0.03 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- CREST
- Kód EAN
- 003700026151303700026151337000261513
- Číslo produktu
- Crest 3D White
K tomu se hodí také

Crest | Zubní pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridem - bělící formule - bezpečná pro sklovinu
2 731,08 Kč/1l
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Účinné bělení - Dlouhotrvající svěžest
2 929,90 Kč/1l
292,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana
2 096,67 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění
4 229,90 Kč/1l
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

AVANA Samsung Galaxy S24 Ultra ochranná fólie na fotoaparát skleněná fólie tvrzené sklo ochranná fólie na fotoaparát tvrzená fólie ochranné sklo 2 kusy
193,71 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g
840,47 Kč/1kg
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 24 g - Peppermint - Bělení a ochrana zubů
3 249,58 Kč/1l
77,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta máta, fluoridová zubní pasta, svěží dech, proti zubnímu kameni | Vibrant Mint - 65g
589,90 Kč/1l
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Zubní pasta pro kuřáky (Smokers Whitening Mint Toothpaste) 85 ml
938 179,96 Kč/1l
938,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
9 930,67 Kč/1l
744,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Blend-a-med pasta 3D White 10x75ml
508,39 Kč/1l
381,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest
3 709,90 Kč/1l
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
12 891,33 Kč/1l
966,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

RCB Dětská Elektrická Koloběžka, Skládací Elektrická Koloběžka pro děti, Maximální Dojezd 16 km, Maximální Rychlost 20 km/h
4 669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

6x febreze 8700216287876 febreze Raumspray Magnolie & Madagaskar Vanille 185 ml, 1 St.
986,65 Kč/1l
182,53 Kč
Prodejce: M_plus_L

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple EarPods (USB-C), Kabel, Hovory/hudba, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
523,77 Kč
Prodejce: Shopmobile

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
17 880,00 Kč/1l
1 788,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Marvis Whitening Mint, Bělicí zubní pasta, 85 ml, Dospělý
3 259,65 Kč/1l
277,07 Kč
Prodejce: MANADA

Canon PG-545, Standardní výtěžnost, Černá, Inkoust na pigmentové bázi, 1 kusů, 180 str., Balení po jednom
496,71 Kč
Prodejce: VISO

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Crest | Zubní pasta - Mini Scope - 24g - bělící zubní pasta - s fluorem - proti zubnímu kazu
1 624,58 Kč/1l
84,99 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Sony Interactive Entertainment DualSense V2, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Nastavení, Tlačítko Sdílet, Analogový/digitální, Různé, Kabelový a bezdrátový
2 528,62 Kč
Prodejce: PolisElectro

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 363,13 Kč/1kg
204,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příliš málo
Nechápu, proč obsahuje pouze 24ml, čisté zklamání, čekala bych více nebo větší tubu, už nikdy více.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zubní pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
1 402,43 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
14 024,30 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bělicí - Friský dech - Fluoridová ochrana



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 096,67 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
4 229,90 Kč/1l

Crest 3D White Brilliance Bělící Zubní Pasta Peppermint – Sada 3 kusů - 3x130g
1 169,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,97 Kč/1l

Bělící zubní pasta pro dospělé, obsahující 1400 ppm fluoru, Essenta Whitening Action, 75 ml
236,00 Kč
Prodejce: EDANTI
3 146,67 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
840,47 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, skořicová zubní pasta, zubní pasta s fluorem, bílé zuby, proti zubnímu kazu | skořice - 153g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
249,75 Kč
-15,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 339,90 Kč/1l

Crest | zubní pasta pro děti, zubní pasta pro děti, bílé zuby, proti zubnímu kazu, svěží dech | Dětský kaz - 130g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 169,90 Kč/1l

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
-104,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
155,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 559,90 Kč/1l

Crest | Bělící zubní pasta, gelová zubní pasta, mátová pasta, zubní pasta s fluoridy, svěží dech, proti zubnímu kameni | Mátový gel - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
454,99 Kč
-292,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 012,36 Kč/1l

Crest | zubní pasta, zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, proti zubnímu kazu, na zubní kámen | Ochrana proti zubnímu kazu - 232g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
136,99 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Biomed Citrus Fresh Bio přírodní zubní pasta s citrusy (100g), 104495



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Biomed Gum Health Bio přírodní zubní pasta na zanícené dásně (100g), 104491



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Biomed Superwhite Bio přírodní bělící zubní pasta (100g), 104493



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
866 583,36 Kč/1kg

Crest | Bělící zubní pasta, zubní pasta s fluoridem, posilující zubní sklovinu, svěží dech, proti zubnímu kazu | Bělení zubního kamene - 161g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
324,99 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 499,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - máta - s fluoridem - bělící formule - bezlepková formule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 999,92 Kč/1l

Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
99,99 Kč
-9,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
909,90 Kč/1l

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
3 709,90 Kč/1l

Crest | Osvěžující zubní pasta, na cesty, do letadla, mini pasta, svěží dech, proti zubnímu kazu | Ochrana proti zubnímu kazu - 24g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
45,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 916,25 Kč/1l

Crest | Zubní pasta máta, fluoridová zubní pasta, svěží dech, proti zubnímu kameni | Vibrant Mint - 65g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
589,90 Kč/1l