5,0



Na základě 4 hodnocení
Irish Spring | Sprchový gel 2v1 - 591ml - Hydratační - Mytí těla - Péče pro muže
214,99 Kč
363,77 Kč / 1l
plus 138,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
14h 12m 27s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
3 x Balea MED - Sprchový gel 5% Urea 2v1 Sprcha + šampon (3 x 300 ml)776,67 Kč/1l
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
FARMONA my'Bio Pečující, hydratační sprchový gel s rakytníkem, 500 ml863,70 Kč/1l
431,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Palmolive Gel Men Energising 3v1 do sprchy 750 ml339,99 Kč/1l
254,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pěnivý sprchový gel Rituals Karma4 620,00 Kč/1l
231,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Minze - Sprchový gel 2 v 1 pro pokožku a vlasy, 500 ml | BENECOS
340,34 Kč/1l
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

3v1 Konopný sprchový gel pro muže 500 ml
258,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Šampon a sprchový gel 2 v 1 pro pokožku a vlasy, 500 ml | BENECOS
340,34 Kč/1l
190,32 Kč
-20,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Gel Palmolive pro muže s osvěžující citrusovou vůní, 500 ml
75,94 Kč/1l
93,27 Kč
-59%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,97 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Grapefruit|Grapefruit - Sprchový gel 500ml
416,62 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Pivo světlé – sprchový gel 2 v 1, pro pokožku i vlasy, 500 ml | BENECOS
340,34 Kč/1l
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Čistící Péče pro Tělo a Vlasy - Sprchový gel, 420ml
215,55 Kč/1l
90,53 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sebamed Tekutý mycí gel na obličej a tělo 1000ml
756,02 Kč/1l
756,02 Kč
Prodejce: somnia24

Perlier Caribbean Vanilla sprchov gel 250 ml
1 138,50 Kč/1kg
364,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Palmolive Pro Muže Osvežující Sprchový Gel 500 ml
148,58 Kč/1l
74,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tělo - Sprchový gel 500ml
573,06 Kč/1l
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Soaphoria Organický sprchový gel Žena 250 ml
760,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Sprchový gel Grapefruit Sunrise (Body Cleanser) 250 ml
742,24 Kč/1l
283,87 Kč
-98,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
185,56 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Kneipp Starklar 2v1 Gel pro koupel a sprchu 200 ml
821,05 Kč/1l
164,21 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Irish Spring | Sprchový gel 2v1 - 591ml - Hydratační - Mytí těla - Péče pro muže
Objevte sprchový gelIrish Spring 2v1, speciálně vyvinutý pro péči o muže. S tímto hydratačním složením si užijete nejen důkladnou očistu, ale také osvěžující pocit, který vám poskytne 24 hodin svěžesti. Dopřejte si dokonalou kombinaci tělového mýdla a péče o pokožku pro každodenní péči o tělo.
Přehled produktů
Sprchový gel Irish Spring 2v1 je víc než jen obyčejné mytí těla. Spojuje v sobě čisticí sílu mycího g elu s péčí hydratačního gelu, který vaší pokožce dodá důležité živiny. Složení neobsahuje parabeny ani ftaláty a obsahuje biologicky odbouratelné složky, takže se při sprchování můžete soustředit na svou pohodu. Osvěžující vůně poskytuje osvěžující zážitek ze sprchování a zanechá vás připravené na celý den.
Klíčové vlastnosti a specifikace
Sprchový gel pro muže vám nabízí řadu výhod:
- Hydratace: udržuje pokožku hydratovanou během sprchování i po něm.
- Osvěžující vůně: Dlouhotrvající mužná vůně, která vydrží po celý den.
- Péče o tělo: Účinně čistí a zanechává pokožku svěží a vyživenou.
Výhody a použití
Se sprchovým gelem Irish Spring si užijete nejen důkladnou očistu, ale také důležité benefity pro vaši pokožku. Hydratační složení zajistí, že se vaše pokožka nevysuší, a osvěžující vůně vám dodá pocit svěžesti po celý den. Ideální pro použití po sportu nebo jednoduše pro každodenní hygienu.
Výhody produktu: - Vhodné pro každodenní použití:
- Praktické použití: Ideální pro rychlou ranní sprchu nebo po tréninku.
- Multifunkční využití: Vhodný jako mycí prostředek na tělo i obličej.
- Šetrný k pokožce: Speciálně vyvinutý pro mužskou pokožku, aby nedocházelo k jejímu podráždění.
- Osvěžující účinek: Poskytuje osvěžující zážitek ze sprchování.
- Šetrnýk životnímu prostředí: Obsahuje biologicky odbouratelné složky.
Proč si vybrat tento výrobek
Sprchový gel Irish Spring 2v1 je ideální volbou pro všechny muže, kteří si cení komplexní mužské péče. Díky svému hydratačnímu účinku, osvěžující vůni a praktickému použití je nepostradatelným produktem pro každodenní péči o tělo. Dejte sbohem suché pokožce a užijte si svěží, hydratovaný pocit s tímto vynikajícím hygienickým přípravkem.
- Model
- Duschgel 2in1
- Hmotnost
- 600 g
- Objem
- 591 ml
- Složení
- Voda/voda, Sodium C12-13 Alketh Sulfate a/nebo Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance/Parfum, Laureth-4, Glycol Distearate, Citric Acid, Cocamide MEA, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Ext. Violet 2, Blue 1
- Výrobce
- Irish Spring
- Kód EAN
- 03500099661935000996619
- Model
- Duschgel 2in1
- Hmotnost
- 600 g
- Objem
- 591 ml
- Složení
- Voda/voda, Sodium C12-13 Alketh Sulfate a/nebo Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Fragrance/Parfum, Laureth-4, Glycol Distearate, Citric Acid, Cocamide MEA, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Polyquaternium-7, Sodium Chloride, Ext. Violet 2, Blue 1
- Výrobce
- Irish Spring
- Kód EAN
- 03500099661935000996619
K tomu se hodí také

Irish Spring | Sprchový gel - Original - 591 ml - hydratační - Original Clean
341,78 Kč/1l
201,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Irish Spring | Sprchový gel Aloe Mist - 591 ml - hydratační - osvěžující vůně - péče o tělo
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Irish Spring | Sprchový gel 2v1 - Exfoliační - Hydratační - Mycí gel - 591ml
341,78 Kč/1l
201,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Old Spice | Deodorant Stick - Coconut Palm - 73g - Vůně palem - Old Spice Fiji
4 369,73 Kč/1l
389,99 Kč
-71,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Old Spice | Deodorant Stick - Fiji - 85 g - Bez hliníku - Dlouhotrvající ochrana - Svěží pocit
3 823,41 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Irish Spring | Deodorant mýdlo Moisture Blast - 3 X 104,8 G - Svěží vůně - Hydratační - Antibakteriální
413,45 Kč/1l
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Brilliance - 59g - Máta - Intenzivní bělení - Hloubkové čištění
4 229,90 Kč/1l
422,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Minze - Bělení a svěžest
3 709,90 Kč/1l
370,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ardell Středně Černé Individuální Řasy - Kvalitní Jednobuněčná Metoda
48,90 Kč
Prodejce: MANADA

Mini tiskárna Fototiskárna pro chytrý telefon Bluetooth Okamžitá termální tiskárna s 11 termálními papíry Kompatibilní s iOS Android
917,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Old Spice | Deodorant v tyčince - Sweat Defence - 73 g - Účinná svěžest - Dlouhotrvající ochrana
4 191,64 Kč/1l
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h deodorant pro muže 85g
2 070,47 Kč/1l
175,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

ChapStick | balzám na rty, ochrana proti mrazu, rtěnky, hydratační | SPF15 přírodní ochrana, 4g
19 497,50 Kč/1l
77,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
325,98 Kč/1l
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Speed Stick | Deodoranty - antiperspirant gel - 85 g - 24hodinová ochrana - čiré složení beze zbytků
1 458,71 Kč/1l
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ardell 74764704764, Páskové řasy, Černá, Ženy, 2 kusů
102,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Falešné norkové řasy Matte Black Velvet Kiss False Eyelashes
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Martinelia Little Unicorn Paleta do makijażu dla dzieci w formie książki
5 111 900,13 Kč/1kg
511,19 Kč
Prodejce: somnia24

Ardell Press On, Rozšíření řas, Černá, 30 kusů
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Elektrický zubní kartáček s ionty stříbra - Pro zdravý úsměv a účinnou eliminaci bakterií.
15 159 000,38 Kč/1kg
151,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Old Spice | Deodorant - Pure Sport - 63 g - 48hodinová ochrana - Svěží a příjemný
2 063,33 Kč/1l
149,99 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Soft Touch umělé řasy 152 pro ženy 1 - Black - Ardell
12 999,00 Kč/1kg
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

ALPA konopný balzám zahřívací 250 ml
966,08 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Dior Sauvage EDP 60 ml M
22 946,33 Kč/1l
1 450,00 Kč
-73,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 376,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Arm & Hammer – Zubní pasta – Výhodné balení 4 ks – Advance White – Bělicí – Ochrana proti zubnímu kazu
1 147,04 Kč/1l
779,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Crest | Zubní pasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Účinné bělení - Dlouhotrvající svěžest
2 929,90 Kč/1l
292,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Kiss My Face - Strip Lash Adhesive with Aloe Black - Black Lash Adhesive 7.0g
179,86 Kč
Prodejce: VISO

Speed Stick | Antiperspirant Stick - Irish Spring - 76 g - 24hodinová ochrana - svěží pánská vůně
1 710,39 Kč/1l
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 067,40 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 235,85 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l